Najgorszy Żyd to taki, który się wysługuje prawicy

Obrazek użytkownika Andrzej.A

Tak podobno w swoim czasie powiedziano o Bronisławie Wildsteinie w redakcji GW. No cóż niedaleko pada jabłko od jabłoni, Gdyż syn Bronisława Dawid nie dość, że się wysługuje prawicy pisząc w "Nowym Państwie" tekst pod tytułem "Ucieczka od Krzyża" to  dodatkowo wykazuje dlaczego Krzyż jest ważny nie tylko dla ludzi głęboko wierzących, ale również tych średnio jak i tych zupełnie niewierzących.Czyli syn przerósł tatusia, bo nie dość, że wysługuje się prawicy, to jeszcze klerykałom prawicowym. To dopiero musi być horrendum dla funków z GW.Ale dość tych kpin. Panowie Bronisław i Dawid jeśliby przeczytali powyższy fragment to pewnie by się obśmieli.Pragnę polecić wszystkim cztery artykuły otwierające najnowszy numer "Nowego Państwa":Piotr Lisiewicz - Nergalizacja michnikowszczyznyFilip Rdesiński - Rewolucja pod kontroląDawid Wildstein - Ucieczka od KrzyżaJan Pospieszalski - Stara gwardia ciągle żywa.Te cztery artykuły są zasadniczo o jednym. O wojnie kulturowej, która dzieje się na naszych oczach. Największy smaczek jest u Rdesińskiego, kiedy to będąc jeszcze w sumie anonimowym człowiekiem spotkał na Krakowskim Przedmieściu w zeszłym roku Blumsztaina i Łuczywo i z głupia frant uciął sobie z nimi pogawędkę: "... Nie boicie się Państwo, że to co się dzieje, może doprowadzić do otwartej wojny kulturowej w Polsce - mówię patrząc im w oczy i dostrzegam w nich rozpalone ogniki. - My właśnie na to liczymy - słyszę z ich ust. ...". Tu zacytowałem w sumie końcówkę tego dialogu, ale to jest samo jądro tego co jest w tych artykułach (wszystkich czterech).Propaganda medialna stosowana przez media w Polsce jest jak pranie mózgu zwane też od pierwszego kroku "stopą w drzwiach".W naszych warunkach zaczyna się od "Kaczyński nie jest idealny", "Kaczyński popełnia błędy", a kończy na "Kaczyński i PiS to samo zło".Tak samo jak chińscy "doradcy wojskowi" przesłuchujący amerykańskich żołnierzy zaczynali od tego, że taki jeniec przyznawał rację na temat bardzo ogólny typu, że w USA nie wszyscy są milionerami i jeśli był człowiekiem podatnym na te techniki, to po roku czasu mógł z całym spokojem być puszczany na żywo w radiu jako żywy dowód na to, że amerykański żołnierz jest przeciwny interwencji w Wietnamie. I wszystko to bez grama przymusu, bez wyrywania paznokci, bez zgniatania jąder szufladą biurka - zero przymusu fizycznego. Byle tylko wstawić stopę w otwarte drzwi.Konkluzja jest elementarna. Żyjemy w stanie wojny wypowiedzianej Narodowi przez ludzi, którzy boją się o swoje dupy, o swoje pieniądze, o swoją pozycję. A tylko niskiemu poziomowi wiedzy ogólnej współobywateli możemy zawdzięczać to, że jeszcze ich nie pogoniono.Ceterum censeo Moskwa delendam esseAndrzej.A

Brak głosów

Komentarze

Realizacja schematu, jakim jest programowanie myśli rozmówcy.
Manipulacja danymi, i wielokrotne powtórki zadanych tez.
Na NPPL też mamy "podrzutki".
Co najmniej trzech przedstawicieli "programowania" dialogiem.
Skrzętnie omijają tylko dyskusje o Wartościach i Wierze Chrześcijańskiej.
W pozostałych tematach, łatwiej im się posłużyć kłamstwem lub manipulacją.
Pozdrawiam serdecznie

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#195966

Wildstein i wielu innych mniej znanych Żydów to polscy patrioci. Krzykacze z GW są po prostu skuteczni medialnie i głośni. Dbają tylko o własną pseudo-mniejszość. Piszę "pseudo", bo Żydami w prawdziwym tego słowa znaczeniu ich nazwać nie można...

