100 tysiecy!

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Wpis jest z salonu 24 i dotyczy salonu 24, ale , poniewaz dotyka, i to w bardzo pochlebny sposob Niepoprawnych, wklejam go i tutaj.Niepoprawni to dla mnie alternatywa i odpowiedz na uporczywe cenzurowanie i wywalanie moich tekstow z salonu.

My tu gadu, gadu, a tu licznik nabił 100 000 wejść! W dwa miesiące, czyli 50 tysięcy na miesiąc. 16 kwietnia zamieściłem pierwszy felieton, do tej pory pisałem komentarze, a przedtem po prostu czytałem teksty, które mnie od paru lat uzależniły od codziennej wizyty na Salonie, czy to na Pacyfiku, czy to pod Grenlandia, czy na Morzu Czerwonym. To było to! Tyle bratnich dusz piszących to, co myślałem i czułem! Przedtem pisywałem na forach Wyborczej, skąd przepędzony zalewem barbarzyństwa, tudzież nieprawdopodobnej, agresywnej tępoty przeniosłem się na forum Dziennika, który swego czasu, na początku wydawał się świetna alternatywa , zanim panowie redaktorzy postanowili zrobić Wyborcza w wersji light i w rezultacie zniszczyć swoje pismo. Niestety, tam też przeniosło się kilkunastu bojówkarzy , którzy zaśmiecili to forum do stopnia uniemożliwiającego pisanie tam i zachowanie minimum szacunku do siebie jednocześnie. W końcu czułem się, jak szachista stojący z szachownica pod pacha otoczony zawodnikami miotającymi kule z błota wśród rechotu, czkania i puszczania gazów. Nie , żebym nie potrafił pacnąć taka kula z błota, owszem , czemu nie, ale żeby tak codziennie? Pewnego dnia przeczytałem w komentarzach na salonie swój tekst przekopiowany z forum dziennika, pomyślałem sobie, dlaczego nie wklejać swoich tekstów skoro inni to robią, zamiast mnie? No i zalogowałem się, ponieważ mój nick „antyk”, (od antykomuch) okazał się być zajęty, wróciłem do dawnego seawolf. Ponieważ siedziałem wtedy w domu i miałem dużo wolnego czasu, pisałem coraz więcej i dłużej, komentarze się rozrastały, w końcu zacząłem wklejać te komentarze, jako felietony- i tak poszło.

78 felietonów, czyli 1300 wejść średnio na każdy- chyba nieźle, zważywszy, że chyba jedna czwarta z tego wylądowała w Piwnicy, gdzie siłą rzeczy mało kto je czytał, z wyjątkiem tych, którzy akurat przeglądali salon w czasie tych 45 minut, które potrzebuje tekst, by przelecieć przez SG. Mam na to dwa sposoby, jedna to zamieszczenie krótkiej notki informującej, ze jest nowy tekst w czeluściach Piwnicy, który warto kliknąć poniżej, zanim ta notka z kolei przeleci, mamy następne 45 minut i paręset osób , które w tym czasie zdąży się o istnieniu tekstu dowiedzieć. Potem ją kasuję. Przyznam, że jest to strasznie wkurzające i powoduje, że coraz chętniej przenoszę swoja aktywność na Niepoprawnych, ( to ten drugi sposób) gdzie nie banują, nie wywalają, gdzie moje teksty wiszą sobie spokojnie i mają więcej wejść, szczerze mówiąc, niż tu , na Salonie.

