ostrzeżenie

Obrazek użytkownika Andrzej Tatkowski
Blog

Poinformowano mnie, że obraziłem wszystkich "Niepoprawnych" i musi to być informacja prawdziwa, skoro Administracja "N" była uprzejma wymierzyć mi regulaminową karę OSTRZEŻENIA oraz zagrozić dalszymi sankcjami, jeśli się nie poprawię.

Znalazłem się więc w sytuacji ostrego dysonansu poznawczego z której wszystkie wyjścia opatrzone są napisem "EXIT" - ale nie wszystkie mają klamki, więc nie muszę się spieszyć.

Gdyby przypadkiem zajrzał tu ktoś, kogo jeszcze nie obraziłem, może się poczuje obrażony informacją, że postanowiłem na czas bliżej nieokreślony zaniechać odpowiadania na komentarze zamieszczane na moim blogu jak również ich czytania.

Gdyby ta informacja nie była wystarczająco obraźliwa, spieszę dorzucić pouczający wierszyk, zapamiętany z dawnych lat : "Mądry pisze dla zabawy, głupi czyta, bo ciekawy..".

Powinien on rozwiać ewentualne wątpliwości moich ofiar, choć dedykuję go samemu sobie.

Z wyrazami współczucia - Andrzej Tatkowski

Brak głosów

Komentarze

CYTAT z Twojego wpisu, szacowny MENTORZE:

"Obok działań racjonalnych i reakcji emocjonalnych zdarza się niekiedy obserwować zachowania patologiczne, których motywami nie są ani racje, ani frustracje, lecz aberracje, zwane też zboczeniami; należy do nich zarówno nekrofilia jak nekrofagia - specyficzne sposoby użytkowania zwłok.

W świecie wirtualnym dostęp do trupa jest łatwiejszy niż w realu prosektoriów, chłodni, domów pogrzebowych i grobów; można też sobie wykreować obiekt konsumpcji czy kopulacji, które przebiegają w owym świecie inaczej niż w realnym, aczkolwiek nie przestają być zachowaniami patologicznymi.

Nie lubię trupiego odoru, nawet wyimaginowanego, więc nie zamierzam dalej wędrować po obcym mi terenie wirtualnego żerowiska nekrofagów, ani oglądać tu wirtualnych orgii nekrofilów, bo zboczeńców nie znoszę, natomiast wysoko sobie cenię cmentarną ciszę."

Oplułeś miejsce, gdzie dane Ci było pisywać.
Ciężkimi obelgami, godnymi Entomologa obrzuciłeś Czytelników, za to tylko że śmieli nazwać stalinowskie ścierwo po imieniu.
Co Cię upoważnia do mniemania, że masz prawo oceniać innych?
Cóż wreszcie powoduje, że ciągle jak bumerang wracasz?
Nie uczyła Mama, że "gdzie Cię lubią bywaj rzadko, gdzie nie lubią, nie bywaj wcale"?
Z wyrazami szacunku dla wieku, szacowny Mentorze

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Vote up!
0
Vote down!
0
#230139

 w jaki sposób zareagował wrażliwy Autor na news  z GW, zaprezentowany wczoraj na gównej stronie tamtego portalu.

" Przełamując kolejne granice", niby to w odniesieniu do CNN, GW delektuje się sceną śmierci dziecka...co budzi odruch zniesmaczenia i buntu wiekszości czytelników.

 Ciekawe, pod jakim nickiem kryje sie dosadny komentarz naszego Autora. Przecież zapewne, nie pozostawił suchej nitki na tym skandalicznym materiale?

 Dyskusja toczy się tam nadal:

Syria. Świat patrzy na śmierć

  Podałam tylko tytuł, nie link. Nie mam zamiaru rozpowszechniać tego, co budzi mój niesmak i protest.

   Robię to tylko dla tych, którzy chcą wyrazić swoje zdanie pod bulwersujacym tekstem w GW.

