Kilka krótkich wątków zebranych przeze mnie na temat katastrofy smoleńskiej.

Obrazek użytkownika Paweł T
Świat

Polska to My.
Dlaczego możni tego świata milczą w sprawie przyczyn katastrofy smoleńskiej z dnia 10-04-2010 roku?

Tak się dzieje, gdy w zamach jest/było zaangażowane więcej niż jedna strona medalu, dziwne w tej sytuacji jest stanowisko NATO, Stanów Zjednoczonych, Izraela, czyżby nikt z rządzących ludzi tymi państwami nic nie wiedział i nadal nie wie na ten temat? No i ten dziwny wybuch wulkanów na Islandii, na który potem zrzucono winę za nieobecność wielu przywódców światowych na pogrzebie śp. pary małżeńskiej Kaczyńskich na Wawelu?!

...

Za
blogerem "tadman"-em z niepoprawnych:

"Najśmieszniejsze jest tłumaczenie, że samoloty nie mogły latać, bo pył zatarłby silniki odrzutowe. Natomiast już w następne dni aż do teraz samoloty latają bez skrępowania. Ktoś kto zajmuje się pyłami submikron-owymi wie, że taki pył utrzymuje się w atmosferze na znacznej wysokości przez co najmniej pół roku. Więc przez zdecydowanie dłuższy czas powinien obowiązywać zakaz lotów lub/i ciągłe śledzenie przemieszczania się pyłu w atmosferze".

Koniec cytatu.

...

To jest właśnie ta wielka polityka, wszyscy wiedzą moim zdaniem, kto stoi za tym zamachem-katastrofą, ale nikt nic nie powie, ponieważ śmierć ludzi znajdujących się na pokładzie samolotu prezydenckiego (w większości przypadków) opłacała się wszystkim możnym tego świata, ponieważ w ten sposób osłabiono Polskę. Większość ludzi, która zginęła/uległa wypadkowi w tej zagadkowej katastrofie, to byli ludzie zaangażowani w wielką politykę światową oraz w polską politykę wewnętrzną. Nawet wtedy, gdy nie lubi się PiS-u, Kaczyńskich i ich ludzi trzeba sobie z tego zdawać sprawę.

Dlatego tak ważna jest obecnie jedność między Polakami, mimo podziałów i różnych poglądów występujących pomiędzy nami, które czasem kształtują się w nas na podstawie fałszywych danych lub nieprawdziwej wiedzy historycznej i politycznej.

Niestety, polityka PiS-u względem USA (rządu federalnego) oraz popieranie Izraela i jednoczesna walka prawie ze wszystkimi sąsiadami Polski była, moim zdaniem błędna, przy całkowitym ignorowaniu wydarzeń na Ukrainie, gdzie swoją państwowość i suwerenność naród ukraiński chciał/chce budować na pamięci o Banderze mordercy swoich rodaków oraz nas Polaków?!

Niestety, doradcy i wywiad śp. pana Lecha Kaczyńskiego całkowicie zawiódł, nikt o zdrowych zmysłach nie powinien pchać się w ręce swojego śmiertelnego wroga Rosji Sowieckiej, tym bardziej, gdy w tej walce nie ma się żadnych atutów, gdy nie można być pewnym swoich sojuszników Izraela oraz Stanów Zjednoczonych, zwłaszcza wtedy, gdy rząd Federacji Rosyjskiej również od pewnego czasu zaczął podążać drogą sprzyjania Izraelowi oraz Stanom Zjednoczonym.

Co na to wskazuje?

Na przykład chęć przystąpienia Rosji do NATO, w zasadzie już jej obecność w natowskich strukturach oraz chęć przystąpienia Rosji do Unii Europejskiej. Dowodem na, to jest również ingerencja NATO w Libii, jeszcze dwadzieścia lat temu taka interwencja w tym kraju byłaby niemożliwa, po prostu Rosja, by na to nie pozwoliła! Uświęcanie od pewnego czasu w Rosji tak jak w Polsce święta Chanuka przez Miedwiediewa oraz przez Putina. Plan wprowadzenia na świecie Nowego Porządku Światowego - New World Order (NWO) idzie w dobrym i wcześniej zamierzonym kierunku.

