MSZ wchodzi do akcji... sprawa będzie wyjaśniona!

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog
 
 

Martwiłem się, że niczym filmowy Franek Dolas, rozpętałem wojnę światową...

Kiedy fragment mojego bloga zacytowała Gazeta Wyborcza byłem tego już prawie pewien!

Na szczęście w końcu do akcji wkroczyło Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

 

fot. AFP

Szef MSZ Radosław Sikorski poinformował w piątek, że zlecił weryfikację doniesień o rzekomym obrażeniu przez kibiców izraelskich polskich tenisistek - sióstr Radwańskich. - Gdyby to była prawda, to byłoby to oczywiście oburzające - dodał. (...) Jak dodał, informacja o obrażeniu sióstr Radwańskich pochodzi - wedle jego wiedzy - od jednego blogera i jest niepotwierdzona ani w prasie izraelskiej, ani z innych źródeł.

 

Poczułem ulgę... Nasze MSZ zwróci się do organizatorów meczu o udostępnienie, a może nawet odtajnienie  nagrań meczu i wszystko będzie jasne.

Przy okazji prostuję informację podaną przez ministra Sikorskiego:

1) Informacje o chamskim zachowaniu kibiców Izraela nie pochodzą ode mnie.

2) Potwierdzone zostały na przykład przez dyrektora sportowego Polskiego Związku Tenisowego Wojciecha Andrzejewskiego. ("Kibice zachowywali się w Eliacie źle, szowinistycznie, jednak nie doszukujmy się w tutaj wątków rasistowskich").

 

Brak głosów

Komentarze

 jednak nie doszukujmy się w tutaj wątków rasistowskich"). Szowinistycznie, ale nie rasistowsko?:) Nie, w ogóle się nie doszukujmy:))).

Wspaniała logika.:) Malowali ściany na niebiesko, ale nie doszukujmy się w nich zamiłowania do błękitu:)))))

Vote up!
0
Vote down!
0
#334571

Nasze MSZ zwróci się do organizatorów meczu o udostępnienie, a może nawet odtajnienie danych na temat.. blogera! Żeby tylko chłodna woda nie uderzyła Ci w skorupę^
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam.

#334778

To ze krzyczeli te swoje "polskie suki" to jeszcze male piwo.Wystarczy zobaczyc na filmach dokumantalnych jak zachowuja sie osadnicy ,religijni Zydzi pod okiem wojska wobec Arabow.Kamienie,lincze,przemoc,zastraszanie.

Oni/czyt Narod Wybrany/naprawde wierza w swoja Wyzszosc stad te antypolskie epitety sa kolejnym etapem pewnej gry umniejszania roli Polski na swiecie i przywieszania nam laty wspolodpowiedzialnych za Holocaust.

Co mozemy zrobic wobec Propagandy Swiatowej?Niewiele...Skoro i u nas czuc swad "poklosia"

Vote up!
0
Vote down!
0
#334861