 

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#230145

Obawiam się,że wysublimowana moralność Autora, nie pozwala mu
na komentowanie na tamtych forach.
On tylko tutaj propaguje leninowską interpretację
Dekalogu, nie ryzykując otrzymania w zamian, długiej listy
ciągu dalszego swoich imion.
Pozdrawiam

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Vote up!
0
Vote down!
0
#230148

"Gdyby przypadkiem zajrzał tu ktoś, kogo jeszcze nie obraziłem, może się poczuje obrażony informacją, że postanowiłem na czas bliżej nieokreślony zaniechać odpowiadania na komentarze zamieszczane na moim blogu jak również ich czytania."

Co do odpowiadania na komentarze nie mam złudzeń, ale nie wierzę, że nie będzie ich Pan czytał. Więc przypominam, że dużo ważniejsze od powyższej deklaracji jest pańskie postanowienie opuszczenia Niepoprawnych, którego do dziś Pan nie zrealizował. Mało tego - nie raczył Pan dotąd wyjaśnić Czytelnikom powodów zmiany decyzji. 

Dlatego publikuję ponownie mój komentarz i proszę o udzielenie odpowiedzi:

"Nie lubię trupiego odoru, nawet wyimaginowanego, więc nie zamierzam dalej wędrować po obcym mi terenie wirtualnego żerowiska nekrofagów, ani oglądać tu wirtualnych orgii nekrofilów, bo zboczeńców nie znoszę, natomiast wysoko sobie cenię cmentarną ciszę."

No to dlaczego Pan dalej wędruje, bo w dalszym ciągu nie uzyskałem odpowiedzi?

"Stosuję różne kryteria, najprostszym z nich jest - smród, a pospieszne opuszczenie miejsca i towarzystwa, w którym zaczyna się unosić nieprzyjemny zapach nie wydaje mi się wymagać specjalnego uzasadniania."

Opuszczenie miejsca może i nie wymaga specjalnego uzasadnienia, ale zmiana decyzji o opuszczeniu jak najbardziej. Już Panu nie śmierdzi?

Pozdrawiam

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#230164

Ja mam wydrukowany cytat z S.Lema i powieszony nad kompem.
Uwaga! Cytuję,więc pretensje do śp.Stanisława Lema...

"Dopóki sobie nie załozyłem internetu,nie wiedziałem,ze jest
tylu idiotów na świecie"---koniec cytatu.

Panie Andrzeju!
Tylko spokój moze nas uratowac...:-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#230180

Lem miał rację.
Teraz już wiesz, że nie jesteś sam:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#230254

10 pkt :)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#230610

o synu półrabka Samuela Lehma, to najdelikatniej mówiąc manipulacja. Proszę więc o sprostowanie, rebe!...

Vote up!
0
Vote down!
0
#230271

Nie czuję się obrażony, choć - jak sądzę - być może dlatego, że nie udało mi się dotrzeć do czegoś obraźliwego.
Myślę, że prościej byłoby zamieścić bardziej czytelne informacje, które owego obrażania "wszystkich" dotyczą.
Pamiętam Pański wpis na temat niecnych i obraźliwych komentarzy o Szymborskiej, który miał być podobno ostatnim na Niepoprawnych.
PS.
Ja osobiście Szymboskiej czcić nie mam zamiaru w dalszym ciągu, bo nie dostrzegałem w jej twórczości tego, co w zbiorowej histerii i zachwycie dostrzegali "wszyscy".
Co więcej, uważam, iż cześć nie należy się ludziom, którzy z namaszczeniem wychwalali i wspierali komunistyczną mafię, twórczością swoją kalając tych, którzy umierali za wolną, a nie komunistyczną Polskę.
Tyle.

pozdrawiam,
Harpoon

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrawiam,

Harpoon

#230183

No właśnie? ;)

Pewnie o tę nieszczęsną Szymborską.
Miałam się wypowiedzieć w tym temacie, w końcu zapomniałam.