Vote up!
0
Vote down!
0
#195980

To prawda, że prawdziwych żydów (wyznanie) to w Polsce raczej nie ma. Najlepiej świadczą o tym puste synagogi. Dość często bywam na krakowskim Kazimierzu i wiem coś o tym.

Według mnie najgorsi są ci, dla których nie ma nic świętego.

Vote up!
0
Vote down!
0
#196044

gdzie spotyka się elita opozycji i elita polskiej inteligencji, wklepuje się taki gówniarz. Ty się równasz z Janem Bogatko, Zygmuntem Białasem, Seawolfem czy Ossalą?. A w czym jeśli łaska?. I rozstawiasz ludzi po kątach?. Ostatni raz z takim kołkiem, korespondowałem na Spieprzaj Dziadu. Ileś ty klas zaliczył wykształciuchu?. Sądząc po składni i słownictwie ubogim jak pamiętnik sołtysa, to najwyżej zawodówka!. Mechaniczna?, garmażeryjna?. Co mam sprawdzić?. Że niby jesteś tu i zaśmiecasz forum dwa lata dłużej niż ja? To daje ci prawo do wyrzucania mnie?. Wyrzucania kogokolwiek?. Prawo kaduka?. Uczeń Palikota?. To ty spadaj!. I wróć, jak zrobisz magisterium, choćby z przysiadów. Ja mam sześćdziesiątkę, ale takich gnoi rozjeżdżam moim motocyklem, codziennie po dwóch lub trzech. Wkurzyłeś mnie serdecznie, ale to jest forum, ma swoje prawa i to jest moja ostatnia polemika z tobą. Już nigdy mnie nie sprowokujesz. I omijaj mnie szerokim łukiem. Dobrze radzę. Adieu!...

Vote up!
0
Vote down!
0
#196088

 Wildstain dla mnie jest tak Polakiem że nie widze w nim promila żyda.Wświetle .             Mając porównanie michnika i Jego to ,to Bronisław jest ty za którego zaryzykował bym życie swoje i rodziny gdyby to była np II wojna światowa.                                           Jego art.postawa,szczerość i trzeżwość opini .Powiem więcej umiłowanie prawdy i sprawiedliwości.I oczywiście WOLNOŚCI naturalnego prawa.Wpisuje się w mój światopogląd w 100%.

 Nie jest piewcą jedynie słusznej partii.Jest Trybunem Ludowym.

 Tak jak Sakiewicz ,Ziemkiewich,bracia Karnowscy i wielu innych.

A to co dzieje się dziś w Polsce to mówie od 89.r TO WOJNA.................

Wojna na wyniszczenie Narodu.To WOJNA nowoczesna na wskroś.To WOJNA która jest prowadzona tak by jej nie zauważyć w standartach klasycznej wojny.A mimo to przejąc kontrole nad Narodem.NARODEM rozbitym bezwolnym posłusznym.

W wyjatkowych przypadkach pozbyć się liderów Narodowych(Zamach Smoleński,samobójstwa patriotyczne,dziwne morderstwa i wypadki)

Jeżeli nie macie tej swiadomości to już nas nie ma.

A co my możemy???????????????/

Tu roztacza sie teorie sprawiedliwego i uczciwego Państwa.Wtyka się poczynania wroga(PO,PSL,SLD,i jeszce nowy dewiant palikot)

Co pozatym? Czy walczymy?Czy dyskutujemy?

Tak żarliwie i gorąco wierzyliśmy że wygramy wybory.Ale wiara czyni cuda,tylko trzeba jej troche pomóc.A samym gadaniem w swoim gronie mało zadziałamy.

 Jak organizować od dołu aktywne grupy patriotów ? Jakie one mają być?Czy partyjne czy obywatelskie?