Najgorsze, że za cholerę nie mogę znaleźć jakiejś logiki i prawidłowości, nigdy nie wiem, czy tekst przeleci, jak meteor i zniknie w lochach, czy zawiśnie na samej górze, co, musze sprawiedliwie przyznać, się zdarza. Zresztą nie wiem, co jest lepsze, jak wiem, że i tak spadnie, to się nie obcyndalam i walę z grubej rury, a tak, to jest samocenzura, może zamiast wąsaty przygłup jednak napisać Pan Marszałek Bronisław Komorowski wypełniający obowiązki Głowy Państwa?
Zamiast określenia : banda razwiedczyków i zbirów od śrubek w samochodach jednak lepiej użyć sformułowania stowarzyszenie SOWA zrzeszające byłych pracowników resortu bezpieczeństwa zaniepokojonych niekorzystnymi procesami zachodzącymi w służbach państwowych, zamiast określenia : Szaleni Starcy owładnięci strachem i nienawiścią jednak lepiej napisać: grono szacownych autorytetów wyrażających, być może w nieco drastyczny, ale przecież jakże usprawiedliwiony sposób swoje zaniepokojenie możliwością powrotu straszliwych czasów dyktatury kaczystowskiej, która nasyłała na uczciwe posłanki siepaczy i to o 6 nad ranem, podczas , gdy nawet gestapo zaczynało pracę o 06.30?
Zamiast określenia: żałosna grupa piłkarzy- amatorów o horyzontach intelektualnych nie wykraczających poza strzelenie dwóch bramek w czwartkowy wieczór i przekręcenie przetargu na wyciąg narciarski, która swego czasu wygrała casting na wyzwolicieli spod groźby IV RP lepiej napisać Pan Premier Donald Tusk i jego ekipa energicznie przywracająca dobre, przyjazne stosunki ze wszystkim sąsiadami zniszczone bezrozumnymi działaniami szalonych kaczorów oraz przywracające spokój i miłość w kraju.
Niewątpliwie nie musiałbym się wtedy zastanawiać, wywalą, czy tez nie wywalą? Tylko po co miałbym wtedy w ogóle cokolwiek pisać i kto by to w ogóle czytał? To już lepiej pograć sobie w Empires.

Aha, musze się zorientować, o co chodzi w tym lubczasopismo. Jeśli to jest to, o czym myslę, to może to być całkiem ciekawe. Hmmmm….

http://seawolf.salon24.pl

Brak głosów

Komentarze

Co prawda, od czasu kiedy zaobserwowałem wchodzących na Salony chamów w gumofilcach poczułem się nieswojo i nie bywam. Ale jezeli mowa o Niepoprawnych, to czuję się wśród dobrych przyjaciół. I z racji mocno mobilnego zawodu - propaguję gdzie mogę i jak mogę. MAM WYNIKI. To takie budujące, kiedy dziękują mi ludzie których nakierowałem na RZETELNE informacje.

Za co DZIĘKUJĘ TWÓRCOM I UŻYTKOWNIKOM Niepoprawnych.

Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#66170

"Niepoprawni" to odtrutka.
Dziś rozmawiałam z woźnym szkolnym. Typowy młody (hłehłe, siwiejący), wykształcony (niepełne technikum) z dużego miasta (wieś w pretensjach). - Wyborca peło. Tępy bardziej niż noga biurka przy którym siedzę. Nie rozumie ludzkiej mowy. Zero zdolności logicznego myślenia i wyciągania wniosków z przesłanek.
A to tylko taki mały przystanek.
Na dużych portalach cenzura jak "za komuny". Wraz z chamstwem przekraczającym standardy ochrony środowiska;)
A na "niepoprawnych" rzeczowa dyskusja, kultura i takie tam inne "przeżytki";)

Korzystając z okazji (proszę wybaczyć wtręt nie na temat, ale to ważne): w zalewie mowy-trawy, gdzieś mi dziś(?) mignęło, że Rosjanie nie wiedzą, co mają zrobić z wrakeim Tupolewa: oddać Polsce, przerobić na pomnik czy przetopić. Zadrżałam jak to przeczytałam, ale nei było czasu donosić;) na NP - Moi drodzy! tego nie można tak zostawić. Te szczątki wciąż mogą być dowodem - albo zawierają jakieś ślady, albo zawierają... ślady zacierania śladów a to też ważne. Dlatego mam pytanie: do kogo pisać/dzwonić/molestować, żeby jednak i to wtry-miga sprowadzić ten złom do Polski!? Wiem, że wybory i gorączka;), ale takich spraw też nie możemy zaniedbywać. Jeśli nie ruszą się internauci, to kto!?
Z Coca-colą wyszło fajnie:) Z innymi "hintami" w sprawie śledztwa - takoż. Nie odpuszczajmy tej sprawy, proszę! Nie zgubmy tego tematu w zalewie emocji i innych takich.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#66177