Nazywanie zmarłego "ścierwem" zupełnie mi nie odpowiada, wybacz, Rospinie. Nie poczułam się obrażona ówczesnym wpisem AT, co więcej sądzę, że jego odejście z NP byłoby dużą stratą, choćby dlatego, że bardzo sprawnie operuje naszym pięknym językiem.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#230187

Mam nadzieję,że kiedyś uda Ci się wybaczyć mi nazywanie rzeczy po imieniu.
Brzydzę się gównem, nawet jeżeli owinięte jest w gruby dywan.
Taki już jestem nieprzystosowany.
Dla jasności - postaram się więcej nie narażać wrażliwych gustów na dysonanse, i nie będę wypowiadać się w towarzystwie,
gdzie bułkę chwyta się przez bibułkę, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby gówno łapać całą łapą.
Pozdrawiam

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Vote up!
0
Vote down!
0
#230190

"(...) w towarzystwie, gdzie bułkę chwyta się przez bibułkę, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby gówno łapać całą łapą."

To było do mnie???

Vote up!
0
Vote down!
0
#230197

Napisałem o ogóle sytuacji, i nie wiem dlaczego potraktowałaś to osobiście.
Pozdrawiam

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Vote up!
0
Vote down!
0
#230223

Znam Cię od dżentelmeńskiej strony, więc zdziwiłabym się, gdybyś to mnie chciał obrazić. Jednak zabrzmiało to dość podejrzanie, więc wolałam się upewnić...

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#230286

to prawda. ten "piekny jezyk" daje o sobie znac w wielu notkach i komentarzach. specjalnie nie trzeba szukac, by znalezc wybitne przyklady:

http://www.niepoprawni.pl/blog/1315/zapusty#comment-266240

a swoja droga czyz nie dziwne, ze razi nazywanie ścierwem, osoby, ktora z zimna krwia podpisala sie pod kara śmierci na niewinnych ludziach, a nie razi "piekny jezyk" wobec wszystkich NP, albo osob, ktore grzecznie pytaja o zmiane decyzji autora. nie zauwazylam tez by oburzala pania czy Patryka postawa rusznikarza (jak widac na obrazku wierngo apologety AT), ktory w wyjatkowo chamski sposob atakowal mnie i jwp.
ale ja sie nie dziwie, a raczej coraz mniej kiedy skojarzę np. ze w obronie trolla lucyny_anki pan tez sie wstawiala.

Vote up!
0
Vote down!
0
#230201

1. Nie mam pojęcia, do czego AT odnosi się w podanym powyżej linku, w związku z tym trudno byłoby mi się na ten temat wypowiedzieć.

2. Określenie "ścierwo" nie odnosiło się do żywej, ale do zmarłej osoby, i o tę drobną różnicę chodzi.

3. Rusznikarza nie znam wcale albo prawie wcale, nie śledzę wszystkich postów, a w niemerytoryczne rozgrywki pomiędzy Niepoprawnymi raczej się nie włączam wychodząc z założenia, że to nie moja sprawa.

4. Nie odpowiadały mi wpisy @lucyny-anki, czemu jasno dałam wyraz w moim komentarzu do jej wpisu, który wśród Niepoprawnych wzbudził sporą (pozytywną) sensację. Nie uznaję natomiast rzucania się wszystkich hurtem na jedną osobę.

5. Ustalmy może na przyszłość: wypowiadam się tylko w sprawach, w których mam ochotę się wypowiadać. Najwyraźniej masz mi za złe, że nie stawałam w Twojej obronie podczas różnych pyskówek. Niezupełnie to rozumiem - na rycerza na białym koniu z oczywistych względów się nie nadaję.

Inna sprawa, że z tego, co widzę, mogłabym raczej opowiedzieć się po stronie Twoich oponentów, bo często to im przyznaję rację. Tylko po co? Myślę, że na NP jest miejsce na różne opinie. I naprawdę nie chce mi się wchodzić w niepotrzebne wymiany zdań. Pozdrawiam bez złych emocji i życzę miłej reszty niedzieli.

Vote up!
0
Vote down!
0
#230211

ten relatywizm i niejednoznacznosc. bo z jednej strony, nie wiem, nie wnikam, nie znam okolicznosci ani kontekstu, nie jestem rycerzem... itp. itd.

a z drugiej wystarczy, ze ktos (calkiem nieprzapdkowy ktos) umarl, albo, ze jest atakowany hurtem, by jednoznacznie i bez zadnych watpliwosci wypowiedziec sie w ich obronie. ta fragmentarycznosc, to bardzo specyficzne skanalizowanie wrazliwosci i ematii jest wlasnie takie niezwykle. a moze typowe. zalezy jak patrzec.

pisze to w bardzo okreslonym celu. bo chociaz prywatnie nic do pani ani Patryka nie mam (a raczej wrecz przeciwnie) to fakt, ze postanowiliscie bronic tak watpliwej moralnie i estetycznie sprawy, jest dla mnie zasadniczy w wyrabianiu sobie opinii na wasz temat.

