Polska suwereność i dyrektywy unijne oraz głosowania w polskim Sejmie w sprawie tychże dyrektyw unijnych.

Obrazek użytkownika Paweł T
Kraj

Czy Polska może stworzyć wraz z innymi krajami europejskimi koalicję

krajów niezależnych od Unii Europejskiej, Federacji Rosyjskiej oraz Stanów Zjednoczonych oraz ich militarnego sojusznika Państwa Izrael?

Oczywiście, że taką koalicję krajów można w Europie stworzyć, Bułgaria nie jest zadowolona, Rumunia też, Mołdawia też, Białoruś, Łotwa, Estonia, Litwa, Węgry, Słowacja, Portugalia, Hiszpania, byłe kraje należące do Jugosławii...

Zapewne niepoprawni wiedzą, dlaczego Unia Europejska robi interesy z Rosją, ponieważ Rosji nie obowiązują dyrektywy unijne, nie obowiązują jej przepisy Unijne, dlatego właśnie właścicielami stoczni niemieckich zostali Rosjanie, ponieważ rząd rosyjski może takie firmy dotować kiedy tylko chce, a pieniądze w tym przypadku nie muszą być wcale rosyjskie. Jednak w Rosji zwykli Rosjanie żyją jak biedaki i nędzarze tam nędza i bieda to szara codzienność.

Jednak do tego trzeba być mężem stanu i mieć zamiast sieczki w głowie mózg, trzeba również stawiać na pierwszym miejscu interes narodowy - POLSKI INTERES NARODOWY, a nie swój własny wypchany portfel i własny interes, a to wszystko ukrywać pod pojęciem dobro Polski, a w tym samym czasie za pieniądze niepolskie wzbogacać się kosztem swojego własnego narodu (i tutaj można zadać pytanie, czy ten naród rzeczywiście jest tych, którzy się na nim wzbogacają?) mając cały czas w swoich ustach frazesy o polskości i patriotyzmie, bo przecież trzeba się dorobić w tym czasie jak najszybciej. Po tym, gdy stworzą sobie odpowiednie firmy, uratują swoje gospodarki narodowe, zaczną dostarczać do Niemiec i Francji gaz i ropę z Rosji ponad głowami Polaków, wtedy Rosja również wejdzie do Unii, bo to ona będzie stawiała w niej swoje warunki. Rosja (jej rząd!) Europie jest potrzebna zwłaszcza Unii, NATO i Stanom Zjednoczonym do ekspansji na nowe rynki na świecie oraz do opanowania świata arabskiego, jednak to wszystko już teraz może nas nie dotyczyć, my możemy być poza tym układem już teraz. Mamy gaz, ropę możemy sprowadzać od Arabów albo z Norwegii albo z Rumunii, z Azerbejdżanu poprzez Turcję, którą też można włączyć w przyszły pakt, sojusz...Jednak w żydowskich umysłach taka strategia nie mieści się w ich głowach, ponieważ oni wtedy, by na tym nie zarobili nawet jednego grosza.

Jednak co się w tym czasie w Polsce robi? Sprzedaje się naszą energetykę firmom francuskim i chce nam się zafundować ich elektrownie atomowe...Koleje Państwowe (jak mogą koleje nie przynosić zysku w kraju tranzytowym między Rosją a Zachodnią Europą i przede wszystkim Niemcami?!), lasy państwowe, służbę zdrowia. Co nam Polakom zostanie? ... Skórka od banana?

Włosi nie są zadowoleni ze wspólnej waluty EURO, Anglicy także zastanawiają się nad wystąpieniem ze struktur unijnych, Niemcy również...Już podobno biją nową Markę niemiecką w razie czego, na razie to Francja i Niemcy w Unii stawiają swoje warunki i na tym zarabiają miliardy, dlatego na dzień dzisiejszy nie ma mowy, aby te kraje opuściły struktury unijne (sprzedaż broni, na przykład Francuzi - czwarty kraj na świecie, wie pan co Francję, ich rząd obchodzą dyrektywy unijne? Nic!), a my Polacy zostaniemy jak zwykle z ręką w nocniku i to w dodatku będąc na kruchym lodzie. Dalej będziemy żyli mrzonkami o sojuszu ze Stanami Zjednoczonymi.

p.s.

Polska nie wstępowała do kołchozu nazwanego Unią Europejską tylko do państw narodowych złączonych jedną ideą, tak nie wstępowała, jednak w tym czasie zaszły w Unii Europejskiej znaczące zmiany (Dodam na marginesie, że ja byłem od początku przeciwko wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej, nawet na tamtych tzw. lepszych warunkach), ale pod nowym cyrografem unijnym Traktatem Lizbońskim złożył swój podpis śp. Lech Kaczyński i zgodził się tym ponad głowami Polaków na te nowe warunki, które de facto stanowią o utracie przez Polskę całkowitej suwerenności i niezależności...Jednak wielu niepoprawnych oczywiście tego niuansu nie dostrzega do tej pory. Wielu niepoprawnych zakochanych w PiS-e również nie zauważa tego, że w polskim Sejmie podczas głosowań nad dyrektywami unijnymi wszystkie partie w tym również ich propolski PiS głosują jak jedna zgodna banda, to jednak Państwu w ogóle nie przeszkadza w tym, aby tę partię popierać dalej, żeby chociaż ze strony niepoprawnych jakaś krytyka tego postępowania. Nic w tym guście, same peany dla PiS-u i dla jej niebagatelnej roli w obronie polskiej suwerenności i niezależności na arenie międzynarodowej.

A oto jedno z takich głosowań przeprowadzonych w polskim Sejmie w sprawie dyrektyw unijnych, które wyszukał  redaktor Stanisław Michalkiewicz, cytat:

Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości, czy Polska zachowała suwerenność i w jakim zakresie, powinien przeczytać sobie ustawę z 3 grudnia 2010 roku o wdrożeniu niektórych przepisów Unii Europejskiej w zakresie równego traktowania... Roi się tam od dyrektyw Komisji Europejskiej i pogróżek, jakie to paroksyzmy spadną na nasz nieszczęśliwy kraj, jeśli nie zadośćuczyni on żądaniom faszystów władających Unią Europejską. Ustawa ta weszła w życie 1 stycznia 2011 roku i warto ją zapamiętać, ponieważ w sposób zasadniczy zmienia porządek prawny naszego państwa pod pretekstem „równego traktowania”.

W ustawie z 3 grudnia 2010 roku o wdrożeniu niektórych przepisów Unii Europejskiej w zakresie równego traktowania, cały ciężar udowodnienia niewinności został złożony na barki oskarżonego.

Żeby było śmieszniej, ustawa z 3 grudnia 2010 roku, a zwłaszcza wspomniany artykuł 14 ust. 3 jest ewidentnie sprzeczny z art. 42 ust. 3 konstytucji, który stanowi, że "każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu". Kto by się jednak przejmował jakąś konstytucją tubylczego bantustanu, kiedy Komisja Europejska wydała dyrektywę?

Głosowało za nią 179 posłów Platformy Obywatelskiej, 143 posłów Prawa i Sprawiedliwości, 34 posłów Sojuszu Lewicy Demokratycznej i 26 posłów Polskiego Stronnictwa Ludowego.

 

Paweł Tonderski.

Brak głosów

Komentarze

Będę grzeczny.
Białoruś zdecydowanie bym wykluczył z członkostwa we współczesnej wersji Międzymorza.
W tym kraju nigdy nie dojdzie do sytuacji jaką teraz obserwujemy na Węgrzech.
W dalszej części zamieniasz swoja zdawać by się mogło logiczną wypowiedź w kolejny paszkwil pod adresem nieżyjącego już Prezydenta RP L.Kaczyńskiego.

Ja osobiście optując za PiS nigdy nie mówię, że wszystkie poczynania tej partii są ok, a także nie mówię, iż po ewentualnej wygranej tej jedynej partii jaką Polska posiada, będzie lepiej, ale wiem, że po zwycięstwie PiS zaistnieje szansa na Polskę.
Czy zdajesz sobie choć troszkę sprawę z tego, co się stanie z naszym krajem (nie państwem, bo takowe już nie istnieje) jeżeli wygrają peowscy komuniści?

Twoje windowanie Giertychów, Korwinów, Lepperów i innych dewiantów staje się w twoim przypadku obsesją.
Pomyśl czasem jaką wymienieni indolenci posiadają siłę w Polsce.

PS. Co ma wspólnego film zamieszczony przez ciebie z tematem, który poruszasz?

Vote up!
0
Vote down!
0
#133404

To nie jest paszkwil tylko fakty z historii Polski, pod Traktatem Lizbońskim złożył swój podpis śp. Lech Kaczyński, natomiast ten fil ukazuje istniejące niezadowolenie w wielu krajach europejskich, te kraje nie są zadowolone z polityki rządu federalnego ze Stanów Zjednoczonych, nie są zadowolone z polityki prowadzonej przez Unię Europejską albo nie są zadowolone z polityki prowadzonej przez rząd Federacji Rosyjskiej. To wszystko może właśnie przyczynić się do wspólnej polityki małych państw europejskich, mamy bardzo podobne kłopoty, jesteśmy traktowani jak marionetki i pionki w grze, mamy również te same ambicje, to wszystko może nas połączyć zamiast dzielić.

Vote up!
0
Vote down!
0
#133405

Sorry.
Nie podkreśliłem cytatu.
Ta odpowiedź nie istnieje.

Vote up!
0
Vote down!
0
#133411

Nie połączy nas jak będziesz jechał po Prezydencie Kaczyńskim.
Ja doskonale wiem o tym, iż to on podpisał TL, a wswojej odpowiedz odniosłem się do tego fragmentu, który czyni z całego wpisu paszkwil.
 
Polska nie wstępowała do kołchozu nazwanego Unią Europejską tylko do państw narodowych złączonych jedna ideą, tak nie wstępowała, jednak w tym czasie zaszły w Unii Europejskiej znaczące zmiany (Dodam na marginesie, że ja byłem od początku przeciwko wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej, nawet na tamtych tzw. lepszych warunkach), ale pod nowym cyrografem unijnym Traktatem Lizbońskim złożył swój podpis śp. Lech Kaczyński i zgodził się tym ponad głowami Polaków na te nowe warunki, które de facto stanowią o utracie przez Polskę całkowitej suwerenności i niezależności...Jednak wielu niepoprawnych oczywiście tego niuansu nie zauważyła do tej pory. Wielu niepoprawnych zakochanych w PiS-e również nie dostrzega tego, że w polskim Sejmie podczas głosowań nad dyrektywami unijnymi wszystkie partie w tym również ich propolski PiS głosują jak jedna zgodna banda, to jednak Państwu w ogóle nie przeszkadza w tym, aby tę partię popierać dalej, żeby chociaż ze strony niepoprawnych jakaś krytyka. Nic w tym guście, same peany dla PiS-u i dla jej niebagatelnej roli w obronie polskiej suwerenności i niezależności na arenie międzynarodowej.
 
Obciążasz L.Kaczyńskiego takimi zarzutami jak rozszabrowanie polskiej gospodarki, pozbawienie państwa armii, a tym samym zdolności obronnej kraju, czy utraty przez państwo miana instytucji finansowej, a wykrzykujesz już tak wytarte slogany z waszych zborów, że chyba sam nie postrzegasz, iż nie masz najmniejszego prawa oskarżać ś.p. L.Kaczyńskiego o utratę suwerenności przez Polskę, gdyż o niej stanowią czynniki wymienione wyżej przeze mnie i zwróć łaskawie uwagę, że wcale nie oscylują one w sferze naszej przynależności do UE.
Sprawa samego TL i jego ratyfikacja przez L.Kaczyńskiego, była już niejednokrotnie poruszana na tutejszym forum, tak więc twoje zarzuty pod adresem Niepoprawnych są fałszywe.
 
Vote up!
0
Vote down!
0
#133409

Panie homo polacusie, czy pan może przyjąć do swojej wiadomości, że Polacy są na tyle mądrym i inteligentnym oraz przedsiębiorczym narodem, iż do rządzenia ich własnym krajem nie jest, im potrzebna żadna kuratela, zwłaszcza TA żydowska?

Polską mają rządzić Polacy, a nie partie udające polskie i te, które całkowicie są opanowane przez żydostwo i ich pieniądze oraz wpływy. Czy jest, to pan w stanie zrozumieć, dla mnie PiS nie jest partią, która zapewnia mi te priorytety, o których wielokrotnie pisałem. Jest jeszcze jedna możliwość, PiS zmieni swoją politykę, przestanie grać polskim patriotyzmem i naszą tradycją, zacznie działać w interesie polskim i wszystkich Polaków i tylko takim, wtedy będzie można się łączyć i działać wspólnie. Niestety dzisiaj PiS niczym się nie różni od PO, PSL, PJN, Palikota, SLD i jego klonów, to są niuanse, to że komuś wręczy się medal, że się go udekoruje, jeszcze o niczym nie świadczy i niczego nie zmienia.

Oczywiście dopóki nie pojawi się lepsze wyjście z tej matni będę w jakimś stopniu zmuszony popierać PiS, ale warunkowo i będę na każdym kroku jego błędy popełnione przez tę partię ujawniał i wyliczał. Dlatego, bo od tej partii można wymagać o wiele więcej, ponieważ to PiS, ma mówić tak-tak i nie-nie, bo to PiS na swoje sztandary wpisał Prawość i Sprawiedliwość na swoich pisowskich ryngrafach mają orła w koronie. Dlatego, to od PiS-u powinno się tego wymagać a nie od PO, SLD oraz Palikota, czy innych pomiotów Szatana PJN-ów, UPR-ów, LPR-ów i innych.

Polska nie upadła pod zaborami to i teraz nie upadnie i nie zginie, jestem tego pewny, musieliby wszystkich Polaków wymordować...Nie mam zamiaru wspierać żydostwa, pan ostatnio też coś pisał o żydostwie, jednak widzę, że to była z pańskiej strony kolejna ściema? ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#133420

że stale obarcza się ś.p. Lecha Kaczyńskiego odpowiedzialnością za podpisanie TL. Czy naprawdę już zanikło samodzielne myślenie a pozostało tylko włączanie ciągle tej samej zdartej płyty? Czemu nikt nie ma pretensji do parlamentu, który najpierw przyjął TL a podpis prezydenta musiał to tylko zatwierdzić bo gdyby nie podpisał to wówczas dopiero rozpętałoby się tornado nienawiści! A w końcu to większość Polaków w referendum wypowiedziała się za UE i LK miał zanegować ten demokratyczny wybór?
A czy Pan Paweł jest zorientowany jak wyglądało piątkowe głosowanie w Sejmie nad wniesioną przez PiS poprawką do uchwalanej ustawy Prawo prywatne międzynarodowe, w której to poprawce chodziło o zapis, że prawa tego nie stosuje się do związków osób tej samej płci? Tylko 36 posłów PO głosowało za przyjęciem tej poprawki, reszta była przeciw, całe SLD też przeciw. Ale niech Pan dalej szuka błędów PiSu gdyż widocznie, jak PO, nie potrafi Pan żyć bez przeciwnika. Ale czy nie więcej korzyści przyniosłoby szukanie błędów rządu PO? Zresztą wielkiego szukania tu nie trzeba. Raczej z lupą trzeba by szukać tego, co PO dobrego zrobiła.

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#133434

To za podpisanie traktatu lizbońskiego w czasie sprawowania urzędu prezydenta RP przez Lecha Kaczyńskiego są odpowiedzialni Rosjanie, PO, Palikot, SLD, PSL, Talibowie, ekstremiści arabscy i al Kaida?