Osobiście (nie jestem członkiem jakiejkolwiek partii)chciałem zorganizować w misteczku 40 tys. powiatową jednostke PIS.Próbowałem kontaktów z Posłami i Posłankami z Dolnego Śląska.

I nie uwierzycie,zero zainteresowania.

To jak mamy się zorganizować?????

A jak już powstanie jaka kolwiek grupa oporu przeciw Chuncie Tuska,to co ma robić.

Dyskutować uświadamiać się na wzajem?Czy iść z mołotowem na urzędy????

Jak do tej pory żadnych bolesnych starat Chuncie na zadaliśmy.Ani tu ani w wyborach.

Czas podjąć radykalne i stanowcze działania.Narodu nie uswiadomimy,tego już uświadomionego przez Chunte.

Liczyś że kryzys i głód obudzi pragnienie prawdy i sprawiedliwości w Narodzie?

To jaki by musiał być skoro od 89 r. ciągle nam obiecują od Japoni po Irlandie cuda,miłość i dobrobyt.

A tu nic tylko coraz gorzej.

Jedyna co chunta ma na wytłumaczenie to to że"Gdyby nie MY to było by jeszcze gorzej"

Widze że moje działania nie dają skutku,sam nic nie zrobie.A nie zrobiłem,zrobiłem co mogłem.Kilku nawróciłam na głosowanie na PIS.Oj było cięzko.

Gotów jestem poświęcić swój nędzny dorobek i wątłe życie dla Ojczyzny.

Byle by raz na zawsze wrogów Polski pozbyć się.Ale kto to zagospodaruje?

 

 Jak zwykle pozdrawiem tu piszących i myslących.

Vote up!
0
Vote down!
0

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#195984

Czysta prawda, serdecznie pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#196004

"A nie zrobiłem,zrobiłem co mogłem.Kilku nawróciłam na głosowanie na PIS.Oj było cięzko."

To jest olbrzymi sukces!!!

Mi się udało zmienić poglądy dwóm osobom, ale na PiS nie zagłosowali, bo nie głosowali WCALE!!! Więc mój sukces jest połowiczny, ale pracuję nad tym dalej!

Vote up!
0
Vote down!
0
#196006

Staram się czytać ze zrozumieniem, większość wpisu zrozumiałem. Część nie:
Mam kilka uwag:
A.
Pisze Pan (a może Pani?):
"Widzę że moje działania nie dają skutku,sam nic nie zrobie.A nie zrobiłem,zrobiłem co mogłem.Kilku nawróciłam na głosowanie na PIS.Oj było cięzko."
"niusia" - to raczej Pani niusia?
sam nic nie zrobię - nie zrobiłem(Pan niusia)
kilku nawróciłam (Pani)
Gotów jestem (Pan)
B.
1.Nie "chunta" a "junta" czytaj: "hunta" (z hiszpańskiego)
2.żyd pisze się z małej litery jeżeli mówimy o wyznawcy wiary mojżeszowej - podobnie piszemy jak mahometanin, anglikanin, prawosławny itp.
3.Żyd z dużej litery określa narodowość, pochodzenie a nie wyznanie.
4. Szacunek do osoby wymaga pisać Wildstein nie Wildstain podobnie Ziemkiewicz a nie Ziemkiewich.
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#196038

                                  Przepraszam i przyżekam poprawę.Ale to z emocji.                             

Vote up!
0
Vote down!
0

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#196055

Jestem rodzaju męskiego.A nick pochodzi od imienia suczki,mojej wiernej i wspaniałej.Uosobienie dobroci i wierności.Więc obrałem sobie jej imię za nick.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za zwrócenie mi uwagi.                                                               

Vote up!
0
Vote down!
0

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#196056

      "zero zainteresowania"

zalozeniem ODDZIALU   P I S.

bEDAC NA WAKACJACH W pOLSCE SPODKALEM SIE Z TAKIM PRZYPADKIEM.

 Tu p. Ziobro powinien dzialac i wyjezdzac na prowincje. Nie czekajac na zaproszenie.

A nie pisac za posrednictwem prasy list do prezesa Pana Jaroslawa Kaczynskiego.

