Kilka pytań ode mnie do Polaków?

Obrazek użytkownika Paweł T
Kraj

A to mój komentarz do sondaży albo sondażów, muszę zapytać się o to "bula", jak poprawnie napisać "te" albo "se" słowo, przeprowadzanych na "losowo wybranej grupie 1000 Polaków" na temat ich preferencji politycznych, które powinny być, moim zdaniem całkowicie zakazane na rok przed wyborami parlamentarnymi oraz inne dotyczące wyborów politycznych wśród losowo wybranych grup Polaków. :) Tak się jednak w Polsce nie stanie, ponieważ i na tym można dużo zarobić, kolejny żydowski geszeft, na który można przecież przekręcić ogłupionych polskich gojów.

W Polsce trwają zażarte dyskusje oraz spory pomiędzy Polakami na temat najnowszych sondaży opublikowanych w polskojęzycznych mediach na temat, której partii politycznej zasiadającej w ławach poselskich w polskim parlamencie ostatnio w sondażach przyrosło, a której partii wśród polskiego społeczeństwa poparcie zmalało, druga część polskiego społeczeństwa boi się interwencji czarnego luda z Rosji, inni natomiast trwonią swój czas na dyskusjach o tym, dlaczego żona Obamy nie zaszczyci swoją obecnością polskich salonów politycznych, intelektualnych i biznesowych oraz rządzących Polską "żydowskich elit" i, czy to jest sukces rządzącej obecnie Platformy Obywatelskiej, czy jednak jej wielka druzgocząca porażka? A o czym niby pani Obama ma rozmawiać z panią Komorowską? Temat cukierniczy oraz konwenansów obowiązujących kulturalnych ludzi jest już nieaktualny i przerobiony. Nasza poprzednia prezydentowa wszystkich Polaków, nauczyła już wszystkich Polaków, jak to robić przy stole, dokładnie jak jeść bezy i jak się mają zachowywać przy stole, na dodatek pani Komorowska w odróżnieniu od pani Obamy kupuje swoje garsonki przecież w zupełnie innych butikach. :))

A co z ruchem bezwizowym pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Polską oraz Izraelem a Polską?

Czy państwo wiedzą, ilu obywateli Izraela czeka w Izraelu na przyjazd do Polski w ruchu bezwizowym, który nasze obydwa Państwa od pewnego czasu już obowiązują. Dlaczego tak dużo obywateli Izraela chce przyjechać do antysemickiej Polski opanowanej przez bandytów boiskowych tzw. kiboli, którzy w większości są przecież nazistami? ;)

Czy to ma coś wspólnego ze zbliżającymi się zmianami w prawie zakupu ziemi w Polsce przez obywateli niepolskich? Co państwo sądzicie na temat zmian dotyczących funkcjonowania polskiej służby zdrowia od 01-07-2011 roku?

http://sluzba-zdrowia.wip.pl/prawo-w-sluzbie-zdrowia/prezydent-podpisal-ustawe-o-dzialalnosci-leczniczej

Obama do Polski przyjeżdża po to, aby wydać odpowiednie dyrektywy w imieniu swoich zwierzchników, którzy go oddelegowali na fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych pomniejszym figurantom zarządzającym w dniu dzisiejszym Polską, ta wizyta dotyczy przede wszystkim naszych złóż gazu łupkowego oraz decyzji o tym, kto tak naprawdę będzie czerpał z eksploatacji tych złóż korzyści i, kto tak naprawdę będzie na tym zarabiał.

