Proputinowskie prowokacje na NP

Obrazek użytkownika PP
Idee

Moi Drodzy,

kilka dni temu na blogu niejakiej Lotnej pojawił się wpis pod tytułem „Co właściwie działo się w Odessie? Reakcja w obliczu zbrodni.”, który w zasadzie był przedrukiem fragmentów wpisu ze strony, której wiarygodność wzbudziła u mnie i u kilku innych komentatorów podejrzenia. Przyjrzeliśmy się sprawie nieco bliżej i okazało się, że strona robi wrażenie równie wiarygodnej, jak perypetie bohaterów książek sci-fi (po linka odsyłam do blogu Lotnej, ale uwaga - blog ten w nadzwyczajny sposób ewoluuje, o czym poniżej).

Niestety, wszystkie nasze komentarze w tej sprawie, jak równie inne, będące odpowiedzią na komęty fanów tej, jakże miłej dla Putina, wersji, zniknęły. Zniknęły, ponieważ właścicielka bloga najwyraźniej zdecydowała się usunąć wpis wraz ze wszystkimi komentarzami poza jednym (przytoczonym w kolejnym wpisie na tym samym blogu - wpisie pod tym samym tytułem i o tej samej "treści", uzupełnionej o jakieś dodatkowe bzdury), który w pokrętny sposób miał przekonać czytelników, że wiarygodne są te źródła, które są proputinowskie (dla odróżnienia od źródeł „eusraelskiej hasbary”, która proputinowska nie jest). Innymi słowy stajemy przed wyborem: to, co prawdziwe, i proputinowskie przeciw temu, co żydowskie i nieprawdziwe. Czyli - to co zwykle - stara, zgrana, ruska płyta.

Zwolenników przytoczonej wersji wydarzeń w Odessie było pod wpisem sporo, jednak nie mogli sobie poradzić z komentarzami osób podważających prawdziwość tych rewelacji. Co więcej, komentarzy antyputinowskich w większości nie dało się „zakopać”, więc wpis, jak już wspomniałam, zniknął - po to, by pojawić się w nowej odsłonie.

Komentarze pod tym nowym wpisem były jeszcze bardziej dla niego kompromitujące, więc mimo, że pierwszego wieczoru prawie wszystkie zebrały co najmniej po kilkanaście pozytywnych głosów każdy, następnego dnia wszystkie, co do jednego, zniknęły, i to z „numerkiem zniknięcia” 4... co przy tak pozytywnych ocenach wyjsciowych jest ewenementem.  Redakcja przyznała (pod tymże wpisem), że doszło do ewidentnego naruszenia oceniania komentarzy.

 

W tym momencie nie ma już sensu się zastanawiać, czy na Niepoprawnych działa proputinowska agentura. Wszelkie oskarżenia o agenturalność na forum zawsze wydawały mi się naciągane, jednak powtarzające się prowokacje, a zwłaszcza to, co stało się z ostatnią z nich (najpierw usunięty wpis, później sztucznie „zniknięte” komentarze) nie pozostawia wątpliwości, że antypolskie elementy na NP działają, i to bez żadnej krępacji. 

No właśnie, nazwijmy to po imieniu: proputinowskie = antypolskie.

Dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli się zorientować, dopowiadam: antyputinowskie nie znaczy proukraińskie.

 

Od teraz jest mi absolutnie wszystko jedno, czy ktoś jest proruskim agentem, czy tylko na takiego wygląda. Bo kiedyś niektórzy tylko mi na takich wyglądali - a teraz urządzają sobie na Niepoprawnych sabaty. Jeśli ktoś wygląda jak mrówka, zachowuje się jak mrówka i buduje kopce, to dla mnie to jest mrówka. Koniec z pitoleniem, że niektóre pszczółki mogą być chore na umyśle i też budują kopce. ;P

 

A każdego, kto tu przyjdzie, żeby pisać w komentarzu o ruskiej fobii, z góry odsyłam na drzewo. Spadajcie do Moskwy, ćwoki! (W tym miejscu dziękuję TzW za inspirację ;P)

Albo do wybiórczej lub innych specjalistów od narodowych fobii.

 

Gawrion, jeżeli chcesz jakoś zadziałać, żeby uniknąć rozbiórki NP, to jest ostatni dzwonek. Nie odpowiadaj, po prostu coś wymyśl.

Dodatkowo powtarzam moją myśl z usuniętego komentarza: potrzebujemy świeżej, dobrej krwi na NP. Zwyczaj zapraszania wartościowych blogerów na NP był bardzo cenny - i jest chyba jedynym rozsądnym pomysłem, jeśli NP mają iść do przodu zamiast się cofać.

 

Poniżej podaję przekopiowanie wczoraj komentarze osób, którym bajdurzenie Lotnej nie przypadło do gustu (z wczoraj, z godziny 23:15, wraz z ocenami). Zapraszam do lektury. Niestety nie skopiowałam komentarzy z wcześniejszego wpisu, bo nie wiedziałam, że trzeba. Człowiek ciągle się uczy. ;)

PPzdr.

 

PS. Komentarze przekopiowałam bez zgody Autorów, jednak myślę, że nie mają nic przeciwko temu? :)

PPS. Ostatnia, aczkolwiek wcale nie najmniej ważna sprawa:

Nie wiem, co tak naprawdę stało się w Odessie. Co więcej, nie mam pewności, kto tak naprawdę stoi za "sprawą ukraińską". Być może "wszyscy po trochu". Tak, wiem, większość z Was wie - na 100% - wszystko, od A do Z. Jednak mimo wszystko zalecam rozwagę, a przede wszystkim postuluję: nie dajmy się wkręcać jak dzieci, nie łapmy się na każdy lep. Ani na współczucie (Odessa - tu ze współczuciem nie mam problemu, gorzej z pewnością, komu przypisać winę), ani na udawaną obojętność ("nie ma sensu głosować, bo wszyscy są równie źli"). Nie, niektórzy są gorsi niż inni. A inni lepsi. Do niegłosowania na patriotycznych stronach, logicznie rzecz biorąc, namawiają głównie ci, którzy chcą, żeby wygrała opcja niepatriotyczna.

 

Komentarze

kultura i sowieci

Muni - 7 Maj, 2014 - 16:15

Oni zawsze mieli obsesję kultury, bo jej nieszczęśnicy nie mieli... Stąd, to podkreślanie bycia "kulturnym narodom". U nas nie było nigdy tego szału na "kulturę", raczej na 'MERITUM', ale jak widać to się zmienia. Na szczęście mamy tutaj i kulturę (po wykasowaniu wszystkiego co nieprawilne), ale i element humorystyczny jak, cyt: "osobom cierpiącym na obsesję na temat rosyjskiej agentury serdecznie polecam terapię. Jak powiedział spiskowy, to jest przypadłość, którą trzeba leczyć."

Tak, tak, i smieszno i straszno - jacy tam agenci, przecież każdy wie, że Rosja nie może mieć agentów, a wszystkie kagiebiaki to fajne chłopaki!

Ale kierowanie po takich enuncjacjach NAS na leczenie? To jest kulturalne?

Sam się lecz, piąta, ruska kolumno!

Podoba mi się!

28

Nie podoba mi się!

-7

Muni

 

#1424498

Histeria z odradzajacymi sie banderowcami i ukrainskimi

wilk na kacapy - 7 Maj, 2014 - 17:12

faszytami, ktorzy chca rezac teraz Polakow i osiedlac sie na terenach Polskich co po niektorym to stalo sie obsesja.

Kacapy za po moca propagandy od poczatku majdanu zaczeli szczuc  Polakow  na Ukraincow i odwrotnie  uzywajca wyswiechtanej karty banderowskiej.Tak szczuli zydobolszewicy Ukraincow na Polakow  przed wojna i zeby nie kacapy nie byloby rzezi na kresach oczywiscie pozniej Niemcom to bylo na reke i tez do tej czystki etnicznej przylozyli sie.

Bylem 2 lata temu na kresach polskich z wycieczka, zwiedzalismy to co po Polsce zostalo mieszkalismy w prywatnych ukrainskich domach gdzie tez nas czesciowo zywiono.

Nigdzie nie spotkalismy sie z jakim kolwiek przejawem niecheci czy nienawisci, nigdzie nie smierdzialo mi antypolonizmem czy banderowszczyzmem, a jestem wyczulony na to.

Wrecz przeciwnie wszystkie antypolonizmy byly postsowieckie i to nam pokazywano,Ukraincy tak jak Polacy straszliwie ucierpieli od Rosjan z tym ze im Rosjanie zabili ponad 10 milionow i wysiedlili duzo wiecej niz  Polakow.

Bilans zabitych Polakow przez Rosjan  niz przez Ukraincow jest nieporownywalnie wiekszy jedynie mozna sie spierac czyje metody byly bardziej okrutne.