ale na forach trudno ją znależć.Salon24, onet, wybiórcza,tvn24 wszędzie cenzura jak za PRL, żałosne, tam mają za zadanie po linii jechać po PiS-ie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#66199

 Tyle ,że dużo tam piszących to etatowi władz i partii (dobrze wyszkoleni w polemice) , można oberwać ,piszą tam także zwolennicy PiS etc a także politycy na blogach ,można im dokopać lub pochwalić .

Vote up!
0
Vote down!
0
#66253

 Przez wiele lat nie mając dostępu do neta przed sfiksowaniem ratowały mnie książki Łysiaka i Suworowa. Dodałem do tego Gazetę Polską a później net i poszukiwanie swojego miejsca w necie. Trafiłem na Niepoprawnych przypadkowo przez niecałe dwa lata byłem namiętnym czytelnikiem a od kilku miesięcy jestem komentatorem. Nie wyobrażam sobie teraz dnia bez wejścia na to forum. To jak zaprzyjaźniona cukiernia albo kawiarnia. Spotykam tu ludzi którzy widzą świat otwartymi oczami i nie czuje sie jak kosmita. Nie muszę tłumaczyć podstawowych rzeczy.

Serdecznie pozdrawiam całą wiare z tego forum!!!

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#66206

I oblicza i należy na niego patrzeć własnymi oczyma a nie poprzez pryzmat władzy i ich mediów lub nawet kleru jeśli mamy rozum  ,zawsze znajdzie się ktoś co wie na konkretny temat więcej niż my  dlatego warto czytać aby być doskonalszym a nie koniecznie bogatszym materialnie ,bo dziś masz ,jutro nadejdzie klęska  i nie masz.                            Dotyczy to także elit nie tylko nas maleńkich tego świata  .

Pozdrawiam 

Vote up!
0
Vote down!
0
#66254

"Wiarę?" To Ty, Dariusz, z moich stron jestes chyba. :)

Również pozdrawiam... cala wiarę! ;-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#66436

Choć nie przepadam za liczbami to jednak chyba rekord. Gratuluję seawolf.

pozdrawiam i tak 3mać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#66239

Drogi Seawolfie - Pańskie teksty trzymają mnie "przy rozumie" w czasie, gdy rzeczywistość mediów mainstreamowych coraz bardziej przypomina jakiś przaśno-ćwierćinteligencki matrix. Każda lektura tego, co Pan pisze, to głębszy oddech i krzepiące poczucie, że jednak nie zwariowałam. Gratuluję tych 100 000 - i życzę kolejnych.

Vote up!
0
Vote down!
0
#66257

I Salon i Niepoprawnych, i parę innych portali przeglądałem od długiego czasu, zanim w końcu zdecydowałem się zacząć pisać. Rozważałem Salon, ale ostatecznie zdecydowałem się pisać tutaj.

Powód był jeden, podstawowy. Cenzura. S24 chce uchodzić za niezależny i, rzeczywiście, w części tak jest. Ale regularnie zdarza się, że jakiś tekst zostaje usunięty. I to nie z jedynego względu, który by usprawiedliwiał taka akcję - niezachowania minimalnej dozy kultury u piszącego.
Nie - powodem jest niepoprawność polityczna, czyli przekroczenie pewnych niepisanych granic "tolerancji" administratorów. Nie można tego akceptować.

