Kibic (nie tylko Lechii Gdańsk) zniewolony

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Sport

Dawno, dawno temu, w telewizji polskiej emitowany był programik rozrywkowo-propagandowy pod tytułem "Europa da się lubić!"

Audycję nagrywaną z udziałem publiczności prowadziła pani Monika Richardson. Podobno wesoło ("Pan w koszuli w kratę! Więcej entuzjazmu!") bywało niezwykle...

--------------------------------------------------
Jeśli wierzyć widzom obecnym w telewizyjnym studio, program był nakręcany z "entuzjazmem". Głównie dlatego, że organizatorzy w odpowiednim momencie prezentowali widzom plansze z instrukcjami. "Brawo!" "Aplauz!", "Śmiech".

Dzięki wyraźnym komendom było miło, a nawet cukierkowato...Czy tak samo ma być na piłkarskich stadionach?

---------------------------------------------------
"Komisji Ligi Ekstraklasy S.A. zadecydowała o nałożeniu na klub Lechia Gdańsk grzywny za wywieszenie przez kibiców tego klubu transparentu z hasłem: "17.09.1939 - czwarty rozbiór Polski".

---------------------------------------------------
Informacja wstrząsająca.

Czy już wkrótce, na piłkarskich trybunach nie pojawią się wszechwładni nadzorcy, którzy (niczym sympatyczna pani Monika) przypilnują, aby doping kibiców był wystarczająco akuratny?

Brak głosów

Komentarze

Gada się o różnych rzeczach, a mało kto widzi co te lewactwo robi teraz z trybunami. ta kara to też element walki z chuligaństwem na stadionach.

Za niedługo rzeczywiście Richardson będzie prowadzić doping, a banda bogatych lamusów kibicować będzie "obydwu drużynom".

Pozdro

Vote up!
0
Vote down!
0
#31565

"Dziś Kosowo, jutro Śląsk" (2008). Trybuny Ruchu Chorzów, gdzie Ruch Autonomii Śląska już od dawna mocno działa.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#31600

kibole Ruchu rozprowadzają też nalepki z hitlerowskimi "gapami" i swastykami. Bezmyślnego promowania symboli narodowo-socjalistycznych nie należy zrównywać z transparentem kibiców Lechii czy działalnością kibiców Legii, którzy porządkują groby powstańców warszawskich, zapalają znicze i składają wieńce. Legii jako klubu nie lubię, ale jej kibiców podziwiam. Gdybyż kibice Ruchu zamiast przygotowywać debilne nalepki i transparenty zajęli się równie pożytecznymi działaniami - choćby uczczeniem powstańców i powstań śląskich, które są skazywane na zapomnienie przez politpoprawny mainstream (w końcu nie wypada przypominać, że walczyliśmy z powodzeniem przeciwko Niemcom). W sierpniu była rocznica I powstania, w telewizji ogólnopolskiej nie było na ten temat wzmianki. A jak "niebiescy" pójdą dalej w tym kierunku to będą niedługo opluwać powstańców wspólnie z walterowniami i innymi wybiórczymi (katowicki dodatek już się tym zajmuje od ładnych paru lat).

Swoją drogą nie dziwi mnie, że takie hasła jak "dziś Kosowo, jutro Śląsk" nie są zakazywane a zakazuje się przypominania agresji sowieckiej z 17 września. Polski patriotyzm trzeba na każdym kroku niszczyć i potępiać. Przykre, że do tego dają się wykorzystywać kibice Ruchu. Korfanty przewraca się w grobie.

Vote up!
0
Vote down!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#31626