jazgdyni - Janusz Kamiński, OSZCZERCA, który usuwa notki

Obrazek użytkownika SpiritoLibero
Blog

Znany, raczej z najgorszej strony, "bloger" Janusz Kamiński vel "jazgdyni" w komentarzu  pod jedną ze swoich ostatnich notek ("Sopockie molo sprzedane za gotówkę pani Katarzynie Tusk") zarzucił mi uczestnictwo w głośnej swego czasu aferze handlu polskimi pracownikami na plantacjach pomidorów w Apulii (Italia).

Jako "dowód" podał trzy linki do relacji opisujących te zdarzenia. Były to relacje opisujące te wydarzenia zaczerpnięte z prasy włoskiej i polskiej. Żadna z nich nie wskazywała w najmniejszym stopniu na jakikolwiek zwiazek mojej osoby z tymi sprawami. Kto jednak otwiera linki? Starczy rzucić błotem i dać link, coś na pewno sie przyklei.

 

Handel ludźmi jest jednym z najbardziej ohydnych przestępstw, gorsza jest chyba tylko pedofilia i morderstwo.

Oburzony zażądałem jego danych w celu sporządzenia pozwu o naruszenie moich dóbr osobistych, na co usłyszałem "wal się!"

Oczywiście odnalezienie Janusza Kamińskiego vel "jazgdyni" nie sprawi mi żadnego kłopotu, jednak takie zachowanie wskazuje na ogromne chamstwo i brak elementarnej przyzwoitości, żeby nie powiedzieć honoru. Zresztą za zwykłe chamstwo został zbanowany na NEon24.pl, mimo iż sam twierdzi, ze było inaczej.

Zrobiłem oczywiście zrzut tego komentarza do celów dowodowych ale sama notka zniknęła wykasowana przez naszego "blogera".

Oczywiście jest z pewnością do odzyskania, w Sieci nic nie ginie.

 

Oskarżanie kogoś o "agenturalność" stało się już brzydkim zwyczajem w necie ale ośmiesza przede wszystkim piszącego takie rzeczy bez żadnego pokrycia.

Czym innym jest jednak publiczne oskarżanie o tak ohydne przestępstwo jak handel ludźmi. tego nie mam zamiaru odpuścić.

 

Nie wiem jakie kroki podejmie Administracja portalu wobec tego "blogera". Ja na jego miejscu spaliłbym się ze wstydu i przestał w ogóle pisać w sieci.

Masz trollu problem...

 

 

2
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.7 (19 głosów)

Komentarze

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ckw dlczg?...

Vote up!
4
Vote down!
-10

SpiritoLibero

#1429853

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Już z 8 pał :)

Widać takich szmaciarzy jak jzg jest tu wiecej. Gratulacje dla portalu :)))))))))))))))))))))

 

Tylko każdy się boi przyznać do szmaciarstwa, prawda?

Czy może dzielny 'marynarzyk" zmobilizował swoich 'zaprawionych koleżków' z którymi wybierał sie na Orunię?

(Oczywiście nigdy nie dotarł bo to zwykły tchórz , kłamca i mitoman :)

Vote up!
6
Vote down!
-10

SpiritoLibero

#1429871

Vote up!
7
Vote down!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1429883

Popularny jesteś. Ale trochę samochwała.

..................................................

DIA   07.02.2014 08:02 28 komentarzy

"Ubaw po pachy, czyli Spirito Libero vel Jarosław Ruszkiewicz nie przyjęty do hasbary"

Zapytajcie Spiritusa jak został zwerbowany przez ruskich po tym jak odrzucono jego starania do hasbary - hi hi hi!

 "Dobrze, jak czasami starzy znajomi dają znać o sobie. Jak po całym dniu rożnych zajęć można się odprężyć i rozbawić czytając jęki bezsilnych manipulatorów, których nikt nie chce czytać, wiec dyskutują miedzy sobą, bo tylko to im pozostało.

