Tusk namaszczony przez Putina na namiestnika Priwislanskiego Kraja

Obrazek użytkownika laryssa
Kraj

Organizowanie dwóch oddzielnych uroczystości w Katyniu to nic innego jak zastawianie pułapki na prezydenta i jego sztab.

Skąd ten nagły przypływ współczucia i miłości do narodu polskiego przez Putina?Żeby chociaz miał słabość , jak Breżniew , do polskiego salcesonu.Jeśli ktokolwiek miał watpliwości co do intencji rosyjskich to zostały one rozwiane właśnie 10 kwietnia.To zupełnie tak jakby Putin chciał powiedzieć : "Chcecie tego Katynia?To sie nim udławcie!."Być może i do pułapki został wciągnięty również Tusk ponieważ (osamotniony przez Obamę w polityce zagranicznej) w tej tragicznej chwili opiera się na ochoczo podstawionym ramieniu Wielkiego Brata.Nie może go odtrącić ponieważ ostatnie dni przed katastrofą to propaganda sukcesu pojednania z Rosją.Scenariusz jaki rozgrywa się na naszych oczach godny jest szatańskiego umysłu Stalina ale znamy przecież stosunek rosyjskiego premiera do Słoneczka Ludzkości.Czy jest zdolny do zamachu?Chyba były prezydent Ukrainy Juszczenko wie o tym najlepiej.
Tusk nadaje się najlepiej na namiestnika sfinlandyzowanej Polski ponieważ ma duże poparcie , jest nowoczesny no i teraz łatwo nim sterować ponieważ podpisał cyrograf z Putinem.
Czy jesteśmy świadkami wkraczania w nowy pojałtański porządek w Europie?Wszystko się wyjaśni 20 czerwca.

Brak głosów

Komentarze

Będzie to umowa rzekomo korzystna!
Pawlak jako kandydat na prezydenta ogłosi, że Rosja łaskawie przyzwoliła na eksport kilku dodatkowych wagonów salcesonu i kaszanki.
Komorowski otrzyma parę dokumentów z archiwum sowieckiego o Katyniu!
Halicki zostanie zaproszony na spotkanie w dumie!
I.....!?
pzdr

antysalon

#56691

jako dar narodu rosyjskiego , podobny do tego z centrum Warszawy

#56711

Zaczynał od pomysłu władania Kaszubskim Landem, ale ambicje mu wzrosły. Teraz zabiega o poparcie i Niemiec i Rosji.

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#56710

dycha

gość z drogi

#56719

 Ze on podpisał również cyrograf z diablem.Kiepski jego koniec po zakończeniu żywota ziemskiego.

#56783

 jest nowoczesny ?pod jakim względem.To kurdupel (to wg.S NIE jest obrażliwe),anorektyk dla "wizerunku:"Sprzedajny -to prawda.Lubi leniwe i spokojne bytowanie.Sprzeda wszystko,co kto kupi legalnie i nie legal też.

#57788