Pytanie na dzisiaj, kiedy nastąpi zbrojna interwencja Ameryki (USA) i NATO w Iranie?! Co dostaną w zamian, za to, za pozwolenia na taką interwencję Rosjanie (ich rząd), którzy idą na krótkiej smyczy rosyjskich Chasydów, ich bracia z innych plemion żydowskich w zasadzie w Polsce już wszystko wykupili? Nie wiem tylko, czy rząd rosyjski wydzierżawił na pewien czas swoje złoża naturalne albo tylko pozwolił na wydobywanie swoich złóż, czy być może sprzedał swoje złoża całkowicie bez możliwości na wpływanie na to, co się będzie działo z nimi w przyszłości oraz to, w czyich rękach na dzień dzisiejszy te złoża rosyjskie się znajdują? Oczywiście miejsce wydobycia złóż naturalnych nadal znajduje się w na terenie Rosji, jednak z tego co wiem, ich złoża, które są eksploatowane od dłuższego czasu są już na wyczerpaniu, a nowych odwiertów nikt w Rosji nie prowadzi. Ktoś kto zna odpowiedź na to pytanie, wie również, po której stronie na 100% znajduje się dzisiaj Rosja. ;)))

Niestety, doradcy pana prezydenta Lecha Kaczyńskiego, to byli albo podwójni gracze albo całkowici amatorzy i laicy w sprawach polityki i układów międzynarodowych oraz jej dynamiki, niestety niektórzy tzw. doradcy polityczni w Polsce do tej pory stoją w 1939 roku a inni, natomiast zatrzymali się w okresie pomiędzy rokiem 1980-1989. Przykładem takiego zatrzymania się tych ludzi jest z ich strony ciągłe przypominanie oraz odwoływanie się do polityki prowadzonej względem Polski i ZSRR przez Margaret Thatcher oraz administrację Ronalda Reagana, które często jest słyszane w kręgach polskiej prawicy na różnych forach dyskusyjnych, jako dobry przykład do tego, aby dalej szukać w Wielkiej Brytanii oraz w Stanach Zjednoczonych naszych naturalnych sojuszników militarnych i ekonomicznych. (?)

p.s.

Dziwne jest, że w przypadku ataków terrorystycznych na WTC, metro w Londynie oraz na kolej podmiejską w Madrycie rządzący w tych krajach wiedzieli już po kilku minutach lub po kilku dniach, że to na pewno zrobili terroryści arabscy powiązani z al Kaidą, jednak już o tym, że wszyscy ci ludzie byli związani z ludźmi wywodzącymi się z Arabii Saudyjskiej oraz Emiratów Arabskich, a więc militarnych sojuszników NATO oraz Stanów Zjednoczonych nikt nic nie pisał i nikt tego tematu nie drążył w wiodących mediach światowych. ;))) Tak jak dzisiaj nikt z możnych tego świata nie drąży tematu katastrofy smoleńskiej. Bo i po co? Jednak niektórzy Polacy są dalej gotowi walczyć i przelewać swoją krew w sprawie interesów rządzących Ameryką, bo już nawet nie samych zwykłych Amerykanów, którzy tak jak my są ofiarami polityki swojego rządu i chcą dalej walczyć w interesie Izraela, co dla mnie osobiście jest kompletnym idiotyzmem, ci ludzie są pozbawieni całkowicie wyobraźni, to są po prosty dyletanci albo ludzie ogłupieni, może być jeszcze jedna przyczyna takiego zachowania, to są ludzie opłacani przez Izrael albo przez Amerykę, innej ewentualności nie widzę.