 
I jak chcą wyciągnąć ode mnie ile wiem na temat ich agenturalnej działalności? - To mnie raczej nie dziwi. Dziwią mnie natomiast tacy, którzy mimo podania przeze mnie wielu szczegółów i danych oraz ze dowody cały czas znajdują się w Internecie nadal chcieli by wyłożenia "kawy na lawę", bo są zbyt leniwi aby poszukać samemu. Przyznam szczerze, ze przeszła mi ochota do pisania nt. Neonu24 / Nowego Ekranu, głownie z tej racji, ze wpisy na ten temat najwidoczniej przestały ostatnio interesować "towarzyszy" z Kremla, bo odwiedziny z Rosji na moim blogu statystyki przestały odnotowywać; nie wiem czy to z racji igrzysk w Sochi, czy dlatego ze Neon24 / Nowy Ekran przestał już odgrywać jakakolwiek role w kształtowaniu opinii publicznej w Polsce (bo piszących tam i komentujących pozostała dosłownie garstka, mimo cudownego rozmnożenia nicków) - wiec wszystko wskazuje na to, ze Ryszard Opara i Jarosław Ruszkiewicz zawiedli zaufanie swoich mocodawców i jak to się mówi z tego ciasta chleba nie będzie. 
 
Oprócz zadaniowcow jak Wrzodak, Sendecki, Wojtas, Ruszkiewicz otwarcie przyznających się do bycia ruskimi agentami wpływu, zostali właściwie tylko pożyteczni idioci, jak Carcinka czy Trybeus. Przyznam szczerze, ze nie wszystkich udało mi się rozpracować. I o takiej Carcince np. nie wiem co tak naprawdę mam myśleć. Niby taka pookładana i rozsądna, a broni po rożnych forach Bohdana Porębę - skompromitowanego komunistycznego reżysera, któremu się zmarło i żaden większy cmentarz nie chciał go przyjąć. 
 
 (...) - No wlasnie. Przypominam, ze to sam Opara zablokowal mi konto na Neonie24 z polecenia ruskiego agenta i glownego cenzora Ruszkiewicza vel Spirito Libero. Po to abym nie mogl sie bronic przez oszczerstwami takich Zawiszo-Niebieskich czy Spiritusowo - wioskowych Wojtasów.
Teraz groźby  (ha ha ha) Spiritusa, który jak wiele miesięcy temu Wrzodak zapowiadał wytoczenie mi procesu i wynajął nawet kancelarie adwokacka na mnie. Na wygrazaniu piastka tego chlopaczka sie skonczylo. Ruszkiewicz to taki sam klamca jak Wrzodak. I na dodatek nie majacy za grosz honoru. Ktos wierzy, ze bedzie chcial dochodzic swoich racji przed sadem? Te ruskie pokraki boja sie sadu i wcale nie zamierzaja do niego wystepowac, bo kompromitacja byla by pelna i glosna na cala Polske.
 
Jak pisałem dowody cały czas są w sieci, wiec o co chodzi Ruszkiewiczowi? - Ano o to żeby maluczcy uwierzyli, ze to on jest pokrzywdzony. Wrzodak nigdy nie doczekał się "sprawiedliwości" za nazwanie go publicznie ruskim agentem ("Ruski agencie" - takimi słowami - według Zygmunta Wrzodaka (LPR) - zwrócił się do niego w Sejmie Jarosław Kaczyński). Z Ruszkiewiczem jest podobnie. Jak zwykle krzyczy i zapowiada "sprawę karna", co jest śmieszne i wprawia mnie w dobry nastrój. Tymczasem zobaczmy co pisze: 
 
"Wielokrotnie ŻĄDAŁEM podania do wiadomości publicznej tych "rewelacji". Nie doczekałem się... Kwestia sprawy karnej jest jak najbardziej otwarta i będzie to z pewnością precedens, który położy kres nadużywaniu oszczerstw i obelg w Sieci. Tu już nie ma miejsca na chrześcijańskie miłosierdzie bo ktoś złamał przykazanie. Ktoś, kto myśli, że Sieć zapewnia mu bezkarność musi zostać ukarany. I to nie żadnym "banem" portalowym. Musi być wybanowany z kręgu przyzwoitych ludzi. Kiedyś, za czasów świetności naszego państwa takie osoby skazywane były na utratę honoru i banicję. Nie było dotkliwszej kary.
SpiritoLibero 06.02.2014 12:50:03" 
 
- Ale sie rozpedzil, co nie? Ktos pamięta ile to miesięcy już te jego groźby trwają?
 