Vote up!
0
Vote down!
0
#230216

Wybacz, ale w tym, co napisałaś powyżej nie ma krzty sensu.
Myślę, że kontynuowanie tej dyskusji mija się z celem.
Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#230240

przypomnial mi sie posel P. Olszewski, ktory prezentajce BK przez Macierewicza nazwal belkotem. pewno bez zwiazku.

z mojej strony to nie byla dyskusja. nie prezentowalam opinii tylko zdziwienie, a dokladnie coraz mniejsze zdziwienie wobec bardzo wybiórczej i mocno skanalizowanej wrazliwosci osob takich jak pani.

Vote up!
0
Vote down!
0
#230243

Między innymi przez komunistyczne ścierwa:):):)
Dowolnego języka (i to w stopniu celującym) można nauczyć się z powodzeniem także w Moskwie. Ważne, co się mówi i pisze. "Pięknym językiem" pisywano też donosy (na co są dowody w IPN).
Zresztą dziś za "piękny" zaczyna uchodzić język ledwie poprawny, nad czym ubolewam.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#230266

Otóż to. Język to tylko opakowanie. A w środku... Brrr.

Dixie, tak jak napisałam Amelii, zostawmy ten blog-grajdołek, niech się okadzają adoracją Złotego Cielca.

Vote up!
0
Vote down!
0
#230278

ZUŻYTE WSZYSTKO

Zużyte wszystko, słów miazga nie cieknie
I nie spowija grozy dawnych diabłów
Oni się korzą przed wyplutą pestką,
Tybald się boi Kainów i Ablów.
W uściskach stonóg zaklęta pantera,
Jej centki świecą różowe i dumne.
Przez trawę pełznie cudowna hetera
Miażdżąc swym brzuchem słowa zbyt rozumne...

(Witkacy)

Vote up!
0
Vote down!
0

rusznikarz

#230185

Lecz patrz! Z ciemnego kąta sceny
Krwawoczerwony wypełzł gad.
W sam środek wcisnął się areny,
Między stłoczoną ciżbę wpadł.
Drżące od lęku marionetki
Pastwą się jego stają wraz.
Łkają serafy, gdy w posoce
Ząb jadowity topi płaz.

Taki fragment...ale pasuje :-(

Vote up!
0
Vote down!
0
#230191

Żeby ten gad tylko czerwienią był nacechowany.
Dwa trójkąty na czerwonym łbie jak nic ma wytatuowane.
Zacytowany fragment Poe'go trafia celnie.
Dziękuję i pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0

rusznikarz

#230210

czytywałem niegdyś notki pana Andrzeja Tatkowskiego. Bo i forma uroczo anachroniczna, i tematyka ciekawa, i ujęcie problemów niesztampowe. Przyjemność była niegdyś, obecnie zastąpiło ją zażenowanie. Bo i język mniej wysublimowany, i maniery jakby mniej wyszukane, a problematyka... Najpierw obrona stalinowskiej piewczyni sprawiedliwego ustroju, potem wyszukane wprawdzie ale obelgi pod adresem jej nie-wielbicieli, potem parapeciano-skatologiczne gawędy. No cóż: panie Andrzeju przestaję czytać pańskie notki, bo ileż można zwiedzać galerię, w której wiszą wyłącznie wyidealizowane autoportrety właściciela? Żegnam się zatem z panem i pozwoli Pan na ostatni aforyzm: aktor napawający sie oklaskami wynajętych klakierów i puszczający mimo uszu okrzyki zawodu widzów, winien zejść ze sceny.
Pozdrawiam wszystkich
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#230208

 Dziękuję Ci, Smoku.