Ukraina jest krajem niepodleglym zatakowanym przez zewnetrznego wroga i najwiekszego swiatowego terroryste Putina i Ukraincy maja prawo sie bronic wszelkimi metodami.Rosyjscy terrorysci zabili im ponad steke osob, stracaja smiglowce, atakuja budynki panstwowe i je okupuja zdobyli flote ukrainska na Krymie zajeli jednostki wojskowe.Czy to nie wystrcza zeby odpowiedziec sila i do zdrajcow i terrorystow strzelac?

O banderowcach i niby faszytach ukrainskich zaczeto mowic wlasnie od momentu majdanu, wczesniej tego tematu go nie bylo,  a przeciez mieli czas ten banderyzm rozwinac od czasu kiedy  stali sie niepodleglym krajem.

Jakos tego nie zauwazylem bedac na Ukrainie i nikt o tym nie wspominal po za malymi prowokacjami z pomnikiem dla Banadery,  ktory zreszta siedzial w wiezieniu w tym czasie jak odbywaly sie najwieksze rzezie na Wolyniu pod dowdztwem agentow NKWD, moze dlatego Bandere Rosjanie zabili zeby to nie wyszlo na jaw.

 

Putin za pomoca propagandy robi co moze zeby nas straszyc banderowcami wmawia tez swiatowej opini ze Polska szkolila ich u nas, co wogole jest non sensem,ale takie sa metody walki.

Polska bez problemu dala by sobie rade z banderowcami niby chcacymi odebrac Przemysl,ale przecie tylko wystraszony leming lyknie ta bajke o Przemyslu i bedzie ja powtarzal.

Najwiekszym wrogiem dla Polski byla i jest Rosja, w ktorej za pomoca terrorysty Putina odradza sie bolszewizm, co na widocznym przykladzie Ukrainy widac najbardziej  i z tym trzeba walczyc wspierajca Ukraincow w walce z naszym wspolnym wrogiem.

Do tej pory rosyjsko mowiacy Ukraincy nie chcieli sie separowac, nie bylo zadnych pytan o referendum dopiero po napasci Putina na Krym nagle ukazali sie  jacys separatysci,slepy by zauwazyl ze to jest robota agentury kacapskiej.

Nikt nie trzymal i nie trzyma tych niby Rosjan do wyjazdu na radzinu,ale tu nie o to chodzi, chodzi o okupacje Ukrainy i przylaczenie jej do nowego putaskiego ZSRR.

Polacy musza wiedziec kto jest faktycznym wrogiem,a nie wykreowanym przez propagande, dla mnie Ukrainiec nie jest wrogiem,  rownozednym wrogiem dla mne  jest kacap , banderowiec,niemiecki faszyta czy niszczacy Polske syjonistyczny NWO i inna postzydokomuna bedaca w Polsce V kolumna i tu trzeba skierowac nasza uwage.

  Podoba mi się!

28

Nie podoba mi się!

-6

 

#1424503

Wróćmy do abecadła, ABECADŁA

zetjot - 7 Maj, 2014 - 17:09

Wróćmy do abecadła, ABECADŁA geopolityki. Mówi nam ono, że Rosja jest krajem imperialnym, co udowodniła w Czeczenii, uprzednio wysadzając w powietrze parę bloków mieszkalnych, by zyskać pretekst. Potem była Gruzja, teraz Ukraina. Kto destabilizuje sytuację geopolityczną, ten bierze na siebie całą ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Reszta jest pochodną.I tyle w kwestii kryzysu na Ukrainie.

Podoba mi się!

25

Nie podoba mi się!

-4

 

#1424505

@zetjot - prosto i na temat dodam jeszcze do tego likwidacje

wilk na kacapy - 7 Maj, 2014 - 17:20

w Smolensku elity polskiej, aby dalej kacapska agentura mila podstawowe wplywy na to co sie w Polsce dzieje.

W tetar pacholkow moskalskich Tuska czy Komoruska nie wierze ze nagle stali sie wrogami Moskwy,wszytko to gra na slupki aby nie wypasc z rzaddzenia Polska.

Bo utrata przez PObolszewie sterow oznacza skazanie mordercow,zdrajcow i zlodzieji na dkugie lata oraz dalszy proces odWSIokowania kraju nie wspomne o uczciwym sledztwie smolenskim a nie farsie kacapskiej bandy.

Podoba mi się!

25

Nie podoba mi się!

-3

 

#1424506

@Lotna

synteticus - 7 Maj, 2014 - 19:01

Z całą pewnościa nie jestem zwolennikiem banderowców ani hasbary ( co zresztą nie miesci sie w ciasnych glowach "politykow" dzielących nas na zwolennikow Putina i zwolennikow Żydów).

Uważam Ukraińcow za jeszcze gorszych kacapow. Tyle wstępu. Ad rem: kto usunął poprzednią wersje tego rusofilskiego wpisu i wszystkie komentarze?  Gawrion czy Lotna ?   I dlaczego?

Poza tym, będąc na NP od roku nie możesz wiedzieć o charakterze i uczestnikach tego portalu w przeszlości. Rzeczywiscie mniej wiecej  od roku za przyczyna wiadomo kogo poziom kultury znacznie się tu obnizył.  Niestety, po odejsciu najagresywniejszych blogerow ten poziom nie wrocił do dawnego poziomu, nad czym boleję. 

Podoba mi się!

8

Nie podoba mi się!

-8

cui bono

 

#1424513

Po kolei

PP - 7 Maj, 2014 - 19:42

(Synteticusie - to nie do Ciebie, tak mi jakoś wskoczyło. ;)

 Po pierwsze, gdzie jest poprzedni post - zbyt wiele było tam trafnych uwag, z którymi ciężko było sobie poradzić? Jakoś mnie to nie dziwi…

 Po drugie, Zaplutemu Karłowi odpowiedziałam pod tamtym wpisem, na co odpowiedzi jakoś nie było, jednak w przeciwieństwie do Ciebie, nie lubię się powtarzać, więc jedynie doradzę po raz kolejny krytyczną analizę źródeł informacji. Dalej nie wiem (i nie tylko ja), co to jest wolna-polska.pl i dalej nie mam powodu, by uważać ją, bądź źródło, na które się powołuje, za wiarygodne. W dzisiejszych czasach każdy może napisać w Internecie cokolwiek, co nie oznacza, że jest to prawdą - piewcy „rzetelnego dziennikarstwa” powinni to wziąć do siebie, miast podniecać  się tym, że ktoś gdzieś napisał coś szokującego.

 Swoją drogą, szkoda, że przytoczyłaś tylko komentarz Zaplutego Karła, a mojej odpowiedzi nań już nie. No cóż - po raz kolejny - jakoś mnie to nie dziwi. Proponuję przekopiować wszystkie wpisy zwolenników „rzetelnego dziennikarstwa”, wyrzucając wszystkie pozostałe - wtedy powstanie rzetelny obraz odzewu na Twój wpis, w Twoim rozumieniu rzetelności, rzecz jasna.

 Pewnie byłoby jeszcze po trzecie, po czwarte i po piąte, tylko że już mi się nie chce - szkoda czasu.

Mogę tylko dać 1 tej żałosnej próbie poprawiania historii (czytaj: usuwania niewygodnych komentarzy).

Podoba mi się!

19

Nie podoba mi się!

-2

 

#1424516

Witam PP

Obywatel RON - 7 Maj, 2014 - 20:20

Myślę PP że Ty oraz każdy z Was sam może przeprowadzić krytyczną analizę źródeł informacji z których korzysta Lotna.

I odpowiedzieć sobie na pytanie co to jest wolna-polska.pl i czy jest to źródło wiarygodne:

]]>http://wolna-polska.pl/wiadomosci/celebryci-rozplywaja-sie-nad-zydomasonem-apostata-bergoglio-2013-09]]>

]]>http://wolna-polska.pl/wiadomosci/koszta-zamachu-w-smolensku-2014-04]]>

]]>http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-chemtraile-miescie-saliechard-2014-05]]>

]]>http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tajne-przymierze-tajnego-zydowskiego-stowarzyszenia-znanego-zakon-illuminati-2014-05]]>

]]>http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sportowcy-beda-miec-wszczepiane-chipy-pozorem-walki-dopingiem-2014-05]]>

]]>http://wolna-polska.pl/wiadomosci/oswajanie-rosjan-chipizacja-2014-05]]>

]]>http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dylemat-putina-odtracanie-imperialnej-reki-ameryki-2014-05]]>

Podoba mi się!

17

Nie podoba mi się!

-1

Lance do boju, szable w dłoń

Bolszewika goń, goń, goń

 

#1424521

O, poznaję ten wczorajszy!

PP - 7 Maj, 2014 - 20:48

Ujął mnie już na wstępie:

"Tajne przymierze tajnego żydowskiego stowarzyszenia (...)

Nie mogę zagwarantować autentyczności tego dokumentu, (...) Nie wiemy, kiedy został napisany i dokładnie przez kogo, ale wygląda na to, że została skomponowany przez Brytyjczyka, jeśli spojrzymy na pisownię wyrazów, co jest brytyjskim angielskim.

