IQ a numer obuwia, czyli forum RynszTok FM

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Dzisiaj właściwie zupełnie nie na temat, na który chciałem napisać i nawet zacząłem, ale przez przypadek kliknąłem na link, jak się okazało do Tok FM - artykul Anny Fotygi na temat wywiadu-listu Jarosława Kaczyńskiego. Artykuł, jak artykuł, w moim przekonaniu logiczny, znakomicie uargumentowany, no, nic, do czego można by się przyczepić. Nawet nie miałem zamiaru się nim zajmować, bo każdy sobie może go przeczytać na

http://www.pis.org.pl/article.php?id=17811

A to, co ujrzałem pod artykułem , to jest elektorat PO, to jest elektorat Palikota, oto, z kim mamy do czynienia, oto, jakie tępe bydło będzie rzadzić naszym krajem, jeśli tego nie powstrzymamy.

#

Fotyga chyba tez kupuje dopalacze przez internet

#

Fotyga. Ty bździągwo! Stara, strupieszała FEMINISTKO!

Debilne myślenie, debilna postawa, debilny światopogląd - debilna płeć!!!

Won, z polityki. Won z zapędów matriarchalnych. Móżdżek kury. Spadaj.

#

Biedna... idiotka ...

#

co za glupia koorva! Oops! - przepraszam wszystkie ku... za to nieszczesne porownanie...

#

Pani Anno,dlaczego nie przychodzi pani na umówione wcześniej wizyty do poradni zdrowia psychicznego...? ...a psychiatra czeka....

#

Gdybym chciał skomentować to poważnie musiałbym poprostu urazić WSZYSTKIE ŚMIECI tego świata a cała populacja szczurów,w Światowym Dniu Zwierząt, nie wybaczyłaby mi tego że obrażam ich ŻARCIE... ! Życzę więc temu Piso-czemuś ABY JUŻ NIGDY W ŻYCIU NIE ZAZNAŁA MIŁOŚCI !!!

#

Pani Fotyga jest "poraniona" i jeszcze się jej nie wygoiło!

#

fatyga w uscisku psychopaty - dobre

a psychopata startujacy na najwyzsze stanowisko w Polsce - tez ciekawe

wam juz nic nie pomoze

fatyga - wiecej wazeliny

#

Patrząc na tą brzydką i nie douczoną idiotkę żądam wprowadzenia ABORCJI jej rodzice na pewno dziś żałują

#

"Taki los spotyka polityków, którzy bawią się w tworzenie "narracji", gry pozorów w polityce zagranicznej – pisze Fotyga"

To w sam raz pasuje jak ulał do biografii tej sfotygowanej pani. Ją to już spotkało i dlatego jest BYŁA szefową MSZ... I słusznie bo jej poziom rozumowania jeszcze się obniżył .. z niskiego. Chciałaby polskiemu premierowi wyznaczyć rolę stojącego na baczność przedsiębiorcy pogrzebowego, zajmującego się zwłokami i ignorującego żywego premiera sąsiedniego kraju. "Znakomita" dyplomatka, do wysłania jako ampasador RP na ...Antarktydzie lub jeszcze dalej.

#

Nawet mi jej żal-jak patrzę na wyrazy jej twarzy gdy pozuje do zdjęć.Ciekawe studium dla psychologów i psychiatrów.Jak takie coś mogło kształtować naszą politykę zagraniczną?

#

niech sie Fotyga nie fatyguje. Juz wystarczy.

#

Szanowna Pani! Prosze nie obnosic się ze swą głupotą. Pani poziom intelektualny ,nie mówiąc o moralnym,powinien panią całkowicie wyeliminować z zycia publicznego.

Czy nie widzi pani,ze jest osrodkiem kpin ze strony polskiego społeczeństwa?

Jest pani miernotą i osobą pozbawioną wszelkich rozumnych wypowiedzi i poczynań.

Dlaczego pani rodzina do tej pory nie skierowała panią do doświadczonego psychiatry?

Zaburzenia emocjonalne i obłąkańcze pani posunięcia są dla niej chyba dostatecznie widoczne. Proszę przestać szkalować polski rząd i osmieszać Polskę na arenie międzynarodowej!!!

#

To jest Ziobro Ziobrysta w damskim przebraniu-wszędzie spiski,afery,podkładanie świni a szczególnie PO w tym jest zamieszane. PiS poprzedni rządziciel jest kryształowy-czyściutki jak łza. Za pisuarów nie było afer bo po prostu obrażony prezydent zwany "kartoflem" wybierał sobie takich przyjaciół jakich mu Jaro nastręczył. Reszta krytycznie wypowiadających się przywódców była olewana. I nie mogło być uścisków Putina ani Miedwiediewa bo w tamtym kierunku tylko wyciągnięta pięść miała rację bytu- i my się dziwimy że się mówi o kondominium ,to spuścizna z którą trzeba walczyć jak chcemy cokolwiek znaczyć w Europie. Nie trzeba w ogóle zwracać uwagi na bełkotanie pani Fotygi ona wie co robi-nie zaistniała jako" minister tańczy" chce zaistnieć jako" publicysta zaangażowany" tylko w co? .....w demontaż sceny politycznej ?