Napisałeś dokładnie to samo, co ja bym chciała napisać. Dlatego też, jeśli pozwolisz - pod Twoim wpisem dołożę swoją parafkę.  Jeśli akceptujesz moją propozycję, to następnych Czytelników proszę, aby to, co napisał  Smok Gorynycz traktowali  jako treść wypowiadaną również  przez  "limbę".

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#230212

towarzystwa można dać się powiesić :))
Pozdrawiam Cię
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#230219

[quote=Smok Gorynycz]towarzystwa można dać się powiesić :)) Pozdrawiam Cię -------------------------- Reszta nie jest milczeniem.[/quote]

O nie! Gdyby ktokolwiek chciał to zrobić z Tobą - będę Cię bronić, bo lubię lekturę Twojego autorstwa.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#230241

"Gdyby ktokolwiek chciał to zrobić z Tobą"

to ja bylam i tak pierwsza:)

pozdr:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#230244

"Dla dobrego
towarzystwa można dać się powiesić"

http://niepoprawni.pl/blog/2370/v-komenda-win#comment-268084

Użytkownik ALI napisał:

Wszystko na to wskazuje,źe na portalu niepoprawni istnieje równieź V Komenda WiN, tylko

inaczej się nazywa.

Pozdrawiam.

Szanowny ALI!

Masz rację. Wczoraj byliśmy świadkami typowej prowokacji. Zarówno Ciebie, Kolego jak i mnie potraktowano, jak człowieka w śródmieściu, którego to bandzior kopał po głowie. Wczorajsi napastnicy atakowali niewybrednym tekstem, ale w realu......gotowi byliby zabić. Bulwersuje mnie język, którym posługują się istoty podpisujące się nickiem, z którego można byłoby wnioskować, że są płci żeńskiej (bo kobietami ich nie nazwę).

Czułam się tak, jak na Marszu Niepodległości w Warszawie 11-go listopada.

Przyjmijmy jedną zasadę - omijajmy z daleka bagno, w którym wiadomo, że można sobie zniszczyć wytworne obuwie.

Cóż, ALI ?! Fornal NIGDY nie zrozumie polskiej szlachty i nigdy nie przyswoi sobie podstawowych zasad dobrego wychowania. Z tym się człowiek rodzi.

Kto chamem na świat przyjdzie w centrum Nowego Jorku, choćby skończył Oxford i Sorbonę, zdobył tytuł profesora, całe życie mieszkał obok wieży Eiffla - to i tak chamem zdechnie.

(Przepraszam za bardzo dosadny język, ale jeśli pisze się o prostaku - słów dosadnych używać należy.)

Pozdrawiam Cię serdecznie.

"limba"

Vote up!
0
Vote down!
0
#230925

ironia, ale sarkazm :((
pocieszam się, że w oryginale powiedzenia o wieszaniu w dobrym towarzystwie, tym który daje się powiesić jest Cygan. A on chyba nie uznałby "polskiej szlachty" za dobre towarzystwo...
Jak mówiłaś: ziarno od plew?
Pozdrawiam
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#230938

pozdrowić od fornala z tytułem profesorskim :))
Pozdrawiam
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#230939

tak mowilam, a slowom moim stalo sie zadośc:)
pozdrawiam cieplo, zwlaszcza, ze u mnie snieg pada:)

dobrze, ze zarowno "cygan", jak i "szlachta polska" to tylko etykiety w tym wypadku, ktore nie koniecznie wiernie oddaja zawartość.

Vote up!
0
Vote down!
0
#230941

Cóż, tylko się podpisać pod Twoim komentarzem. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#230213

Słowo Tatkowskiego obroni się samo.
Ja do dzisiaj z wielką ciekawością czekam na kolejną notkę jedynego człowieka znającego język polski na tym portalu, którym potrafi doskonale przekazać swoją myśl.
Dla wielu ten język właśnie był solą w oku, bądź ością w gardle - wedle uznania.
Zgoła dlatego, że jest to język polski, teksty A. Tatkowskiego były i są niezrozumiałe dla wielu.
Myślę, że z hebrajskim, byłby mniejszy problem.
Swoją drogą, to uważam, że publikacje Tatkowskiego jedynie zyskają na czytelniczej absencji indywiduów, dla których i tak treść była niepojęta.
Twój żałosny komentarz wyrażony podróbą języka polskiego, jedynie potwierdza moja tezę.

