Kto chce przenieść krzyż spod Pałacu Prezydenckiego?

Obrazek użytkownika Paweł T
Kraj

Inspirowany filmem zamieszczonym przez blogerkę "Rebeliantka"
w jej felietonie zatytułowanym przez nią:
"Stowarzyszenie Ziemiańskie w obronie Krzyża", wysmażyłem swój mały tekścik.

http://niepoprawni.pl/blog/417/stowarzyszenie-ziemianskie-w-obronie-krzyza

Oraz poprzez obejrzenie filmu:

http://www.youtube.com/watch?v=dQ1HlI9HMkg&feature=player_embedded

Bardzo dobre pytanie.

Komu przeszkadza ten krzyż?

Bezmyślnym lemingom?

Co. Tusk & Komorowski & Spółce nie chodzi o to, o co tak często wielu z Was drodzy niepoprawni prosicie i oczekujecie po nich chrześcijańskich odruchów, iż jak będą patrzeć się na ten krzyż, to będzie ich gryzło sumienie. Oni już wcześniej zapowiedzieli, że Kaczyńscy odejdą w kompletnym zapomnieniu (takie były ich plany, przecież w tej katastrofie mieli zginąć obydwaj), i że Polacy nie będą o nich po ich odejściu ze sceny politycznej dobrze mówić. Jednak stało się zupełnie inaczej.

Teraz chcą, aby poprzez usunięcie krzyża z tego miejsca Polacy o Lechu Kaczyńskim zupełnie zapomnieli oraz o tych ludziach, którzy lecieli 10 kwietnia 2010 roku do Katynia. Oni chcą wymazać z pamięci Polaków poprzez ten czyn to wszystko czego w swoim życiu ci ludzie dokonali dla Polski. Oni nie mają sumień ani honoru, tak więc odwoływanie się do ich zasad, sumienia, poczucia przyzwoitości oraz do naszej tożsamości narodowej nie ma żadnego sensu. Oni naszą tożsamość narodową i tych ludzi mają po prostu w dupie!

Z miejsc publicznych mają zniknąć krzyże, tak jak zniknął kiedyś z naszego herbu narodowego. Czy Polacy chcieliby, aby z ich krajobrazu zniknęły krzyże? Nawet ci niewierzący, ale kochający Polskę oraz jej historię. Przecież nawet Rosjanie wrócili do swoich chrześcijańskich korzeni, powrócili do herbu Romanowów oraz coraz częściej widać na ich szyjach ich prawosławne krzyże. Mimo to, że większość z nich jest ateistami, a ich przodkowie mordowali swoimi własnymi rękoma duchowieństwo rosyjskie, niszczyli też swoje miejsca kultu, rosyjskie cerkwie prawosławne, a samą rodzinę Romanowów w bestialski sposób ich rodzime lemingi zamordowały. Ale kto nimi wtedy manipulował, tak jak w dzisiejszych czasach polskimi lemingami? Kosmici?

Krzyż kiedyś był symbolem Polski i wszystkich Polaków (Czy tak jest w dzisiejszej Polsce?), dzisiaj już takie symbole IM nie są do niczego potrzebne.
Stąd właśnie to zamieszanie wywołane przez nowoczesnych budowniczych przyszłego doskonałego świata w sprawie tego staromodnego i nikomu niepotrzebnego symbolu zacofania i chrześcijańskiej obłudy, który nie wiadomo jak przetrwał w polskich duszach aż do dzisiaj.

Jeszcze raz zadaję to pytanie dyskutantom w tym wątku:

Komu zależy na tym, aby ten krzyż zniknął z tego miejsca i dlaczego?

Czy Państwo nie potrafią tych onych nazywać po imieniu?
Kto dokładnie chce to zrobić, lemingi?

Lemingi bez wyraźnego rozkazu z góry przekazanego im za pośrednictwem "gównianej gazety" oraz przez "TVN w kółko nieprawda przez 24 godziny" nie potrafią nawet znaleźć ubikacji, aby tam załatwić swoje fizjologiczne potrzeby, a Państwo od nich wymagacie tak skomplikowanych dla nich sformułowań i podjęcia decyzji o usunięciu krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego?

Kto spowodował, że z polskiego herbu narodowego zniknęły koniczynki oraz zamknięta korona uwieńczona krzyżem świętym?

Lemingi już wtedy w Polsce żyły oraz ich przywódcy stada, Co. Komorowski & Tusk & Spółka?!

p.s.

