Bolek który wyciekł z TVN -to jest moja BURZA i ich PROWOKACJA

Obrazek użytkownika Aniolka
Blog

Wzburzyłam się tym filmem. Tym, z przecieku o czym doniosła szacowna "nie wiadomo, którą stronę polityczną obrać" RZ.

 

 

Jak to na początku mojej reklamy -  z pewną taką nieśmiałością do tego sięgnęłam, ale się rozczarowałam. Do 3 części podanej przez  Kryskę, może Budynia http://www.niepoprawni.pl/blog/425/tw-bolek#comment-97692 jakoś wierzyłam, że to materiał obiektywny, ale to w trakcie oglądania 3 cz. zrozumiałam, że to prowokacja.Kontrolowana. I to w białych rękawiczkach. Nie znam reguł działań służb, ale to jest dla mnie przeciek kontrolowany. Swoi bronią swoich. SB24 czyli TVN24 broni swoich ale też pokazuje siłe oraz grozi palcem Wałęsie. Wiadomo kto za ITI stoi. Polecam strone iti , gdzie Walter w mundurze się sztywni.

Nie przez przypadek ten film wyciekł sobie „dzisiaj/wczoraj/przedwczoraj”. A był zrobiony w marcu.

Where is the clue….

Co się stało 31 sierpnia 2010 roku w 30lecie „S”? chyba wiemy. Od marca, kiedy ten film powstał, oj, oj wiele się stało i  do wiele dni i zdarzeń dzieli. Czyż nie? Pytanie czego ONE chcą od Wałęsy? czym im on nabroił. A może się nim znudzili? I jest bezwartościowy?

Myśleć, myśleć, ale tego Wam niepoprawni nie brakuje. Bardziej niż ten obronny film wstrząsające są te zdania z tego filmu.

http://www.youtube.com/watch?v=B5EMJWMS9V8

http://www.youtube.com/watch?v=8yblVVG6Ci8

 

 

Liczę naprawdę na niezłą dyskusję!

 

Brak głosów

Komentarze

chyba chodzi o "przetasowania"

Vote up!
0
Vote down!
0
#86356

Bolek to zgrana karta i juz nie ma wiekszego znaczenia dla stron konfliktu..a to co sie dzieje obecnie to czysta walka dwoch frakcji bolszewii o posrednictwo z Putinem...Jak wiemy, do Sochi na spotkanie z Putinem pobiezal tak Michnik jak i Miller..Po co tam pojechali? ano poklonic sie carowi i uzyskac laski kazdy dla swojej frakcji...czyli ciag dalszy konfliktu pomiedzy Natolinczykami i Pulawianami w walce o laski Moskwy...To oznacza rowniez , ze batiuszka Putin upomnial sie o swoja kolonie tym samym oslabiajac wplywy Niemiec a tym samym Tuska..Juz na onecie przebakuja iz Tuskowi szykuja miekkie ladowanie w UE..Michnik, ktory do tej pory swoja sile w Polsce opieral o Niemcy, tym razem w obliczu geopolitycznych zawirowan zmienia orientacje na wschodnia..I stad ten konflikt..A kogo wybierze Putin? zobaczymy juz wkrotce...i ten na prawde bedzie rzadzil Polska kogo wlasnie namasci batiuszka Putin..Jest niewykluczone iz towarzysze beda chcieli wprowadzic scenariusz z Grudnia 1970 czy Sierpnia 1980, jesli Putin nie okresli wyraznie swojego namiestnictwa...Dlatego tez mozemy sie spodziewac roznych prowokacji...na przyklad spontanicznych protestow...Mozemy sie tego sPOdziwac juz na jesieni w obliczu krachu gospodarczego..Takie rozruby mialy zawsze dwojaki cel...przetasowania sie i poukladania klockow na nowo, oraz zatuszowania megazlodziejskich przekretow ekipy rzadzacej..Mysle ze sprawa krzyza to wlasnie jedna z bolszewickich prowokacji w ktora chciano wciagnac PiS i Kosciol ale jak sie wydaje nieudana prowokacja..Dlatego tez, badzmy czujni...nie dajmy sie wciagnac w zadna prowokacje, unikajmy roznych krzykaczy skad by oni nie przyszli i kim by oni nie byli..Krzywonos to taki rzut na tasme i to nie w obronie Bolka jako takiego,ale ukladu ktorego Bolek reprezentuje..Zawsze wiedzialem ze ten prymityw marnie skonczy i ze go w rezultacie zalatwia nie jawni jego wrogowie i adwersarze, ale wlasnie ci ktorym sluzyl..

Vote up!
0
Vote down!
0
#86373

Vote up!
0
Vote down!
0
#86412

chyba mnie poniosło, usunełam ten wpis.

Vote up!
0
Vote down!
0
#86693

Uzasadnij Swoją tezę, że Kryska to osoba "dziwna" i co to znaczy "dziwna".
To są jak na w tej chwili insynuacje typowe dla GW-SB ewentualnie TVN-WSI.
Brak uzasadnienia dla takiego przyklejania łatki jest pomówieniem.
Andrzej.A

Vote up!
0
Vote down!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#86372

Aniolka czy czasami lekarz nie potrzebny?
a moze spacer wystarczy?
a jak nie to polecam uderzenie łba kluczem francuskim - raz ale porządnie

żegnam ozięble oszołoma, faktycznie oszołoma, bo na taką łatkę niestety tylko zasługujesz

Vote up!
0
Vote down!
0
#86411

No to zaraz... Kryska czy Budyń, bo trochę się pogubiłam, kto dodał ten pochlebny dla Bolka materiał.

I nie wiem, cholera, na kogo uważać. ;p

"Who is the Kryska? Strange person. Kto to jest Kryska ? Dziwna osoba. I tu trzeba sobie dopisać....Kto? "

- a co to, jakaś nowa moda na NP? Coś Ci do głowy wpadnie,
i w formie objawienia ogłaszasz to na forum?

Bo na to właśnie wygląda...

Vote up!
0
Vote down!
0
#86430

Zawsze jest szansa że był to materiał wyniesiony przypadkowo na przykład za znęcanie się nad kimś kogoś. Nie przeceniał był organizacji wsi24. Jak to działa widać na przykłdzie Smoleńska. Masę śladów i w papierach i w przekazach i w dokonaniach... Jak było nie mam pojęcia. Co do insynuacji co do dziwności "osoby" wkazanej to bez wskazania miejsca tej dziwności samo wskazanie wskazuje na dziwność wskazującego.

Vote up!
0
Vote down!
0
#86433