Vote up!
0
Vote down!
0

rusznikarz

#230218

"Ja do dzisiaj z wielką ciekawością czekam na kolejną notkę jedynego człowieka znającego język polski na tym portalu, którym potrafi doskonale przekazać swoją myśl." Za taką składnię, to nie tylko Złote Pióro możesz dostać ale i wyrazy uznania od mistrzów mowy polskiej w osobach samego p.rezydenta oraz wicemarszałka. Poziom swój objawiłeś, nie licz więc na dalszą uwagę z mojej strony.
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#230227

Przepraszam, że nie było po hebrajsku.
Ćwicz kolego, ćwicz, a może niegdyś dane ci będzie zbliżyć się do takiej...składni.

Vote up!
0
Vote down!
0

rusznikarz

#230234

"...Myślę, że z hebrajskim, byłby mniejszy problem..." - między innymi za to zgłosiłem wasz komentarz. Warto było jednak uwzględnić jidysz i podeprzeć się znanym klasykiem, Homo Polacusem, który to widział na niepoprawnych, iż...

"...Kto szuka, ten znajdzie, dostrzegam już stwora.
Trud mój nagrodzony, szczerze się uśmiałem,
spostrzegłszy, że z dup wam wystaje menora,
że Icek zarządza tym śmiesznym portalem...".

Jak widać znalazł godnych następców, którzy to sprawnie rozpoznają niczym niemieckie komanda pejsy pod pachami, jak raczyliście kiedyś rzec.

I po raz kolejny "judzisz" -
"...Przepraszam, że nie było po hebrajsku...".

Bo nawet po polsku nie było, bo niby skąd by miało płynąć.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#230248

O ile w pierwszym cytacie dostrzegam swoje słowa, to autor drugiego pozostaje mi nieznanym, lecz przyznam, że słowa nadzwyczaj celnie oddają klimat "śmiesznego portalu" o którym mowa.
O jaki portal autorowi chodziło?
Skąd pochodzi ten zgrabny cytat?

Vote up!
0
Vote down!
0

rusznikarz

#230253

 Powiedz mi uprzejmie w jaką kupę wdepnęliśmy.Ty na pewno jesteś mlodszy,więc lepiej widzisz. Czy to psia,czy kotka.Ja odnoszę wrażenie,ze to raczej dinozaura.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#230989

.

Vote up!
0
Vote down!
0

rusznikarz

#230220

dwa razy, to będzie wartościowsze? Nic z tego: zero razy dwa pozostaje zerem. I uważaj z kadzeniem: niektóre dymy wywołują wizje... Możesz pomyśleć, żeś blogerem... Albo, że się znasz na literaturze.
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#230222

rozczarowales mnie. taki dlugi komentrz, przegadany, wodolejstwo. moim zdaniem wystarczy tak:

http://www.niepoprawni.pl/blog/4861/moje-liryczno-muzyczne-odkrycie#comment-265051

madrze, krótko, elegancko, a co najwazniejsze w pieknym literackim jezyku, jezyku ktory jest tutaj "solą w oku, bądź ością w gardle - wedle uznania".

:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#230231

Ale Ci wybaczę. Ty też mi wybacz, że tak długo się nie odzywałem, ale poszedłem na spacer z psami, a potem musiałem zejść z ich poziomu rozumienia języka na poziom rusznikarza. A że rzecz nie prosta, to trochę trwało :) Ale i tak Cię lubię:)
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#230289

ja Ciebie tez:) pozdrowienia dla piesów:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#230291

aby zarzucano mi że nie rozumiem języka polskiego, lub rozumiem w hebrajskim.

Vote up!
0
Vote down!
0

Podłe słowa bolą !

#230237

Dobrze, że kolega choć matematykę zna.
Co prawda wyrażonej wiedzy nabywamy w klasie bodaj drugiej szkoły podstawowej, ale to zawsze coś.Szczerze gratuluję.
Ja i bez dymów dostrzegam twój poziom.

Vote up!
0
Vote down!
0

rusznikarz

#230242

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Vote up!
0
Vote down!
0
#230245

Nie gustuję.
Wolę "Bogurodzicę"'
Kolega po grzybkach?

