Kuriozalna petycja przeciwko Janowi Pospieszalskiemu

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Aby zapoznać sie z tym cudactwem skierowanym do Zarządu Telewizji Polskiej wystarczy kliknąć TU.

W petycji jest opcja, aby się jej SPRZECIWIĆ.  Po prawej (!) stronie na dole strony znajduje się przycisk "nie popieram petycji". Sprawdźmy czy przycisk ten działa poprawnie.

Na stronie można też dodać swój uprzejmy komentarz. Wykorzystajmy szansę, jaką dali nam Autorzy petycji...

 

I jeszcze jedno : kwiecień to ostatni miesiąc rozliczeń podatkowych za ubiegły rok!

Mam nadzieję, że wśród Czytelników i Komentatorów "Żółwiowiska" nie znajdzie się nikt, kto zmarnuje choćby 1 procent swojego podatku dochodowego...

Dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali komu przekażą 1 % swoich podatków podaję propozycje jakie zgłosili uczestnicy licytacji (wystarczy podać dane wybranej fundacji w zeznaniu rocznym!):

1) DIECEZJALNA FUNDACJA OBRONY ŻYCIA W OPOLU

Nr KRS: 0000016304

2) Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej

N KRS: 0000090832

3) Fundacja "Głos dla Życia"

Nr KRS: 0000037425

Brak głosów

Komentarze

Żółwiu, tak wygląda (z opcją "nie popieram") każda petycja w tym serwisie - to defaultowe ustawienie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#56352

Sława&chwała tej pani która to kuriozum spłodziła :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#56360

sprawdzilam, przycisk dziala - oprotestowalam petycje.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#56353

Podwójnie. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#56364

jak na razie 5 razy więcej jest przeciw niż za

Vote up!
0
Vote down!
0
#56411

Sprawdziłem - przycisk "przeciw" działa, ale pczytajcie "za" . Chociaż tak naprawdę to szkoda czasu.
Pozdrawiam
P.S.
w komentarzach jest propozycja aby autorka wysmarowała kolejną. O zdjęcie " Szkla (bez) Konaktowego! Ja dodam od siebie jeszcze protest przeciw niejakiemu radiu
"ślinoTOK FM"

Vote up!
0
Vote down!
0
#56422

Niektóre wpisy bardzo ciekawe, szczególnie te "za".
Ludzie sobie "jaja" robią.

Przykład.

"537 --- Pani Hanna Lis W-wa --- Usuńmy tego Pospieszalskiego. Ja z mężem obiecuję, że potem to już tylko miód i mleko popłynie z ekranu!"

Pozdrawiam - M.

Vote up!
0
Vote down!
0
#56418

Dzieki za link petycje oprotestowalem. moim zdaniem nie ma szans, nie przejdzie

Vote up!
0
Vote down!
0
#56427

A czy była taka petycja skierowana pod adresem redaktora Lisa? Co ten człowiek robi w telewizji publicznej za moje pieniądze?

 

Zemsta salonu i liberałów na takich ludziach jak Pan Pospieszalski, który w swoich programach porusza bardzo ważne tematy, który swoją kulturą osobistą i wiedzą przewyższa prawie wszystkich dziennikarzy zajmujących się sprawami politycznymi w Polsce, musi przecież odejść. Przecież właśnie tacy bezkompromisowi ludzie przeszkadzają ułożonym dobrze wychowanym uczonym pochodzącym z dobrych domów często szlacheckich, bo przyczepili sobie ostatnio avater z herbem, który znaleźli na wikipedii to poświadcza ich szlachectwo. Nie wiedząc o tym, że nasza nieżyjąca już ostatnia para prezydencka  śp. Państwo Kaczyńscy mieli takie szlacheckie pochodzenie. Niestety można tylko załamywać ręce nad takimi ludźmi, no bo cóż innego nam pozostało. Nie słuchać liberałów piszących: Jarosław Kaczyński nie wygra wyborów prezydenckich, to koniec PiS-u, niech ci wszystkowiedzący liberałowie zajmą się wielką partią jaką jest nowa partia Korwina, zamiast zajmować się decyzjami PiS-u oraz tym czy Jarosław Kaczyński będzie kandydował czy nie będzie. Niech raczej zajmą się  innymi wielkimi liberałami, i tym żeby przynajmniej przekroczyli próg wyborczy, który zapewni im dofinansowanie z budżetu państwa po kolejnych wyborach. Bo tak to znowu trzeba będzie zakładać nową partię, bo przecież wtedy kredytów już nie trzeba będzie spłacać. I tak trzeba przetrwać do kolejnych wyborów, przecież trzeba z czegoś żyć! Liberałowie którzy głośno krzyczą, posługując się często słusznymi hasłami, ale jakoś nie mają na tyle przebicia i niezłomności, żeby je wprowadzić w czyn, nawet wtedy gdy w "wolnych" wyborach do sejmu dojdą do władzy w Polsce.

Vote up!
0
Vote down!
0
#56443

... zawierająca pełne dane osobowe potencjalnych współpracowników.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#56572