Informacje te zostały przekazane mi przez kogoś, kto z oczywistych względów chce zachować anonimowość."

Muszę sobie zarezerwować weekend na przejrzenie tej stronki - nareszcie poznam najtajniejsze ze wszystkich tajnych tajemnic tego świata...

 Podoba mi się!

13

Nie podoba mi się!

0

 

#1424529

Wolna Polska

synteticus - 7 Maj, 2014 - 20:16

nie opublikowala tego artykułu. To manipulacja rodem z czerezwyczajki. Artykuł opublikowała strona WolnaPPolska, bez watpienia sluszna, majaca wiadomosci z pierwszej a nawet pierwoj ruki.

Kto by sie spodziewal, że z Ouebec'u...

Podoba mi się!

5

Nie podoba mi się!

0

cui bono

 

#1424520

masz rację "wolna p polska"

Obywatel RON - 7 Maj, 2014 - 20:27

ale domena tej strony nazywa się już:

]]>http://wolna-polska.pl/]]>

a artykuł na który przytacza Lotna jest umieszczony tu:

]]>http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-ukro-faszysci-mordowali-mieszkancow-odessy-2014-05]]>

Podoba mi się!

17

Nie podoba mi się!

0

Lance do boju, szable w dłoń

Bolszewika goń, goń, goń

 

#1424524

To ciekawe,

PP - 7 Maj, 2014 - 20:58

bo właśnie zauważyłam pod wpisem, o którym tak tu sobie miło rozmawiamy,  informację: "Za: ]]>http://gazetawarszawska.com]]>(...)".

Nie mylić z Warszawską Gazetą...

 

Swoją drogą, szkoda, że na NP został pominięty kluczowy cytat z tego tekstu:

"Wiecie, Serbowie mówią: „Na Niebie Bóg, a na ziemi – Rosja”. A więc, jeżeli Rosja nie pomoże zakończyć tych straszliwych zabójstw i bestialstw, to mamy tylko nadzieję w Bogu! Ale w każdym przypadku będziemy stać z Bożą pomocą do końca!".

Putin - zbawcą. A to się porobiło. ;)

Podoba mi się!

11

Nie podoba mi się!

0

 

#1424531

@Lotna

 

jazgdyni - 7 Maj, 2014 - 20:35

Lotna, miła sąsiadko była.

 niestety, albo jesteś już doszczętnie zmanipulowana, albo jesteś właśnie tu tylko po to by manipulować.

Tak, tak... Ukraińce przywieźli 2 tysiące riezunów do Odessy aby riezat i palit.

A ja sobie rozmawiam z Ołeksandrem z Odessy i mówi, jak to głupie ruskie zapędziły sie w kozi róg.

 

Ty, tam w tej Hameryce masz lepsze źródła? Czy korzystasz z nadesłanych SMSów?

 

Podoba mi się!

18

Nie podoba mi się!

-1

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (39 głosów)

Komentarze

Pozwoliłam sobie przekopiować Wasze komęty z miejsca, z którego zostały w cudowny sposób "zniknięte". ;)

PPzdr.

#1424582

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika synteticus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Pozdrawiam

cui bono

#1424614

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika PP nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

tylko refleks w końcu zadziałał. ;)

PPZdr.

#1424625

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika PP został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jest też coś dla Ciebie. ;)

PPzdr.

#1424583

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1424586

nie będą nam znikać naszych komętów jakieś podejrzane elementy. ;)

PPzdr.

#1424590

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Gawrion został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

wększść zkpnych kmntrzy mł fktyczn n pcztk dbr cny. Pźnj pjwły sę sm jdynk. C zrbłm t zrstwłm cny tych kmntrzy. N chcł m sę jż bnwć P z których crkm szły sm jdynk. Nktór cny pdły z kljnych drsów p różncych sę tylk sttnm nmrm drs pdsc. Jśl sytcj sę pwtórzy, t będę msł trszkę dłżj psdzć. Systm mżn łtw szkć - człwk, dmn jż sę n szk. Jszcz rz pwtórzę t c jż mówłm - systm jst p t by cł zgrj dmnów, rdktrów n msł sdzć w dzl nrszń dbtwć c zrbć z dnym zgłsznm. Systm dzł w zfn w mądrść żytkwnków czytlnków NP.

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1424591

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika PP nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

dzięks. A te niezbanowane adresy pewnie jeszcze nieraz się objawią. ;p

 

#1424593

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Gawrion został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Szkd m czs n tkch &qt;sprytnych&qt; :)

Przy kzj - lnk d brdz bszrnj wdrlcj z dssy. W sm t mtrł &qt;n cmmnt&qt;

http://bmbsr.cm/v/4585457

 

Yr brwsr ds nt spprt frms.

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1424594

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika PP został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

#1424596

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Czarny Borys został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

link pierwszy: prorosyjscy terroryści strzelają do ludzi przed Domem Związkowym

https://www.youtube.com/watch?v=Y3L9Ibp1bto

https://www.youtube.com/watch?v=nghlJaPEnpI

link drugi: milicja chroni prorosyjskich terrorystów:

https://www.youtube.com/watch?v=0rgf5n2HiMw

link trzeci: terrorysta strzela do majdanowców z automatu

https://www.youtube.com/watch?v=HdRJAt4b5Vc

link czwarty: ewakuacja z Domu Związkowego:

https://www.youtube.com/watch?v=9chlJL7NkbM

#1424605

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Gawrion nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Niezbanowane adresy objawiły siępo raz kolejny.. w tabeli blokowanych IP :)

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1424731

#1424734

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Muni nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jak patrzę na swoje punkty, to wydaje mi się, że nie. Sprawdź 8.05 między 1:15, A 2:40 (mniej więcej co minutę, dwie negatywna ocena) chyba 50.

#1424602

Co "negatywnego" teraz ruski pomiocie oceniasz? Ciężko was nie lżyć, pieski wujka Puci:))

#1424659

 

faszytami, ktorzy chca rezac teraz Polakow i osiedlac sie na terenach Polskich  to co po niektorym  stalo to sie obsesja.

Stara spiewka propagandowa rezuny teraz gwalca i podpalaja zywcem dzieci i kobiety ruskojezyczne.

Kacapy za po moca propagandy od poczatku majdanu zaczeli szczuc  Polakow  na Ukraincow i odwrotnie  uzywajca wyswiechtanej karty banderowskiej.Tak szczuli zydobolszewicy Ukraincow na Polakow  przed wojna i zeby nie kacapy nie byloby rzezi na kresach oczywiscie pozniej Niemcom to bylo na reke i tez do tej czystki etnicznej przylozyli sie.

Bylem 2 lata temu na kresach polskich z wycieczka, zwiedzalismy to co po Polsce zostalo mieszkalismy w prywatnych ukrainskich domach gdzie tez nas czesciowo zywiono.

Nigdzie nie spotkalismy sie z jakim kolwiek przejawem niecheci czy nienawisci, nigdzie nie smierdzialo mi antypolonizmem czy banderowszczyzmem, a jestem wyczulony na to.

Wrecz przeciwnie wszystkie antypolonizmy byly postsowieckie i to nam pokazywano,Ukraincy tak jak Polacy straszliwie ucierpieli od Rosjan z tym ze im Rosjanie zabili ponad 10 milionow i wysiedlili duzo wiecej niz  Polakow.

Bilans zabitych Polakow przez Rosjan  niz przez Ukraincow jest nieporownywalnie wiekszy jedynie mozna sie spierac czyje metody byly bardziej okrutne.

Ukraina jest krajem niepodleglym zatakowanym przez zewnetrznego wroga i najwiekszego swiatowego terroryste Putina i Ukraincy maja prawo sie bronic wszelkimi metodami.Rosyjscy terrorysci zabili im ponad steke osob, stracaja smiglowce, atakuja budynki panstwowe i je okupuja zdobyli flote ukrainska na Krymie zajeli jednostki wojskowe.Czy to nie wystrcza zeby odpowiedziec sila i do zdrajcow i terrorystow strzelac?

O banderowcach i niby faszytach ukrainskich zaczeto mowic wlasnie od momentu majdanu, wczesniej tego tematu go nie bylo,  a przeciez mieli czas ten banderyzm rozwinac od czasu kiedy  stali sie niepodleglym krajem.

Jakos tego nie zauwazylem bedac na Ukrainie i nikt o tym nie wspominal po za malymi prowokacjami z pomnikiem dla Banadery,  ktory zreszta siedzial w wiezieniu w tym czasie jak odbywaly sie najwieksze rzezie na Wolyniu pod dowdztwem agentow NKWD, moze dlatego Bandere Rosjanie zabili zeby to nie wyszlo na jaw.

 

Putin za pomoca propagandy robi co moze zeby nas straszyc banderowcami wmawia tez swiatowej opini ze Polska szkolila ich u nas, co wogole jest non sensem,ale takie sa metody walki.