Tak na traktacie lizbońskim widnieje podpis Lecha Kaczyńskiego, to jest fakt, to jest historia, tego w żaden sposób nie jest w stanie nic zmienić, nawet pani zaklinanie rzeczywistości. To głosowanie nie jest jedynym, w którym posłowie PiS głosują w ten sam sposób co posłowie PO, PSL, SLD, to są najważniejsze sprawy dla Polski, a nie to, czy gajowy strzelił do jelenia, czy Palikot założył różowe stringi i czy trzymał w ręku wibrator albo, czy pan Migalski się uśmiechnął czy nie uśmiechnął i co na ten temat sądzi pani Jakubowska albo pani Gronkiewicz-Walc czy Pitera...

Stanisław August Poniatowski też walczył o polską suwerenność i polską kulturę, niestety słabo to mu wychodziło, dodatkowo do tego posłużyły mu rosyjskie bagnety...Dzisiaj można pisać, że za rozbiory Polski odpowiedzialność ponoszą Polacy. Przecież nikt Lechowi Kaczyńskiemu nie pozwolił na podpisanie tego traktatu, nigdy na taki podpis nie wyraziłem swojej zgody, nikt jednak o moje zdanie w tej akurat sprawie się nie raczył mnie wtedy zapytać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#133526

[quote=Paweł T]Panie homo polacusie, czy pan może przyjąć do swojej wiadomości, że Polacy są na tyle mądrym i inteligentnym oraz przedsiębiorczym narodem, iż do rządzenia ich własnym krajem nie jest, im potrzebna żadna kuratela, zwłaszcza TA żydowska?

[/quote]Tak.

[quote=Paweł T]Polską mają rządzić Polacy, a nie partie udające polskie i te, które całkowicie są opanowane przez żydostwo i ich pieniądze oraz wpływy. Czy jest, to pan w stanie zrozumieć, dla mnie PiS nie jest partią, która zapewnia mi te priorytety, o których wielokrotnie pisałem. Jest jeszcze jedna możliwość, PiS zmieni swoją politykę, przestanie grać polskim patriotyzmem i naszą tradycją, zacznie działać w interesie polskim i wszystkich Polaków i tylko takim, wtedy będzie można się łączyć i działać wspólnie. Niestety dzisiaj PiS niczym się nie różni od PO, PSL, PJN, Palikota, SLD i jego klonów, to są niuanse, to że komuś wręczy się medal, że się go udekoruje, jeszcze o niczym nie świadczy i niczego nie zmienia.

[/quote]Bzdury tu wypisujesz.
Że co niby, wolna elekcja?
Przestańcie się w końcu wygłupiać.

[quote=Paweł T]Oczywiście dopóki nie pojawi się lepsze wyjście z tej matni będę w jakimś stopniu zmuszony popierać PiS, ale warunkowo i będę na każdym kroku jego błędy popełnione przez tę partię ujawniał i wyliczał. Dlatego, bo od tej partii można wymagać o wiele więcej, ponieważ to PiS, ma mówić tak-tak i nie-nie, bo to PiS na swoje sztandary wpisał Prawość i Sprawiedliwość na swoich pisowskich ryngrafach mają orła w koronie. Dlatego, to od PiS-u powinno się tego wymagać a nie od PO, SLD oraz Palikota, czy innych pomiotów Szatana PJN-ów, UPR-ów, LPR-ów i innych.

[/quote]Żyjesz w nierealnym świecie.
Wasze zborne rekolekcje przysłaniają ci zdolność logicznego myślenia.
Ja na twoim miejscu zaprzestałbym skupiania się nad PiS i popierania tej jedynej partii w Polsce jak już wspomniałem, a całą swoją wenę skierował na swoje własne ugrupowanko, klub, kółko, czy jak to tam jeszcze by mógł nazwać.
Proszę przedstawić konkretny program z argumentami, że jest dobry, a także z dowodami na to, iż istnieje realna szansa wprowadzenia go w życie.
Nawalili wam do łbów kilka wersów z przemówień Dmowskiego i peplacie wkoło to samo bez ustanku, a tak na prawdę to nawet nie wiesz w jaki sposób Dmowski dotarł swojego czasu do Japonii, aby tam Piłsudskiego zdyskredytować.
Tacy to z was historycy i znawcy wszystkiego na modłę Nałęcza, czy Giertycha.

[quote=Paweł T]Polska nie upadła pod zaborami to i teraz nie upadnie i nie zginie, jestem tego pewny, musieliby wszystkich Polaków wymordować...Nie mam zamiaru wspierać żydostwa, pan ostatnio też coś pisał o żydostwie, jednak widzę, że to była z pańskiej strony kolejna ściema?

[/quote]Zacznę od końca i stwierdzam, że nie masz najmniejszych podstaw twierdzić, że mój wpis dotyczący żydostwa był ściemą, gdyż zawierał oryginalne materiały archiwalne obrazujące działalność tej skądinąd chorej z nienawiści do wszystkich nacji.
Owszem, Polska nie upadła pod zaborami i mam również nadzieję, że i tym razem Polacy zwyciężą, ale trzeba ci wiedzieć, że pod zaborami trwamy w chwili obecnej i na razie nic nie wskazuje na to, że "rząd" cokolwiek czyni w kierunku zmiany takiego stanu rzeczy.
Dzisiaj nawet Iskandery pod Kaliningradem nie są nikomu straszne, gdyż wojna w Europie nie jest potrzebna przede wszystkim ruskim, którzy swoją gazpromowską polityką uzależnili całą Europę od swojego gazu, a swojego jedynego źródła dochodu.
Nawet Mistrale zakupiła sowiecka armia, ażeby strzec Nord Streamu przed zamachami.
Dzisiaj Polskę rozebrano nie za pomocą karabinów, szabel i bagnetów, a za pomocą instrumentów ekonomiczno-finansowych, którymi dysponuje UE, a bardziej zasadnym jest powiedzieć, że Niemcy i Rosja, gdyż to te dwa kraje łączy kondominium i wspólna nienawiść do Polaków.
Ja również nie mam zamiaru wspierać żydostwa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#133449

Przepraszam, ze sie wtracam w wasza dyskusje, ale dostaje bialej goraczki na slowa typu: "przestanie grać polskim patriotyzmem i naszą tradycją, zacznie działać w interesie polskim i wszystkich Polaków i tylko takim, wtedy będzie można się łączyć i działać wspólnie"

Moze Pawel T zdecyduje sie na to czego chce. Chce Polski i jej dobra i to samo w sobe juz jest patriotyczne, ale jednoczesnie jak w powyzszym cytacie tego jednak nie chce. Nie wazne to jednak.

Pytanie mam jednak. Dlaczego Francji, Niemcom, Hiszpanii, Wlochom Stanom Zjednoczonym, Australii, Kanadzie i moge dalej tak ciagnac patriotyzm jakos dziala dobrze. Sa dumni z wlasnej narodowosci i pomimo wielokultorowego charakteru tych krajow czym szczyca sie i bez czego zyc i funkcjonowac nie byliby w stanie z przyczyn gospodarczych. Jednak w tym samym czasie potrafia egzekwowac od nowo przybylych szanowania ich praw, zasad, mentalnosci, tradycji bez odbierani im ich wlasnych.

Patriotyzm nie jest gra, tradycja tez nia nie jest!

Albo sa, istnieja w nas i kultywuje sie je albo po jaka cholere Franje, Polski, Niemcy itd itp?

W Hiszpanii coroczne fiesty z przemarszami tysiecznych procesji dla upamietnienia tego czy owego swietego, czy wydarzenia religijnego. Wierzacy sami tam? Naturalnie, ze nie! Ale tradycja jest tym co ich wspolnie laczy i z czego dumni sa. Nikomu nie przeszkadzaja krzyze, nikt nie opluwa wierzacych, nikt nawet nie pomysli czegokolwiek zlego na ten temat.
Sam nie jestem osoba wierzaca, ale nasze tradycje chrzescijanskie sa piekne i istotne w moim zyciu. Zydzi co robia i jak sie zachowuja to zupelnie inny temat i nie istotny w tej dyskusji, jednak ich ogromna sila jest ich tradycja! Tego zazdroszcze im ogromnie.

Jakiej wiec Pawel T  Polski oczekuje? Polski bez tradycji, Polski bez patriotyzmu i z tego co widze Polski jednopartyjnej! Skad ja to znam?


To moze powiem jakiej ja Polski chce.:

 • Chce Polski wolnej!
 • Polski wolnej od zlodziei i sprzedawczykow.
 • Polski wolnej od cwaniactwa i obojetnosci obywatelskiej.
 • Chce Polski demokratycznej, gdzie kazdy bedzie szanowany a co najmniej tolerowany za przekonania polityczne, wiare czy seksualne upodobania. Tak! Nie jestem gejem, ale tutaj roznie sie bardzo od pogladow wielu PiS-o zwolennikow, ktorym sam jestem
 • Chce Polski pracowitej i silnej.
 • Chce Polski, ktorej obywatele beda dumni z tego, ze sa Polakami i nawet bedac na obczysznie beda sie o niej dobrze wyslawiac, a nie opluwac ii wyszydzac.
 • Chce Polski ktorej obywatele poza jej granicami beda mowic na Polakow Polacy, a nie polaczki. Gdzie Polak nie bedzie unikac rodakow bo to obciach, gdzie Polak nie bedzie sie ukrywal ze swoim pochodzeniem. Gdzie matka ledwo wladajaca jezykiem kraju w jakim sie znajduje nie bedzie na sile mlocic mozgu wlanego dziecka lamana jezykowszczyzna.
 • Chce Polski, gdzie wielokulturowosc bedzie czyms normalnym, a jednoczesnie czyms oczekiwanym i pozadanym, a nowo przybyli beda czuli sie jak u siebie w domu a dla nas beda naszymi obywatelami.
 • Chce Polski, ktorej rzadzacy bez znaczenia na ich polityczne poglady, beda zawsze myslec i walczyc o jej interes a partie w Sejmie beda walczyc miedzy soba w sprawach gospodarcze i pozycje kraju na arenie miedzynarodowej bowiem interest Panstwa Polskiego bedzie ich wspolnym wykladnikiem niezaleznie od pogladow!
 • Chce Polski gdzie media beda dzialac w interesie kraju i pokazywac, tlumaczyc zle postepowanie tych u steru. Gdzie beda odpowiedzialne za to co pisza i mowia. Gdzie mozna bedzie mowic iz mamy niezalezna prase czy telewizje.
 • Chce Polski, gdzie politycy beda uzywali  slow dyplomatycznych kiedy trzeba uderzyc w kogos, bez chamstwa, zajadlosci czy nienawisci.
 • Chce Polski, gdzie jakikolwiek polityk zlapany na zlym uczynku, zlym postepowaniu nie bedzie musial marnowac czasu Sejmu na jego odwolanie.
 • Chce Polski!
 • Chce tak wiele, chyba za wiele... A jednak to tak niewiele!
   

 Jakiej Polski wiec chce Pawel T? A jakiej chce reszta? Pytanie morze, a odpowiedzi moga byc oceanem...

 

Pozdro

 

 

>>>>>>>>>> Jeżeli Plan A nie powiódł się to i tak nam pozostaje kolejne 31 liter w alfabecie... <<<<<<<<<<

Vote up!
0
Vote down!
0
#133509

Już o tym pisałem, nie można jednocześnie nagradzać ludzi, którzy w czasie wojny ratowali polskich żydów ryzykując życie swoje i swojej całej rodziny, a jednocześnie sprzyjać żydowskim lożom masońskim oraz otaczać się żydowskimi doradcami a tym samym chronić morderców Polaków z UB i NKWD, nie można jeździć na groby pomordowanych do Katynia i jednocześnie wchodzić w układy z Żydami, nie można mówić o złej Unii i podpisywać traktatu lizbońskiego, nie można mówić o dominacji Unii i jej struktur w Polsce i jednocześnie zgadzać się z dyrektywami unijnymi, które Polsce są narzucane pod przemocą. Nie można walczyć w interesie żydów i państwa Izrael w wojnie w Afganistanie oraz w Iraku jednocześnie mówiąc, że to jest nasza polska wojna.

A mnie bierze jasna cholera, jak ktoś ze mnie robi idiotę i podchodzi mnie od najbardziej czułej strony, bierze mnie na mój patriotyzm, przywiązanie do Polski i bezgraniczne oddanie jej interesom...

Vote up!
0
Vote down!
0
#133517

Z panem Pawłem, to tak jak z akwizytorem.
Sprzedaje polisy, ale sam ich nie kupuje.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#133520

Ja zadnych polis nie kupuje! naiwny jestem i latwy dla  akwizytorow!!!

Zamykam drzwi na wszystkie mozliwe zamki i z ide spac!!!

Pozdrowiska!

 

>>>>>>>>>> Jeżeli Plan A nie powiódł się to i tak nam pozostaje kolejne 31 liter w alfabecie... <<<<<<<<<<

Vote up!
0
Vote down!
0
#133543

A znasz jakikolwiek kraj UE który nie podpisał tego traktatu?! L.Kaczyński i Wacław Klauz trzymali sie najdłużej!! Były pewne uwarunkowania o których my nie mamy pojecia które wymusiły ten traktat!! Pamietamy chyba jak rozegrano Irlandie?..Oskarzanie L.Kaczyńskiego o to że podpisał ten traktat jest czysta głupotą!! Polityka to nie koncert zyczeń i robienie tego co nam sie podoba, ale wybór mniejszego zła! My nie wiemy przed jakim wyborem postawiono L.Kaczyńskiego!! Triumwirat Niemiecko-Rosyjsko-Żydowski jest wyjatkowo perfidny i zbrodniczy!! L.Kaczyński własnie dlatego zginął i POnad wszelka wątpliwość ta zbrodnia to dzieło tych którzy obecnie reaktywuja trójkat waimarski..

Vote up!
0
Vote down!
0
#133538

A co mnie obchodzą inni? Chcemy być najlepsi, chcemy tworzyć historię, chcą politycy PiS-u przejść do historii jako wielcy mężowie stanu i obrońcy polskiej państwowości, to niech zaczną się tak zachowywać, a nie jak panienki, które chcą, ale i jednocześnie nie chcą...Nikt dzisiaj do Lecha Kaczyńskiego nie miałby pretensji o to, że tamtego traktatu nie podpisał, w zamian tego ogłosiłby w tej sprawie referendum w Polsce. Dlaczego tego nie zrobił? Dzisiaj wielu ludzi dzięki takiemu postępowaniu byłoby zwolennikami PiS-u oraz przysporzyłoby to PiS-owi oraz Jarosławowi Kaczyńskiemu wielu nowych zwolenników, nawet tych z zasady sceptycznych...

Czy wszystkie kraje, które podpisały ten traktat zgadzają się w swoich parlamentach narodowych na dyrektywy unijne? Nie, nie zgadzają się Sarkozy pogonił ze swojego kraju tę Angielkę byłą komunistkę, która była przez komunistów finansowana mowa o Catherine Margaret Ashton, że aż się za nią kurzyło, jeszcze potem żydka i masona "Sarkoziego" przepraszała...A przecież żydek z niego, mason i na dodatek niepochodzący z Francji..Zresztą ten traktat wszedł w życie tylnymi drzwiami, zapewne pan o tym wie, że to jest jedno wielkie oszustwo, kilka krajów w pierwszych referendach odrzuciło ten traktat i to one powinny decydować o tym traktacie, jednak było zupełnie inaczej... Masoneria, komuniści i żydostwo i tak go przeforsowało poprzez oszustwa i poprzez swoje zakulisowe gierki i intrygi...

