"Mr off" i blogerska skleroza

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Po rezygnacji Donalda Tuska z udziału w wyścigu prezydenckim interesującą notkę na Salonie24 zamieścił znakomity bloger "Mr off".

Po lekturze można odnieść wrażenie, że polityczna intuicja i przenikliwość Autora to Jego odwieczne cechy... 

Mnie najbardziej rozczulił fragment, w którym (za brak ogólnej orientacji i "bezradność intelektualną"!) okrutnie wybatożył polityków, dziennikarzy i blogerów:

"PS. Warto zauwazyc reakcje braci Kaczynskich oraz politykow PiS na decyzje  Donalda Tuska o rezygnacji z udzialu w wyborach prezydenckich: pokazala ona, ze (kompletnie zaskoczeni) Kaczynscy nie odgrywaja juz w polityce zadnej roli sprawczej. Moga co najwyzej odreagowywac decyzje polityczne jakie podejmuje D.Tusk  oraz Platforma Obywatelska (podobnie reagowali spin doctorzy PiS jak np. dr M.Migalski , ktory po decyzji Tuska rozpaczal jak skaut piwny zagubiony we mgle).

 
Warto tez odnotowac zupelna bezradnosc intelektualna wiekszosci dziennikarzy na decyzje D.Tuska: swietnie to widac chocby w Salonie24".

Dlaczego tak mi się to spodobało? Bo nie kto inny jak "Mr off", jeszcze do niedawna, próbował mi udowodnić, że moje tezy o rezygnacji Donalda Tuska z udziału w prezydenckim wyścigu to... polityczna fikcja :) 

"Chyba powinien Pan wystartowac w konkurencji POLITICAL FICTION ...w konkursie na blog roku 2009. Szczerze mowiac to co Pan pisze nie ma zbyt wiele wspolnego z politycznymi realiami Polski i swiata AD 2w009." - komentował pobłażliwie znakomity bloger pod moja notką pt. "Nikt już nie wierzy w Donalda Tuska?" .

Zdarzyło się to 18 stycznia tego roku.

Pamięć znakomitego Blogera nie sięga aż tak daleko? Ale o tym, że jego przeciwnicy polityczni nie przewidzieli genialnych posunięc Donalda Tuska pamięta doskonale... :)

Brak głosów

Komentarze

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#45077

skleroza czy inna przypadłość? Po co człowiek się ośmiesza? Myśli, ze nikt nie pamięta co pisał? A pisał z rozmachem :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#45081

o uwzględnienie przykrego faktu, że Mr off jest po prostu tuskowaty
:)))))
M

Vote up!
0
Vote down!
0
#45104

w porządku... a głąbowaty też jest, czy udaje?

Vote up!
0
Vote down!
0
#45109

o uwzględnienie przykrego faktu, że Mr off jest po prostu tuskowaty
:)))))
M

Vote up!
0
Vote down!
0
#45105

.... to sprawa jest jasna? :):):):)
P.S.
Dla mnie facio zawsze wyglądał jak druh Boruch ("Nie ma druha..."). Bez wąsów stanie się do siebie niepodobny, ale raczej nic nie zyska na tej stracie :):):)

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#45113