Polska bez problemu dala by sobie rade z banderowcami niby chcacymi odebrac Przemysl,ale przecie tylko wystraszony leming lyknie ta bajke o Przemyslu i bedzie ja powtarzal.

Najwiekszym wrogiem dla Polski byla i jest Rosja, w ktorej za pomoca terrorysty Putina odradza sie bolszewizm, co na widocznym przykladzie Ukrainy widac najbardziej  i z tym trzeba walczyc wspierajca Ukraincow w walce z naszym wspolnym wrogiem.

Do tej pory rosyjsko mowiacy Ukraincy nie chcieli sie separowac, nie bylo zadnych pytan o referendum dopiero po napasci Putina na Krym nagle ukazali sie  jacys separatysci,slepy by zauwazyl ze to jest robota agentury kacapskiej.

Nikt nie trzymal i nie trzyma tych niby Rosjan do wyjazdu na radzinu,ale tu nie o to chodzi, chodzi o okupacje Ukrainy i przylaczenie jej do nowego putaskiego ZSRR.

Polacy musza wiedziec kto jest faktycznym wrogiem,a nie wykreowanym przez propagande, dla mnie Ukrainiec nie jest wrogiem,  rownozednym wrogiem dla mne  jest kacap , banderowiec,niemiecki faszyta czy niszczacy Polske syjonistyczny NWO i inna postzydokomuna bedaca w Polsce V kolumna i tu trzeba skierowac nasza uwage.

#1424666

ze cos w rodzaju zewnetrznej cenzury zadzialalo na NP.

Kiedys napisalem ze obecny program mozna z latwoscia wykorzystac zeby zniszczyc wpisujacego lub sam wpis.

Tutejsi wsiowi rezydenci sami nie dali rady to zawolali posilki z zewnatrz, aby zniszczyc wpisy antypropagandy kacapskiej.

Aby wyrazic opinie trzeba miec konto,wystarczy sie zarejestrowac,no ale to jest jeden glos tylko ale wystraczy uzyc innego kompa czy raczej serweru i juz mozna sie znowu rejestrowac ,moze wystarczy zmienic tylko IP aby ta sama osoba miala wiele kont i mogal pod innymi nikami oceniac lub dodawac opinie.

Moze byc tez tak ze na tego typu portalach jest zaluzmy po paru dyzurnych sukinkotow, ktorzy w razie potrzeby sie skrzykuja i zlatuja na jeden portal jak wrony zeby dziobac i krakac.

Moze Gawrion by nam objasnil co sie zadzialo bo moj wpis  mial dobra ocene, a byl opisany ze zle oceniony i byl niewidoczny.

Na szczescie w internecie nic nie ginie dzieki dobrym ludziom co wiedza jak sie zabezpieczyc.

Jak widac sukinkoty nie spia dalej paluja , putinowskie scierwa.

 

#1424667

Już wczoraj od Małej Mi wiedziałem że coś się dzieje. Nie mogłem jednak wejść i reagować.Dziś mam więcej czasu. Po kolei.

1. Redakcja nie odpowiada za usunięte wpisy w blogu. Usuwanie wpisów dlatego że nie podobają się komentarze jest dla blogera strzelaniem sobie w stopę. Dlaczego? Dlatego że żaden rozsądny, szanujący swój czas komentator więcej nie poświęci chwili aby wpisać się pod wpisem. Możemy jednak zadać sobie pytanie: co z prawdą która w komentarzach się pojawiła i może rozjaśniać widok na sprawy innym? Na to jest proste rozwiązanie - wpis można skopiować i odnieść się do jego treści w artykule, który już nie jest kontrolowany przez autora stosującego nieładne chwyty z usuwaniem komentarzy poprzez usuwanie wpisów. Komentarze można także sobie zachować :) Ja np wiedząc że autor GPS usuwa wpisy ze względu na komentarze nie będę ju€ż tam zaglądał. WIedząc że Lotna w ten sposób "usuwa komentarze" też zastanowię się czy komentować jej wpis czy raczej odnieść się do tematu we własnym blogu.

2. Nadużycia w komentarzach. Tak jak można zaatakować w sposób zsynchronizowany każdy serwis poprzez atak DDoS i żaden admin nie zabezpieczy przed takim atakiem serwera (czym innym jest DoS inicjowany z bardziej wąskiego grona atakujących maszyn), tak samo można zaprojektować skrypty do klikania w dostępne dla anonimów komentarze. Nie jesteśmy jednak na straconej pozycji - o iloe kilka ładnych miesięcy maszyna działała jak trzeba i nie trzeba było wcaqle w nią ingerować, to teraz będę musiał skorygować działania pilota, zbanować kilka adresów IP które nie wejdą jużwięcej do serwisu. Ktoś nieładnie nabrudził, ale dla mnie będzie to parę kliknięć w bazie. Znacznie mniej pracy niż zadała sobie grupa atakująca funkcjonalności niepoprawnych :)

3. PP - to że niepoprawni działają jest zasługą garstki osób - jest bardzo dużo pracy i obowiązków. Jeśli chcesz się przyłączyć i pomóc - serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną. Znasz ten kontakt, bo byliśmy w Redakcji. Jest bardzo dużo rzeczy które chciałbym zrealizować, ale niestety sięnie rozdwoję. Jeśli znasz jakieś dobre szkolenia z bilokacji, to podeślij ;)

4. Kolejna sprawa - co dział osięw odessie? Wystarczy odrobina cierpliwości. Ktoś jakiś czas temu podał doskonałe źródła z Odessy z tamtych dni. Godziny nakręconego materiału video, na którym doskonale widać atmosferę, widać jak godzina po godzinie, do samego wieczora toczyły się zdarzenia. W mojej ocenie byłą to zbiorowa psychologia tłumu. Najpierw podpalono namioty na placu. Za chwilę kilka osób wpadło na to aby podpalić dzwi i dorzucić kilka opon. Po czym za chwilę, w momencie gdy rozsądek opanował emocje, ten sam tłum organizował pomoc dla wystajkących w oknach ludzi podstawiając rusztowania, organizując liny umożliwiające ewakuację. Doskonale znam ten mechanizm, bo byłem w Warszawie jak podpalano tęczę, jak podpalano budkę strażnika. W takiej atmosferze nie trudno o takie incydenty. A niestety - odpowiedzialności nie ponosi ten tłum tylko ten kto sprowokował całą sytuację. Możemy mówić więc o odpowiedzialności mocarst, które rozgrywają w Ukrainie swoją gierkę.

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1424585

Ad. 1. „Komentarze można także sobie zachować :)”

;)

Ad. 2 „i żaden admin nie zabezpieczy przed takim atakiem serwera”

To na pewno, bardziej martwią mnie ostatnie, ewidentnie proruskie i antypolskie trendy na NP.  Póki więcej jest dobrej krwi niż złej, jakoś giną w tłoku, problem w tym, że nie tylko złej krwi przybywa - także dobrej ubywa. Nie da się ukryć, że sporo wartościowych blogerów odeszło, i to nie tylko przy okazji rozłamu, ale i stopniowo po, bo bilans jest coraz gorszy. Błędne koło. Niektóre promowane na blue wpisy też nie pomagają, ale zgaduję, że to też jakoś robi maszyna.

 

Ad.3.  Dziękuję, ale już - nie. Wiem, pamiętam jak to wygląda, ograniczenia czasowe i osobowe, tylko że ta moja recepta nie jest chyba po prostu pomysłem, a sposobem na przetrwanie. Oczywiście zrobisz, co uznasz za stosowne i co zrobić będziesz w stanie. Jeśli znajdę wspomniane szkolenia, na pewno prześlę. ;)

 

Ad. 4 „Wystarczy odrobina cierpliwości.”… I czasu. Przez parę tygodni byłam prawie zupełnie odcięta od wszelkich wiadomości, a o Odessie dowiedziałam się, żeby było śmieszniej… z wpisu Lotnej.

Pamiętasz, co to były za źródła? Przyznaję jednak, że nie jest to mój priorytet w tej chwili, mam wiele do odrobienia w różnych dziedzinach. Na razie poprzestaję na współczuciu ofiarom… i punktowaniu domniemanych prób wykorzystania tego współczucia przez bezwzględnych cyników, których naokoło nie brakuje.

#1424592

Ad 1. Można - poewnie :D

Ad 2. PP - ten portal to garstka ludzi. Nie można oczekiwać, że ta garstka ludzi (palce jednej ręki) zabezpieczy wszystko. Dodatkowo - ta garstka ludzie jest czasami taka wyczerpana i zdemotywowana, że któregoś dnia niepoprawni mogą wogóle przestać działać. Wtedy pewnie wielu ludzi zatęskni za miejscem, w którym w sposób nieskrępowany i swobodny można było dzielić się opiniami, informacjami. Cóż - tak jużjest że do narzekania mamy zawsze pełno ludzi. Do pracy jest zawsze niewielu. Przyzwyczaiłem się do tego. Jeśli są chętni zapraszam - znajdą się rzeczy do roboty. Z tym, że jest jedno ograniczenie - brak wynagrodzenia w pieniądzu. Co więcej - sporo czasu przeliczalnego na realhną kasę można stracić. Ja tracę kilkaset dolców miesięcznie na serwer.. Tracę wiele godzin w tygodniu na doglądanie tego wszystkiego (także wybaczcie że rzadko komentuję). Mała Mi ostatnio była w szpitalu - ze szpitalnego łóżka zajmowała się podklejaniem wpisów. Zamiast wdzięczności spotykają ją szyderstwa i zarzuty. Ale tak jak piszę- jesteśmy do tego przyzwyczajeni.