Jeżeli PiS jest przeciwny Unii, to niech to wyraźnie powie albo niech da temu swój wyraz podczas głosowań w polskim sejmie! Co konkretnie robią posłowie PiS w polskim Sejmie albo ci, którzy zasiadają w Europarlamencie, aby nam to jasno uzmysłowić? Tak, żeby nie było tego typu dyskusji?

Vote up!
0
Vote down!
0
#133606

Człowieku! co ty bredziśz?! nie wiesz w jakim kraju zyjesz? nie zauważyłeś że UE i kontrakt lizboński to mały pikus w POrównaniu z uzależnieniem Polski od Rosji?! Że Polska jest naszpikowana szpionami ruskimi jak kufajka czerwonoarmisty wszami? że chazarobolszewickie media są w stanie polskiemu motłochowi wmówic kazda bzdurę? Nie zauważyłeś że po latach komuny i 20 latach postkomuny skundlenie w Polsce osiagneło Himalaje?! Czy ty wiesz co by sie stało gdyby L.Kaczyński nie podpisał tego traktatu?! Dzisiaj polski motłoch zwany wykształciuchami podburzany codziennie przez GW i TVN faktem niepodpisania tego gó.wna obarczałby L.Kaczyńskiego  o wszystko włacznie z POwodzią, śniezyca i innymi plagami! Moim zdaniem to nie traktat jest problemem, problemem są chazarobolszewickie media, sądy podporzadkowane chazarobolszewii, wyższe uczelnie które tak na prawde są pralnia mózgów i ogłupiania polskiej młodziezy! Na dzień dzisiejszy stan polskiego motłochu jest taki, że sam Bóg nie jest w stanie cokolwiek zmienić! Musi nastapić jakis wstrząs...jakas kolejna tragedia narodowa i to taka która dosiegnie przede wszystkim polski motłoch! Całym nieszczęsciem Polski jest , że od kilkudziesieciu lat morduja nam ludzi wartosciowych a najgłupszy i najbardziej POdły gen POzostaje! Tak było w czasie 2 wojny światowej, tak było po wojnie i tak jest teraz! Rozejzyj sie wokół siebie!  z kim ty chcesz budowac niezalezność Polski?! z ta konformistyczna, skosmoPOlityzowana hołotą która za ochłap im rzucony odda wszystko?! Moim zdaniem na dzień dzisiejszy przejęcie władzy przez PiS w KoszerUBeklandzie nie ma sensu! Byłoby kolejna traumą ludzi wartosciwowych..Bracia Kaczyńscy jako jedyni próbowali prowadzic grę tak w układzie wewnetrznym jak i zewnetrznym która mogli wygrac dla Polski bez wzgledu na jakies tam traktaty które przy madrym narodzie nie miałyby żadnego znaczenia! Ale motłoch zdecydował inaczej..bo motłoch lubi chamstwo, głuPOte i nieuctwo!! Dlatego analfabeta Bolek mógł byc prezydentem, dlatego pijak i oszust mógł byc kolejnym prezydentem, dlatego pajac i głupek mógł zostać obecnym prezydentem!! POkaz mi taki drugi kraj na świecie gdzie takie prostaki i tępaki moga byc wybrani na głowy państwa!! Nigdzie oprócz KoszerUBeklandu!!Naród bez honoru nie ma szans na samodzielną egzystencję ..Dlatego tez moim zadniem PiS nie powinien dazyc do przejecia władzy, powinien jako opozycja poszerzać świadomość narodu i czekać na stosowna chwilę taka jaka doczekał sie Piłsudski! W obecnej chwili jestem przekonany iz jakims cudem wygrana PiS to powtórka powstańczych traum z 19 wieku! Trzeba czekać jednoczesnie rozwijać świadomość narodową i ratowac co sie da, przede wszystkim patriotycznych ludzi! 

Vote up!
0
Vote down!
0
#133681

Proszę mnie wyjaśnić, jako to różnica, czy rozkazy dla Polaków będą przychodziły z Moskwy, Brukseli, Tel Awiwu albo z Waszyngtonu?

Vote up!
0
Vote down!
0
#133707

a taka że POlecenia z Rosji i z Niemiec sa dla nas smiertelnie niebezpieczne bo sa bezpośrednio od sasiadów!! Te z Waszyngtonu sa obarczone odległoscią oraz gra polityczna pomiedzy Rosja i Niemcami!! Krótko mówiac w oparciu o USA mamy szanse przetrwać jako naród a w oparciu o duet Rosja Niemcy takich szans nie mamy!! A jak masz watpliwość, to popatrz na kraje bedace pod wpływem USA i te które miały to szczęście byc pod wpływem Rosji!!Głupi  człowiek który nie uczy sie z błedów pokoleń i historii!! na koniec..taki kraj jak Polska nie ma szans na absolutnie niezależna egzystencje!! Można iść na układ z kazdym...nawet z Rosja i Izraelem ale POd warunkiem że to my-Polacy bedziemy o tym decydowali a nie jakis POtomek SSmana czy bolszewickiego czekisty!! Problem POlega na tym, że od 1945 Polska rzadza chazarobolszewiki z nadania Stalina!! Zawsze , kiedy Polacy dochodzili do głosu, jakims cudem wybuchały róznego rodzaju niePOkoje..jak sie okazało były one inspirowane tak przez Niemcy jak i przez Ruskich i majace na celu wspomóc Michnikowców jako zarzadców KoszerUBeklandu.Najsmutniejsze jest to, że za PRLu władze nam narzucano...obecnie dosłownie takie same jak za PRLu sami sobie wybieramy -demokratycnie!! Niemcy niegdys głosili iz Polacy to taki naród którym ktoś obcy musi rzadzić..Patrzac na obecny polski motłoch, zaczynam wierzyć iz jest to prawda!! Niestety..elity państwowotwórcze nam wymordowano i zastapiono POtomkami chłopa pańszczyźnianego, fornali i złodziei kur okresu wojny..ludźmi o mentalnosci niewolnika który przywykł życ w obliczu bata który oprócz niebywałej zdolności przeżycia kocha życ poza prawem, kocha kraść i kombinować tak jak niegdys ich przodkowie gdzies u dziedzica lub innego pana!! Reasumując..polski motłoch który prztrwał traumy narodowe często wysługując sie wrogom Polski , nie jest zdolny do samodzielnej egzystencji co iwdzimy kazdego dnia...

Vote up!
0
Vote down!
0
#133717

Tak, zauwazyłem..wiem tez że mulata na prezydenta amerykanom wcisneli Ruscy z Niemcami i własnie Żydami tak jak nam Komoruskiego! To tylko potwierdza co jest wart ta cała demokracja!! Zauważyłem tez , że Putin robi legende żydowi Chodorkowskiemu, Bieriezowskiemu jak niegdys Jaruzelski Michnikowi!! Własnie POkazywali Chodorkowskiego w TVP po 10 latach odsiatki w ruskim wiezieniu...wygladał tak jakby wrócił z sanatorium!! Pamietam dla odmiany jak wygladał po 2 latach odsiatki w 3 RP Pęczak!! Z tego wynika że kryminały Tusku to koncentracjon lager a ruskie to sanatoria!! Zauwazyłem tez że Michnik spotkał się z demokrata Putinem..że demokrata Sarkozi, demokratka Merkelowa POkochały Putinu i Miedwiediewu miłoscia równa Tusku i Komorusku! Jaki z tego wniosek? ano taki że bolszewia światowa w 1989 wcale nie została POkonana, tylko zmieniła taktyke w obliczu przegranej zimnej wojny! Że przegrupowała swoje siły, po to aby opanowac Zachodnią Europe i USA..I kogo to jest robota? ano tych samych którzy w Rosji wywołali rewolucje!! 95% kominternu to zydzi aszkenazyjscy albo chazarowie..Rosjanie w Rosji mają tyle samo do POwiedzenia co Polacy w Polsce!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#133758

a taka że POlecenia z Rosji i z Niemiec sa dla nas smiertelnie niebezpieczne bo sa bezpośrednio od sasiadów!! Te z Waszyngtonu sa obarczone odległoscią oraz gra polityczna pomiedzy Rosja i Niemcami!! Krótko mówiac w oparciu o USA mamy szanse przetrwać jako naród a w oparciu o duet Rosja Niemcy takich szans nie mamy!! A jak masz watpliwość, to popatrz na kraje bedace pod wpływem USA i te które miały to szczęście byc pod wpływem Rosji!!Głupi  człowiek który nie uczy sie z błedów pokoleń i historii!! na koniec..taki kraj jak Polska nie ma szans na absolutnie niezależna egzystencje!! Można iść na układ z kazdym...nawet z Rosja i Izraelem ale POd warunkiem że to my-Polacy bedziemy o tym decydowali a nie jakis POtomek SSmana czy bolszewickiego czekisty!! Problem POlega na tym, że od 1945 Polska rzadza chazarobolszewiki z nadania Stalina!! Zawsze , kiedy Polacy dochodzili do głosu, jakims cudem wybuchały róznego rodzaju niePOkoje..jak sie okazało były one inspirowane tak przez Niemcy jak i przez Ruskich i majace na celu wspomóc Michnikowców jako zarzadców KoszerUBeklandu.Najsmutniejsze jest to, że za PRLu władze nam narzucano...obecnie dosłownie takie same jak za PRLu sami sobie wybieramy -demokratycnie!! Niemcy niegdys głosili iz Polacy to taki naród którym ktoś obcy musi rzadzić..Patrzac na obecny polski motłoch, zaczynam wierzyć iz jest to prawda!! Niestety..elity państwowotwórcze nam wymordowano i zastapiono POtomkami chłopa pańszczyźnianego, fornali i złodziei kur okresu wojny..ludźmi o mentalnosci niewolnika który przywykł życ w obliczu bata który oprócz niebywałej zdolności przeżycia kocha życ poza prawem, kocha kraść i kombinować tak jak niegdys ich przodkowie gdzies u dziedzica lub innego pana!! Reasumując..polski motłoch który prztrwał traumy narodowe często wysługując sie wrogom Polski , nie jest zdolny do samodzielnej egzystencji co iwdzimy kazdego dnia...

Vote up!
0
Vote down!
0
#133718

Porządny człek obarczony odpowiedzialnością najwyższego urzędu w Polsce i jednocześnie zmuszany przez złowrogie acz tajemne siły każące mu postąpić wbrew polskiej racji stanu po prostu złożyłby urząd. Żadnych podpisów i grania na złudną koniunkturę.

Honor Dawnych Polaków i kodeks Boziewicza nie jest jeszcze taką prehistorią i anachronizmem, by niegodne zachowania przyjmować jako zwyczajne.

pozdrawiam

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#133558

Witam imć ratusa na "moim" blogu na niepoprawnych. :) Honor, a co to takiego, można to sprzedać albo kupić, można na tym będzie zarobić? :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#133608

tak misiu...porzadny człowiek po rozPOznaniu sytuacji w KoszerUBeklandzie po prostu POwinien sie odwrócic na piecie i sobie pójsc a nie nadstawiac karku za zdradziecki, skundlony polski motłoch!! Gdyby L.Kaczyński nie był tak romatycznie patriotyczny, gdyby miał choc troche tej bolszewickiej zyłki jak tu komentujacy, to by olał to krzywe zbolszewizowane towarzystwo i sobie wygodnie zył zamiast ginąć gdzies w Smoleńsku!! Przyznaje...Kaczyńscy wykazali duzo naiwnosci decydujac sie na lot do Rosji!! Najwyrazniej nie zdawali sobie sprawy ze stopnia zbarberyzwonaia Rosji i słuzb Tusku/Komorusku oraz skundlenia polskiego motłochu!! Szkoda tych 96 ludzi z których wiekszość to polscy patrioci!! Nie warto aby za polski motłoch gineli tacy ludzie!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#133698

Niestety mam dla Ciebie złą informację, tych koszernych jest najwięcej w Twoim niekoszernym PiS-e, a i byłych komunistów też, by się w Twoim PiS-e trochę znalazło i to z samych szczytów partyjnych. ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#133710

ta twoja informacja jest tyle samo warta co tego gnoma Giertycha i jego pełnomocnika na Polszu Putina! Po prostu nie masz pojecia co to Żyd i żyd!!  KoszerUbecka propaganda która przyszła do Polski w 1945 wraz z NKWD zrobiła ci taki metlik w głowie iz nie rozrużniasz kto jest kto!!  KoszerUBecka propaganda z GW i TVN pocztą pantoflową juz od dawna przypisuje zydowskość PiSowi!! hehe i kto to robi? ano Michnik!! ku uciesze takich jak ty znwców!! jakis dureń tu napisał iz L.Kaczyńskiego zamordował jego brat Jarosław ...że to on zorganizował zamach na brata!! Myslisz że to wymyslił jakiś głupi Kazek? nic z tego! to robota oficerów WSI na usługach KGB! Ruscy taka taktyke stosuja juz od kilkuset lat!! Kiedycs robiła to OCHRANA .. dzis robi to KGB..Żal tylko że te KGBowskie prowakcje trafiaja na POdatny grunt polskiego motłochu który uwierzył że jest mundry i yntelygentny!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#133722

POnadto to ludzie PiSu około 10 lat temu mówili o wydwaniu paszportów polskich zydom z Izareala co dla motłochu było tematem tabu! Kilka dni temu to ludzie PiSu poruszyli problem zamiaru przesiedlenia 30 tys ruskich zydów do Polski na co się zgodził namiestnik Komoruski i gubernator Tusku! No to jak to jest z tym zazydzeniem PiSu?! Gdzie sa ci narodowcy od Giertycha, gdzie jest ten pajac JKM?! Dlaczego nie krzycza o celowym zazydzaniu Polski łamiac prawo tylko PiS to musi robić?!

Vote up!
0
Vote down!
0
#133724

Moja informacja w tym względzie jest bardzo dobra, zapewniam pana, tak pro żydowskiej partii jaką jest PiS nie była nawet SLD z Borowskimi, Iwińskimi, Rakowskimi oraz Kwaśniewskimi i Siwcem na jej czele...To nawet oni nie słali gratulacji do lóż żydowskich ani nie wprowadzali do polskiego sejmu świąt żydowskich, już bardziej żydowskiej partii od PiS-u nie było po 1989 roku w Polsce...Kazali nam jedynie przepraszać za Jedwabne oraz kupowali bezwartościowe uzbrojenie od Izraela. No tych grzeszków wieli trochę więcej niż PiS, ale teraz nie plujemy na SLD ani na PO. :) Wiadomo to koszerne partie w odróżnieniu od PiS-u. ;))

Nie moja wina, że pan zachorował na pisizm, ale z tego można się wyleczyć, większość ludzi jest tak wpatrzona w PiS, tak jak kiedyś w filmy Wajdy o człowieku z marmuru i żelaza. Hofman, Kurski, Fotyga, Karski, Bielecki, Gilowska, Macierewicz, chociaż on akurat nigdy nie należał do PiS dopiero po katastrofie smoleńskiej zasilił tę partię mam wymieniać dalej?

Pan poczyta o doradcach Kaczyńskich, na przykład o profesorze Witoldzie Orłowskim, skąd się wziął i, komu wcześniej doradzał, takich doradców PiS ma od liku... Przecież PiS ma w swoich szeregach w zasadzie samych żydów albo byłych komunistów lub doradców komunistów...