#

Fotyga wyglada na psychicznie chora , nacpala sie i plecie bzdury .TA PISOWSKA MIMOZA powinna jak najszybciej znalezc sie wraz z Jaroslawem kaczynskim na oddziale zamknietym w TWORKACH , RYBNIKU , LUBLINCU itp. zakladach psychiatrycznych . Powinni zabrac ze soba Maciarewicza i Kepe . To dobrane pisowskie kacze gowno !!!!!!!!

#

następna nimfomanka ...sami popaprani w tym pisie.

#

Dlaczego ona ma taki debilny wyraz twarzy, bardzo podobna w tym do swego guru !

Koniec cytatów.

Tak sobie myślę, ze my tu w Salonie 24, czy Niepoprawnych, żyjemy sobie , jak w szklanej wieży, wśród niewinnych, kulturalnych przekomarzań, zwracając uwagę na formy wypowiedzi, gramatykę, logikę, czy inne takie fanaberie, a tam, za oknem wieży z kości słoniowej jest takie nieprawdopodobne zchamienie, zbydlęcenie, prymitywizm, no, spalikocenie , po prostu.

Penisoręki poseł doskonale wie, na kogo moze liczyć, na tych kretynów właśnie. Takie ma właśnie zadanie- zagospodarować ten segment elektoratu, żulię z IQ nie przekraczającym numeru butów i artystki, które dzielą IQ ze swoim pudelkiem w stosunku 50 -50. Tymi, których IQ przewyższa numer obuwia, zajmie się szlachetny poseł Santo Subito Gowin, taki ma przydział. Po wyborach sie połączą, Kongres Zjednoczeniowy będzie z pewnością wydarzeniem medialnym dorównującym Kongresowi Rozłamowemu, a może nawet go przewyższającym, bo przecież: „Zgoda Buduje!”.

http://seawolf.salon24.pl/

Brak głosów

Komentarze

Ma Pan - NIESTETY - rację...

Vote up!
0
Vote down!
0
#91251

Obrażanie w takiej a nie innej formie, a w szczególności odsyłanie kogoś do tzw. psychiatryka, uwagi dotyczące urody i wyglądu, świadczą wyraźnie o prymitywiźmie osób wypowiadających się i o ich wściekłości z powodu braku innych merytorycznych argumentów, a więc nie należy się nimi za mocno przejmować.
Z głupotą się nie dyskutuje, głupotę sie tępi lub omija.

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#91261

I trolle mają pomoc ze strony moderacji.

Vote up!
0
Vote down!
0

pocztax

#91263

ta hołota,wyborcy PO.Tak wychowują media polskojęzyczne,Polsce żle życzące,wrogie Kościołowi i polakom i wszystkiemu co polskie.To nie jest nasze, to śmierdzące obce.

Vote up!
0
Vote down!
0
#91267

Przytoczone wpisy nie muszą pochodzić od ogłupionych lemingów.Moga pisać je również profesjonalne trole. Znajomy pijarowiec opowiadał mi, że czasem stosują strategię "9 opinii takich, 6 przeciwnych". Myślę, że wypisywaniem takich "komentarzy" mogą sie zajmować emerytowani esbecy. Oni nigdy nie kończą służby. Będąc na pogrzebie A. Walentynowicz przysiadł sie do mnie emerytowany esbek (wyglądający dokładnie jak emerytowany esbek) w stanie wskazującym na spożycie. Zapytał, czy w Gdańsku dworzec autobusowy jest nie daleko od kolejowego, z wymiany zdań okazało się, że to mieszkaniec Gdańska. W pewnym momencie powiedział "hańba panie, hańba". Na pytania jaka hańba sprecyzował "Kaczyński na Wawelu". Powiedziałem, że to słusznie, bo Kaczyński był najodwazniejszym człowiekiem Europy - nie bał sie KGB. On ta to, że on też się nie boi - on tam pracował. Zniechęcony przysiadł się do innych pasażerów zagadywać następnych. Tak więc służba się nie kończy. Nie wiadomo tylko czy robił to w czynie społecznym, czy też za drobną opłatą.

Vote up!
0
Vote down!
0

Leopold

#91283

  przecie to jest elektorat PO.Jaki elektorat taka i partia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#91397