Vote up!
0
Vote down!
0
#196165

Najgorszy jest ten Żyd co się gojom wysługuje" a wypowiedziała je - a raczej wywrzeszczała - Helena Łuczywo z dobrej żydowskiej i komunistycznej rodziny wobec całkiem sporej grupy ludzi w newsroomie.
Dawid zasłynął i podpadł GW jeszcze opublikowaniem relacji z pewnego zarezerwowanego "dla swoich" spotkanie organizowanego przez Blumsteina.
Pozdrawiam
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#195988

"Dawid zasłynął i podpadł GW jeszcze opublikowaniem relacji z pewnego zarezerwowanego "dla swoich" spotkanie organizowanego przez Blumsteina."

Gdzie można zapoznać się z tą relacją?Czy mógłbyś podesłać link?

Vote up!
0
Vote down!
0
#196015

http://www.rp.pl/artykul/573064_Wildstein--Biesy-na-Nowym-Swiecie.html
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#196140

Bardzo dziękuję za link. Przeczytałam i stwierdzam, że to już nie jest śmieszne. To jest już bardzo niebezpieczne. To,  co się dzieje w Polsce budzi autentycznie grozę.

Jak to się stało, że Polacy do tego stopnia stracili instynkt samozachowawczy?!

Aż się prosi wykrzyczeć "Gomółko wróć"!! Chociaż na jeden marzec!

Oczywiście z pewnymi wyjątkami. Przed Panami Wildsteinami chylę czoła.

Pozdrawiam serdecznie

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#196167

Co gorsza są już ostrożniejsi i relacji z takich spotkań nikt nie napisze. A przez ostatni rok niewątpliwie starannie się przygotowywali do następnego Marszu.

--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#196171

... (zakładam, że niespełna rozumu, co go może jakoś tłumaczyć) wznosi okrzyk: "Gomółko wróć" i... nie pada zabity śmiechem!? :):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#196173

No cóż, przydałyby się co niektórym, sesje wyjazdowe z "one way ticket" za Ural.
Albo odwiedziny "smutnych" ulubieńców tow.Wiesława, zakończone pobitymi dziećmi, i dorobkiem życia, usypanym w pryzmę na środku "bawialni", no i rodzice -wyprowadzani po skuciu.
Za tomik poezji w pawlaczu.
Jest o czym marzyć:(
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#196174

kompletnie mnie nie zrozumieli i ze strasznie grubej rury zaczęli komentować. Troszkę się zagalopowaliście. Ruszcie głową i wczujcie się w ton i przewrotną myśl jaką tu zawarłam! 

Naprawdę, lata świetlne dzielą mnie od chęci powrotu do czasów Gomółkowskich i PRLu! To może wyjaśnię bardziej łopatologicznie!

Napisałam, że sytuacja w Polsce stała się już tak niebezpieczna z powodu działalności niektórych środowisk,że już NAWET DO TEGO DOCHODZI, że chciało by się zakrzyczeć "Gomółko wróć" choć na jeden marzec.To nie miała być tęsknota za tamtymi czasami, a jedynie wyraz desperacji, wściekłości, bezsilności , stosunku do tamtego środowiska.

A niestety środowiska lewackie tak bezczelne, tak butne , takie ekspansywne jakoś dziwnie mi się kojarzą z tymi, których kiedyś pogonił Gomółka. Czy Wam się to podoba czy nie.

Myślę, że nadeszły już takie czasy, że trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, przestać chować głowę w piasek i nazywać rzeczy po imieniu.

Czas skończyć z ta poprawnościa polityczną, bo obudzimy się z reka w ........, jezeli nie jest JUŻ za póżno