Tutaj można popatrzeć i samemu ocenić jak walczą o Polskę eurodeputowani z PiS w Europarlamencie.

Pan Adam Bielan najbliższy doradca Lecha Kaczyńskiego rozłamowiec na życzenie. Jak mogło do tego dojść? Niedopuszczalne na stos.

http://www.bielan.pl/

Ryszard Czarnecki z tego to dopiero niezły gość, a jaką ten pan ma przeszłość polityczną, tylko książki pisać. Też wywodzi się z Solidarności. (NZS) Żoną pana Czarneckiego jest córka Mirosława Hermaszewskiego, pan Czarnecki należał swojego czasu do Samoobrony, niedopuszczalne!

http://www.europarl.europa.eu/members/public/geoSearch/view.do?country=PL&partNumber=1&language=PL&id=28372

Cymański, ten pan zresztą jak większość z PiS-u ma przeszłość w Solidarności, pana Cymańskiego najczęściej można zobaczyć w TVN-e.

http://www.europarl.europa.eu/members/expert/groupAndCountry/view.do?partNumber=1&group=2977&country=PL&language=PL&id=96786

Marek Gróbarczyk, nie znam, nawet nie wiedziałem do tej pory, że taki człowiek jest przedstawicielem PiS-u, ale co się dziwić, jeżeli nawet Jarosław Kaczyński pomylił jego nazwisko podczas przedstawiania swojego rządu.

http://www.europarl.europa.eu/members/expert/groupAndCountry/view.do?partNumber=1&group=2977&country=PL&language=PL&id=96790

Michał Kamiński rozłamowiec na życzenie, pan Michał wyparł się swoich ideologicznych przekonań dla kariery politycznej, zaprzeczył jakoby miał kiedykolwiek coś wspólnego z myślą Pinocheta oraz Romana Dmowskiego. Teraz w Europarlamencie wita się ze wszystkim i z każdym robi sobie pamiątkowe fotografie, jest się czym pochwalić, oj jest...

http://www.michalkaminski.pl/

Paweł Kowal, kolejny rozłamowiec na życzenie.

http://www.europarl.europa.eu/members/expert/gro...

Jacek Kurski. Chyba pan wie jakie pan Kurski ma korzenie? Tak, nie myli się pan bardzo koszerne. Jego brat rodzony to uznany dziennikarz pisujący dla Gazety Wyborczej, napisał tam m in kilka felietonów na temat ruchu narodowego oraz wymyśloną przez niego historię i przyczyny śmierci syna Bolesława Piaseckiego oraz całą historię życia tego człowieka...

http://www.jacekkurski.pl/

Ryszard Legutko zagorzały liberalista.

http://www.europarl.europa.eu/members/expert/gro...

Marek Migalski - dr nigdy nie należał do PiS-u publicysta, częsty gość TVN-u, rozłamowiec...Pan Legutko i Poręba usunęli pana Migalskiego z PiS-u, taki przynajmniej złożyli wniosek.

http://www.europarl.europa.eu/members/expert/gro...

Mirosław Piotrowski były członek LPR-u, niedopuszczalne, to na pewno jakiś rozłamowiec i były komuch albo nie daj Boże, ubek ;)Czy panowie wiedzą, w jak sposób ten pan znalazł się w PiS-e? Ukończył na dodatek KUL, straszne, co ten pan robi w Europarlamencie z ramienia PiS-u?

http://www.europarl.europa.eu/members/expert/gro...

Tomasz Poręba pracownik IPN-u. Nie znam, nigdy o tym panu nie słyszałem, nie wiem skąd się wziął w PiS-e a tym bardziej w jaki sposób znalazł się w Europarlamencie, nie wiem, co ten pan tam robi. Nie lubi chyba pana Migalskiego. ;))

http://www.europarl.europa.eu/members/expert/gro...

Konrad Szymański były członek Młodzieży Wszechpolskiej i ZCh-N. W jaki sposób znalazł się w PiS-ie z taką przeszłością, przecież na niepoprawnych często można przeczytać, że LPR, MW, to kolaboranci rosyjscy i dawni ubecy i na pewno nasłani z Rosji, aby rozbić PiS od środka?!

http://www.europarl.europa.eu/members/expert/gro...

Jacek Włosowicz, pierwsze słyszę nie znam człowieka ani z prasy, z żadnych jego wypowiedzi i jego dotychczasowej działalności politycznej, nie wiem skąd pochodzi i jakie ma korzenie polityczne oraz narodowe.

http://www.europarl.europa.eu/members/expert/gro...

Jacek Wojciechowski, wieloletni członek PSL-u zaufany Kalinowskiego oraz Pawlaka, jak się znalazł w PiS-e tego zapewne nawet pan Wojciechowski nie wie, a już dlaczego tego pana posłano do Europarlamentu, to nawet chyba i pan Jarosław Kaczyński nie wie.

http://www.europarl.europa.eu/members/public/you...

Zbigniew Ziobro, no tego pana nie trzeba przedstawiać, wybił się w mediach po tym, gdy zadawał pytania w komisji rywinowskiej panu Millerowi...Jeden z moich ulubieńców w PiS-e, naprawdę pan Ziobro jako jeden z nielicznych zasługuje na pochwałę, za to co do tej pory robił w polskiej polityce...Jednak jego ojciec należał do PZPR-u, a potem do Solidarności, były dyrektor krynickiego sanatorium za czasów komuny i PRL-u...

http://www.europarl.europa.eu/members/expert/gro...

Podsumowując, dotyczy to całej klasy politycznej w Polsce wszystkich od lewa i z prawa, dotyczy to tzw. elity politycznej w Polsce, nie znamy ich dobrze, nie wiemy skąd pochodzą, jakie mają korzenie, kim byli ich ojcowie, dziadkowie, pradziadkowie...Większość to ludzie znikąd...Dotyczy to całej warstwy politycznej w Polsce. Życiorysy większości z tych ludzi zaczynają się od ukończył Liceum albo technikum, tak jakby ich życie zaczynało się od 18 roku życia...A przecież my tutaj na niepoprawnych często piszemy na temat historii i przeszłości przeróżnych polityków i znanych ludzi z Polski...

Vote up!
0
Vote down!
0
#133746

Pawieł  nie musisz mnie przepraszać...Czuc od ciebie KGBowskim smrodem albo chazarobolszewickim prowokatorem przez łacza internetowe!! To ciekawe że ewidentnie zydowskie media jakim jest GW, TVN czy Polsat zwalcza własnie PiS !! Michnik z Urbanem chyba na łeb upadł!! Tu na niepoprawnych jest kilku takich jak ty co to PiSowi chca przypisać zydowskość!! Jak znam przewrotność i hiPOkryzje zydów, to jest bardzo prawdoPOdobne iz sam jestes mośkiem!! Taka socjotechnika jest charakterystyczna dla tej przebiegłej i POdstepnej nacji! Cały ten twój bełkot nijak sie ma do rzeczywistosci!! Masz tu na niepoprawnych swoje zadanie do wykonania i je realizujesz..ale cos mi sie wydaje że tu wiele nie zyskasz..

Vote up!
0
Vote down!
0
#133752

;))) Kto nie z PiS-em to chazarski rozbijacz, były ubek, człowiek Urbana nawet i Michnika, tak i z TVN-u i z Polsatu i jak z takimi argumentami dyskutować? Już wielokrotnie w historii Polski po 1945 roku jedni żydzi zwalczali drugich, efektem tej walki było zawsze to samo, oni i tak zostawali przy władzy w Polsce po tej niby walce. Mamy dzisiaj powtórkę z historii, nie wiem tylko, kto jest chamem a, kto żydem albo partyzantem w tym układzie, kto jest z Puław a, kto jest z Natolina?...Ale być może już wkrótce dowiemy się jaka jest prawda, na przykład od pana natipaka1, cóż to za ksywka?...

Za pana nie zamierzam nikogo przepraszać panie natiptaku1, to jest wykluczone...Nie znam pana ani nie wiem kim pan jest...

Do tamtej listy powinienem jeszcze dodać pana Dorna i pana Piętaka...:))

Vote up!
0
Vote down!
0
#133757

Do tej listy przede wszystkim winienes dołączyc SIEBIE!! Widze że jestes dobrze zorientowany o chazarobolszewickiej sciemie, o natolińczykach i puławianach..O tych wszystkich imprezkach inicjowanych przez KGB lub NKWD!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#133760

Doskonale. ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#133762

O to, to!

Większość to ludzie znikąd...Dotyczy to całej warstwy politycznej w Polsce. Życiorysy większości z tych ludzi zaczynają się od ukończył Liceum albo technikum, tak jakby ich życie zaczynało się od 18 roku życia.

Najbardziej rozwalił mnie tym "życiorysem od liceum" Marek Borowski, ponoć Berman, tak naprawdę cholera wie kto...

I ten pawian śmiał się ubiegać o najwyższy urząd.

pozdrawiam

PS.

A co z Piotrem Piętakiem? Też na przemiał?   :-))

Vote up!
0
Vote down!
0
#133777

O panu Piętaku i panu Dornie wspomniałem drogi ratusie na kanwie rozmowy z panem natipakiem1 o koszerności innych partii politycznych w Polsce, której jakoby nie ma w ogóle w PiS-e, co oczywiście jest nieprawdą. Do pana Piętaka, pana Dorna można śmiało jeszcze dodać pana Romaszewskiego, wszyscy wyżej wymienieni są bardzo koszerni.

Zaraz tam do przemiału, ja po prostu chcę wiedzieć za kogo mam nadstawiać karku, chcę wiedzieć na kogo głosuję, za kogo walczę, nie chcę głosować na ludzi, o których nie wiem nic albo bardzo mało. Nie chcę być marionetką jakiś ludzi, których w ogóle nie znam, powodem tego nie jest mój brak zainteresowania tymi osobami albo życiem politycznym w Polsce i osobami, które w tym życiu politycznym mojego kraju ogrywają główną rolę, dlatego interesuję się osobami, które mają mnie reprezentować jako moi wybrańcy polityczni w kraju i na świecie. Chce o nich wiedzieć jak najwięcej, jednak oni, po prostu tę wiedzę o sobie przede mną ukrywają z premedytacją. Pod tym względem nie różnią się niczym od PO, SLD i PSL-u...

Chyba mam do tego prawo, chyba jako Polak mogę zadawać takie pytania publiczne względem tych ludzi z życia politycznego mojej Ojczyzny, na których miałbym oddać swój głos w czasie głosowań politycznych?

Vote up!
0
Vote down!
0
#133806

O Piotra Piętaka spytałem żartobliwie, bo obaj wiemy, iż on nie z wyboru demokratycznego lecz ludwikowego.

A czy on kosher, czy niekosher - nie wiem; szkoda tylko, że z całym zaangażowaniem rzucił się do organizowania PESEL 2 i co na nasze nieszczęście mu wyszło.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#133834

Co do motłochu - masz rację. Porządny człowiek leje na motłoch sikiem prostym; czasem tylko podroczy się z motłochem w miejscach, gdzie bywają także ludzie nie całkiem jeszcze straceni.

Nie przeceniaj romantycznego patriotyzmu śp. prezydenta. To był porządny człek niepotrzebnie wmanewrowany przez brata w kaczo - donaldzią napierdalankę. Powinien teraz żyć i uczyć studenciaków.

Nie przeceniaj też patriotycznych uniesień uczestników owego nieszczęsnego lotu. To byli w większości politycy, a ci są koniunkturalistami.

 

To co piszesz o podległości wobec ruskich to jakieś bzdury i kacze bajeczki. Zastanów się i odpowiedz na pytania:

Z kim tworzymy jedno państwo? Z ruskimi, czy gebelsami?

Z kim zobowiązaliśmy się wejść w unię walutową? Z ruskimi, czy gebelsami?

Kto narzuca nam prawo? Ruski, czy gebelsy?

Komu płacimy haracz zwany składką unijną? Ruskim, czy gebelsom?

Kto narzuca nam ile krów możemy wydoić i ile możemy łapać ryb? Ruski, czy gebelsy?

Kogo pytamy czy możemy zrobić zrzutę na ratowanie własnej stoczni? Ruskich, czy gebelsów?

Kto wymusza na nas wysokość podatków? Ruskie, czy gebelsy?

To na rozgrzewkę, bo ja te kwestie mogę wymieniać obficie, ale szkoda serwera.

Ruskie mają na nas wpływ, ale tylko taki na jaki umówią się z gebelsami. Zapisz sobie to i nie chrzań kaczych opowieści o ruskim dyktacie.

pozdrawiam

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#133771

odPowiem ci..płacimy i jednym i drugim! Płacimy goebelsiakom i płacimy czekistom! Tylko róznica jest taka, że od goebelsiaków można sie czegos nauczyć...natomiast od tej hołoty kałmucko-bolszewickiej niczego! Wchodząc do UE wiedziałem że goebelsiaki wystawia nam słony rachunek...ale myslałem iz to POzwoli nam sie wyrwac ze strefy wpływu wschodniej barberii tych trepów od Putina i spółki! Kaczyńscy od poczatku obawiali się powtórki z traktatu Ribentrop-Mołotow..Aby temu zaPObiec, chcieli wprowadzić jankesów do Polski poprzez tarcze antyrakietową!! No i putinowcy z goebelsiakami uskutecznili niesamowita propagande , równiez tą rodzima wywodzaca się z bolszewii POstPZPRowskiej. Reasumując...cały kłopot Polski to nie putinowcy czy goebelsiaki jako tacy...to problem skundlenia Polaków, to problem korupcji i całej masy sprzedajnych gnid dzis robiacych nam za elity! To wszystko odPOwiednio sterowane przez chazarobolszewików od Michnika..Niepoprawni.pl jako portal niezależny od Michnikowców coraz bardziej jest inwigilowany i zalewany przez chazarobolszewickich, ruskich i niemieckich hazbarowców których zadaniem jest obrzygać Jarosława Kaczyńskiegi i PiS! Te bydlaki POstUbeckiej prowinencji udajac zatroskanie losem Polski , tak na prawdę są na garnuszku goebelsiaków i putinowców albo michnikowców..ot i wsio!

Vote up!
0
Vote down!
0
#133832

Zacne z Ciebie chłopisko, acz jedną kwestię uparcie ignorujesz:

Rusek może mieć na Polaka wpływ tylko w jednym przypadku - gdy go fizycznie zdominuje. Gdy fizyczna dominacja ustąpi, to rusek przy Polaku (nawet tym pańszczyźnianym) jest nikim. Bo rusek to barbarzyńca, na wpół zwierzak i azjatycki bydlak. Prześledź historię: tzw. rusyfikacja Polaków była możliwa tylko pod knutem. Gdy przemoc mijała to ruski się polonizowali i to dobrowolnie.

Rusek jest jak wściekły pies: może cię pogryźć, nawet zagryźć. Może cię osaczyć w kącie, ale nie jest w stanie cię zmusić, żebyś zaczął szczekać i obszczywać drzewa.

 

Dlatego wyluzuj kolego z tą paniką rusofobiczną. Dawni Polacy setki lat pracowali na to, by ruska mentalność nie mogła nam nic zrobić. Dziś ruski nie dominują nad nami fizycznie i mogą nam skoczyć na pukiel. Żeby nie surowce energetyczne byliby dzikim stepem niczym Mongolia.

