ZABITO OBROŃCĘ KRZYŻA!

Obrazek użytkownika Polska444
Blog

Obrońcy Krzyża na Krakowskim Przedmieściu są szykanowani jak za czasów stanu wojennego. Jeden z nich już nie żyje - kopnięto go w klatkę piersiową (policja i straż miejska mają rozkaz nie reagować, kiedy atakuje się ludzi modlących się na Krakowskim Przedmieściu). Innego zamknięto w szpitalu psychiatrycznym (metoda unieszkodliwiania przeciwników politycznych znana z ZSRR). To wszystko dzieje się w "wolnej Polsce".

http://wobroniekrzyza.wordpress.com/2010/09/23/2762/

http://wobroniekrzyza.wordpress.com/2010/09/23/pan-jan-jest-sila-trzymany-w-szpitalu-psychiatrycznym-na-mocy-art-23-%E2%80%9Eustawy-o-ochronie-zdrowia-psychicznego%E2%80%9D/

Swoją drogą, najłatwiej jest kogoś zniszczyć, dolepiając mu łatkę osoby niezrównoważonej psychicznie. Obecnie widać to najbardziej w podejściu "zdrowego" (raczej psychopaty) Palikota oraz przychylnych mu dziennikarzy i polityków do Jarosława Kaczyńskiego. Jakiś autorytet ITI (właściciela TVN i Onetu) uznał wszystkich walczących o prawdę o katastrofie smoleńskiej i domagających się godnego upamiętnienia jej ofiar za paranoików. Moja znajoma, na co dzień pracująca w charakterze psychiatry (również obrończyni Krzyża) skomentowała to tak: "Nie przypominam sobie, żeby ten pan mnie badał. A badanie jest konieczne, żeby postawić diagnozę."

Brak głosów

Komentarze

A cóz się zmiwniło od czasów komuny? Ubekistan trwa nieprzerwanie. Może na chwilę się przyczaili, teraz działają coraz jawniej. I metoty podobne jak w prl-u. Ryży, rezydent i spółka to tylko pozory wolnej Polski. Ich tylko władza interesuje, nie dobro naszego kraju.

A jak działają podaję za Rebelyą z wczoraj:
"W tej chwili modli się piętnaście osób. Pół godziny temu modliliśmy się tutaj z ks. Jerzym Gardą. Usłyszałam zamieszanie za sobą. Jakiś mężczyzn zajmujący się zawodowo uprzątaniem terenu, sprzątający w ministerstwie kultury zaczął zrywać fotografię Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, która była od trzech dni przyklejona do tablicy rozdzielczej, pod którą były kwiaty. Próbował to uniemożliwić mu Jan Kosakowski, weterynarz, który często modli się z nami, spokojny, kulturalny, zrównoważony Pan. Mężczyzna zrywający zdjęcie był agresywny (miedzy innymi próbował pobić później Pawła Łapińskiego). Rozpoczęła się przepychanka. Nadbiegli Strażnicy Miejscy i bez pytania się kogokolwiek o cokolwiek natychmiast wykręcili ręce panu Kosakowskiemu i brutalnie zawlekli go do swojego samochodu. Straż Miejska natychmiast też wezwała pogotowie psychiatryczne, motywując to w ten sposób, że Pan Kossakowski jest agresywny w sposób wskazujący na chorobę psychiczną. Lekarze z karetki nie chcieli z nikim rozmawiać ani nikogo wpuścić do karetki tylko umieścili w niej Pana Kossakowskiego i karetka odjechała na sygnale. Żaden ze Strażników Miejskich ani policjantka, która się zjawiła i asystowała tej operacji nie chcieli podać swoich nazwisk, numerów ani pokazać legitymacji. W trakcie zajścia obecny był ks. Jerzy Garda, którego ignorowano."

Dalsze informacje o Janie Kossakowskim

Pan Jan nazywa się Kossakowski. Wczoraj podano mu coś w kroplówce i próbowano podawać mu jakieś leki. Odmówił ich przyjęcia. Dostarczono mu leki, które staje pobiera. Nie chcą podać powodów jego pobytu w szpitalu psychiatrycznym ani pokazać żadnych dokumentów związanych z jego przyjęciem oraz dokumentacji medycznej. Otrzymał jakieś mgliste wyjaśnienie, że jakiś pokój jest zamknięty i że będzie otwarty jutro to mu pokażą. Przekazano mu informację, że będzie się w szpitalu znajdował przynajmniej 7 dni.

Nie ma rodziny w Warszawie. Rodzina mieszka daleko. Gdy wyraził ochotę opuszczenia szpitala oznajmiono mu, że znajduje się tu przymusowo i nie może szpitala opuścić na podstawie art. 23 Ustawy o zdrowiu. Przeczytano mu też pierwsze zdania z dokumentu podpisanego przez lekarza z karetki pogotowia. Było tam napisane: „Przychodzi pod Krzyż od 10 kwietnia. Rozdaje jakieś ulotki. Jest groźny dla otoczenia”.

