Satyra na III Rzeczywistość Polską

Obrazek użytkownika Gawrion
Humor i satyra

Wojciech Sumliński śmieje się w twarz agentom byłych służb specjalnych. Przygotowywana przez nich prowokacja, która miała zniszczyć dziennikarza w odwecie za ujawnianie nieczystych powiązań tychże, okazała się nieskuteczna.

Czujni jak zwykle okazali się czołowi polscy dziennikarze, którzy solidarnie stanęli w obronie kolegi i obnażyli zamiary skompromitowanych agentów. Prokuratura umorzyła rozpoczęte na wniosek prowokatorów śledztwo z oczywistego braku dowodów przy jednoczesnym istnieniu mocnego alibi na niewinność dziennikarza.

 

Sprawiedliwości stało się zadość podwójnie, ponieważ kilka miesięcy później, dotychczasowy marszałek sejmu, Bronisław Komorowski, został odwołany ze swojej funkcji. Sejm jednogłośnie zdecydował o zabraniu mu immunitetu i przekazaniu w ręce prokuratury. Na jej wniosek Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu skompromitowanego Marszałka. Po nieudanej próbie samobójstwa w areszcie, były marszałek został wypuszczony.

Śledztwo wykazało wiele nieprawidłowości w postępowaniu jednej z najważniejszych osób w państwie..Chodzi między innymi o próbę popełnienia przestępstwa związaną z kontaktami z byłymi oficerami WSI Prokuratura postawiła wiele zarzutów. Sprawiedliwości stanie się zadość..

 

________

 

Brawo Dziennikarze!! Brawo media!! Dzięki Bogu jesteście czwartą władzą. Pilnujecie sprawiedliwości i stoicie na straży prawdy. Chwała Wam za to! Jak dobrze..

Brak głosów

Komentarze

Oraz ciekawie wyglada w konfrontacji z moim tekstem. Gratulacje

Vote up!
1
Vote down!
-2

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#5078

Taką mamy równość wobec prawa i sprawiedliwość. Niektórzy stoją ponad prawem, inni na równi, a niektórych Temida mieczem kroi, spoglądając przez opaskę..

Tak sobie myślałem pisząc ten wpis, że nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Źle mi się robiło jak na posiedzeniu komisji sejmowej w sprawie Komorowskiego, mądre głowy pokroju Filara robiły sobie podśmiechujki i owijały wszystko w pozbawiony życia język definicji i wypracowanych na przełomie dziesiątek lat przez "polską" doktrynę prawa karnego, ubabraną w krew akowców i patriotów, zasad.

Oj potrzebna jest rewolucja.

Vote up!
2
Vote down!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#5082