Jaja z SMS-ami do Kasi Tusk

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Kraj

Konferencja premiera europejskiego kraju średniej wielkości. Na sali kwiat krajowego i kontynentalnego dziennikarstwa. Nastrój głębokiego zatroskania sytuacją na świecie. Uda się zapobiec wojnie? Uratować Ukraińców? Powstrzymać Rosjan i Chińczyków? 

- Panie Premierze czemu przyszedł Pan na konferencję z telefonem komórkowym?

- Cierpliwości. Dowiecie się wszystkiego dzięki dziennikarzowi który już za chwilę zada mi niespodziewane pytanie... (*)

I pewnie po tej konferencji  wiedzielibyśmy już wszystko, gdyby nie pojawił się ważniejszy temat. Dzięki niespodziewanemu pytaniu jednego z dziennikarzy, o ochronę jaką otoczona jest Kasia - córka Premiera - okazało się, że ktoś zasypuje ją setkami SMS-ów...

Dziennikarzom trudno było  w to uwierzyć! Na szczęście pan Premier, przypadkowo miał przy sobie telefon komórkowy, dzięki czemu mógł uroczyście odczytać przykładowe wiadomości przesyłane jego córce i opowiedzieć o skali zjawiska. 

I tu - już na kilka dni przed Wielkanocą - pojawiają się jaja...

1) Córka premiera zasypywana jest setkami wulgarnych SMSów z groźbami karalnymi.

2) Kilkaset SMSów tego samego kalibru otrzymał również sam premier.

3) A nasze służby specjalne... śpią! A przynajmniej nie zrywają się o czwartej rano, żeby o wschodzie słońca pojmać przestępców dezorganizujących życie polityczne (Premier!) i biznesowe (pani Kasia) kraju.

4) Mija czas. Z jakiegoś powodu wciąż nie udało się namierzyć autorów SMSów wysyłanych do pani Kasi. Przecież autorów innych SMSów wyłowić można...

Czy mi sie wydaje, czy jakość przedwyborczych przekazów medialnych dramatycznie spada?

 

]]>image]]>(*) Dialog nie mający nic wspólnego z rzeczywistością
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

wciąż na kursie i na ścieżce dowalania opozycji bo przecież "my nie mamy konfliktu z Rosją"...

Pozdrawiam.

PS. Ciekawe kiedy Małgosia zacznie dostawać sms-y...

 

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1423038

panstwo zdaje egzamin , oj jak ten Tuski pieprzy i kompromituje sie w oczach tych co mysla . Poniewaz tych drugich , niemyslacych samodzielnie , ktorzy na niego glosuja , uwaza za debili , wiec aby odwrocic uwage od niesamowitych problemow z jakimi boryka sie przecietny Polak , wyciaga od czasu do czasu z cylindra jakiegos zajaca . Jak to jest mozliwe , ze w najbardziej inwigilowanym spoleczenstwie Swiata , zadne sluzby specjalne , majace do dyspozycji nowoczesny sprzet do sledzenia kazdego ruchu swoich obywateli , nie potrafia dojsc kto wysyla te "setki"  liscikow milosnych do jego Kasienki .

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1423046

Skoro doradcy Tuska napisali mu kilka żałosnych esemesów by ten je publicznie odczytał - co tenże skwapliwie uczynił - świadczy o chwytaniu się ostatniej deski ratunku, czyli zagrywce na współczucie (litość). Ten punkt programu wyborczego Tuskolandii jest dla mnie informacją, iż w peowskim obozie pojawiły się prawdziwe, a nie liftingowane sondaże.

#1423053

Nagle w telefonie tuska pojawiają się esemesy adresowane do jego córki.Dziwny sposób komunikacji elektronicznej,czy nowy wymiar zielonej wyspy,gdzie wszyscy mają jeden numer?

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1423060

do czego się ten facet jeszcze dorwie, aby utrzymać władzę.

Ryży weź koło i pie.....nij się w czoło i powiedz że to Rydzyk z Kaczyńskim popełnili zamach na twoją arcypacyfistyczną osobę...biedny nieszczęsny. Tylko walnij się  mocno aby widać było, niech lemingi zapłaczą nad twoim losem męczennika za Ojczyznę....zaraz słupki póją w ,,wierch''....

ardawl

#1423078