Vote up!
0
Vote down!
0

rusznikarz

#230256

Bazyliszek też nie cierpiał patrzeć w lustro.
A Kolegów, pozwolisz Waściu, że będę sobie wybierał sam.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Vote up!
0
Vote down!
0
#230275

tajemną wiedzę liczenia do dwóch poznał już w drugiej klasie?! jestem pełen podziwu! Musiała to być Szkoła Dla Wybitnie Uzdolnionych Dzieci Milicjantów i Pracowników Służby Bezpieczeństwa imienia Feliksa Dzierżyńskiego?!
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#230283

kazano mi wyjsc, ale dobrze, ze jeszcze nie wyszlam. usmialam sie:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#230287

Nie czuję się obrażona,wręcz przeciwnie. Doskonale Pana rozumiem.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#230230

Jak zwykle Sam ze Sobą.
Obrażając z uporem maniaka innych, skompromitowałeś się dokumentnie. To twój problem i przestać nam zawracać głowę! Syp dalej okruszki trollom, skoro musisz (dla tych, którzy mają kłopoty ze zrozumieniem prostych komunikatów tłumaczenie z polskiego na nasze: "nie wnioskowałem o bana dla tego pana" - że tak powiem do rymu:):):))
Pozwolę sobie jednak nadal oceniać posty zgodnie z ich wartością. Niestety coraz niższą, więc cyferek już brakuje.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#230249

z prawdziwa przykroscia, ale jednak sie z Toba nie zgodze. patrz jakie zacne towarzystwo: rusznikarz, markiza, w kaciku jeszcze ktos sobie przycupnie, piekny wiersz poetki zarecytuje... albo inne takie, na temat, mocne:) same wrazliwe, uduchowione, wladajace czysta polszczyzna milusie misie:)

pozdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#230250

Nie ma co przebywać dłużej w zatęchłej atmosferze tego bloga. Szkoda czasu. Niech rusznikarze et consortes zostaną sobie we własnym gronie i dobrze się bawią kadząc głównemu Autorowi. Bez nas. Są ciekawsze miejsca na tym portalu. Pozdrawiam Ciebie i innych komentatorów, z których wpisami się zgadzam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#230269

Witaj,
słusznie prawisz, zatem podpisuję się pod Twoim apelem i udaję się w inne, nie skażone jeszcze obszary portalu.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#230276

Czasem tylko trzeba poprosić gospodarza, żeby bawił się ze swoimi przyd... przyjaciółmi trochę ciszej.
P.S.
Ja bym sobie w łeb strzelił, zanim pozwoliłbym sobie upaść tak nisko, żeby mi trolle i prowokatorzy (i tylko oni) wachlowali nabiał:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#230296

" ...tłumaczenie z polskiego na nasze"

Brawo!

Vote up!
0
Vote down!
0

rusznikarz

#230259

Żałosny z ciebie typek.
Bez odbioru.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#230263

a tu się tylko obrażacie?

Vote up!
0
Vote down!
0
#230285

Dlaczego na takim portalu ludzie się wzajemnie obrażają?
Każdy z tutaj obecnych wyznaje naszą świętą wiarę( wynika to z innych tekstów) ,a zapomina o tym,co codziennie wymawia: "i odpuść nam nasze winy,jako i my odpuszczamy naszym winowajcom".

Vote up!
0
Vote down!
0

Prawdę się czasami uwalnia,bo nie ona jest najgorsza.Najgorsi są ci,którzy ją głoszą-tych się krzyżuje. Waldemar Łysiak "MW"

#230584

 Powiedz mi uprzejmie w jaką kupę wdepnęliśmy.Ty na pewno jesteś mlodszy,więc lepiej widzisz. Czy to psia,czy kotka.Ja odnoszę wrażenie,ze to raczej dinozaura.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#230979

dziwnie znajomo:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#230984

Witam! Sądzisz,że któryś z tych dyżurnych matołów odpowie Ci logicznie?

Oni zabiliby własna matkę,aby tylko utrzymać się na powierzchni.

Vote up!
0
Vote down!
0
#230998