 

Zagrożeniem dla nas są gebelsy. Popatrz na mapę zdobyczy hitlerowskich z maja 1941 roku i porównaj to sobie z mapą dzisiejszej UE, a wtedy zrozumiesz co teoretycznie największy przegrany II WŚ potrafił zrobić używając gospodarki zamiast karabinu. I co więcej - gebelsi parobkowie uważają służenie im za zaszczyt i awans cywilizacyjny.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#133845

Ratus, to co piszesz jest prawdą i ja dobrze wiem że Rosja nie rządza Rosjanie!! Siegnij do moich poprzednich wpisów a zauważysz ten motyw. Tu chodzi o chazarobolszewików , czyli ta podstepną, podłą rasę która wywołała dwie wojny światowe, rewolucje w Rosji..Niemcy i zachodnia Europa jest pod takim samym ich działaniem jak Rosja! Dobrze wiemy, że Putin to mafiozo, to przemytnik narkotyków, to pospolity bandzior dzis rzadzacy Rosją!  Ale ktos go na do władzy dopuścił!! Nie mam wątpliwosci, że tzw konflikt Putina z Eskimosem Chodorkowskim i Bieriezowskim to kolejna ściema, taka sama jak ta POmiedzy Jaruzelskim i Michnikiem..Na dzień dzisiejszy prawie kazdy kraj UE jest zarządzany przez Eskimosów! Sarkozy, Merkel, Barozo, Tusku, Komorusku , to wszystko eskimosi albo skoligaceni z eskimosami! I nie chodzi tu o Eskimosów z Izraela, tylko tych z Światowego Kongresu Eskimosów którzy mulata Obamę uczynili prezydentem USA! I POmyslec że kiedys tak osmieszana i przypisana carskiej OCHRANIE tezy medrców Syjony w dziwny sPOsób uzyskuja realny kształt!

Vote up!
0
Vote down!
0
#133930

I mając taką świadomość i taką wiedzę pan bezgranicznie i ślepo popiera PiS?

Napiszę szczerze, nic do cholery nie rozumiem z tego co pan pisze na temat wiary w to, że PiS jest propolski i całkowicie oddany polskim interesom narodowym. Nic.

Vote up!
0
Vote down!
0
#133939

Nie jestem pewny drogi Pawle T czy to zrozumiesz, ale postaraj się.

Nieistiotne jest to co się stało wczoraj. Jest doświadczenie do bazy.

Nieistotne jest to co dzieje się teraz. Następne doświadczenie do bazy.

ISTOTNE JEST TO CO STANIE SIĘ JUTRO! KORZYSTAJĄC Z DOŚWIADCZEŃ ZAWARTYCH W BAZIE!

Nazywa się to myślenie państwowotwórcze. Nieistotny jesteś TY i JA. Nieistotne są nasze, takie czy inne poglądy. Poglądy to tylko i aż BAZA, FUNDAMENT! Najważniejsza jest obrona i ochrona Państwa i Narodu. I wszystko to co służy budowie, umacnianiu, niezależności i niepodległości Państwa i Narodu jest najważniejsze. TY i JA jesteśmy niczym. Najważniejsze jest Państwo i Naród!

Jeżeli tego nie będziesz w stanie pojąć.......

_______________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#133940

A Ty korzystasz z BAZY? Co sądzisz o przyszłości UE?

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#134124

Najpierw należy się zastanowić, czy Europa ma wogóle jakąkolwiek przyszłość. Ale załużmy, że ją ma. A więc widzę przyszłość Europy jako Europę Wolnych Narodów i Wolnych Ludzi. Europa kołchozowa musi paść. To tylko kwestia czasu. Dlatego nie należy się zbytnio przejmować trupem!

BAZA!. Mam taką BAZĘ o której Ty możesz przypuszczalnie tylko pomarzyć! Na tym forum piszą ludzie, którzy znają moją BAZĘ. Niektórzy tworzyli przed laty, wspólnie ze mną tą BAZĘ, z innymi tworzymy wspólnie właśnie TERAZ BAZĘ.

________________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#134293

Jakże ja Ci zazdroszczę tej BAZY... Ja jej, biedny żuczek, nie mam; Widać niegodnym, niegodnym...

Ale nic to! Jeszcze Polska nie zginęła! Jest Jurand, jest BAZA, jest git!

Alleluja!

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#134403

Jak widzisz nie każda ironia wychodzi na zdrowie. Jest takie stare polskie przysłowie. "Czemuś biedny? Boś głupi! Czemuś głupi? Boś biedny!" Ale czy te przysłowie ma zastosowanie tylko w kategoriach materialnych? A może również w kategoriach okazywania swojej wyższości intelektualno-BAZOWEJ przez ludzi takich jak Ty! Biedny żuczku!?

____________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#134436

Ironia jest bowiem cechą ludzi ponoć inteligentnych, lecz bardziej jest ostatnią bronią ludzi bezsilnych. Czyż to nie piękne: renegat ratus miota się bezsilnie w filcowym świecie? No sam miód...

Niestety, sam się mimowolnie wykluczam ze zdrowego, patriotycznego koścca narodu (sorry: NARODU), który to kościec przy czytaniu porusza ustami.

Gdybym jeszcze potrafił się skurwić, to zostałbym lemingiem, ale na tym polu też mnie Bóg nie wyposażył odpowiednio...

 

Czyli zostaje "biedny żuczek".

Alleluja, czy jak tam u Ciebie gadają: Hallelujah!

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#134513

Ale widzę, że dyskusja zaczęła wkraczać na filozoficzno-inteligentno-personalne tory. Kto tu jest ineligentny ironicznie, a kto ironicznie inteligentny. Wybacz, ale dla mnie to już zbyt wysokie progi. Nie odróżniam wysokiego C, od niskiego G. 

Co do NARODU. Dla mnie Naród jest wspaniały, tylko co poniektórzy jego członkowie to qrwy. To nie jest do Ciebie! Szanuję swój Naród, i szanuję historię mojego Narodu. A że Naród i Państwo Polskie to dla mnie dobra najwyższe, dlatego zawsze staram się pisać z dużej litery. Czy teraz zrozumialeś?

Wyjaśniwszy to myślę, że można śmiało zakończyć naszą dyskusję.

Aha byłbym zapomniał Hallelujah to się pisze, podobno z hebrajska, a wymowa jest lekko inna, Alleluja. Te dwa ejcze na początku i na końcu są sajlent.

Dziękuję za uwagę, przepraszam za ............ (wstaw co chcesz) I oczywiście pozdrawiam.

___________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#134625

Nasza wymiana ironii to nie bójka na ostro lecz sparing dla wprawienia ręki do szabli.

 

Naród nie może być wspaniały, bo sąsiedzi naprawdę ogrom wysiłku włożyli w pozbawienie nas elit. Ze smutkiem trzeba przyznać, że się im udało.

Dlatego - trawestując przytoczone przez Ciebie powiedzenie Marszałka - Naród to qwy, ale jednostki trafiają mu się wspaniałe.

Hallelujah to nie po hebrajsku, lecz po Waszemu za Kałużą. Wstydzisz się angielskiej pisowni?

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#134705

Hallelujah to nie po hebrajsku, lecz po Waszemu za Kałużą. Wstydzisz się angielskiej pisowni?

A jako, że się nie wstydzę języka angielskiego czy pisowni. Podaję ją po angielsku.
hallelujah
also halleluiah, 1530s, from Heb. hallalu-yah "praise Jehovah," from hallalu, pl. imper. of hallel "to praise" also "song of praise," from hillel "he praised," of imitative origin, with primary sense being "to trill." Second element is yah, shortened form of Yahweh, name of God. Replaced variant formation alleluia (12c.).

 

 

Pozdrawiam.

____________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#134800

no to daj mi alternatywe! W historii Polski zawsze mielismy wielkie jednostki i sprzedajna, zaprzańska większość! Zdaje sobie sprawę, iz wiekszość zawsze była i jest zachowawcza i tchurzliwa..W 1914 jak Piłsudski prowadził swoja Pierwsza Kadrowa z Krakowa do Kielc, to ludzie uciekali, kryli się, zamykali drzwi i okiennice..Mimo wszystko ta garstka straceńców robiła swoje co zaowocowało tym iż juz po 4 latach ci sami co sie chowali i uciekali, dali łupnia bolszewikom! Dlatego mimo mojego sceptycyzmu co do obecnych tzw Polaków wiem, iz gdy tylko uwierza w mozliwosć zwyciestwa, jesli tylko pozbeda sie starchu o swój smetny byt to POmimo iz dzis głosuja na Tusku i Komorusku, to własnie oni im POderzna gardła! Nie PiSowcy a własnie tzw elektorat POstUBecki który juz wkrótce odczuje na własnej skórze jak perfidnie i cynicznie został oszukany przez POstPZPRowców i ich POchodne! I nie mów mi o"ślepym poparciu dla PiS" bo jestes za młody! Ja zbyt duzo widziałem i nadal widze abys mi taki kit wciskał! Takie gadki mozna byłoby wziąśc pod uwage powiedzmy dwa lata temu a nie dzis po zbrodni smoleńskiej! Tylko idiota albo wróg Polski może dzis pisac o "ślepej wierze"!! To w takim razie wytłumacz mi racjonalność wiary w Tusku i Komorusku!! Skad bierze sie wiara w ewidentnych wrogów Polski z których jeden to człowiek Berlina a drugi Moskwy! Ja ci POwiem skad...na to składa sie kilka elementów: głowny to starch o doraźny byt, a reszta to POchodne tego pierwszego! Chazarobolszewia która od 1945 POstawiła sie w Polsce w roli zarządcy. Może Polaków trzymać za mordeę tylko i wyłącznie w oparciu o siły zewnetrzne..Michnikowszczyzna kiedys to robiła w oparciu o ZSRR ..po 1989 w oparciu o UE a ścislej Niemcy, natomiast obecnie o Niemcy i Rosje pospołu! Michnik dobrze wie, że bez wsparcia z zewnatrz, jego gazetka i te Radia Żyd nie wytrzymałyby miesiaca!! Owszem, konsekwentnie wypracowuje sobie zaplecze z tubylczej hołoty, skundlonego genu których odPOwiednio zagosPOdarowywuje!! Mimo wszystko wystarczy jakas iskara, jakiś zwrot historyczny i wtedy zobaczymy who is who! Reasumując...bracia Kaczyńscy własna krwia pokazali kim są!! To ludzie PiSu tak jak kiedys AKowcy są skrytobójczo mordowani! To ludzie PiSu są przez chazarobolszewickie media szkalowani tak jak kiedys AK-zapluty karzeł reakcji! Dokładnie te same metody, bo to ten sam bandyta który mordował Polaków po 1945 i dzis to robi to samo!! Jesli ci nie odPOwiada PiS, to wytłumacz mi katastrofę CASY, BRYZY i helikoptera w którym zgineli najlepsi polscy piloci!! I co? to tez byli PiSowcy? Czy Waldemar Pańko, Faltzman to PiSowcy? Czy ks.Niedzielak, Zych, Suchowolec to tez PiSowcy? Zraz po zbrodni Smoleńskiej ginie w rózny sPOsób 5 osób!! Gdzie my zyjemy? To jest cywilizowany kraj? I kto to robi... PiSowcy?Nie!! to robia Kiszczakowcy którzy wsadzili pajaca Tusku i Komorusku przy pomocy których zniewsalaja Polskę!! Czy ty człowieku zdajesz sobie sprawe iz jeden z najbogatszych surowcowo krajów świata jest jednoczesnie jednym z najbardziej zaniedbanych na świecie?! Polska to kraj dokumentnie okradziony! To kraj zdewastowany i nadal dewastowany!! Az dziw bierze że jeszcze nie zbankrutował!! Możemy to zawdzieczać mimo wszystko pracowitosci narodu i bogactwu kraju!! Ale jak długo? Przeanalizuj umowy gazowe obecnego gubernatora KoszerUBeklandu z Rosja...Kto zastopował rurociąg z Norwegii? Komuch Miller!! I co pisze ten bolszewik dziś? że to nie on. że to szwab Buzek!! Sprawa gazoportu w Świnoujściu..kogo wykiwali Putin z Merkelową? Kaczyńskiego czy tego pajaca Tusku? Co sie musi jeszcze stać?! Jakie nieszczęście musi dosiegnąć naród polski bay sie obudził?!

Vote up!
0
Vote down!
0
#133959

"Ruskie mają na nas wpływ, ale tylko taki na jaki umówią się z gebelsami. Zapisz sobie to i nie chrzań kaczych opowieści o ruskim dyktacie."

A dzieki komu mamy dzis ten dyktat ruskich z gebelsami? Zapomniałes jaka wściekłość była w Berlinie i Moskwie jak 2005 wybory wygrali kaczyńscy? ZaPOmniałeś jaka ulga była w Berlinie i Moskwie w 2007 jak wybory wygrał POtomek SSmana? No wiec nie chrza farmazonów bo to sie kupy nie trzyma!!

Wlasnie po to byla zbrodnia smolenska aby ruskie mogli sie dogadać z gebelsiakami!! Tylko ślepiec tego nie zauważył!

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#133962

A dzieki komu mamy dzis ten dyktat ruskich z gebelsami?

Nie mamy żadnego dyktatu ruskich. Ruskie bydełko chciałoby nami porządzić, ale jesteśmy sługami gebelsów, a oni nas z łap nie wypuszczą.

 

I nie podniecaj się tym, jak to Kaczyński udaremniał pogrążanie Polski i tym, jak Tusk nas wpycha pod obcy dyktat.

Polski prezydent, czy premier (kimkolwiek by byli i z jakiejkolwiek opcji politycznej by pochodzili) w stosunkach niemiecko - rosyjskich ma takie znaczenie jak pusta puszka po piwie w rowie przy drodze nr 61. Tego się dorobiliśmy.

 

Tak, kolego...

Przez nasze pańszczyźniane skłócenie Polska i jej najwyższe władze są obiektem drwin cywilizowanego świata i nawet ruskie kałmuctwo się z nas śmieje.

pozdrawiam

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#134118

wiesz co "ratus"..ja mysle że ty stosujesz taktyke szatana którego najwazniejszym celem jest spowodować aby uwierzono iz jego NIE MA!! Według ciebie nie było zaborów, nie było powstania kosciuszkowskiego, listopadowego, styczniowego...a jesli były to zapewne nie przeciw Rosji! Oczywiscie nie było zadnej wojny Polsko-Bolszewickiej, nie było tez paktu Ribentrop-Mołotow oraz zbrodni katyńskiej!! wreszcie nie było ponad pół wieku sowieckiego zniewolenia Polski pod szyldem PRL!  No i co najważniejsze nie mogło byc zbrodni smoleńskiej bo przeciez Rosjanie nie są do tego zdolni!

Na koniec Polska jest obiektem drwin przez takich jak TY!!  Ty jestes taki "pańszczyźniany" jak ten analfabeta Bolek czy ten ruski trep Komoruski którego motłoch wybrał sobie na prezydenta! Własnie w Londynie został pchniety nożem 19 letni Polak który został zabity przez 33 letniego Holendra tylko dlatego że ten młody Polak zaprzeczył istnienu polskich obozów koncentracyjnych i wywołania 2 wojny światowej przez Polskę!! To jest owoc wyboru polskiego motłochu!! szkoda tylko tego młodego człowieka..

Vote up!
0
Vote down!
0
#134134

Nie stosuję żadnej taktyki szatana i nie neguję ruskiej dominacji w przeszłości. Ale to przeszłość, kolego. HISTORIA.

Nie obsrywam się ze strachu przed ruskimi jak to czyni filcownia, bo ja jedyne co czuję do ruskich (Boże wybacz) to pogarda. Gardzę ich zwierzęcymi odruchami i owadzią stadnością. Ich kultura może być atrakcyjna dla moich psów, ale nie dla mnie.

pozdrawiam

 

PS.