Dlaczego w polskim sejmie wszyscy jak zwykle zgodnie przyjęli nową ustawę o prawie atomowym i rozwijaniu się na terenie Polski nowych technologii, które wykorzystują energię atomową?

http://www.atom.edu.pl/index.php/aktualnosci/128-aktualnosci/380-rada-ministrow-przyja-projekt-nowego-prawa-atomowego.html

W tzw. polskich mediach ogłaszają same sukcesy naszego polskiego rządu oraz jego wielkie osiągnięcia w polityce międzynarodowej i wewnętrznej oraz przede wszystkim zawiadamiają miejscową tłuszczę o postępach w budowie "polskich stadionów i autostrad", które już teraz nie należą do Polaków, niestety, aby Polska mogła dalej się rozwijać we wcześniej zamierzonym kierunku oraz mogła osiągnąć już wkrótce pozycję Hiszpanii albo Turcji, już nie Irlandii ani Japonii, trzeba w tym celu zrobić coś z polskimi kibicami piłkarskimi. Ponieważ to oni między innymi przeszkadzają w tym, aby Polska stała się drugą Turcją albo trzecią Hiszpanią. Polscy kibice piłkarscy oraz wrogie ośrodki internetowych wichrzycieli, tak przecież wrogie postępowej części polskiego społeczeństwa, opłacane z reaktywnych źródeł, które rozwinęły się w internecie, nie potrafią tego zrozumieć. Do tych reakcyjnych bad należą przede wszystkim wywrotowe wrogie Polsce elementy "blogerskie" i internetowe, z którymi "nasi" ukochani rządzący Polską na szczęście już wkrótce zrobią ostateczny porządek. Sarkozy już wydał walkę swoim internetowym burzycielom porządku światowego, teraz czas, aby i polskie demokratycznie wybrane władze w wolnych wyborach poszły drogą walki z polskim zaprzaństwem i narodowo-nacjonalistycznym ciemnogrodem...

Bezustanna młócka na froncie walki o postęp i dobrobyt w Polsce, która w "naszych polskich" mediach trwa dalej można opisać krótko w następujących zdaniach. PIS patriotyczny okopany na swoich z góry ustalonych pozycjach, niestety niektórym pisowskim politykom wystają nieopatrznie z ich kieszeni jarmułki, PO niepatriotyczna, ale za to jakże światowa, nowoczesna, postępowa i liberalna, oni już nawet swoimi myckami nie muszą się przejmować. W tym samym czasie SLD zaprasza do Polski Martina Schulza wielkiego przyjaciela Polski i wszystkich Polaków, który po przewodnictwie Polski w Parlamencie Europejskim oraz w całej Unii Europejskiej oczekuje po naszym polskim rządzie bardzo dużo oczywiście dobrego, w odróżnieniu od zdradzieckiej polityki Węgier, która okazała się kompletną klapą i porażką dla zjednoczonej Europy. Masońsko - żydowska oligarchia zarządzająca Parlamentem Europejskim już chyba nie da drugiej takiej doskonałej szansy narodowi węgierskiemu na to, aby swój kraj pogrążyć w całkowitej biedzie i destabilizacji oraz przemyślanemu wynarodowieniu węgierskiego narodu. Na wieść o tym na Węgrzech dochodzi podobno do masowych samobójstw. :)

I najnowsza wiadomość, Roman Giertych razem z Radosławem Sikorskim zamierzają walczyć na innym froncie walki o postęp, równość, braterstwo i sprawiedliwość. Tym frontem okazał się internet, w którym gazety internetowe dopuszczają do publikowania skandalicznych antysemickich i wrogich polskiej władzy, chamskich i ordynarnych wypowiedzi internautów. Jestem ciekaw, kto najbardziej dotkliwie na tym ucierpi, czy to będą wielkonakładowe gazety, czy zwykli pomniejsi blogerzy i małe portale społecznościowe, które stały się jedyną ostoją polskości i prawdziwej wiadomości dla wielu Polaków oraz wiedzy, którą dzięki takim miejscom jak nasz portal mogą zdobywać?

Chwała Wielkiej Polsce.

Oczywiście na koniec jako promocja proponuje Państwu do obejrzenia kolejny filmik z narodowej kolekcji, tym razem filmik o faszystowsko - nazistowskim mieczyku Chrobrego:

Paweł Tonderski.

Brak głosów