Jeszcze jedną sprawę chciałbym poruszyć w swoim wpisie na temat Krzyża. Często słyszymy w rozmowach Polaków o tym Krzyżu, że ten krzyż postawili polscy harcerze. Jacy harcerze, którzy dokładnie harcerze postawili ten krzyż, przecież jest kilka organizacji harcerskich, strzeleckich i skautowskich w dzisiejszej Polsce!? Przecież polskie harcerstwo zresztą tak jak i polskie społeczeństwo jest niestety podzielone, trzeba sobie z tego zdawać sprawę, to samo dotyczy polskiego Kościoła. Generalnie polskie harcerstwo po wojnie zostało całkowicie zniszczone przez polskich i sowieckich komunistów, a na dodatek przed wojną również dzieliło się na dwa obozy, które ze sobą rywalizowały, ale na zasadach zdrowej konkurencji i w poszanowaniu polskiej tradycji i tożsamości.

Przecież Polacy ci świadomi Polacy wreszcie powinni sobie z tego zdać sprawę, że Gajcy, Zawadzki, Bytnar, Dawidowski należeli do zupełnie innego przedwojennego harcerstwa niż na przykład Baczyński. Teraz w świadomości Polaków, którzy mówią na innych Polaków, że ci są lemingami, wypowiadając te słowa nie zdają sobie chyba zupełnie z tego sprawy kim był przed wybuchem wojny Gajcy, a kim był na przykład Baczyński i do jakiego harcerstwa oni należeli oraz do jakich organizacji paramilitarnych? Ci ludzie przypominają mi trochę z tego powodu bardziej rozgarniętych lemingów. Nie wiem skąd u tych ludzi w takim razie taka pycha oraz zupełny brak pokory oraz ta wyższość wykazywana przez nich nad tymi "właściwymi lemingami"?

Myślę jednak, mam taką nadzieję, że ta świadomość w polskim społeczeństwie z dnia na dzień będzie się rozwijała i zmieniała na lepsze.

Wojna domowa i walki między Polakami to ostateczność, proszę o tym pamiętać. Mam nadzieję, że nie znajdziemy się w kolejnej historycznej matni w jakiej znajdowali się Polacy już wielokrotnie w naszej historii, a z której nie będzie tak jak kiedyś nie było dobrych wyjść i w efekcie tego trzeba będzie znowu zginąć w beznadziejnej walca o naszą ukochaną Ojczyznę Polskę i jej wolność. Trzeba wszystko zrobić, aby tak się nie stało.

Ci młodzi ludzie zbierający podpisy pod ich petycją o to, żeby ten krzyż zniknął spod Pałacu Prezydenckiego to anarchiści finansowani przez różne klony światowego postkomunizmu.

Oni przed niczym się nie cofną. Jednym z ugrupowań tych skrajnie lewackich organizacji, które dążą do zniszczenia Polski jest ANTIFA.

To jedna z wielu ich akcji:

To właśnie oni oblewają farbami i fekaliami pomniki pomordowanych żołnierzy podziemia patriotycznego walczącego w Polsce z rodzimymi zdrajcami i sowieckim okupantem po 45 roku. Najczęściej oblewają te pomniki pomarańczowymi farbami, robią to w różnych miejscach w Polsce, dochodzi do jeszcze większych zniszczeń tych miejsc pamięci narodu polskiego niż samo oblewanie przez nich tymi farbami. Policja polska oraz prokuratura nie robi w tym celu nic, aby tych sprawców wykryć a potem ich ukarać, media polskojęzyczne najczęściej nic na ten temat nie mówią. To właśnie ANTIFA oraz tzw. pokojowo nastawieni anarchiści zwolennicy Owsiaka, zwolennicy miłości każdego z każdym niszczą pomniki żołnierzy AK, WiN czy NSZ. Myślę, że świadomi Polacy powinni o tym wiedzieć, że naszą polską młodzież organizacje antypolskie ich własnymi dziećmi i młodzieżą polską manipulują oraz napuszczają TYCH MŁODYCH NIEŚWIADOMYCH niczego MŁODYCH LUDZI na innych Polaków i wykorzystują ich do zbierania podpisów pod tą niepolską inicjatywą.

Kto ich opłaca i inspiruje do tych haniebnych czynów przeciwko naszej Ojczyźnie Polsce?

Polacy?

Brak głosów

Komentarze

Sama dzisiaj kilkakrotnie użylam slowa "lemingi", bo czasem ... ręce opadają. Ale masz rację, Pawle.

Pozdrawiam

#76830

Poruszyłeś bardzo ważny temat godła. Zamierzam o tym szerzej napisać.

kaczoorek

#76850

O! Chętnie przeczytam. :)

#76863

Ja też będę czekał na Twój wpis kaczorku na temat naszego godła narodowego z wielką niecierpliwością.

#76866