Ukraina - WOLNA czy BANDEROWSKA?

Obrazek użytkownika cccp.ue
Idee

W interesie polskiej racji stanu jest Wolna Ukraina, ale już absolutnie nie jest nią Ukraina  Banderowska.

Niewątpliwie nasza sytuacja uległaby znacznemu pogorszeniu, bo do przyjaznego nam Izraela, przyjaznej Rosji, takichże Niemiec i USA, doszłaby Przyjazna Ukraińska Republika Bandery.

Ciekawe, czy nasi politycy  - szczególnie Kaczyński, bo o innych nie warto wspominać, bo to najzwyczajniejsi szmaciarze - tego nie widzą?

Przecież nawet poprawne politycznie audycje TVP, TV WSI, TV Polsat, nie są w stanie ukryć, że Majdan jest sterowany z Niemiec, Izraela (a więc i USA), oczywiści swoje dolewają tam i Rosjanie.

Z Zachodu są pieniądze, spyża i żołd dla protestujących, zalecenia, jak atakować, jak sie bronić, jak podgrzewać atmosferę. Na zdjęciach widać, że strzelają obie strony, kompromitujące Janukowycza nagrania - upublicznione przez Majdaniarzy - wyraźnie wskazują, że jednak protestujący strzelają ostrą amunicją do milicjantów, którzy dostają rozkaz informowania o tym d-ców i dopiero wtedy otwierania ognia. Snajperzy rządowi strzelają z poziomu ulicy lub z okien i dachów budynków. A na filmach widać było także strzelających w górę. W górę nie strzelają rządowi snajperzy. W górę strzela się do snajperów rządowych, usadowionych w i na budynkach.

To zwyczajna rozgrywka USraela, UE i Rosji.

Zapłacą za to zwyczajni Ukraińcy, których mi żal.

ALE NIE ŻAL MI BANDEROWCÓW.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Banderowcy.

Za raz na cokoly po Leninie postawia Bandere jak tylko pogania jewreji i moskali.

Tyle ze pytanie czy pogonia bo jedni i drudzy nie ma ja zamiaru stworzenia wolnej Ukrainy tak jak wolnej Polski.

Vote up!
10
Vote down!
-3
#418341