Ad 3. Sama widzisz. Patrz pkt 2.

Ad 4. Dałem link do tej wideorelacji i jeden ze środkowych odcinków jako materiał. Można śmiało wejść i obejrzeć jak wyglądały wczesniej ulice Odessy, co działo się wieczorem już po interwencji straży pożarnej. Rozum powinien dopowiedzieć resztę. Filmy są autentyczne, ciągłe, niemanipulowane, prawie nie ma w nich komentarzy autora - są bardzo rzadko.

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1424597

Znowu posłużę się cytatem,tym razem Twoim.

'' ...któregoś dnia niepoprawni mogą w ogóle przestać działać.Wtedy pewnie wielu ludzi zatęskni za miejscem, w którym w sposób nieskrępowany i swobodny można się było dzielić opiniami,informacjami''.

I w tym jest rzeczy sedno. Obawiam się,że Autorka notki tego nie rozumie. Czy musimy mieć wszyscy to samo zdanie? Jeśli nie to jsteśmy wrogami lub agentami? Już to raz tutaj przerabialiśmy.

A może  krytyka notki Lotnej jest przyczynkiem do tego by wróciło stare?

Może za długo było spokojnie?

Dużo jest tych znaków zapytania...

 

markiza

#1424604

małe spostrzeżenie, w notce autora nie ma krytyki poglądów Lotnej, jest krytyka metod jakich ona używa

#1424606

OK!

Co nie zmienia faktu,że  można mieć różne poglądy i nie być posądzonym o agenturalność.

markiza

#1424608

Co nie zmienia faktu, że opisane metody właśnie takie posądzenia wywołują.

Podobnie jak bezkrytyczne podchwytywanie określonych "wiadomości" i proputinowskie peany, których ostatnio na NP nie brakuje. Z tego co pamiętam, sama nie odnosiłaś się do nich zbyt entuzjastycznie. ;p

#1424611

Możesz mi powiedzieć,jakich to ja metod używam, które pozwalają tobie i innym na oszczerstwa i inwektwy w stosunku do mojej osoby?

Lotna

 

#1424624

ale jakie oszczerstwa i inwektywy, szanowna Lotno ?

autor zarzuca Tobie (przez duże "T", ze względu na szacunek dla interlokutora) manipulowanie tekstem swej notki i komentarzami, które były pod nią zamieszczane przez innych blogerów, jak dotąd nigdzie merytorycznie nie odniosłaś się do tych zarzutów, jak rozumiem, nie potrafisz ?

#1424626

To że PP, która była uprzejma trollować na moim blogu i mi ubliżać, teraz stawia mi zarzuty, nie świadczy o tym, że 1. są one prawdziwe. 2.  ja mam obowiązek się trollowi tłumaczyć co robię na moim blogu. Wpis jest odpublikowany. Ja nie mam nic do ukrycia i to nie ja powinnam się wstydzić za swoje wpisy.

Puknij się w głowę, JAKIM CUDEM mogłabym manipulować komentarzami na moim blogu?? Pisałeś na blogu? Istnieje taka możliwość? To są właśnie oszczerstwa!

Lotna

 

#1424629

zobacz co teraz się dzieje pod Twoim ostatnim wpisem, połowa komentarzy jest ukryta, najczęściej są to komentarze Tobie nieprzychylne, to oczywiście wg Ciebie nie jest manipulacja ? to po pierwsze, po drugie edytowanie notki przez jej autora po zamieszczeniu komentarza przez innego blogera pod tą notką jest najordynarniejszą manipulacją jaką znam, działo się coś dziwnego, temu chyba nie zaprzeczysz ?

#1424631

1. Jeśli jest to manipulacja, to nie jest to moja manipulacja. Nie mam żadnego wpływu na to, kto i jak ocenia wypowiedzi  trolli ani kto i jak ocenia moje wypowiedzi.

2. Nie, jako bloger mam prawo dopisać coś w mojej własnej notce. Tak samo jak mam prawo opublikować moją notkę na innym portalu, nawet w innym terminie.

Lotna

 

#1424634

ok, co do oceny komentarzy nie wiem jak to wyglądało, trudno mi powiedzieć, ale zmiana w notce, po zamieszczeniu pod nią pierwszego komentarza, jest niedopuszczalna, można notkę uzupełnić swoim autorskim komentarzem, ale zmieniać ją, to jest absolutnie wbrew dobrym obyczajom

#1424637

Moja notka była przytoczeniem artykułu. Potem dodałam komentarz, czyli uzupełniłam moją notkę - czyli przytoczony artykuł - moim autorskim komentarzem.

O co ci jeszcze chodzi?

Lotna

 

#1424640

no tak nie do końca było to przytoczenie artykułu, poza tym mam pewne wątpliwości, mianowicie dlaczego przytaczasz tylko artykuły o proputinowskiej wymowie ? jeśli chcesz zachować "czyste konto" i argumentować, że ja tylko "przytaczałam artykuł" to przytocz też artykuł, który naświetla problem z innej perspektywy, a dopiero potem uzupełnij je autorskim komentarzem, tak byłoby uczciwiej, a to co teraz twierdzisz, to jest - wybacz szczerość - bullshit

#1424642

Komentarze w pierwszym wpisie zostały zmanipulowane w ten sposób, że, poza jednym, będącym, zapewne przypadkowo, po myśli autorki, zostały usunięte (odpublikowane wraz z  notką), a notka wrzucona na nowo. Mojej odpowiedzi do tego komentarza nie przytoczono a, jak może pamiętasz, nie był ani chamski, ani nie na temat. Całej dyskusji dotyczącej wiarygodności źródła też nie przytoczono.

Jeśli chodzi o komentarze pod drugą notką, nie ma znaczenia czy zrobiła to autorka, czy ludzie myślący podobnie jak ona, czyli grupa, o której wspominam w moim wpisie powyżej. Istotne jest to, że i ona, i oni udowodnili, że mają gdzies wiarygodność informacji, które przekazują ludziom, i to w sprawie, która tak ponoć leży autorce na sercu.

PPzdr.

#1424643

ja mogę powiedzieć tylko jedno, kto wierzy w sowieckie źródła, ten wierzy, że ludobójstwo w Katyniu dokonali Niemcy

#1424648

ja mogę powiedzieć tylko jedno, kto wierzy w sowieckie źródła, ten wierzy, że ludobójstwo w Katyniu dokonali Niemcy,

 

powtarzam swój komentarz: a mogę powiedzieć tylko jedno, kto wierzy w sowieckie źródła, ten wierzy, że ludobójstwo w Katyniu dokonali Niemcy

#1424663

Obawiam się, że to Ty nie zrozumiałaś treści mojego wpisu.

Jeśli chodzi o miejsca, w których można "w sposób nieskrępowany i swobodny" dzielić się informacjami, tych długo nie zabraknie. Zwłaszcza jeśli chodzi o informacje wychwalające to, przeciwko czemu swego czasu Niepoprawni się buntowali - a niektórzy nadal buntują.

 

Kiedyś mi się wydawało, że należy bronić ludzi o odmiennych poglądach, z Lotną włącznie - teraz widzę, do czego to prowadzi. Nie, do żadnej tam wolności słowa, jak mi się wydawało. Wprowadzanie tej szczytnej idei w czyn można było zaobserwować wczoraj i przedwczoraj na blogu Lotnej właśnie - opis sytuacji powyżej.

Istotne jest nie tylko to, że zniknęły niemile widziane przez określoną grupę komęty, ale i to (co znamienne), ze większosć z tych komętów nie dyskutowała z poglądami autorki wpisu, a jedynie omawiała wiarygodność źródła jej informacji.

 

No i gdzie się podziała szlachetna idea wolności słowa?

Odpowiadam: tam, gdzie wszystkie idee z folwarku zwierzęcego. Zawsze ktoś będzie chciał rozdawać karty na tego typu forach, pytanie brzmi: jakich kart chcemy my? Znaczonych, rodem z onetu i pokrewnych, czy tradycyjnie "niepoprawnych"?

Ale na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam.

PPzdr.

 

 

 

 

 

#1424621

Odpublikowałam mój wpis przede wszystkim z powodu twojego chamstwa w stosunku do mnie i ze względu na obrzydliwe teksty w odpowiedzi na artykuł mówiący o strasznej tragedii. Na towarzyskie trollowanie pod koniec wpisów.  Z pewnością dla osoby takiej jak ty, z twoją inteligencją i wrażliwością jest to normalne. Dla mnie nie. Istnieje coś takiego jak  zwykła przyzwoitość, o kórej ty nie masz pojęcia.