Pozdrawiam i jak sądzę "gruba Rura" była o wiele za gruba

Vote up!
0
Vote down!
0
#196179

... "przewrotną myśl", tyle, że nie mam zamiaru "się wczuwać".
To Ty strzeliłaś sobie w kolanko, odwołując się do "tradycji".
Idzie j e s z c z e większy kryzys, rządzi nami postkomuna z nadania agentów (a "byłych agentów" nie ma). To okazja, żeby "sprawdzeni towarzysze" szkoleni niektórzy mają nawet dyplomy) przez KGB i GRU znów zaczęli odkurzać antysemityzm w moskiewskim wydaniu, który odwraca uwagę od prawdziwych zagrożeń. Komu to służy?
Teraz, zamiast walczyć z oligarchią i ich marionetkami mamy urządzić sobie nowe polowanie na Żydów??? Na oczach całego świata???? Cóż za głupota!
Nie mam nic wspólnego z polityczną poprawnością. Staram się myśleć rozsądnie, choć nie tracąc z oczu najważniejszych ideałów, takich jak Bóg, Honor i Ojczyzna. Antysemicka czystka przeczy im wszystkim, nawet tej ostatniej. Wywalić wszystkich poza.... Wildsteinem. Cóż za pobłażliwość i łaska?:):):) Jak się poczyta te "listy żydów" to mało kto w Polsce zostanie poza kilkoma sowieckimi agentami i bandą ich ogłupionych pałkarzy. Ja oczywiście, "gówniarz" wychowany w "hederze" przy "szabasowych świecach" też będę musiał zasuwać na Madagaskar :):):):)
Czy ja gdzieś zdradziłem choć cień sympatii do Narodu Wybranego? Nie mam żadnych sympatii i antypatii narodowych, a środowiska GW (rzeczywiście dość jednolitego, jeśli idzie o pochodzenie, nie tylko zresztą rasowe) szczerze nie znoszę. To nie znaczy, żebym miał ignorować bełkot i prowokacje. Za bardzo zależy mi i a Polsce, i na Niepoprawnych. No i jestem "zoologicznym" antykomunista, więc proszę mi tu nie reaktywować Stowarzyszenia Patriotycznego "Grunwald" czy innych PAX-ów. Priorytetem jest zwalczanie komunistów (szczególnie, że pojawili się młodzi, agresywni lewacy, a stare płazy też już całkiem odważnie wyłażą spod betonu), a nie Żydów, masonów i cyklistów. Nota bene dziś chciał mnie rozjechać (całkiem nieudolnie) jeden... motocyklista, który nie umie czytać, choć udaje, że umie pisać:):):)
Ech, kiedyś można tu sobie było porozmawiać jak antysemita z antysemitą - spokojnie i na przyzwoitym poziomie - zanim Niepoprawnych odkryli pałkarze, "rozporkowcy" i "szmalcownicy"...
Portal się rozwinął, więc stał się atrakcyjny zarówno jako tablica ogłoszeniowa, jak i potencjalna zdobycz.

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#196181

Przywoływanie "Gomułki" w tym wątku dyskusyjnym to albo skrajna głupota, albo prowokacja (swoją drogą bezpardonowa). Przecież taki wpis glofykiujący "wypadki marcowe" to po prostu "prezent" dla dziennikarzy z Gazety Wyborczej. Nie zdziwie się, że akurat ten wpis zostanie zacytowany przez GW i przedstawiony jako kolejny dowód rzeczowy przeciwko portalowi.
Widać, że jest wiele osób, które źle życzą portalowi i nam wszystkim.

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#196182

Chciałem bardziej subtelnie, bo Redakcja apeluje o wstrzemięźliwość. W efekcie zakładając cewnik naraziłem się na zarzut wkładania grubej rury :):):)Nie obawiaj się, Drogi Przyjacielu! Dobrze zrozumiałem podtekst, "aluziju paniał" i doskonale wiem, czym grozi dopuszczanie na NP do publikacji takich nisko puszczonych "szmat", lub choćby ignorowanie ich. Już to zresztą wyjaśniłem powyżej.
Pozdrawiam serdecznie.
Swoją drogą mam nadzieję, że prowokatorzy wreszcie się doigrali. Teraz już admini muszą robić "czystki":):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#196183

Ojojoj, ale sie teraz (już trzej) Panowie "nakręcili"!! Myślę, że całkiem niepotrzebnie i nieadekwatnie do sytuacji.Żadne moje komentarze dotychczasowe nie upoważniają żadnego z Was do tego rodzaju  inwektyw i wręcz niegrzecznych (powiem delikatnie) uwag czy insynuacji.