#87971

„Przychodzi pod Krzyż od 10 kwietnia. Rozdaje jakieś ulotki. Jest groźny dla otoczenia”. Ulotki są rzeczywiście "groźne dla otoczenia"... zwłaszcza wtedy, kiedy niosą jakiś ładunek prawdy. Są groźne dla systemu kłamstwa i manipulacji, który zwalnia rządzących z odpowiedzialności za ich decyzje. Społeczeństwo otumanione propagandą nie domaga się prawdy, nie chce wolności. Tacy jak Jan Kossakowski są rzeczywiście groźni - dla władzy.

444Polska.bloog.pl

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#88135

zaplanowali wyeliminować Obrońców krzyża? Proste i sprawdzone, nawet na intelektualistach.

Dzisiaj również przerywali łączność telefoniczną.

To jedna z informacji:

Już wiem co i dlaczego się stało. Przypominam relację z 6 września znajdująca się na naszej stronie: „Modli się pod krzyżem około 20 osób. Wiele osób obok dyskutuje. Przyjechała grupa z parafii św. Wojciecha w Kraśnicy, ponad 50 osób z księdzem. Modliła się pod Krzyżem. Przyszła grupa Strażników Miejskich. Zatrzymał ich Pan Jan Kosakowski, weterynarz z Warszawy, który modli się pod Krzyżem prawie codziennie od wielu dni i poinformował ich, że składa na nich doniesienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa: zaborze i zniszczeniu mienia osób prywatnych, w tym kwiatów, wieńców itd. Strażnicy odpowiedzieli, że to nie oni tylko pracownicy firmy sprzątającej dokonali tego „zaboru”.

Wygląda na to, że nasza władza przestała żartować i postanowiła zastraszyć Obrońców Krzyża!

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#88021

NIE ZAPOMNIMY i tym razem NIE BEDZIE grubej kreski.

#88036

jest z pewnością potrzebny pacjentom Palikotowi , Niesiołowskiemu , Wałęsie , Grasiowi , etc. etc...
http://smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.html

#88069

pod tym tytułem spisywane są na bieżąco wszystkie wydarzenia skrupulatnie i rzetelnie - warto tam codziennie zajrzeć.

Blogomedia 24 http://blogmedia24.pl/node/37037

#88104

„W sobotę, zmarł nagle na serce Jan Klusik z Opola, który w nocy z 14 na 15 sierpnia zasłonił swoim ciałem kobietę przed atakiem jednego z chuliganów na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, otrzymując kopniaka w klatkę piersiową. [cios złamał mu żebro, a po urazie miał kłopoty z oddychaniem]
KAŻDY KTO BYŁ ŚWIADKIEM ZDARZENIA ZABÓJSTWA NIECH POŚWIAD-
CZY !!!!!

Jezeli ktoś nagrał telefonem bądż kamerą to zajście niech szybko udostępni je na tej stronie. Może ktoś go rozpozna. Film będzie dowodem oskarżenia w sprawie o pobicie ze skutkiem śmiertelnym.

merypol

#88145

„W sobotę, zmarł nagle na serce Jan Klusik z Opola, który w nocy z 14 na 15 sierpnia zasłonił swoim ciałem kobietę przed atakiem jednego z chuliganów na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, otrzymując kopniaka w klatkę piersiową. [cios złamał mu żebro, a po urazie miał kłopoty z oddychaniem]
KAŻDY KTO BYŁ ŚWIADKIEM ZDARZENIA ZABÓJSTWA NIECH POŚWIAD-
CZY !!!!!

Jezeli ktoś nagrał telefonem bądż kamerą to zajście niech szybko udostępni je na tej stronie. Może ktoś go rozpozna. Film będzie dowodem oskarżenia w sprawie o pobicie ze skutkiem śmiertelnym.

merypol

#88146

Obrońcy Krzyża na Krakowskim Przedmieściu są szykanowani jak za czasów stanu wojennego, jeden z nich już nie żyje, innego trzymają bezprawnie w
szpitalu psychiatrycznym, jeszcze innego zamknięto w więzieniu, zabrania
się składać kwiaty, zapalać znicze, przebywać w tym konkretnym miejscu
ale to nie wszystko. Działaczy ludzi aktywnych, świadomych bezprawia
np. w spółdzielni mieszkaniowej WSM szykanuje się, deprecjonuje, zastra-
sza, manipuluje informacjami oszukując społeczność lokalną w funda-
mentalnych dla nich sprawach. Upowszechnianie informacji opartych
na prawie ale niewygodnych dla działaczy i pracowników spółdzielni
utożsamia się jako informacje szkodliwe społecznie, ZABRONIONE.
INFORMOWANIE LUDZI O PRZYSŁUGUJĄCYCH IM KONSTYTUCYJNIE PRAWACH w państwie do niedawna jeszcze uznawanym z demokratyczne
ZABRONIONE !!!!
Prawo do wypowiadania się sprzecznego z prawem, bełkotu mają
tylko ludzie wykazujący się głupotą, chamstwem, agresywnością
prowadzącą do ZASTRASZENIA I ZNIECHĘCENIA. W tym procederze
uczestniczą pracownicy spóldzielni i aktywiści .

merypol

#88242

Witam piszę o tym na http://felietooon17.bloog.pl

 

Powstał też Biuletyn Smoleński 1 nr można zamówic pisząc na micho2110@wp.pl ZAPRASZAM

#94434