Oczywiście, że chcesz cenzury, bo albo z obowiązku albo z głupoty śpiewasz na tę samę fałszywą nutę, co media głównego ścieku, fałszywa opozycja i fałszywa niezależna.pl,  - wszystkie obracające się wte i wewte, zgodnie z nomenklaturą i nie możesz ścierpieć ludzi, którzy umieją myśleć samodzielnie. Obyś się nie skichała ze swoim jadem i nienawiścią. Budzisz we mnie obrzydzenie.

Lotna

 

#1424632

sama sobie wystawiasz oceną, żenujące

#1424633

zadziwiające jest zestawienie twojego nicka z twoimi walorami umysłowymi - najwyraźniej nie tylko w swoich wpisach starasz się wprowadzić ludzi w błąd. Choć powoływanie się na przyzwoitość akurat przez ciebie jest jeszcze bardziej zadziwiające. A kysz.

#1424646

"Ad 2. PP - ten portal to garstka ludzi. Nie można oczekiwać, że ta garstka ludzi (palce jednej ręki) zabezpieczy wszystko. Dodatkowo - ta garstka ludzie jest czasami taka wyczerpana i zdemotywowana, że któregoś dnia niepoprawni mogą wogóle przestać działać." (Gawrion)

 

Uzupełnię tylko, że po tej akcji polegającej na promowaniu jedynie słusznych pogladów na temat banderowców i kacapów w stylu niezaleznej.pl i reszty ubeckich mediów, negowaniu banderowskich zbrodni w Odessie, Mariupolu i ręcznym odwijaniu zwiniętych komentarzy, to blogowisko na pewno przestanie istnieć, to tylko kwestia czasu.

#1424923

A nadreprezentacyjne zajmowanie się Ukrainą w przeddzień wyborów do "PE" jest co najmniej podejrzane.Pozdrawiam.

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1424780

w przeciwieństwie do nachalnego ukrywania niekorzystnych dla putinowców komentarzy. ;p

Miłego dnia

#1424799

A ja jestem wdzięczny za to, że mam gdzie pisać i  mama możliwość  poznawania ciekawych (bo mających czesto  odmienne  zdanie) ludzi.

Namierzaniem trolli nie bardzo jestem zainteresowany.

Jestem wdzięczny Gawrionowi, Małej Mi (dużo zdrowia przy okazji życzę) i tej garstce osób poświecającej  to co mają najcenniejszego dla nas.

Dziękuje.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1424609

Ty zawsze wiesz, jak się ustawić. ;)

 

#1424623

To jeden z ważniejszych aspektów funkcjonowania w społeczeństwie. 

Cała sztuka polega na własciwym, korzystnym ustawieniu się, przy zachowaniu godności własnej i podstawowych zasad patriotyzmu :)

 

 

 

 

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1424782

Zupełnie nie wiem dlaczego, ale zawsze, gdy uderzasz w takie tony, pojawia mi się uśmiech na twarzy.

Dzieje się tak tylko w Twoim przypadku. ;)

PPzdr.

 

#1424791

Dzięki za refleks, ja nie pomyślałem o tym, a powinienem. Widzę też że admin przywrócił nasze oryginalne posty za co też mu dziękuję :)

Szkoda tylko że ta cała zadyma spowodowała że mój staruszek zwyzywany przez tapicera zrezygnował z blogowania na niepoprawnych :(

 

Serdecznie pozdrawiam,

Obywatel Rzeczpospolitej Obojga Narodów*

 

 

*w mojej rodzinie są obywatele Białorusi, Litwy, Kazachstanu i Polski. Wszyscy wywodzimy się z malej miejscowości na wileńszczyźnie i łączy nas wspólna historia i miłość do RON

 
 
Lance do boju, szable w dłoń
Bolszewika goń, goń, goń
#1424627

Przykro mi ze względu na "staruszka". :(

Gorszy pieniądz wypiera lepszy.

Pozdrawiam :)

#1424647

Pani detektyw nie przedstawiła jednak żadnych kontrargumentów na to, iż materiały zawarte w wiadomej notce są nieprawdziwe, a szkoda. Nie dziwię się jednak, bowiem nie znajdzie Ona takowych w sieci.

Ukrańcy powtórzyli w Odessie Wołyń, tylko że w mniejszej skali, co nie zmienia faktu, że są to wynaturzone kanalie.

Z dedykacją dla pani PP, a jak nie zna angielskiego, to "patryjotów" o pomoc poprosi, choć tytuł sama może wygooglać.

 

 

Źródło też niewiarygodne?

Aż dziw bierze dlaczego GW, czy niezależna.pl nie publikują tych materiałów?

#1424649

Jinks, ale co ?, podaj minutę i sekundę tego nagrania, gdzie jest powiedziane, że "Ukraińcy powtórzyli w Odessie Wołyń, tylko że w mniejszej skali". Tak konkretnie Jinks - minuta i sekunda.

#1424650

Szanowny Odtruwaczu, to co raczyłeś ująć w cudzysłów, jest moją własną opinią. Chodzi panie kolego o palenie ludzi żywcem. Przyjrzyj się jak wrzucają banderowcy koktajle Mołotowa do okien, podczas gdy drzwi płoną i nie ma żadnej drogi ucieczki.

 

Jak dzieci. Prosty komentarz, a tłumaczyć trzeba.

#1424653

Jinksie Szanowny, dlatego ująłem to w cudzysłow, żeby było wiadomo, że to Twoja opinia. W cytowanym materiale filmowym  nie ma mowy o banderowcach, co więcej trudno doszukać się tam opinii, że winni śmierciprorosyjskich terrosystów są zwolennicy jedności Ukrainy. Nikt nie palił ludzi żywcem. Koktajle Mołotowa były rzucane nie tylko do okien, ale i z okien, a nawet dachów, a droga ucieczki była, na dach budynku, tam zatrzymano następnego dnia prorosyjskich terrorystów, czemu nie ratowali swoich ?

#1424654

Zero szans na rzeczowość.

Dla mnie film jest prosty w odbiorze i zupełnie mnie nie interesuje, co widzi na nim Odtruwacz, jak również nie interesują mnie wizje Odtruwacza dotyczące dnia kolejnego, a których film nie przedstawia.

Ja widzę to co widać, a Ty to, co chcesz widzieć, dorabiając kolejne odcinki.

Nie widzę najmniejszego sensu dyskusji.

 

PS Z tym cudzysłowem, to raczysz chyba żartować.

Pytasz o minuty, sekundy, a potem obracasz kota ogonem.

Dzieci!

 

#1424656

no ale Jinks, co Ty widzisz na tym filmie ? To Ty odwracasz kota ogonem

#1424657

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_NPuiXez62c

#1424662

Moja odpowiedz jest prosta swoi swojemu minusow nie daja.

Janks a widziales ze ci co wrzucali butelki z benzyna to byli ci sami od Putasa co wysadzili budynki mieszkalne zrosjanami zeby miec pretekst?

A zreszta jesli by nawet ukraincy podpalili terrorystow i zdrajcow to normalna rzecz kiedy sie toczy wojna i czesc kraju zostala opanowana przez tych co siedzieli w podpalonym budynku.

W czasie wojny nie ma litosci ze zdrajcami i Vkolumna Putina ktory wytstrzelal ponad setke niewinnych ludzi.

#1424665

to osoba zamieszczajaca dane materiały powinna sprawdzić, co zamieszcza, ale widzę, że mój szanowny Interlokutor się ze mną  się zgadza. ;)

Zaskoczyłeś mnie powołując się akurat na Russia Today - w pierwszej chwili myślałam, że to żart, ale chyba nie.

Chwilowo nie mam niestety czasu, żeby poszukać smakowitych artykułów odnośnie do wiarygodności podanego przez Ciebie źródła, więc wybrane cytaty ze źródeł z całego świata (za Wikipedią) muszą wystarczyć. Jest ich jednak sporo, a, jak zaraz zobaczysz, słowo "proputinowskie" występuje tam w tylu odmianach, że mój wpis to przy tym betka.

PPzdr.

 

"Krytyka i kontrowersje wokół RT

"Krytyka wokół relacjonowania wydarzeń

W 2008 r., w czasie wojny w Osetii Południowej, korespondent Russia Today, William Dunbar, zrezygnował ze stanowiska oświadczając: “Prawdziwe wydarzenia, faktyczny stan rzeczy nie pokrywał się z tym, co starali się przekazać, a więc – co za tym idzie – nie pozwalano mi relacjonować”[13]. Human Rights Watch określiła ilość ofiar w Osetii Południowej, podaną przez Russia Today w liczbie dwóch tysięcy[14], jako “wyolbrzymioną”[15]. Moskiewski korespondent dziennika „The Independent” określił relacje Russia Today z tejże wojny jako “plugawe”, a samą stację jako “niezwykle stronniczą, instruującą swoich reporterów, by nie relacjonowali wydarzeń z gruzińskich wiosek, w których dochodziło do czystek etnicznych[16]."