Coz trochę uchylę rąbka tajemnicy. Zapytajcie Spiritusa jak został zwerbowany przez ruskich po tym jak odrzucono jego starania do hasbary - hi hi hi! Ciekaw jestem co odpowie. Jak będzie się tłumaczył? No ale żeby hasbara? Częściowo tłumaczy to jego obecny antysemityzm... 
 
Sam sie dziwie, ze takiego zaangazowanego zadaniowca poswiecajacego nawet zycie rodzinne sluzbie nie chcieli docenic Zydzi, tylko musial zaciagnac sie do Ruskich za kopiejki. Czy to z sympatii, wolnego wyboru, czy tez byl szantazowany - nie wiem. Jednak jego charakterystyka psychologiczna sugeruje, ze jest czlowiekiem skrzywdzonym przez los, zgorzknialym ale i bezwzglednym oraz gotowym do poswiecen. To dobry zolnierz. Dlatego tez ma decydujacy glos na Neonie24. Czasami widac, ze to on rzadzi Opara a nie odwrotnie. (...)
 

 

Vote up!
6
Vote down!
-7

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1429884

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Takie same brednie jak ty pisze niejaki Mind service.

Następny w kolejce, zaraz po tobie kłamczuchu :)))

 

A dlaczego usunałeś notkę tchórzu? Zupełnie niepotrzebnie, zrobiłem zrzut. A za rozpowszechnianie takich kalumni jak wyżej to bekniesz jeszcze bardziej.

Trochę mi cie żal. Ale nie za bardzo :))))

Vote up!
4
Vote down!
-9

SpiritoLibero

#1429886

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

bo to będzie sędziego najbardziej interesowało.

A z Ostródą to pudło...

Próbuj dalej cieciu z Orłowa:)))))))))))))))

Vote up!
4
Vote down!
-9

SpiritoLibero

#1429887

 

 Obsługa handlu zagranicznego Jarosław Ruszkiewicz
Witam wszystkich zainteresowanych współpracą z firmami włoskimi. Jeżeli posiadają Państwo produkty lub usługi, które chcielibyście zaprezentować na rynku włoskim w formie bezpośrednich kontaktów lub uczestnicząc w targach proszę o kontakt.

Address: , Ostróda, Polska,
Tel: 089 / 646 29 46,
Fax: ,
Contact: Jarosław Ruszkiewicz,
Email: galeriaokien@poczta.onet.pl,
www: .

Oczywiście - panie mają pierszeństwo!

Rynek włoski, to również Sycylia, przypominam.

 

Prawda kotku?!

Vote up!
7
Vote down!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1429897

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Pajacu...

Oczywiście, zajmuję sie handlem zagranicznym a od handlu towarami do handlu ludźmi droga bardzo daleka. Zresztą, to będziesz tłumaczył sędziemu.

Poza tym, jako ponoć "marynarz", powinieneś wiedzieć, że Foggia, gdzie była cała afera, leży w regionie Puglia, na półwyspie Apenińskim, nie na Sycylii. Ignorant.

Puszczę cie w skarpetkach, wiesz? :)))) I co powie biedna Danusia...:(

Vote up!
3
Vote down!
-8

SpiritoLibero

#1429899

Wy mi tu bezczelnie nie kłamcie Ruszkiewicz. Nie takich jak ty sprowadzamy do pionu!

Nie Ostróda, nie Ostróda!!! Tak się darłeś.... I co? Jest Ostróda!

Import/ Export z Włochami - nigdy!!!! I co? Jest eksport dóbr wszelakich.

Co dalej Ruszkiewicz?! Wyznaj nam, jak to uczyniłeś Oparze. Pokajaj się, a moze naród ci przebaczy.