A skąd Twoje myślenie, że ja pańszczyźniany?

Vote up!
0
Vote down!
0
#134145

17 wrzesnie 1939 jak ruscy weszli do Wilna, brudni, zawszeni na koniach szkieletach z sierscia jak na syberyjskim psie, Polacy z tak samo lekceważąco do nich podeszli jak ty to opisujesz..Odsyłam do ksiażek Sergiusza Piaseckiego- najlepszego znawcę ruskiej hołoty..POmylili sie strasznie..ta śmierdząca, zawszona ruska hołota okazała sie śmiertelnie groźna!! Własnie ze wzgledu na lekceważenie ich, wielu Polaków skończyło na Syberii!! I nie pieprz wiecej o niegroźnej rosjii bo POmysle że piszesz z ambasady ruskiej!! Pracowałem z ruskimi...i znam tych ludzi..To urodzeni niewolnicy, którzy szanuja tylko silniejszych od siebie..To ludzie o mentalności ulicznych subkultur, którzy podporzadkowani jakiemus bandycie o silnej osobowosci staja sie bestiami!! A obecnie Ruscy maja takiego bandyte i mafioza o silnej osobowosci który nazywa się PUTIN! Własnie tak jak ty sugerujesz, POmysleli bracia Kaczyńscy..nie przypuszczali że ten barbarzyński motłoch zorganizuje prymitywny, prostacki zamach w którym zginął prezydent RP, sztab polskiej armii oraz wielu zacnych Polaków!

Vote up!
0
Vote down!
0
#134278

Uparcie nie dostrzegasz jednej zasady do tyczącej Rosji:

Gdy Rosja jest groźna, to natychmiast atakuje. Gdy Rosja jest słaba, to siedzi w domu i stroszy pióra.

Jeśli Rosja miałaby dość siły by nas podbić, to już by nas atakowała. A jeśli nie atakuje, to znaczy że jest zbyt słaba. Prześledź historię; zawsze tak było. We wrześniu`39 czekała aż gebelsy nas wykrwawią, bo za słaba była na samotny atak.

 

Po drugie: otwórz mapę Europy i zauważ, że po drodze jest jeszcze Białoruś i Ukraina. I przestań się trząść.

 

Po trzecie: nie widzę zależności Polski od ruskich. Jeśli Ty widzisz - bądź łaskaw się podzielić wiedzą. Tylko bez numerów typu "tak jest, bo Kaczor tak stwierdził".

 

I na koniec: Piszesz, że "zamach" był prymitywny. A to był majtersztyk! Najpierw opóźnili lot tupolewa, dla niepoznaki dali wylądować jakowi, rozpylali sztuczną mgłę, zdalnie zresetowali wysokościomierz, wpłynęli telepatycznie na załogę by zignorowała wrzeszczącego TAWS-a, wiedzieli że w rejon upadku trzeba wysłać ludzi z bronią by dobijali polskich cyborgów, niewidzialnymi i bezgłośnymi śmigłowcami rwali ciepły jeszcze kadłub tupolewa... Człowieku; Darth Vader lepiej by tego nie zaplanował, a Ty gadasz "prymitywny...

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#134401

hehe, ratus...a po co mają nas napadac jesli oni tu sa poprzez takich jak ty?!! Owszem, POd koniec lat 90tych zabrali swoje wojska które i tak były nic nie warte i w sytuacji kiedy kolonia polska odmówiała ich zywić, trzeba było to tałatajstwo zabrać.A Bolek cymbał POtem pieprzył że to on wyprowadził ruskie wojska! Cały kłopot POlega na tym iz wojska ruskie zabrali, ale zostawili całą armie ruskich szpionów, śpiochów i agentów wpływu!! Ty jestes tego najlepszym przykładem...I nie dlatego że pieprzysz jak POtuczony, ale dlatego że wiesz po co to robisz!! Na tym własnie POlega bizantyjska przebiegłość..Ruska hołota nigdy nie pokonała wojska polskiego w otwartym starciu..a jednak przegralismy z nimi nie raz! A dlaczego? ano dlatego iż ich elity opanowały do perfekcji korupcje POlityczną oraz słuzby specjalne..Najlepszym przykładem jest król Stanisław Poniatowski który był na pensji carycy Katarzyny!! A obecnie Shroeder oraz Berluskoni których Putin skorumPOwał totalnie! To samo było po 1945 z komunistycznymi gnsekami typu Jaruzelski, to samo dzis jest z namiestnikiem Komoruskim! Mówiac najkrócej, obecna Polska jest naszpikowana ruskimi szpionami i agentami wpływu jak kufajka czerwonoarmisty wszami! W czasie wyborów w 2007 co 6 artykuł w polskojezycznej prasie w Polsce, ukazał sie na zlecenie ambasady Rosji!! W czasach PRLu w ZSRR wyhodowano cała armie ludzi POwiązanych z KGB z których jeden jest dzis szefem BBNu! Na koniec...gdyby w 18 wieku naszym nie zachciało sie uchwalac Konstytucji 3 maja, to do rozbiorów by nie doszło bo i po co? To samo jest obecnie...po co ma Putin wchodzic do Polski, kiedy ma swojego człowieka w Warszawie i to na najwyższym stanowisku w państwie od którego otrzymuje co chce!

Vote up!
0
Vote down!
0
#134468

Jeśli ja jestem (jak to piszesz) najlepszym przykładem ruskiego szpiona, to Ty wychyl toast za Najjaśniejszą i idź spać błogim snem, bo znaczy to że w Polsce nie ma ruskich szpionów.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#134504

O komuszych skurwysynach myślimy identycznie.

Tyle że ty pozostajesz w sferze emocji, a ja od szczeniaka kopię się z nimi w realu. Załóż kolego rękawice i wyjdź młócić komusze kurestwo, a zrozumiesz jak bardzo normalnym ludziom przeszkadza filcowe pseudopatriotyczne ujadanie z bezpiecznej odległości. Zrozumiesz, że kacze opowieści to dywersja.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#134701

hehe, nie ze mna te numery Bruner!! Jestes sprytny jak tyPOwy KGBista..Pewno że nie chodzi ci o PiS...tylko o Kaczyńskiego bo to on dla chazarobolszewii jest smiertelnym wrogiem co uzewnetrzniono w Smoleńsku!  PrzyPOmnij sobie Sikorskiego, Kaczmarka, Kluzikową, Mężydło jak bardzo atakowali komunistów, jak bardzo zwalczali Tusku i PO!! I co? Okazało sie iz to chazarobolszewicko-niemicko-ruskie wtyki! Myslisz że J.Kaczyński musiał oddać władze  tak jak to zrobił w 2007? Nic z tego..mógł rzucic jakiegos ochłapa temu przerosnietemu dupkowi Giertychowi, mógł nie ruszac tego pitekantropa Leppera i rządziłby do końca swojej kadencji!! Tylko po co? Co by to dało Polsce? co można było w takiej sytuacji wyrwać dla Polski jesli sądy, TK były i są w chazarobolszewickich rękach?! Z perspektywy czasu moim zdaniem J.Kaczyński jednak zrobił błąd...mógł dalej rzadzić i małymi kroczkami, po cichu rugować bolszewików i chazarobolszewików ze strategicznych miejsc w państwie..Ale uczynił inaczej..mysle że jego plan był bardzo groźny dla bolszewii że POstanowili ich zamordować! Jak mniemam zaraz mi tu sypniesz żydami w PiSie..No pewno że oni tam są, bo to ich taktyka aby być wszędzie!! W armii Hitlera było kilkudziesieciu generałów żydów!! Słynny Ajchman główny morderca zydów był 100% ŻYDEM! I jak to wszystko wytłumaczyć?! Gdzie tu logika? ja ci POwiem gdzie ta logika jest...W ZŁOCIE!! Czyli krótko mówiąc, w bogatych żydach którzy tak na prawde są twórcami holokausu, czyli celowego wymordowania biednych, zawszonych żydów , najlepiej czyimiś rekami a POtem jeszcze kazać sobie za nich zapłacić!! Czy to nie szatański plan? bo nie wierzę iz człowiek mógłby sie POsunąc do takiej perfidii bez udziału Lucyfera!! Dlatego wielu wykształciuchom nie tylko w Polsce takie cos nie miesci sie w głowie!!! W każdym normalnym sPOłeczeństwie sa potrzebni ludzie bogaci, średnio bogaci, biedni i bardzo biedni bo ktos musi mysleć i rządzić ale tez ktos musi sprzatać i kopać doły! Żydzi jako naród żyjacy na bazie innych narodów, nie POtrzebowali biednych żydów! Mało, biedny żyd był zakała i przeszkoda dla bogatych zydów od Rodschilda!! Biedny zyd był synonimem brudu i smrodu! Aby sie tego odium POzbyć, najlepiej było wymordować tych zawszonych ziomków, spalić ich razem z ich wszami..Sami tego nie mogli uczynić, wiec znaleźli głupich szwabów których przy POmocy Hitlera półżyda wymordowano biednych żydów co dzis chcą perfidnie zwalic na głupich Polaków- i niestety im sie to udaje! Ale nie martw się...Niemcy, Francuzi nie sa w lepszej sytuacji..żyje im się troche lepiej niz przecietnemu polskiemu wykształciuchowi, ale juz nie długo..Reasumując..zostaw zydów w spokoju i zajmij sie tymi którzy służą żydomasonerii i Świtowemu Kongresowi Żydów, czyli PO, SLD, PSL- bo tam jest główne ZŁO! Tam umiejscowił sie Szatan i realizuje swój plan zniszczenia Zostaw w spokoju PiS i J,Kaczyńskiego, bo on jest przez tych pierwszych zwalczany i traktowany jako śmiertelny wróg!  Nie mam watpliwosci iz w PiS ujawni sie jeszcze wielu farbowanych lisów od Michnika , Tusku i Komorusku..ale to niczego nie zmienia!! Wręcz przeciwnie..to winno kazdemu myślacemu Polakowi uprzytomnic jak niebezpieczny i bezpardonowy jest wróg Polski i Polaków!!"Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem"

Vote up!
0
Vote down!
0
#134727

tak obracał ,to już dawno by się nawrócił.Z Brunerem Ci to nie wyjdzie.

                                       Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy

#134735

Jeszcze raz skonstruuj ripostę, bo tu zapętliłeś się we własnych projekcjach:

 

Najpierw piszesz:

Jak mniemam zaraz mi tu sypniesz żydami w PiSie.

Potem zajadle udowadniasz jak to Żydzi szpuncą i psocą, co może i nie jest od rzeczy, a na koniec podsumowujesz:

Reasumując..zostaw zydów w spokoju i zajmij sie tymi którzy służą żydomasonerii i Świtowemu Kongresowi Żydów,

Kolego, ja słowem nie wspomniałem o Żydach. To Ty ich przywołałeś, rozprawiłeś się z nimi epistolarnie, a na koniec radzisz mi bym zostawił ich w spokoju.

Dziwne to, ale Bruner przecież ciągle zdziwiony chodził.

Zdrówka życzę

Vote up!
0
Vote down!
0
#134855

He, he :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#134872

hehe, Pawieł T i spólka..no pewnie że nie chodzi tu o wszystkich żydów, tylko tych chazarobolszewickich, tych od Lenina, Kaganowicza, Trockiego...czyli tych którzy stworzyli ZSRR, Putinu, Tusku i Komorusku! Przecież wy wiecie dlaczego Gross jako stary chazarobolszewik  własnie teraz uskutecznia kolejna  antypolska kampanie! Przeciez wy wiecie co to i kto to Bilderberger , Komisja Trójstronna..Przeciez wy wiecie że mulata Obamę  na prezydenta wsadził Goldman Schaks( przepraszam za niepoprawna pisownie) powiązanego z Putinu..Na koniec, przeciez wy wiecie że odsiadka chazarobolszewika Chodorkowskiego to taka sama sciema jak odsiadka w PRLu chazarobolszewików Michnika, Kuronia i spółki stworzona po to aby ten "dysydent" za 5 może 10 lat mógł pod nowym szyldem kontynuować chazarobolszewickie panowanie nad tym biednym, zniewolonym ruskim narodem!! Wiesz Pawieł i spółka na czym POlega wasz kłoPOt tu na niepoprawnych? Ze tu wasze macki jeszcze nie siegaja, że nie macie tu jeszcze swoich cenzorów tak jak na onecie, wp.pl czy gazeta.pl gdzie są wycinane takie wyPOwiedzi jak moje a przepuszczane takie jak wasze!!  Niepoprawni.pl nie musi was wycinac nawet jak mu sie cos nie podoba, bo w konfrontacji na równych prawach nie macie szans!! "Wśród idiotów głupek wydaje sie być mędrcem"- to stara rabinacka madrość...A więc trzeba tylko sprowadzic dyskusję na jak najgłupszy POziom typu Monika Olejnik, trzeba wykształciuchom POdrzucic prymitywną rozrywke typu Kupa Wojewódzki albo Majewski Show, trzeba tylko znaleść jakiegoś prymitywa i analfabete  typu Bolek Walesa i uczynić go prezydentem i interes chazarobolszewicki  się kręci!! Ale warunek jest jeden...trzeba zostac monopolistą medialnym!! I po to wałsnie został stworzonu portal niepoprawni.pl aby chazarobolszewii wyrwać możliwość monoPOlizacji mediów co sPOwoduje koniec ery LUCYFERA!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#134929

Panie natipak1, tutaj chodzi przede wszystkim, żeby nie służyć dwóm panom jednocześnie. Pana retoryka przypomina mnie tych złoto ustnych patriotów z AK i z niepoprawnych, którzy po wojnie okazali się wielkimi polskimi patriotami i kombatantami wojennymi (albo uciekinierami z Polski, bo ich komunistyczny reżym Jaruzelskiego z Polski wyrzucił, nikt nikogo nie wyrzucał!), a jedyne co robili w czasie wojny to nosili ziemniaki ze swojego wozu drabiniastego do ziemianki akowskiej gdzieś w lesie, żeby zaraz po wojnie skazywać w sądach doraźnych żołnierzy NSZ za kolaborację z Niemcami, której nigdy nie było w wykonaniu żołnierzy NSZ.

Dzisiaj tacy patrioci jak pan, ale nie jest pan osamotniony są wpatrzeni ślepo w PiS, daliby się za niego pokroić, jednocześnie nie widząc, że PiS i oni sami są na krótkim sznurku żydostwa. Przekonają się tym dopiero wtedy, gdy żydowski knut wbije się im w bok...

Kto podpisał traktat lizboński, kto zakazał ekshumacji zwłok w Jedwabnym, kto Polaków wysłał na nie naszą wojnę do Iraku i Afganistanu, kto wprowadził do polskiego Sejmu RP święto Chanuka, kto wreszcie chciał kupić tarczę rakietową, która Polsce do niczego, by się nie przydała, ćwiczebne rakiety bez głowic bojowych, jedna do trzech takich baterii miało się znaleźć w Polsce, jednak do obrony Polski takich baterii byłoby potrzeba około 120-130, żeby zabezpieczyć nasz kraj przed atakiem rakietowym, kto jeździ po dyrektywy do Brukseli i do Izraela? Kto wreszcie dookoła siebie otoczył się żydostwem w postaci wszelkich dostępnych doradców?