Dixi, Ty juz w swoim komentarzu przeszedłeś samego siebie. Może to nerwy i skutek tego porannego "o mało co rozjechania" przez motocyklistę! Przeczytaj jeszcze raz swój komentarz i zastanów sie czy był potrzebny do mojej (upieram sie, że przewrotnej, a nie prowokacyjnej ) wypowiedzi az taki agresywny ton i wręcz wkładanie w moją wypowiedź treści, których kompletnie nie artykułowałam i których absolutnie nie podzielam. I to jest już po prostu manipulacja.

Opanujcie się i uspokójcie, bo taka agresja i "nakręcanie" emocji nigdy nie służy ani wymianie pogladów, myśli czy zapatrywań na rózne sprawy, (tym bardziej, że zostały przez Panów w sposób nieelegancki  "rozdmuchane") a prowadzi właśnie do niepotrzebnych wręcz wrogich dyskusji. Namawiam do próby szerszego zrozumienia co autor miał na myśli, a nie emocjonalnego przeinaczania znaczenia słów, symboliki i prowadzenia dyskusji "do ściany"

Mimo wszystko pozdrawiam

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#196195

Co napisałaś, jest czarno na białym. Żadne wykręcania kota ogonem nie pomoże. Nie mam obowiązku zastanawiania się "co autor miał na myśli", bo nie jestem w PRL-owskiej podstawówce. Nie mam tez zamiaru "celować" komentarzami do skutku, aż autor łaskawie uzna interpretację za właściwą, czyli w danym momencie wygodną dla niego. Zresztą doskonale wiesz, co sugerowałaś, a złapana za rękę próbujesz się wypierać.
Nikt tu się "nie nakręca" (może poza motocyklistą:):):)). Normalna polemika z całym bogactwem inwentarza. Nie takie już spory na Niepoprawnych toczono i wszyscy świetnie sie bawili. Może to Ty nie łapiesz konwencji?
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#196202

I vice versa. Nie masz obowiazku zastanawiać sie "co autor ma na myśli", ale masz obowiązek celować uczciwie i zgodnie z czyjąś intencja, a nie obok, wkładając w czyjeś usta wypowiedzi poniżej pasa, których autor kompletnie nie sugerował (" proszę mi tu nie reaktywować Stowarzyszenia Patriotycznego "Grunwald" czy innych PAX-ów") albo mało grzeczne ( staram się to delikatnie nazwać) autorytatywne z pozycji wybujałego ego, nonszalanckie wzdychanie ( "Ech, kiedyś można tu sobie było porozmawiać jak antysemita z antysemitą - spokojnie i na przyzwoitym poziomie - zanim Niepoprawnych odkryli pałkarze, "rozporkowcy" i "szmalcownicy"...).

Może i nie łapię konwencji gdzie dyskusja toczy się ochoczo, wszyscy się jakoby świetnie bawią, jakoby normalnie polemizują, spierają.......pod warunkiem, że maja takie samo zdanie jak Dixi, Danz,.....

A przy okazji fundamentalnie sie z Toba nie zgadzam w kwestii, że "Teraz, zamiast walczyć z oligarchią i ich marionetkami ...." "....Priorytetem jest zwalczanie komunistów (szczególnie, że pojawili się młodzi, agresywni lewacy, a stare płazy też już całkiem odważnie wyłażą spod betonu), a nie Żydów, masonów i cyklistów."

Trzeba walczyć z KAŻDYM złem , które szkodzi Polsce, ponieważ  te środowiska o których piszesz  nie sa jednoznaczne i nie dzielą się na TYLKO oligarchów, tylko marionetki, lewaków , Żydów, masonów itd. Trudno jest jednoznacznie zakwalifikować srodowisko GW. Który kwantyfikator tutaj byś zastosował, hę? :)

Chcesz powiedzieć, że działanie takiego Blumsztaina nie jest szkodliwe, bo to nie jest oligarcha albo oligarchy marionetka? On świetnie wie co robi i nie jest narzędziem w czyichkolwiek rekach. No to odpowiedz mi jakie określenie do niego pasuje?