 

"Zarzuty o proputinowskie i sowieckie nastawienie

Według różnych źródeł (m.in. „Der Spiegel”, Reporterzy bez Granic) stacja prezentuje prokremlowską propagandę[1][2], niemniej pracownicy Russia Today zapewniają, że ich przekaz jest rzetelny i wyważony[3].

W 2005 r. Głos Ameryki zamieścił artykuł z wypowiedziami Antona Nosika, redaktora naczelnego anglojęzycznego serwisu informacyjnego w Rosji (MosNews.com), w którym fakt powstania Russia Today określa jako “pomysł na bombardowanie propagandą w stylu sowieckim,
bynajmniej nie wynikający z jakiegokolwiek istniejącego zapotrzebowania”
.

Digital Journal w swym artykule nazywa RT “ujściem dla proputinowskich informacji”[4], a jej kampanię reklamową – “jawną wojną propagandową”[4].

W 2009 r. dziennikarz Luke Harding w swoim artykule dla „The Guardian” pisze, że stacja “bezpruderyjnie przedstawia obraz świata oczami Władimira Putina[5], wpisując się w działania Kremla zmierzające do stworzenia “postsowieckiego imperium globalnej propagandy”[5].
W artykule widnieje również wypowiedź redaktor naczelnej RT, Margarity Simonian, mówiącej o “prorosyjskim punkcie widzenia” stacji[5] i nie mającej sobie nic do zarzucenia w sprawie prorosyjskich relacji RT z wojny w Osetii Południowej[5].

W 2011 r. „The Guardian” w swym artykule donosi o wydaleniu Hardinga z Rosji z przyczyn nieokreślonych[6]. Był to pierwszy przypadek wydalenia brytyjskiego dziennikarza z Rosji od czasu zakończenia zimnej wojny[6].

W artykule opublikowanym na łamach „The New Republic”, James Kirchick charakteryzuje przekaz Russia Today jako “zajadły antyamerykanizm, przedstawianie rosyjskich przywódców w czcigodnym świetle oraz komiczne płodzenie wartości, wskrzeszające jedynie małostkowość charakterystyczną dla czasów sowieckiej propagandy”[7].

Arykuł w Accuracy in Media (organizacja non–profit nadzorująca media informacyjne) krytykuje RT jako “propagandową stację założoną przez moskiewski reżim Władimira Putina”[8], oskarżając ją o “regularne zapraszanie marksistowskich i ultralewicowych komentatorów”[8].
Artykuł przytacza słowa byłego oficera KGB, Konstantina Preobrażeńskiego, opisującego stację jako “część rosyjskiego przemysłu dezinformacji i manipulacji, przeznaczoną do wprowadzania zagranicznych widzów w błąd co do rosyjskich zamiarów”[8].
Ponadto Preobrażeński wykazuje, że Russia Today stosuje metody propagandy “zarządzane w Dyrektoriacie ‘A’ Służby Wywiadu Zagranicznego Rosji, który ogromną wprawę w oszukiwaniu i manipulowaniu światową opinią publiczną zdobywał przez dziesięciolecia zimnej wojny”[8].

W odpowiedzi redaktor RT zapewnia, że stacja dopuszcza kontrowersyjny przekaz w ramach “alternatywy wobec mediów głównego nurtu, a polepszanie reputacji Moskwy nie należy do jej zadań”[9]."

 

Całość tutaj:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Krytyka_i_kontrowersje_wok%C3%B3%C5%82_RT

#1424692

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wyborcza górą jednym słowem.

Proszę tez wskazać w którym miejscu wikpedia mówi o tym, ze ja to Dixi.

Takie to Lotnej argumenty.

#1424752

Czy każde medium krytykujące RT to wyborcza?

Jest wręcz na odwrót: i wyborcza, i RT wspierają system, jedna w Polsce, druga w Rosji. Są „po jednych pieniądzach”, jak to się ładnie mówi.

Oczywiście są i tacy, którzy każde medium opisujące RT jako tubę medialną Putina uznają za stronnicze… choćby były ich miliony. To na ogół ci sami, którzy największe zagrożenie dla Polski upatrują w Stanach Zjednoczonych (tych od zrzucania stonki ;p).

 

Reszty Twojego komentarza, dotyczącej Dixiego i argumentów Lotnej, nie zrozumiałam. Coś mnie chyba ominęło (i dobrze! ;).

Serdeczności

 

 

 

#1424792

Oglądałem to kilka dni temu. Dobrze, ze terz wrzuciłeś na NP.

Dzięki temu ludzie mogą smai policzyć ilość kobiet i dzieci, oraz - jak to komentuje tamten ruski ekspert - umundurowanych i uzbrojonych bojowców spod Wołynia.

Ja nawet jednego z siekierą zobaczyłem.

oczywiscie można sobie wyobrazić cuda, o których opowiada "ekspert".

PS. Dymitr Jarosz odmówił włączenia bojówek prawego sektora do ukraińskiej Gwardii Narodowej.

Czy to znaczy, ze prawy sektor nie chce kojarzyc sie z resztą banderowców ?

a może banderowcy nie chcą sie bic za Ukrainę ?

Ale co wtedy z tą Odessą ????

A moze Jarosz ma inne zadania, które dostaje z Moskwy ?

#1424728

to ja zrobię coś, czego w innej sytuacji na pewno bym nie zrobił. Nazywa się to atak "ad personam". Niestety, już od pewnego czasu takie skojarzenie kołatało mi się po głowie. Otóż nick LOTNA koajrzy mi się z jednym z najbardziej kłamliwych filmów Wajdy o drugiej wojnie światowej. W filmie tym potwierdzał kłamstwa niemieckiej i sowieckiej propagandy o szarżach polskiej kawalerii z szablami na czołgi. Jeśli blogerka nawiązuje w swoim nicku do tej "LOTNEJ", to nie dziwi sposób sposób jej komentowania i zarządzania własnym blogiem.

Jeszcze raz podkreślam, że w swoich komentarzach unikam ataków "ad personam" i w podobny sposób, mimo skojarzeń, nie odpowiadałem na ataki Lotnej na swoje wpisy, ale prowadzenie dyskusji poprzez usunięcie wpisu wraz z niekorzystnymi dla siebie komentarzami i odtworzenie go ponownie na taki atak w pełni zasługuje.

M-)

#1424652

zaczyna się atak proputinowskiej agentury, prawie zawsze o tej samej porze, ilość moich "punktów" zmniejsza się z każdą minutą, jeszcze pół godziny temu miałem ich 50% więcej aniżeli teraz, atak trwa ... :)

 

w ciągu 15 minut zdobyłem 28 negatywnych ocen

 

atak trwa

#1424655

ktoś sobie wymyślił system oceniania wpływający na widoczność wpisów. Pewnie był bardzo z tego zadowolony. Ale zrobił błąd w założeniach i zamiast szybko się z tego wycofać, bo to "bubel", to trwa w tej głupocie i próbuje to jakoś naprawiać. A nie da się i agenciny wuja Pucia mają używanie. A my, wpisujący, dostajemy od ruskich matrioszek w dupę:).

#1424660

Głupi jest ten kto nie uważał na matematyce w szkole i nie nadaje się do prostych kalkulacji. Dodatkowo stosunkowo dawno człowiek wymyślił już coś takiego jak automatyzacja - to znacznie pomaga zaoszczędzić głównie zasoby czasowe przez oszczędzenie zasobów osobowych.

Dzięki systemowi który stworzyłem, lekką ręką zaoszczędzone godziny mogę liczyć w dziesiątkach. Jak na razie przez atak "około 20 IP sprytnych" straciłem nieco ponad pół godziny. Mam przeliczać czy raczej nie? :)

Jeżeli "mądrych" takie coś nie przekonuje to nic nie mam do dodania..

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1424741

No to stwórz lepszy system, automatyczny a najlepiej  personalny i ślęcz 24/24 i rób korekty, bany i co tam chcesz.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1424743

W związku z kolejnymi nadużyciami dotyczącymi ocen komentarzy, w dniu dzisiejszym zostaną one ponownie odkryte.

Adresy IP, z których były one negatywnie (prowokacyjnie) ocenione zostaną zbanowane.

P.S Że się komuś chciało..

Pozdrawiam

MM

#1424674

Przepraszam również, że z mojego powodu ktoś Panię wcześniej obraził.

 Z najnowszych informacji ze świata dostałem dzisiaj tłumaczenie tekstu o tym, że nie tylko tu w nocy działała pro-rosyjska dywersja:
 

Dziś w nocy o 4 godzinie zapaliły się kable w tunelach pomiędzy Kijów TV Tower i National Broadcasting Company Ukrainy. Było to zgłaszane przez przedstawicieli DSN(?) do UNN(?) donosi Espreso.TV.
Ratownicy zgłosili poważne zniszczenia powstałe w wyniku pożaru i narzekają na złożoność operacji gaszenia pożaru ze względu na fakt , że w tunelach w których płoną kable jest napięcie 350 woltów.

