Bronek ma kartkę!

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

No i po debacie, przyznam, że walczyłem ze snem, bo nic sie nie działo. Obustronne deklamacje, trochę gestów z poradnika "Jak opanować body language w weekend" w wykonaniu Komorowskiego. Moim zdaniem remis, jak słusznie zauważył Leski- remis bezbramkowy. Duży plus dla Komorowskiego- nie walnął żadnej gafy, sztab musiał ocierać pot i oddychac z ulgą po zakończeniu. Żadnych długich kiełbas, nie wystąpiliśmy z Unesco, nie zdenerwowaliśmy kaszalotów z duńskiej floty, można zatem odwołać dozór ostatnich dwóch sprawnych okrętów naszej Marynarki Wojennej na wysokości wyspy Wolin.

Moze dałbym Komorowskiemu dwie żółte kartki - jedną za nie odpowiadanie na pytania i swobodne gospodarowanie czasem, drugą, z pogrożeniem palcem, za numer z kartką.

Znowu sie kłania poradnik z kosza z przeceny w Realu, tym razem, "jak wygrać debatę publiczną w weekend". Strona 27- na minute przed końcem debaty wyjmij jakąkolwiek kartkę papieru, moze być wydruk z Wikipedii, albo menu z Pizzerii, wszystko jedno i pomachaj nią z groźną miną, jakbyś machał świeżo napisaną Deklaracją NIepodległości Stanów Zjednoczonych, albo właśnie zdobytym orginałem paktu Ribbentrop- Mołotow, o którym wszyscy myśleli, że zaginął. Ważny jest czas- trzeba mieć pewność, ze w momencie, gdy przeciwnik otwiera usta, by zapytać, co to właściwie za kartka, bo sobie nie przypomina, Pani Redaktor prowadząca ucina- "KONIEC!!!!"

Potem juz tylko trzeba zatrudnic paru niezależnych komentatorów, którzy ogłosza, że ich kandydat wygrał 4 do zera, popodkręcać sondaże w Onecie i TVN24, jak zawsze.

No, i trzeba ogłosić, że skoro ONI mówią, że jest remis, to znaczy, że MY w rzeczywistości wygraliśmy 17 do zera. Hurraaa! Widzicie to? Widzicie?????

Brak głosów

Komentarze

>Potem juz tylko trzeba zatrudnic paru niezależnych komentatorów, którzy ogłosza, że ich kandydat wygrał 4 do zera, popodkręcać sondaże w Onecie i TVN24, jak zawsze

 

Chyba średnio to im wyszło :D Tu sonda ze strony "Gazety Wyborczej"

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#68528

Jw.
Ponieważ Komorowski nie odpowiadał na pytania, tylko recytował wyuczone teksty, jego " wypowiedzi " brzmiały bardziej okrągło, widz który nie ma już określonych preferencji politycznych jest zdezorientowany, i przyzna punkty Komorowskiemu.
Jeśli to prawda, że za wizerunek Kaczyńskiego odpowiada Bielan należy urwać mu podroby i wykopać ze sztabu PIS.

Debata to teatr, i tak powinien sztab PIS ją potraktować.
Nie wystarczy mieć rację, trzeba ją jaszcze dobrze opakować.

A tego nie zrobiono.

Nie było żadnej strategii socjotechnicznej, co w odróżnieniu od PIS przeprowadził sztab Komorowskiego.

Niech się chłopcy / i dziewczynki / wezmą do roboty, jeśli środowa debata ma wyglądać inaczej.

Vote up!
0
Vote down!
0

mirek603

#68569

Z podwyżkami dla nauczycieli podawał sprzeczne informacje. Innych nie mam możliwości zweryfikować. Kim jest wiemy, szkoda, Ze nie wszyscy.

 

Podpisujemy petycję o ustanowienie niezależnych obserwatorów OBWE podczas II tury wyborów prezydenckich. ZAPRASZAMY !!! http://pis-sympatycy.pl Prosimy o inicjatywy, które pomogą zrealizować projekt. kontakt@pissympatycy.pl/ DZIEKUJEMY !!!

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#68531

W kilku sekwencjach Komorowski gadał nie na temat wyuczone teksty, zwracała mu na to uwagę nawet Olejnik. Gadał jak katarynka i bez większego sensu. Np. Jako wyrównywanie szans w skali kraju podał, ze Politechnika Rzeszowska otrzymała 500 mln złotych (!). Kaczyński mówił o systemowym rozwiązywaniu problemu nierówności, Polski A i B, o zrównoważonym rozwoju kraju. A Komorowski o tym, że nauczyciele otrzymają dalsze podwyżki płac w całym kraju i to ma być wyrównywanie szans. Groch z kapusta. Ale pospólstwo tego nie dostrzeże! Jarek był zdecydowanie na mało agresywny.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy Zerbe

#68553

Stara UBecka metoda. Już kilka wyborów tak wygrali. Ponadto takie właśnie kartki słuzą do poskramiania niepokornych w peło do dziś.

I niewazne czy mają pokrycie w rzeczywistości. Sprostowanie zamieści gazjeta zaborcza PO WYBORACH. Na ostatniej stronie, mikrodrukiem.

A do tej pory państwo będzie ICH.

Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#68577