Proszę to wszystko jeszcze raz przeanalizować w swoim sumieniu, ma pan odpowiednią wiedzę, ale oskarża pan niepotrzebnie ludzi o czyny, których nigdy nie dokonali i zapewne nigdy nie dokonają...

"Niewolnictwo" - Andrzej Kołakowski.

Vote up!
0
Vote down!
0
#135160

 Zapomniales jeszcze o tych co nogi moczyli, w czasie kiedy " poprawni"  bojownicy o wolnosc siedzieli internowani w osrodkach wypoczynkowych. Koncz wasc, szkoda klawiatury, nie uda Ci sie nikogo sprowokowac.A Twoje odwolywanie sie do sumienia jest smieszne! Bo jakos nie probujesz swojego uruchomic piszac takie bzdety! Twoje sumienie gryzie pewnie kogo innego!

Vote up!
0
Vote down!
0
#135169

 Zapomniales jeszcze o tych co nogi moczyli, w czasie kiedy " poprawni"  bojownicy o wolnosc siedzieli internowani w osrodkach wypoczynkowych. Koncz wasc, szkoda klawiatury, nie uda Ci sie nikogo sprowokowac.A Twoje odwolywanie sie do sumienia jest smieszne! Bo jakos nie probujesz swojego uruchomic piszac takie bzdety! Twoje sumienie gryzie pewnie kogo innego!

Vote up!
0
Vote down!
0
#135171

Moim skromnym zdaniem swoją energię i intelekt powinniśmy wykorzystywać do naprawy naszej umęczonej Ojczyzny.Podziwiam Nitipaka1 i Ciebie za słuszne i celne riposty,natomiast uważam,zebyśmy sobie dali spokój z nawracaniem tych,w kim {"ten instykt narodowy wymarł,kto już hasła narodowego dawnym czuciem polskim nie słucha i nie odgaduje,temu nic nie mamy do odpowiedzenia"}

                                              Adam Mickiewicz

Proponuje opuscic to środowisko

                      Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy

#135176

Oj namieszałeś pan, panie Pawle T. Oj namieszaleś. Prawdziwy groch z kapustą.

Biedny PiS nawet nie wie, że wysłał żołnierzy polskich do Afganistanu  .... już w pażdzierniku 2001, a do Iraku już... w 2003 roku.

W przypadku Tarczy Antyrakietowej albo  jesteś kompletnym ignorantem, albo....., a jeżeli to pierwsze to przynajmniej nie powtarzaj bzdetów Sikorskiego i Tuska. Nie mówiąc już o rosyjskiej agitce.

Dyrektywy z Brukseli, Berlina, Moskwy, hm... czy czasami nie pomyliły ci się partie i ludzie?

Pana retoryka przypomina mnie tych złoto ustnych patriotów z AK i z niepoprawnych, którzy po wojnie okazali się wielkimi polskimi patriotami i kombatantami wojennymi (albo uciekinierami z Polski, bo ich komunistyczny reżym Jaruzelskiego z Polski wyrzucił, nikt nikogo nie wyrzucał!)

Oj, coś tu strasznie pana Pawła T uwiera. Nie może przeżyć, że tych kombatantów akowców, zaplutych karłów reakcji oraz tych wstrętnych solidaruchów, uciekinierów z Polski, których to zacny tow Jaruzelski ze swoimi kolegami głaskał po główkach te wredne niewdzięczniki wzięły i uciekły, a na dokładkę narobiły w Polsce bałaganu przez który to tak bardzo cierpi pan Paweł T! Oj nie może przeżyć tego nasz dzielny pan Paweł T.

Chciałbym przypomnieć panu Pawłowi T, że w Polsce jest pewien święty obyczaj. O zmarłych mówi się dobrze, albo wcale. Szczególnie zmarłych, skrytobójczo zamordowanych w służbie RP!!!

Jedwabne, Chanuka czy mycka to naprawdę mały pikuś. Były o wiele poważniejsze rzeczy do zarzucenia. ALE ICH JUŻ NIE MA!!!

Aha, przypuszczam, że mój Ojciec poprosiłby pana grzecznie, aby pan przestał sobie wycierać gębę zołnierzami NSZ.

Reasumując pańską "twórczość" na tym portalu muszę powidzieć to samo co kiedyś powiedział nurniflowenola pańskiemu koledze. Cytuję: "SPIERDALAJ!!!!!

I tym to serdecznym pozdrowieniem zakończyłbym moją odpowiedź daną panu Pawłowi T.

________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#135384

Jurandzie, dzieki za ta ripostę..Jest prawda że w PRLu za Gomułki jak AK rehabilitowano, cała masa szubrawców i złodziei kur okresu wojny zapisało sie do ZBOWIDu udajac AKowców! Znam wiele takich nazwisk z okregu świetokrzyskiego którzy cynicznie i perfidnie wykorzystywali szyld AK dla swoich złodziejskich celów..i to wykorzystuje Paweł T-chyba świadomie..Co do NSZ..Bohun z kieleckiego wyprowadził swoich żołnierzy którzy znalezli swoje nowe ojczyzny gdzieś na Zachodzie i w obliczu niebywałej nagonki do dnia dzisiejszego slad po nich zaginął! A tak na marginesie nigdy nie słyszałem aby bracia Kaczyńscy albo któs z PiSu wypowiadał sie źle o NSZ, ale za to zanam wielu z PO, SLD czy PSL do dnia dzisiejszego wylewajacy POmyje na tych niewatpliwie polskich patriotów! Cos mi sie wydaje, że Paweł T całkiem świadomie swoimi wyPOwiedziami chce zasiac ziarno watpliwości w młodym pokoleniu Polaków którzy maja coraz mniej mozliwosci konfrontowania najnowszej historii Polski z tym co pisza i publikuja chazarobolszewicy od Michnika!

Vote up!
0
Vote down!
0
#135425

Każda dyskusja z panem kończy się w ten sam sposób. Panie Jurand, czy pan tylko udaje niedoinformowanego chłopka roztropka, czemu pan za każdym razem po żydowsku zmienia kontekst i znaczenie mojej wypowiedzi? Czemu pan każdą dyskusję sprowadza do poziomu rynsztoka?

Przecież chyba ma pan odrobinę wiedzy na temat tzw. kombatantów z AK? Dam kilka przykładów, Leszek Kołakowski, Bartoszewski, Małachowski...po wojnie okazało się, że było więcej takich kombatantów z podziemia patriotycznego niż miały na swoim stanie wszystkie organizacje podziemne podczas trwania całej II wojny światowej. Nic mnie nie uwiera, pana coś uwiera i ja doskonale zdaję sobie sprawę, co to jest, prawda o komunistach i żydostwie, którzy rządzą w Polsce nieprzerwanie od 1945 roku aż do dnia dzisiejszego.

PiS zamiast podtrzymywać decyzję SLD o wysłaniu naszego wojska do Iraku i Afganistanu mógł wycofać nasze wojska z Iraku i Afganistanu będąc w Polsce przy władzy, LPR oraz Samoobrona na pewno, by go poprały w tej sprawie, niestety PiS jest na krótkiej smyczy żydostwa z Ameryki, nie dostając w zamian tego nic, mowa o Polsce i Polakach pewnie sami politycy są za te ich decyzje zapewne wynagradzani. PiS niczym się nie różni od PZPR-ów z tym, że tamci byli oddani Związkowi Sowieckiemu, mowa o strategicznych decyzjach PiS-u istotnych dla Polski. Tylko o takich mowa, tylko takie mam na myśli. Budowa muzeum Powstania Warszawskiego albo dekorowanie Polaków za to, że ratowali w czasie wojny żydów do takich strategicznych decyzji dla Polski nie zaliczam.

Jednak przy istotnych głosowaniach w Sejmie RP PiS zawsze głosuje tak samo jak PO, SLD i PSL, to pewnie przypadek?

To pan wiele spraw myli i gmatwa z premedytacją albo z braku wiedzy, niestety nie wiem, co jest prawdziwą przyczyną takiego pańskiego zachowania panie Jurand. To tak jak z tym, że Giertychowie popierali Solidarność albo, że narodowcy polscy byli za Solidarnością i KOR-em albo to, że w pierwszej Solidarności były jakieś nurty polityczne sanacyjny(Piłsudski) i na przykład nurt narodowy (Dmowski), co jest nieprawdą.

Pan się, by przynajmniej nie ośmieszał, właśnie pan coś napisał o swoim ojcu żołnierzu NSZ.

Tak, mieliśmy od Stanów dostać 3 baterie patriotów bez głowic bojowych, szkolne, i to było za rządów PiS-u, a nie PO i PSL. Czytał pan w ogóle umowę na zainstalowanie tych mobilnych baterii rakietowych w Polsce, co pan wie na ten temat?

O Żydzińskim, chociaż zmarło mu się kilka dni temu nikt nie pisze spokojnie albo w ogóle na niepoprawnych, jest na jego temat z kilkadziesiąt tekstów, jednak akurat to nikomu tutaj nie przeszkadza, nie zauważył pan tego panie Jurand? Jak zwykle poglądy rodem z opowieści o Kalim, jak Kaliemu dali, to Kali dobry i zadowolony, ale jak Kaliemu odebrali, to Kali zły i wkurzony.

Ty tyle wiesz o żołnierzach NSZ co o święcie Chanuka i żydostwie w Polsce oraz o tym, kto podjął decyzję o tym, że w Jedwabnym nie było ekshumacji ciał pomordowanych tam żydów przez niby Polaków. Takie rozporządzenie wydał Lech Kaczyński będąc w tym czasie prokuratorem generalnym w Polsce podczas rządów SLD i prezydentury Kwaśniewskiego.

To co pisał na twój temat chłop ze wsi jest świętą prawdą o tobie Jurand. Kto pozwala na to, że w obozach zagłady znajdujących się na terenie Polski dyrektorami tych obozów są sami żydzi, kto pozwala na rasistowskie marsze żydostwa w Polsce w ich święta? Co w tym kierunku zrobił PiS będąc przy władzy w Polsce, aby to zmienić? Co zrobił?! Wprowadził do Sejmu RP Chanukowe święto uświęcające zwycięstwa żydów nad gojami, a więc nami również. Sam s... ob... Jedyne co potrafisz robić to pisać nieprawdę, obrażać innych ludzi posługiwać się metodami ubeckimi, na przykład wyszukiwaniem o kimś, kto nie ukrywa swojego imienia i nazwiska obraźliwych o, nim insynuacji i ohydnych kłamstw z innych portali. Do tej pory nie napisałeś jak się nazywasz i, czy jesteś obywatelem Polski czy już nie. Miej, chociaż na tyle osobistej odwagi chłopie...

No to mnie ubawiłeś tym, żebym nie obrażał żołnierzy NSZ, jeszcze w latach 70-tych oni siedzieli w ubeckich więzieniach, gdy tacy kombatanci z AK jak Kołakowski, Małachowski i Bartoszewski pisali o nich, że to byli kolaboranci niemieccy i, że niektórzy z nich skazywali ich na więzienia w sądach doraźnych za ich domniemaną i nigdy nieudowodnioną kolaborację z nazistami Niemcami, ech panie Jurand...kompromitacja, kolejna z pańskiej strony...A Jacek Kuroń pisał w prasie podziemnej o nich, że ich największymi wrogami nie są wcale komuniści tylko polscy narodowcy, a było to w roku 1977, ale i tak dla wielu KOR to potęga, dlatego pan Romaszewski tyle lat był w PiS-e, żeby tylko on, a pan Macierewicz, pewnie o niczym nie wiedzieli, z kim się łączyli i, z kim współpracowali...Pewnie nie czytali tych gazetek i nie byli pod wpływem trockisty Kuronia.

Pan panie Jurand w mowie kulturalnych ludzi nie powinien zasługiwać na żadną odpowiedź z mojej strony, to była ostatnia odpowiedź dla pana na pana obraźliwe teksty na mój temat. ;))) Masz tutaj plecy, możesz w takim razie robić wszystko, zdaję sobie z tego sprawę Moryc. Jednak jeśli myślisz, że mnie sprowokujesz, to się bardzo mylisz Mojsza.

Szalom.

p.s.

Tak, tak Mojsza pana z Polski wyrzucił Jaruzelski i Kiszczak pod groźbą śmierci, bo nie miał pan innego wyjścia...:D

Vote up!
0
Vote down!
0
#135480

Proponuję powstrzymać się narażie od tej walki słownej.Pawle.T -czytając Twoje wpisy czasem się zastanawiam,czy Twoje intencje są szczere?Aha-przede wszystkim na początku chcę Cię zapewnić,że dalej mam polskie obywatelstwo i nigdy nie zamierzałem z niego zrezygnować,nie tylko dlatego ,że komunisci żądali w tamtych czasach(lata 80-te ubiegłego wieku) około $300,co nawet na kieszeń pół Jankesa,pół Polaka(wtedy) było dość sporą sumą.No ale do rzeczy,postanowiłem się wtrącić do tej dyskusji,ponieważ widzę,że tu dużo piany i nic z niej nie wynika,a Ty chociaż jesteś atakowany z wielu stron ,to dalej  potrafisz zachować umiar i kulturę.Nic nam nie da kłócić się o to ile Żydów jest w Polsce,czy gdzie indziej,czy Kołakowski i Bartoszewski to szuje,czy patrioci.Przestańmy sobie sypać piaskiem w oczy.Lepiej zastanówmy się co zrobić,żeby Ojczyznę ratować,bo to że znajduje się w stanie zgniłego rozpadu to chyba każdy się zgodzi.Już chociażby z faktu ,że na Twoim Blogu zawsze prawie potrafisz zgromadzić rzeszę komentujących i to o różnych poglądach -sam ten fakt zmusza mnie abym miał do Ciebie szacunek, pomimo że możemy się różnić diametralnie .Uznanie też za umiejętność dobierania tematów , a także za kulturę Twoich odpowiedzi.Po tylu atakach tak z lewa jak i z prawa niejeden by się poddał i zaczął myśleć o emeryturze.Nie mam czasu bo obowiązki mnie wzywają ,ale postaram się jeszcze odnieść do ostatnigo Twojego komentarza .

                       Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy

#135531

Nie rozumiem, dlaczego pan zaczyna dyskusję ze mną, którą rozpoczął Jurand? Jeżeli pan nie zna moich intencji oraz moich myśli i ma pan obawy względem mojej szczerości, wystarczy przeczytać moje wpisy, dla odmiany potem proszę przeczytać komentarze Juranda oraz jego wpisy. Wtedy być może stanie się wszystko jasne dla pana. Dodam, że w odróżnieniu od pana Juranda nie ukrywam swojej tożsamości, nie mam nic do ukrycia. Nikomu również nigdy nie kazałem znikąd spierdalać na pewno tego nie robiłem na niepoprawnych, widocznie taki język wskazuje na szczerość i dobre intencje piszącego takie słowa. Jeszcze raz napiszę, nie mam nic do emigrantów Polaków żyjących na obczyźnie. Mój wpis tym razem nie był na ten temat, piszę o dwulicowości PiS-u i o jego niezrozumiałych dla mnie decyzjach oraz o najnowszych głosowaniach PiS-u w Sejmie RP oraz o tym, że te głosowania PiS-u są takie same w tym przypadku jak PO, SLD oraz PSL-u, że w Europie jest wiele narodów, które tak jak Polska ma kłopoty z możnymi tego świata, a więc z Rosją - Federacją Rosyjską, Stanami Zjednoczonymi oraz Izraelem. W swoich wpisach piszę, co należałoby zrobić, aby w Polsce zapanował ład i porządek, lustracja, dekomunizacja, dezubekizacja, wyczyszczenie wymiaru sprawiedliwości, szkolnictwa polskiego, odsunięcie od władzy i od urzędów publicznych w Polsce ludzi, którzy nie są Polakami albo nie mają obywatelstwa polskiego, to na początek. Powrót Polaków zza granicy, zwłaszcza ze wschodu Rosji, oddanie Polakom ich własności, które im po wojnie zabrała komuna i żydokomuna, która z tych dóbr korzysta do tej pory i na naszej polskiej krwawicy dalej się dorabia, m. in. poprzez kształcenie nowych pokoleń tzw. "polaków". Trzeba również zrobić porządek z lożami masońskimi, z różnymi fundacjami począwszy od Fundacji Batorego, ludzi związanych z Komisją Trójstronną oraz z Grupą Bilderberg, zerwać stosunki z Funduszem Walutowym oraz Bankiem światowym, zmienić warunki przyjęcia nas do Unii Europejskiej, a jeżeli to nie przyniosłoby efektu po prostu opuścić struktury unijne! Nie płacić żadnych odszkodowań żydowskim stowarzyszeniom za poniesione przez nich straty wojenne, wyrzucić z Polski z obozów koncentracyjnych bandytów kłamców oświęcimskich, z tzw. biznesu związanego z żydowskim holokaustem.

