Świńska prowokacja Pana Marszałka Komorowskiego

Obrazek użytkownika capitanemo
Blog

Ulżył sobie Pan Marszalek wypowiedzią cytuje Rzeczpospolita " – Nie wystarczy nie mówić o IV RP – tłumaczy kandydat PO na prezydenta. – Trzeba się rozliczyć ze sposobem funkcjonowania IV RP, rozumianej nie tylko jako koalicja z Andrzejem Lepperem, ale również na przykład jako śmierć Barbary Blidy. Trzeba się rozliczyć z mechanizmami, które doprowadziły do tego rodzaju patologii w polskim życiu. Życzę Jarosławowi Kaczyńskiemu, żeby potrafił to zrobić." Gdyby J. Kaczyński był jak to określają oponenci " awanturnikiem", To by zapytał się Pana Marszałka, o zarzutach jakie mu się stawia. I które czekają na wyjaśnienie. O współpracy z WSI i mataczeniu w tej sprawie... Prowokujecie Komorowski. Prowokujecie. Afe. Uważajcie jak Was się rozliczy z Twoich grzechów. Insynuowanie patologii Kaczyńskiemu. Jest zgodne z Bolszewicka etyka . Od której maniery przejęliście od kolegów z WSI. I od funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa PRL. Człowieku obyś nie został za to bezczelna pychę pokarany przez Opaczność. Nie pisze Boga. Bo pewnie już Twoje sumienie zapomniało co te slowo znaczy.

Brak głosów

Komentarze

Coraz śmieszniejszy jest ten imć Komorowski. Do czego się nie dotknie to spieprzy. Jak wiadomo J.K. jest człowiekiem raczej impulsywnym, ale takie intelektualne zagrywy p.o. prezydenta muszą sprawiać, że Jarosław tarza się ze śmiechu, zamiast wychodzić z siebie. Oby tak dalej, imć p.o. prezydenta.

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#60111

Bo to dwa różne słowa.

oszołom z Ciemnogrodu

Vote up!
0
Vote down!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#60114

 Sam się zatłucze własną pięścią. :)))) Nie mam nic przeciwko temu!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#60133

mowa o  Blidzie jako o czyms pozytywnym.Zapytam:Kto sygnowalby swoim nazwiskiem "Ustawe o wyzucaniu ludzi z mieszkan",wiedzac ze swoim dzialaniem doprowadzilo sie tych ludzi do skrajnej nedzy?Tu cynizm rozmaitych Kaliszy i im podobnych nie ma granic.Ozlodziejstwie nawet nie wspominam.A o wiarygodnosci rubasznego mec.tez.

Vote up!
0
Vote down!
0

staryk

#60139

... cholera, słuszny!

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#60161

pochwal sie drogi bronisławie swoja żoną z domu dziadzia ma taki piękny życiorys a rodzice cała kwintesencja ub  zeby sie pobrać musieli uzyskać zgode naczelnika ub  bronek error powinien na okrągło wychwalać też swojego teścia jak go woził na motorku na obozie po lesie może pokazywał jak łapał partyzantów z AK

Vote up!
0
Vote down!
0
#216966