 

A ty nas Ruszkiewicz sądem nie strasz. Bo my się ciebie, robaczku nie boimy. Poza tym, w kolejce ludzi, którym już sąd obiecałeś jestem dopiero 11-ty.

Vote up!
6
Vote down!
-6

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1429904

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Mind Service nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

HANDEL LUDŹMI  +  WŁOCHY  +  OSTRÓDA  +  SPIRITUS LIBERALNY

I wyskoczy nam nasz Spirito Libero (to nick pod którym prowadzi on swoją przestępczą działalność) vel Jarek Ruszkiewicz (to jego prawdziwe tfu kłamliwe (wstydliwe) nazwisko):

 

 

Znaleziony - Trafiony  -  Zatopiony !!!

 

He he he!

Vote up!
4
Vote down!
-5

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1429938

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

B jkś nć n wdzę, żby był zwązn z  mną.

 

Pdskkj.....  :(

 

PS. mnd, Kmńsk t flrk. Cb tz jz mm :))))

Vote up!
2
Vote down!
-8

SpiritoLibero

#1429946

więc nie dziwota. 

Ps. jesteś jeszcze w tej sekcie Wojtasa? Istnieje ona jeszcze? Kiedyś pamietam miał pięciu wyznawców,a ty byłeś jednym z nich. Pamiętam, że liczebność wykazywała później tendencję spadkową.

Vote up!
4
Vote down!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1429965

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

t m chdzł....

 

Prwszy będz dpk z Gdyn. ptm ty.

N brzsz sę złdzj?

Vote up!
2
Vote down!
-8

SpiritoLibero

#1429947

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

//

Wy m t bzczln n kłmc Rszkwcz. N tkch jk ty sprwdzmy d pn!

N stród, n stród!!! Tk sę drłś.... c? Jst stród!

mprt/ xprt z Włchm - ngdy!!!! c? Jst ksprt dóbr wszlkch.

C dlj Rszkwcz?! Wyznj nm, jk t czynłś prz. Pkjj sę, mz nród c przbczy.

 

ty ns Rszkwcz sądm n strsz. B my sę cb, rbczk n bmy. Pz tym, w kljc ldz, którym jż sąd bcłś jstm dpr 11-ty.//

 

Trz t sę dpr śmszsz..

żywsz lczby mngj &qt;wy&qt;. Z PP c zstł?  Czy jk ttś był szfm wjskwj kmsj lkrskj (z stln) t sę nczyłs?...

Wdć msz w gnch blszwzm. strszysz bz pkryc. j cę pszczę gnjk w skrptkch. Zkłd? :))))))))))))))))

 

Vote up!
0
Vote down!
-7

SpiritoLibero

#1429944

Wszyscy kłamią. Ale to nieważne, ponieważ i tak nikt nie słucha.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1429958

Prawo Jonesa:
Człowiek, który uśmiecha się gdy sprawy idą źle, myśli o człowieku, na którego można zwalić winę.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1429961

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ale dzięki tobie pajacu zobaczyłem.

Coś masz do zarzucenia? Z czymś się nie zgadzasz?...

 

Wyszczególnij w pkt. wazeliniarzu :))

Vote up!
3
Vote down!
-7

SpiritoLibero

#1429934

którzy mnie ścigają kłamczuszku? Już mi proces wytoczyłeś śmieszny pajacyku?

Widzę, że ci w krew weszło straszenie sądem, banowanie, cenzurowanie i kłamstwo. 

A w jakim celu prowadzisz tu swoją destrukcyjną działalność? Też dostałeś zlecenie?

Vote up!
5
Vote down!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1429941

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

:D)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))00

Vote up!
1
Vote down!
-6

SpiritoLibero

#1429950

Ja wiem, że więcej niż jedno to dla ciebie trudność. Więc przypominam: w jakim celu tu prowadzisz swoją destrukcyjną działalność?

Vote up!
4
Vote down!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1429951

Jeśli świetnie się czujesz, nie przejmuj się. Przejdzie ci ...

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1429955

Jeśli masz wątpliwości, to tak już zostanie.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1429956

Zasada Rockefellera:
Nie rób rzeczy na których możesz zostać złapany.

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1429957