Dlatego Twój postulat jest nieco naiwny, jednostronny i mocno zawężający pojęcie SZKODNIKÓW Polski.

A mimo wszystko pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#196220

Wyduś to z Siebie. "Żydzi na Madagaskar!!!!"
Ja oceniam ludzi po ich słowach i czynach. Nie muszę zaglądać w rozporki. Brzydzi mnie, gdy widzę, jak inni to robią. Szczególnie na naszym portalu.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#196225

Człowieku, opanuj się! Coś masz dzisiaj zły dzień.Współczuje, ten motocyklista....

W którym miejscu ja zagladam w rozporki komukolwiek! Zagalopowałeś się w swoich insynuacjach i oskarżeniach. Nie brnij dalej, bo to do niczego nie prowadzi!

To raczej Ty to robisz, bo gdy mowa o środowisku GW, to z tego co widzę zagladasz w rozporki i stosujesz jeden kwantyfikator Żydzi, a ja znacznie więcej im przypisuję.

Mam wielu bardzo dobrych znajomych Żydów i nigdy ich nie wysyłałam na Madagaskar, za to niektórych może i tak..., ale nie za ich pochodzenie, tylko za to co robią. A może jednak są Żydzi tacy i tacy jak i Polacy różni. I patrioci i sprzedawczyki.

Nie można dyskutować na zasadzie "uderz w stół...." i wszystko to antysemityzm

Vote up!
0
Vote down!
0
#196229

Co miałaś na myśli pisząc, że tego-owego chciałoby się wreszcie zakrzyknąć "Gomółko wróć" (pisownia Twoja:):):))? No co?
Dajesz GW idealny pretekst do przeczołgania Niepoprawnych. Nie tylko zresztą TY. A potem mi jakaś.... zarzuca, że kompletuje teczki dla Michnika. Ja nie kompletuję "podkładek", a na NP niech nikt nie p r o d u k u j ę! Przy tym się będę upierał.
Jeśli nie masz ochoty ze mną dyskutować (nie mówiąc już o miłej rozmowie), zrozumiem. Jednak dbałość o dobre imię i wizerunek Niepoprawnych nie jest żadnym "nakręcaniem się". Uważam to za swój obowiązek i nie odpuszczę.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#196234

Odpowiem pozniej bo chwilowo musze leciec, a na moment wylaczono mi prad i duza czesc odpowiedzi skasowala mi sie.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#196257

To nie sa zadne insynuacje :-)))))

przypominasz sobie kawal o albinie siwaku i jego wizycie u lekarza,
a co wazniejsze o migrenie owego siwaka...

to nie sa Drogi Dixi zadne insynuacje,
to jest poprostu pier...lenie o Szopenie...

i tyle !

Jedno trzeba przyznac,
reakcja u Ciebie w kazdym razie na miejscu...
pomimo ...wieku :-)))))

No tak...,
to zapewne te ukonczone fakultety,
poprostu czysta inteligencja...

chcialoby sie powiedziec
jawne obciazenie genetyczne
jak to dobrze,
ze tak cenne...

prawda,
ze mam racje:-)))))))

serdecznie pozdrawiam
ZA :_))))))))))))

Vote up!
0
Vote down!
0

chris

#209318

Gomółka Mikołaj - kompozytor polski żyjący w XVI w., znany głównie z psalmów
Gomułka Władysław - I sekretarz KC PZPR (1956-1970)
Jest jeszcze Gomułka Stanisław, fizyk i ekonomista

--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#196208

Miły Smoku, jak sadzę, to nie ortografia w tym przypadku jest podstawa zrozumienia, bo Władysław Gomułka w tym przypadku jest wyjątkiem od pisowni, a ORTOGRAFICZNIE i poprawnie było by gomółka. Fakt, ze zapomniałam pisowni tego nazwiska, ale zasugerowałam sie poprawnością ortograficzna słowa "gomółka".