Przyznaje, że teksty zamieszczane na S24 mają, zazwyczaj, pewne walory literackie (chociaż coraz więcej onetowych gniotów ostatnio). Ale cenzura? Nie. Na tyle cenię sobie moją pisaninę - wolno mi - żeby nie ryzykować wymazania wpisu czy bana. I tyle :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#66295

Niestety, żałuję, ale ani onet ani interia nie "przepuszczają" wszystkich odpowiedzi.
Mój znajomy zrobił kiedyś mały test. Przez kilka dni próbował publikować nieprawomyślne (czyli krytykujące PO) wypowiedzi na powyższych 2 portalach oraz na wp. Teksty były kulturalne i na poziomie oraz bez wycieczek osobistych.

Efekt: ukazało się mniej więcej 30%.
Komentarz, myślę, zbyteczny.

Vote up!
0
Vote down!
0
#66297

Pisząc niepoprawnie na wirtualnej, również zwracając uwagę tak na treść jak i na nienaganną formę - doprowadziłem do sytuacji, kiedy admini zdejmowali mnie TYLKO na podstawie nicka. Niezmiennego zresztą do dziś.

Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#66340

Moje gratulacje!
Czytam Pański blog z zainteresowaniem.
Zgadzam się , że "Niepoprawni" to dobre miejsce dla... niepoprawnych ale kulturalnych ludzi.
Powodzenia:Igor Zamorski

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#66309

Zapewniam, że można żyć be onetu, interii czy wp. Ja jestem tego najlepszym przykładem. Co do Salon24 to szkoda gadać. Na niepoprawni znalazłem mojego ulubionego autora - FYM.
Dodatkową zaleta takiego postępowania stało się „postrzeganie” tego co mało uchwytne . Dzisiaj uświadomiłem sobie np. że licznie pojawiający się od kilku ostatnich dni w necie - zwolennicy JKM (Janusza Korwina Mikke) to „reakcja” dawnych zwolenników PO na KOMPLETNY OBCIACH jakim było by głosowanie na Gajowego. Z uwagi na fakt, że wiele z tych osób to ….(pasuje mi najbardziej te słowo, które często pojawia się w komentarzach na niepoprawni.pl)… to lemingi, więc wydaje się im iż głosować na Jarka jeszcze nie teraz nie powinni.
I w tym miejscu, odnośnie tej obserwacji – KLUCZOWE PYTANIE: Czy jest to „samo reakcja” dawnych zwolenników popaprańców czy „sterowalna akcja”. Nie mam jeszcze pewności. Skłaniam się jednak do tego, że „sterowalna akcja”. Na youtube, bankier, money czy wykop (którego faktycznym właścicielem jest Agora) tych komentarzy jest tak wiele – że ta druga opcja wydaje się najprawdopodobniejsza. No i ostatnia uwaga – osoby, które zagłosują na JKM odbiorą moim zdaniem głosy Jarkowi a nie” Najpiękniejszemu z całej WSI”.
Jeśli macie podobne odczucia to proponuję już dzisiaj ruszyć ostro z akcją internetową skierowaną do zwolenników JKM na wymienionych portalach – JEŚLI JESTEŚ ZWOLENNIKIEM JKM TO NA KOGO ZAGŁOSUJESZ W DRUGIEJ TURZE? ZNOWU NA POPAPRAŃCÓW OD RUDEGO, GRZECHA, RYCHA I GAJOWEGO?”
Ostatnia kwestia: @SEAWOLF , proszę pisz „przygłup” i TYMCZASOWO „wypełniający obowiązki”. Łagodniejsze określenia są nieadekwatna ekspresją.
PS. Jak wspomniałem nie czytam Onetu i Interii - ale jeśli mam racje to opisana prze mnie „tendencja „ z JKM ma i tam miejsce. Pytanie tylko - co wymyślą członkowie organu z Czerskiej by przekonać Korwinowców do głosowania na Bronę (dobra nazwa bo brzmi TEMPO – jak sam kandydat)

