Spotkanie w KPRM i jutrzejszy RBN

Obrazek użytkownika Andrzej.A
Kraj

Pragnę zwrócić uwagę wszystkich na skład osobowy dzisiejszego spędu  w KPRM. Dużo ludzi, tylko nie bardzo wiadomo z jakiego klucza i po co?

Tacy ludzie jak Paweł Kowal, Mariusz "Misiek" Kamiński, Ludwik Dorn, Włodzimierz Cimoszewicz to przepraszam według jakiego klucza zostali wskazani, żeby się na tym spędzie znaleźć. Zwłaszcza, że niektórzy nie są ani parlamentarzystami, ani ekspertami od spraw wschodnich.

Stawiam tezę, że zorganizowano to specjalnie w tak szerokim gronie, żeby głos Jarosława Kaczyńskiego był jak najsłabiej słyszalny.

Do kuriozów należy zapisać fakt wypowiedzi "człowieka z własnym sobowtórem w ręku", żeby Ukraina została przyjęta w trybie nadzwyczajnym do NATO - wypowiedź dla TVN24 przed wejściem do budynku KPRM.W TV podobno straszny jazgot, że Kaczyński temu osobnikowi ręki nie podał.

Kaczyński wykonał tu plan minimum, nie dał w mordę - czyli zachował się przyzwoicie. Ominął gówno i tyle.Równie ciekawie zapowiada się jutrzejsze posiedzenie RBN.

Wprawdzie Komorowski niby to Kaczyńskiego zaprosił, ale już generał Koziej mówi, że Kaczyński nie zostanie wpuszczony, bo zrezygnował z członkostwa w tym gremium.

No cóż, sami nie widzą jaki bicz na własną dupę ukręcili.

Kaczyński powinien pojechać, a gdy go nie wpuszczą powinien ze spokojem wyjść i dziennikarzom oświadczyć, że on nie rozumie co tu się dzieje i kto tu rządzi.

Również jeżeli zostałby wpuszczony, ale nie pozwolono by mu zabrać głosu, to natychmiast wyjść i z równym spokojem i zdziwieniem stwierdzić, że się nie rozumie co tu się wyprawia - żadnych głębszych analiz, wskazywania wrogów.This world is totally fugazi

Andrzej.A

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)

Komentarze

To taki nadzwyczajny spęd bez ładu i składu.

Proszę się nie dziwić. Na tych samych zasadach od dawna funkcjonuje nasze państwo.

Vote up!
6
Vote down!
-3

markiza

#419140