Czy to nam zapewni PiS?

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#135539

Dlaczego wtrąciłem się do dyskusji,to wydawało mi się że wyjaśniłem dosyć dokładnie w poprzednim komentarzu.Jeśli sobie nie życzysz,to oczywiscie przestane się tutaj wtrącać .Na Twoim Blogu-Ty jesteś gospodarzem i uszanuję Twoją decyzję.Nie będąc pewny jakie zamiary masz w stosunku do mnie ,postaram się streszczać.Z trescią Twego komentarza -pod moim -zgadzam się .Masz bardzo dużo racji w tym co napisałeś,można by z pewnoscią znależć dużo więcej błędów jakie popełnił S.P. Lech Kaczyński.Tylko powiedz mi ,czy to ma jakikolwiek sens akurat teraz o tym pisać?Przypuszczam,że prawie wszyscy,którzy tutaj komentują,wiedzą o tych błędach,zdają sobie z nich sprawę ,ale w obecnej chwili w jakiej znajduje się nasz Kraj,nie wolno nam się o to sprzeczać,nie możemy dopuscić do tego,aby nasi przeciwnicy zacierali ręce z radosci widząc nas skłóconych .pokażmy że w takich momentach potrafimy się dogadać ,zjednoczyć ,razem wspólnie dążyć do wyznaczonego celu.Wtrącając się ,tylko to chciałem przekazać ,nic więcej.Zgodzisz sie chyba,że większość piszących na tym portalu uważa,że został nam tylko pan Jarosław Kaczyński,który ma największe szanse zostać wybranym i który byłby skłonny rozpocząć naprawę .No a Ty piszesz o jego błędach czy wadach.Podajesz w większosci fakty,fakty prawdziwe,ale musisz sobie zdać sprawę że w obecnej sytuacji to jest odbierane jako jątrzenie.Na koniec nie będę komentował Twojej dyskusji z Jurandem ,nie to było celem mojego komentarza poprzedniego,jak i tego.Co do intencji i Twojej szczerosci to istotnie nie powinienem od tego zaczynać ,przepraszam,zbyt krótko jestem na Niepoprawnych aby mieć jakiś osąd co do tego.

           Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy

#135683

Panie amero, prosto, żeby nie przedłużać, żydki niech sobie u siebie walczą i się jednoczą, ja za nich nie zamierzam przelewać swojej polskiej krwi. To jest jednoczenie tylko wykorzystywanie Polaków do ich gierek i picie naszej polskiej krwi, które trwa nieprzerwanie w Polsce od 1945 roku, w postaci podatków, wykorzystywania naszego wojska ze bezcen w Iraku i w Afganistanie, wykupienie w Polsce wszystkiego co można było wykupić, płacenie im jakiś wymyślonych przez nich odszkodowań, kupowanie od nich zupełnie bezwartościowego uzbrojenia, oddawanie im nie ich majątków w Polsce, w granicach byłej II RP. Wydawanie w Polsce za nasze pieniądze obraźliwych książek na temat naszej kolaboracji z Niemcami w czasie II wojny światowej, zawłaszczenie sobie i tylko sobie holokaustu, tak jakby Polaków Niemcy nie mordowali tylko za to, że jesteśmy Polakami. Zawłaszczenie wszystkich obozów koncentracyjnych znajdujących się w granicach Polski dla swojej judaistycznej nazistowskiej polityki, która ma na celu stworzenie nowej rasy panów.

Ja nie chcę w Polsce Judeopolonii, czy jest to przez pana do przyjęcia i do zrozumienia? Dla mnie PiS to żydowska partia i taka już pozostanie, chyba, że w najbliższym czasie zmieni swoją politykę i pozbędzie się ze swoich szeregów polityków oraz doradców, którzy tylko udają Polaków.

Nie zamierzam przy PiS-e się jednoczyć, dla mnie to taki sam wróg dla Polski jak PO, PSL, SLD, Korwiny, Olechowskie, Jany Krzysztofy Bieleckie, Belki, Piskorskie, Palikoty, Borowskie. Jeszcze niedawno nie miałem takiego zdania na temat PiS-u, jednak fakty same za siebie mówią i same się bronią, jaka jest prawda o tej partii i całej ich polityce zewnętrznej i zewnętrznej. PiS jest partią kanalizującą uczucia i niezadowolenie polskich patriotów oraz polskich narodowców, do tego ona im tylko służy, reszta to dym w oczy dla Polaków, te wszystkie gesty, które tak naprawdę w polityce nie mają żadnego znaczenia, to są tylko symbole drogie sercu każdego Polaka, ale one nie decydują o tym, że Polska będzie suwerenna i wolna. Czas to wreszcie zrozumieć. Tyle w temacie, ja panu nie zabraniam się z nikim jednoczyć, ma pan własny rozum, ma pan wolną wolę, droga wolna.

Polska jest opanowana przez żydostwo i przez komunistów i właśnie to trzeba zmienić w Polsce, a nie się przy nich jednoczyć. Tak trudno to zrozumieć będąc Polakiem i patriotą?

Nie słyszał pan o agentach izraelskich, którzy są wszędzie i nie pobierają za swoje usługi od Mosadu żadnych pieniędzy, myśli pan, że takich nie ma i tutaj?

Pozdrowienia.

http://polacy.eu.org/

Vote up!
0
Vote down!
0
#135766

Już to cytowałem nie tak dawno -"trudno znalezć Żyda,który chciałby być człowiekiem pośród ludzi".Chociaż jednostki się zdarzają,z pewnoscią polubiłbyś Janusza Szpotańskiego,gdybyś przeczytał jego dzieła,a szczególnie "Towarzysz Szmaciak".No ale nie o tym chciałem pisać,pomimo że Ty znowu jak widzę zaczynasz swój chocholi taniec-ja o wyborach a Ty o Żydach.Powiem też krótko,-walcz dalej z Żydami ,ale jestem pewny,że po zwycięstwie PIS-u i pana Jarosława Kaczyńskiego będziesz  pierwszy w szeregu piał z zachwytu jakie to ogromne zwycęstwo "odnieśliśmy".

                            Pozdrawiam Cię

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy

#135795

Dość długo zastanawiałem się czy wogóle warto odpowiadać, ale dlaczego nie. Wprawdzie napuszony i bardzo niestrawny styl, gdzie pan Paweł T miesza prawdę z fikcją a zaistniały fakt interpretuje bardzo dowolnie, mieszając daty i ludzi. Zastanawiałem się wielokrotnie dlaczego to robi. Wnioski zachowam dla siebie.

Każda dyskusja z panem kończy się w ten sam sposób. Panie Jurand, czy pan tylko udaje niedoinformowanego chłopka roztropka, czemu pan za każdym razem po żydowsku zmienia kontekst i znaczenie mojej wypowiedzi? Czemu pan każdą dyskusję sprowadza do poziomu rynsztoka?

Nie każda dyskusja z panem Pawłem T kończy się w jakokolwiek sposób, bowiem pan Paweł T jak tylko to nie pasuje do jego wizji zmienia temat, zaczyna mieszać fakty, względnie "zapomina: odpowiedzieć na zadane pytanie. Zaprawdę ciekawy sposób dyskuscji. Czy żydowski? Nie wiem. Ale przypuszczam, że pan Paweł może coś na ten temat powiedzieć.

Przecież chyba ma pan odrobinę wiedzy na temat tzw. kombatantów z AK? Dam kilka przykładów, Leszek Kołakowski, Bartoszewski, Małachowski...po wojnie okazało się, że było więcej takich kombatantów z podziemia patriotycznego niż miały na swoim stanie wszystkie organizacje podziemne podczas trwania całej II wojny światowej. Nic mnie nie uwiera, pana coś uwiera i ja doskonale zdaję sobie sprawę, co to jest, prawda o komunistach i żydostwie, którzy rządzą w Polsce nieprzerwanie od 1945 roku aż do dnia dzisiejszego.

Insynuuje pan coś co nigdy nie miało miejsca, a szczególnie jeśli chodzi o "strasznego dziadunia" oraz jego sposobu wyjścia z Kacetu. Czytając moje teksty tu i gdzie indziej, znajdzie pan więcej na ten temat. Ale postępuje pan według zasady. Rzucę błotem, coś się napewno przyklei.

To pan wiele spraw myli i gmatwa z premedytacją albo z braku wiedzy, niestety nie wiem, co jest prawdziwą przyczyną takiego pańskiego zachowania panie Jurand. To tak jak z tym, że Giertychowie popierali Solidarność albo, że narodowcy polscy byli za Solidarnością i KOR-em albo to, że w pierwszej Solidarności były jakieś nurty polityczne sanacyjny(Piłsudski) i na przykład nurt narodowy (Dmowski), co jest nieprawdą.

I następne kłamstwo! Girtychowie popierali Solidarność? Czy to nie pan czasami takie tezy jeszcze nie tak dawno wysuwał? To, że w Solidarności istniał nurt narodowy i KOR, to jest fakt potwierdzony przez historyków. Nigdy nie wpominałem o Dmowskim i Piłsudskim w Solidarności. Kłamstwo na kłamstwie i kłamstwem pogania. Styl pana Pawła T. Osobista uraza czy działanie zalecone?

Tak, mieliśmy od Stanów dostać 3 baterie patriotów bez głowic bojowych, szkolne, i to było za rządów PiS-u, a nie PO i PSL. Czytał pan w ogóle umowę na zainstalowanie tych mobilnych baterii rakietowych w Polsce, co pan wie na ten temat?

A czy pan wie co to była Tarcza Antyrakietowa i dlaczego Lechowi Kaczyńskiemu tak zależało aby ją zainstalować w Polsce. A kto i dlaczego do tego nie dopuścił? Dla ułatwienia dodam, że to wcale nie byli Amerykanie.

O Żydzińskim, chociaż zmarło mu się kilka dni temu nikt nie pisze spokojnie albo w ogóle na niepoprawnych, jest na jego temat z kilkadziesiąt tekstów, jednak akurat to nikomu tutaj nie przeszkadza, nie zauważył pan tego panie Jurand? Jak zwykle poglądy rodem z opowieści o Kalim, jak Kaliemu dali, to Kali dobry i zadowolony, ale jak Kaliemu odebrali, to Kali zły i wkurzony.

A co mnie obchodzi ś.p. biskup Życiński. Jedyne co mogę powiedzieć na ten temat to "świeć Panie nad jego duszą" Nie wiem czy pan Paweł T wie, że w Polsce jest święte prawo. O zmarłych mówimy tylko dobrze, albo wcale. Ja milczę.

Ty tyle wiesz o żołnierzach NSZ co o święcie Chanuka i żydostwie w Polsce oraz o tym, kto podjął decyzję o tym, że w Jedwabnym nie było ekshumacji ciał pomordowanych tam żydów przez niby Polaków. Takie rozporządzenie wydał Lech Kaczyński będąc w tym czasie prokuratorem generalnym w Polsce podczas rządów SLD i prezydentury Kwaśniewskiego.

To samo tyczy ś.p. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, skrytobójczo zamordowanego wraz z 96 osobami z odradzającej się elity intelektualnej, cywilnej i wojskowej, pod Smoleńskiem. Mogę jedynie powiedzieć, że Jedwabne i Chanuka, to był mały pikuś wobec tego co obciążało konto ś.p. pamięci L. Kaczyńskiego.

Kto pozwala na to, że w obozach zagłady znajdujących się na terenie Polski dyrektorami tych obozów są sami żydzi, kto pozwala na rasistowskie marsze żydostwa w Polsce w ich święta? Co w tym kierunku zrobił PiS będąc przy władzy w Polsce, aby to zmienić? Co zrobił?! Wprowadził do Sejmu RP Chanukowe święto uświęcające zwycięstwa żydów nad gojami, a więc nami również. Sam s... ob... Jedyne co potrafisz robić to pisać nieprawdę, obrażać innych ludzi posługiwać się metodami ubeckimi, na przykład wyszukiwaniem o kimś, kto nie ukrywa swojego imienia i nazwiska obraźliwych o, nim insynuacji i ohydnych kłamstw z innych portali. Do tej pory nie napisałeś jak się nazywasz i, czy jesteś obywatelem Polski czy już nie. Miej, chociaż na tyle osobistej odwagi chłopie...

Chodzi panu o moje nazwisko? Ależ proszę. Czy odpowiada panu Grzegorz Szczepan Brzęczyszczykiewicz? Obywatel wolnego Księstwa Mazowsze? Zresztą już KJW pytał o to samo i dostał tą samą odpowiedź. Jakieś szmery?

No to mnie ubawiłeś tym, żebym nie obrażał żołnierzy NSZ, jeszcze w latach 70-tych oni siedzieli w ubeckich więzieniach, gdy tacy kombatanci z AK jak Kołakowski, Małachowski i Bartoszewski pisali o nich, że to byli kolaboranci niemieccy i, że niektórzy z nich skazywali ich na więzienia w sądach doraźnych za ich domniemaną i nigdy nieudowodnioną kolaborację z nazistami Niemcami, ech panie Jurand...kompromitacja, kolejna z pańskiej strony...A Jacek Kuroń pisał w prasie podziemnej o nich, że ich największymi wrogami nie są wcale komuniści tylko polscy narodowcy, a było to w roku 1977, ale i tak dla wielu KOR to potęga, dlatego pan Romaszewski tyle lat był w PiS-e, żeby tylko on, a pan Macierewicz, pewnie o niczym nie wiedzieli, z kim się łączyli i, z kim współpracowali...Pewnie nie czytali tych gazetek i nie byli pod wpływem trockisty Kuronia

Na jedno znajdzie pan odpowiedź powyżej. A może tak nowe nazwiska? Zaraz, zaraz nie bardzo rozumiem o co chodzi. Rok 1977 Czy rozmawiamy o PAX Bolesława Piaseckiego? Co do Maciarewicza, to nie jest pan godny zawiązywać sznurówek u jego butów.

Aha, jeszcze jedno. Ja tylko grzecznie poprosiłem aby nie wycierać sobie gęby żołnierzami NSZ. Proszę nie próbować się nimi podpierać. Trochę nieładnie.

Kończąc już tą odpowiedź mogę tylko powiedzieć, że dla mnie jest pan conajmniej niewiarygodny.

Żegnam i zdrówka życzę.

___________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#135667