Według słów naczelnika kijowskiego radiowo-telewizyjnego centrum nadawczego Jurija Klochkova nadajnik na wieży działa normalnie , ale sygnał nie wrócił.Potwierdził również, że w nocy był pożaru, były podpalone kable między centrum TV a wieżą telewizyjną. 

Jak stwierdził przełożony zmiany nadajniki pracują. Cały problem jest w tym, że sygnał nie wrócił. Należy zauważyć, że trzecia stacja także nie działa.

Obecnie nadawanie ukraińskich kanałów Inter TV, First National , Mega, Enterfilm , K1, K2, NTN , Gamma i Hsport przez satelitę nie powiodło się.

Źródło informacji: http://espreso.tv/news/2014/05/09/u_kyyevi_cherez_pozhezhu_znyk_syhnal_na_kyyivskiy_televezhi

 

Zaczęła się ostra walka o to aby zamkąć, zagłuszyć, zakopać wszelkie antyrosyjskie źródła informacji.

 

Droga MM ja z odkrywaniem komentarzy wstrzymałbym się. Niech ta strona dokładnie w takim stanie zostanie jako świadectwo sposobu działania rusofilów.

Ja osobiście jestem dumny że zostałem zakryty w tak doborowym gronie.

Apel do PP jeżeli znowu wykazałaś się refleksem to oczekuję na artykuł: Proputinowskie prowokacje na NP cz II”

 
 
Lance do boju, szable w dłoń
Bolszewika goń, goń, goń
#1424675

Nie zgodzę się z Tobą, te komentarze są dość istotne. :)

Kolejnych, zwłaszcza tak obszernych, wpisów popełniać mi się nie chce, ale myślę, że dzięki naszym (tym i poprzednim) komentarzom trochę osób się zorientowało, że warto mieć oczy i uszy otwarte, bo dzieje się coś niedobrego.

Miłego dnia :)

#1424694

PP Ty rządzisz - na swoim blogu. Zresztą masz rację, nie śledziłem dyskusji aż do "zniknięcia" to i ja chętnie się z nią zapoznam.

Liczyłem, że znowu skopiowałaś wszystko i opublikujesz w nowym artykule jako ciąg dalszy. Choć obawiam się, że może wyszedłby z tego tasiemiec jak niektóre seriale TV:)

Skopiowałem w tej chwili „pozakopywaną” stronę, więc pamiątkę już mam. Można odkopywać.

Jak twierdzi Gawrion trzeba mieć duże możliwości i dużo się napracować żeby kogoś zbanować do 4. Więc jest to swoista nobilitacja.

Czego i Tobie gratuluję :)

 

Serdecznie pozdrawiam.

 
 
Lance do boju, szable w dłoń
Bolszewika goń, goń, goń
#1424695

Również serdecznie pozdrawiam. :)

#1424747

Masz rację - dlatego odkrywam to co zostało zakryte. Dyskusja jest bardzo ważna bo padają w niej istotne argumenty.

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1424742

Dziekuję i pozdrawiam.

PS. Dużo zdrówka.

#1424693

Dziękuję bardzo. Zdrówko się przyda, tego nigdy za wiele. ;-)

#1424745

Niestety nie dane mi było odczytać odpowiedzi do mnie.

Czekamy na Gawriona.

 

Swoją drogą, niezłe tempo z tym zakryciem komentarzy..

 

Pozdrawiam

MM

#1424706

Adresy IP które minusowały hurtowo wszystkie komentarze "poza kilkoma" zostały zbanowane. Jeśli ataki z innych IP się powtórzą (dla fachowców nie jest problemem wykorzystanie innej adresacji IP) kolejnymi fazami zabezpieczania serwisu będzie ograniczenie tymczasowe ocen komentarzy dla użytkowników oraz zabezpieczenie wysokich rang komentatorskich wysokimi progami ukrycia.

Wpis przyklejam jako świadectwo zdarzeń ostatnich dni. Akcja rodzi reakcję. Prawda zawsze zwycięża!! :)

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1424744

dziękuję i dobranoc. :)

#1424746

tego blogowiska nie zajmie.Rezydentom Gawrion  pokazal gest Kozakiewicza.

Moglby dodac jeszcze skok Stocha i nam co stracilismy punkty przez tych sieciowych terrorystow je oddac bo kazdy tu strcil w ciagu dnia grubo ponad 150.

#1424774

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Dixi nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

(To gorzki śmiech)

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1424786

Trzeba było się tak nie gorączkować, a spokojnie "unaoczniać", może wtedy obeszłoby się bez rozlewu (redaktorskiej) krwi, a na NP byłby spokój.

Dalej uważam, że przesadzałeś, choć na pewno nie aż tak, jak myślałam wcześniej.

PPzdr.

#1424793

... zbyt waliło to po oczach.
"Non omnis moriar":):):)
Teraz Ty (i jeszcze jeden czy drugi komentator) mówisz to samo i... tym samym językiem:):):)
Szkoda, że za późno, bo mleko już sią rozlało.
Pzdr
PS
Ciekawe, że aby "nie przesadzać", a nawet uchodzić za "niedoścignionego stylistę" i szczyt kultury, wystarczy tylko... pisać rynsztokowym językiem, ale "palić światełka", lub przetwarzać kilkakrotnie własne ekskermenty, ostentacyjnie traktując innych jak zwierzęce odchody:):):)
Gawrionowi też wielokrotnie próbowałem tłumaczyć, że jego nieograniczona "wolność słowa" to zaproszenie dla agentów i trolli, czyli recepta na oddanie portalu we władanie ruskiej mafii...
Teraz kończę, bo nie mam już ani ochoty, ani powodu robić tego, co przez ostatnie pięć (z górą) lat, czyli... ruchu w interesie.
A ruch marniutki...(jak zauważyła Mrs Lucky Seven:):):))
Nic dziwnego, bo agentura zasmradza portal po portalu i idzie dalej.
Bawcie się dobrze w doborowym gronie!

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1424819

innym językiem i nie co drugiemu blogerowi. ;)

U mnie trzeba sobie poważnie zasłużyć na określenie: "proputinowski" czy "proruski" - jeden komentarz czy wpis nie wystarczy.

A rynsztokowym językiem też umiałabym pisać, tylko po co?

Miłej zabawy na Niepoprawnych.

#1424823

Od czasu do czasu zaglądam załamać ręce nad ruinami (i nabić, niech stracę, trochę "klików", bo teraz każdy okazuje się na wagę złota:(:(:(), ale moim zdaniem cała blogosfera zdycha (i blogi, i portale - nie tylko ten, kiedyś jedyny i ukochany).
Nie wiem, może przyszły czasy twittów, a czekamy na powrót do pisma obrazkowego (awatar lub fotka - rączka w górę, rączka w dół)...

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1424826

Pewien mój znajomy twierdzi, że coś w tym jest: krótka informacja (twitty) jest bardziej nośna (nawet dzisiejszy student jest w stanie przeczytać jedno zdanie ;) i bardziej uniwersalna. Znajomy zdecydowanie niegłupi, więc przyjrzę się tej sprawie. ;)

Idę spać, dobranoc.

#1424827

... "widzę, że jesteś agentem":):):)
Dobranoc!

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1424830

#1424878

... mam chwilę czasu na sentymenty:):):)
U mnie też trzeba było sobie zasłużyć.
Oczywiście nie przyznasz, że kobieca intuicja okazuje się... nieco zawodna w konfrontacji z kilkunastoletnim doświadczeniem w Internecie i wiedzą, jak działa agentura:):):)
I nie nabyłem tej wiedzy na szkoleniach KGB-GRU (niższego czy wyższego stopnia, stacjonarnych czy, nomen omen, zaocznych:):):)), jak kilku "wspaniałych blogerów"... z desantu.

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1424828

Może dlatego, że oprócz posiadania słynnej intuicji, kobiety często mają tendencję do współczucia słabszym. Słabszym liczebnie, intelektualnie...

Tyle, że później często się okazuje, że ci słabeusze pochodzą w prostej linii od knura Napoleona... i mnożą się jak króliki. ;)

Co gorsza, niezmiennie reprezentują ich poziom umysłowy, albo takowy udają. To, co kiedyś wzbudzało litość, zaczyna nużyć. Parę razy złapałam się na tym, że oczekiwałam rzetelnej dyskusji tam, gdzie drugiej stronie ewidentnie chodziło o maksymalne zaciemnienie prawdy. Ale człowiek uczy się cały czas. Z upartymi kłamcami i manipulatorami nie ma sensu dyskutować, można ich tylko „unaoczniać”. ;)

Ot, taka złota myśl po ostatnich doświadczeniach na NP. ;-)

 

PPzdr. udając się na wiosenną przechadzkę - jest piękna pogoda!

#1424882