Polecam do obejrzenia:

Brak głosów

Komentarze

Panter74
Prawdą jest że "zachodu" nie obchodzi to co się stało, bo ponoć był to spisek wielonarodowy (służb). Tym gorzej dla nas.. Zamach w Lockerbie wykryli, bo śledztwo było i chcieli wiedzieć, a tu nie ma śledztwa poza-tym co robią internauci. A ich i tak nazwą oszołomami. Zmowa milczenia i brak przylotu "wielkich Europy" na pogrzeb Prezydenta R.P. dużo wyjaśnia. "Nasza" prokuratura to zakładnik służb, wiedzieliśmy to od dawna, o podpisali to oni sami dziś..
Styl "śledztwa" wyjaśnia wszystko. Resztę widać jak na dłoni, czyli te 40 % Tu154 co zostało też wiele mówi. A jak ich załatwili naprawdę, to nie ma szans poznać, bo wyjątkowo się do tego "ruscy" i inni przyłożyli. Tym gorzej dla Polski, tego kraju nie ma tak naprawdę.

Panter74

#148871

Dziękuję za rozsądny komentarz, chciałbym tylko jeszcze dodać do tego jedną uwagę od siebie, do tego wszystkiego dochodzi podział Polaków, na tych, którzy twierdzą, że to był na pewno zamach i na tych, którzy twierdzą, że to była na pewno katastrofa. Przecież w tej sytuacji staje się oczywiste, że właśnie wielu możnym tego świata na takiej sytuacji zależy, aby ona trwała w Polsce, najlepiej podzielić Polaków na dwa wrogie sobie obozy, a potem wywołać w Polsce wojnę domową. To byłoby najlepsze rozwiązanie dla syjonistów i dla tych, którzy dążą do NWO. Polska już to w swojej historii przecież przerabiała dwukrotnie w ostatnich stu latach. :)

Jest wielu chętnych do tego, aby taka sytuacja trwała w Polsce. Najgorsze jest to, że wielu Polaków nazywa innych Polaków mianem lemingów będąc samymi lemingami. ;) Taka sytuacja, która obecnie ma miejsce w Polsce dla wielu z możnych tego świata jest bardzo korzystna.

Chwała Wielkiej Polsce.

#148875

Sojusznicy USA są w praktyce przynajmniej militarnie bezpieczni - konsekwencja agresywnej amerykańskiej polityki nie wahającej się długo przy kwestiach użycia siły. W sytuacji Polski beznadziejnie słabej ekonomicznie i militarnie nie ma alternatywy. Wystarczy popatrzeć na nasze granice wytyczone po II wojnie w dość umowny sposób.

Milczenie równie nietrudno zrozumieć jak i niechęć do uczestnictwa w pogrzebie. Przecież dążyć do wyjaśnienia albo podejmowac jakieś działania mozna tylko razem z kims z Polski. Z kim? Z rządem , prezydentem i częścią elity politycznej zaangazowanej w zacieranie śladów?

#148888

że zamach smoleński trzeba rozpatrywać przez pryzmat NWO. Zbyt mocno skupiamy się na bezposrednim wykonawcy-mieczu, a znaleźć trzeba też zleceniodawcę-mózg, a tym jest NWO. Nie ma już polityki polskiej, ale Polska jest zaledwie puzzlem w układance światowych rządców. To uświadomienie jednak wpycha w depresję, bo jesteśmy maleńkimi pioneczkami w grze. Pozdrawiam

Petrus

#148899

Jacek Karpiński: "Co ja robię, jak mam kłopoty? Nic nie robię. Po prostu olewam. Moja dewiza jest bardzo prosta: martwię się, jeśli mogę coś w mojej sytuacji zmienić. Jeśli nic nie mogę zrobić, przestaję się martwić. Jeśli nic nie mogę poradzić na świństwo, po co miałbym jeszcze sam się zadręczać!" http://www.historycy.org/index.php?showtopic=33075

#148902

ściągnięty ze strony Darmowe Filmy.eu., film pt. Krzyż. Jestem zbulwersowany, ilością agresywnego chamstwa, w tym post komunistycznym narodzie. Nie mówię nawet o szacunku dla zmarłych. Mówię o nienawiści do żywych. Obejrzyjcie sami, zobaczcie te gęby psychopatów w jednakowych koszulkach, z nadrukiem K2. To dzieci i wnuki tych, co zgotowali nam ten los. Kolaborantów z PZPR i SB., z wojska podległego Armii Czerwonej. Jakiż obcy jest ich język nienawiści, jaka wrogość dla patriotów. Dla krzyża i Polski.

#148914