Profesorowi Andrzejowi Nowakowi - nie podzielam Pańskiego optymizmu

Obrazek użytkownika AdamDee
Idee

Mówi Pan "ta fala zaczęła się nieco cofać" - ta fala nie zaczęła się cofać, tą falę skuł lód. Nie w przenośni - dosłownie.

Zima ma to do siebie, że nie da się biesiadować na ulicy od świtu do nocy.

Obawiam się, że lody puszczają i od 10 kwietnia będziemy mieli powódź tego co wylało rok temu. Motłoch, jak słusznie Pan nazwał tych najgłośniejszych bałwochwalców zostanie ponownie zatrudniony przez pętaków - tym razem nie w walce o (nie)pamięć, a w walce o byt. Idą wybory, nikt nie będzie cofać się przed niczym.

Nawet pochopnie odebrane w zeszłym roku paliwa dla motłochu w postaci dopalaczy, zostało w bieżącym naprawione bełkotliwą liberalizacją prawa.

Chciałbym być złym prorokiem ale wygląda na to, że szykuje się wyjątkowo gorąca wiosna, wyjątkowo cuchnące lato i porażająco smutna jesień...

Zima ma to do siebie, że wybija mikroorganizmy, wirusy, bakterie, ale nie ludzką podłość, nie głupotę...

Wywiad w czterech odsłonach - www.portal.arcana.pl

Brak głosów

Komentarze

niestety, ale muszę się zgodzić z autorem bloga..Świat został opanowany przez miedzynarodowa mafię której PO i obecna władza KoszerUBeklandu jest integralna częścią, jest protegowana światowej mafii finansowej . I dlatego moim zdaniem bez jakichś ogólnoświatowych tapnięć nic sie w Polsce nie zmieni! Polski motłoch wydaje się byc wyjatkowo głupi, wyjatkowo skutecznie zmanipulowany..A szubrawców i sprzedawczyków w Polsce nigdy nie brakowało! Z drugiej strony wierzę iz nic na tym świecie nie jest dane na zawsze, nie jest po wsze czasy..Wielka nadzieja napawa fakt iż na światowa mafia finansowa zaczyna się chwiać..Pierwszym symptomem był tzw kryzys finansowy 2008r. Proponuje obejżec film "INSIDE JOB" ..

Vote up!
0
Vote down!
0
#149477

Dzień weryfikacji tego czy profesor Nowak ma rację jest już blisko.

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#149535

- widzę 2011, i dalej dosłown. identycznie. Nieodgadnione są tzw zagrania z stref okołoPO. Np.

- "  Przed chwilą rozmawiałam z przyjacielem. I sądzę, że ma rację. Uważa, że w następnym ruchu poświęcą kogoś ze swoich. Na bardzo wysokim stanowisku. Nie p.o.prezydenta. Wtedy już będzie potwierdzenie, jak bardzo PiS jest zły i będą mieli to, o co chodzi. Będzie powód do izolacji wszystkiego, a może i do wprowadzenia stanu wojennego. Kto wie. "

Istnienie  strefy okołoPiS - jest tym samym, co likwidował ZOMOZA 13.XII.
Po likwidacji smoleńskiej koniecznością są nastepne -  l i k w i d a c j e.

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

STEIN

Vote up!
0
Vote down!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#150501