Vote up!
0
Vote down!
0
#66312

jakoś zauważyłem, że uaktywnia się, gdy trzeba rozbijać prawicę. Sam zresztą już porozbijał partie, które sam zakładał. Nie dziwię się lemingom, że JKM może być dla nich alternatywą, dziwię się, że sympatie do Korwina wyrażają ludzie uważający się za myślących samodzielnie prawicowców. Dla mnie JKM to się może nadaje do kabaretu, ale nie do poważnej polityki.

oszołom z Ciemnogrodu

Vote up!
0
Vote down!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#66349

Dowiemy się o tym w II turze.
Jeśli mamy rację to Korwin Mikke w II turze poprze Bronę i wezwie do tego swoich zwolenników. I własnie tych zwolenników warto w każdym miejscu internetu pytać już dzsiaj - kogo poprą w drugiej turze. Z tym , że sądzę i tej drugiej tury może nie być (na jakieś 62% w pierwszej może wygrać Jarosław Kaczyński), przynajmniej Jarek będzie bardzo blisko.

Vote up!
0
Vote down!
0
#66361

na portalu Łobody. Cenzura 100% ,mozna pisać tylko na "wybranych" żle. I ten tekst dla idiotów na onecie-Onet nie odpowiada za ......itd, czyste oszustwo przy pełnej manipulacji. W normalnym Państwie prawa te portale powinny być dawno zlikwidowane, a własciciele powinni wydobywać wegiel z kopalni tylko dla takich przeznaczonej. Wk....em się do tego stopnia że pomyślałem napiszę dla śmiechu do rzecznika praw obywatelskich. Dla śmiechu dlatego ze nie oczekiwałem odpowiedzi , ani interwencji w sprawie cenzury wiedząc gdzie żyję i kto "rządzi". Zdziwiłem się jednak że dość szybko dostałem odpowiedz. Jednak jak przewidywałem; rzecznik nic w tym temacie nie moze zrobić, trzeba kierować sprawę do sądu. Pomyslałem do jakiego sądu chlop moze podać antypolską mafię legalnie działajacą. I drugie , po co mi taki rzecznik, po co ??? Gdzieś przeczytałem od internauty o niepoprawnych. Czytałem ponad poł roku dzień w dzień, aby zapoznać sie , kto zacz !!!  Obecnie piszę co mnie boli i gdzie i nikt niczego mi nie zatwierdza , nie wyrzuca. No może tzw inteligencja mnie mniej toleruje, za proste , chlopskie, acz konkretne pisanie. Po cichu myslę , jeśli tak jest to może ta inteligencja jeszcze nie dorosła do inteligencji tylko robi za inteligencję. Czlowiek inteligentny doceni słowo kowala, chlopa, robotnika , inzyniera, itd. Natomiast robiacy za inteligenta; rozmawiałam z woznym hahahahhah itd W zasadzie to brak mi tutaj rzeczowej dyskusji. Ktoś pisze artykuł i powinna byc merytoryczna dyskusja , a tutaj raczej jak w starszym przedszkolu, ktos cos chlapnie i leci dalej. Pozdrawiam szefów portalu, prostaków, średniaków i inteligentów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#66367

Mnie też wszędzie zbanowali za antysemityzm, nawet na wydawałoby się prawicowych portalach. Ech.
Na Onecie na portalu TVN-u bawią się w kotka i w myszkę, jak nie mogą kogoś sprowokować swoimi wpisami do złości, to jeden post zamieszczają drugiego nie zamieszczają, jak im piszesz, że nie puścili ci poprzedniego wpisu to się zaraz pojawia i tak w koło Macieju...

Dobrze, że w necie jest takie miejsce jak portal niepoprawnych, szacunek dla właścicieli tego portalu oraz organizatorów tego miejsca.

Vote up!
0
Vote down!
0
#66368

Są nieocenieni... to miejsce jest jedyne w swoim rodzaju.

Vote up!
0
Vote down!
0
#66438