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#196228

wprowadzając wątek ortograficznych oboczności, bom przewidywał dokąd skieruje się dyskusja.
Pozdrawiam
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#196241

:):))

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#196254

cyt:
Konkluzja jest elementarna. Żyjemy w stanie wojny wypowiedzianej Narodowi przez ludzi, którzy boją się o swoje dupy, o swoje pieniądze, o swoją pozycję. A tylko niskiemu poziomowi wiedzy ogólnej współobywateli możemy zawdzięczać to, że jeszcze ich nie pogoniono.

Teraz wypadałoby jedynie znaleźć odpowiednie serum na tą przypadłość i można by spokojnie odwracać bieg zdarzeń..

Podobną konkluzją zakończyła swoją wypowiedź pani Marguerite A. Peeters

cyt:
M.P: To zależy od nas . To całkowicie zależy od nas ponieważ obecnie znajdujemy się w swoistej próżni. Mamy bardzo wiele pracy do wykonania. Pierwsza rzecz jaką powinniśmy zrobić to przełamać swoją ignorancję , swoją niewiedzę. Teraz jesteśmy sparaliżowani ignorancją a to można przezwyciężyć dość szybko. Na podstawie mojego doświadczenia ponieważ rozmawiam z wieloma ludźmi w wielu różnych krajach. Widzę że w ciągu godziny , w ciągu jednej godziny mogę przedstawić ogólną prezentację tej kultury globalnej i niezależnie od tego kim są ci ludzie i jakiej są narodowości bardzo szybko zauważają związek swojego konkretnego doświadczenia z wielkimi przemianami globalnymi. Więc pierwszy etap to przezwyciężenie własnej ignorancji , jeśli jej nie przezwyciężymy to grozi nam że damy się zmanipulować jeszcze głębiej jeszcze dalej.A kiedy przezwyciężymy swoją niewiedzę to wówczas sobie uświadomimy że istnieją bardzo szczęśliwe okoliczności dzisiaj dla wprowadzenia cywilizacji miłości .

Marguerite A. Peeters autorka głośnej książki "Globalizacja zachodniej rewolucji kulturowej" w programie "Polski Punkt Widzenia" emitowanym przez TV Trwam.

źródło : ]]>http://andruch.blogspot.com/2011/12/szczuroap-czy-my.html]]>

pozdrawiam

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
"I jak wolny człowiek mogę powiedzieć tym, którzy nie chcą być wolnymi Polakami , a jebał was pies."- J.M.Rymkiewicz do Michnika .

/Andruch z Opola/
]]>http://andruch.blogspod.com/]]>

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#209139

dawno nie pisalem, a tu nagle ...gomulka powialo...

oj, to sa wpisy...

ciekawe to co piszesz,
szkoda, ze niektore wpisy ...
jakies takie...,
lekko z gipsem...

no ,
nie dziwnie sie ze Dix-ego i Danza poruszylo...
umarly by sie przebudzil...,

serdecznie pozdrawiam Krzysztof

Vote up!
0
Vote down!
0

chris

#209150

A witaj , witaj

Miło Cię znów spotkać na niepoprawnych

;-)

pozdrawiam

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

"I jak wolny człowiek mogę powiedzieć tym, którzy nie chcą być wolnymi Polakami , a jebał was pies."- J.M.Rymkiewicz do Michnika .
/ Andruch z Opola /
http://andruch.blogspod.com/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#209154

fajnie,
ze "stara gwardia" dba o poziom
i czujnie czesze wpisy jakis "dziwnych" internautow...

od gomulki i takie tam...
opowiesci dziwnej tresci...

Mam nadzieje,
ze przypominasz sobie moja propozycje, ktora kiedys tam
po drodze
rzucilem w eter...,
no w kazdym razie zepsute osobowosci pisze z malej litery...

Mysle,
ze przy mojej "kulawej" pisowni nie koniecznie wpada to w oko,
ale przypominam,
ze ten blad czynie celowo i jak najbardziej swiadomie,
a do tego z niemala satysfakcja...

tak wiec gomulka, jaruzelski, walesa , bronek, tlusk itd.

to nie jest w koncu takie trudne,
a jak przyjemnie sie patrzy :-))))

pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

chris

#209290