Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Przemek_K.
8 lat temu proxenia Słowo "magiczny" odnosił się zawsze do jakiś tajemnych rytuałów, zaklęć, obrządków, talizmanów, zwojów, run, dlatego nie wolno "umagiczniać" świąt Bożego Narodzenia, nie ważne, że chodzi o atmosferę świąt, to jest również umagicznianie. Ja mówię tak, tak, nie, nie, mnie nie interesują jakaś tam Pani Środa i środopodobni, bo oni są nieistotni i nic nie znaczą, opierajmy się na poważnych osobach, a nie na środach, piątkach, bądź tam poniedziałkach, gdybym miał swe wypowiedzi formować tak, by nie dawać pożywki dla śród itp. to musiałbym całkowicie milczeć! Katolika nie powinno interesować to, jak jest obierany przez upadłe środowiska dewiantów i im podobnych, to nie jest ważne, Katolik musi bronić to co Jego, bez względu na cenę! -------------------------------------------------------------------- "I jak nasi przodkowie, kiedy chwytał ich człowiek, wyrywamy swe łapy z potrzasków"
0
Magia Bożego Narodzenia
Obrazek użytkownika lupi
Obrazek użytkownika Przemek_K.
8 lat temu Nawet jak Jarosławowi Nawet jak Jarosławowi Kaczyńskiemu uda się obalić III RP, pozostaje kwestia reliktów skompromitowanego systemu, jakim niewątpliwie jest demokracja, chodzi o urząd prezydenta, skompromitowany całkowicie przez jaśnie nam panującego Bronisława Komorowskiego herbu "bul" i urząd premiera. Te urzędy jedynie wywołują salwę śmiechu, dzięki jaśnie nam panującym. Dlatego podzielam zdanie Grzegorza Brauna, że powinniśmy wrócić do ustroju monarchistycznego, chciałbym umrzeć jako poddany, nie obywatel! --------------------------------------------------------------------- "I jak nasi przodkowie, kiedy chwytał ich człowiek, wyrywamy swe łapy z potrzasków"
0
Moderniści i obalenie Systemu, czyli koniec III RP
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Przemek_K.
8 lat temu Adam Kowalski październik 1939 "Modlitwa Obozowa" "O, Panie , któryś jest na niebie, Wyciągnij sprawiedliwą dłoń ! Wołamy z cudzych stron do Ciebie O polski dach i polską broń. O, Boże, skrusz ten miecz, Co siekł nasz Kraj, Do wolnej Polski nam Powrócić daj ! By stał się twierdzą nowej siły Nasz Dom, nasz Dom. O, usłysz, Panie skargi nasze, O, usłysz nasz tułaczy śpiew ! Znad Warty, Wisły, Sanu, Bugu Męczeńska do Cię woła krew ! O, Boże, skrusz ten miecz..." -------------------------------------------------------------------- "I jak nasi przodkowie, kiedy chwytał ich człowiek, wyrywamy swe łapy z potrzasków"
0
Uczyńmy zmiany Mocą Boga
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Przemek_K.
8 lat temu 1. To nie ja stwierdziłem 1. To nie ja stwierdziłem "będę się trzymał blisko ciebie" itp. wiem, że to może złamać twoje serce, ale pedałem nie jestem, znajdź sobie innego towarzysza zabaw, Biedroń na pewno będzie chętny! 2. Ja zalecam tobie byś jednak rozumiał co wypisujesz, ponieważ obawiam się, że sam do końca tego nie wiesz, udowodniłeś wielokrotnie w tej dyskusji! 3. Dzięki za radę co do tego, gdzie mam się zwrócić, sam bym na to nie wpadł, z doświadczenia wymieniasz? skutkuje? Ps. obawiam się, że znajdziesz idiotę, gdy spojrzysz w lustro! --------------------------------------------------------------------- "I jak nasi przodkowie, kiedy chwytał ich człowiek, wyrywamy swe łapy z potrzasków"
0
Magia Bożego Narodzenia
Obrazek użytkownika AdamDee
Obrazek użytkownika Przemek_K.
8 lat temu Ta obława na Wiktora Orbana pokazuje tylko, jak groźny dla owego niszczącego systemu jest Premier Węgier, zazdroszczę Wegrom Premiera... --------------------------------------------------------------------- "I jak nasi przodkowie, kiedy chwytał ich człowiek, wyrywamy swe łapy z potrzasków"
0
Rocznica 05.01.2012 - 05.01.2013
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Przemek_K.
8 lat temu Władzy nie potrzebna jest taka symbolika, w końcu po co zaśmiecać pamięć o bohaterskich Niemcach broniących biednych żydów przed wściekłymi polakami z miejscowości Franka Kaliny!! --------------------------------------------------------------------- "I jak nasi przodkowie, kiedy chwytał ich człowiek, wyrywamy swe łapy z potrzasków"
0
Chcą zniszczyć symbolikę Grobu Nieznanego Żołnierza !
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Przemek_K.
8 lat temu ale jest wyraźnie napisane , że każda magia jest obrzydliwością wobec Pana, więc dlaczego "umagiczniamy" Jego święto? czyż Pan Jezus nie mówił, byśmy byli zimni albo gorący, mówił, że nie wolno nam być letnim! --------------------------------------------------------------------- "I jak nasi przodkowie, kiedy chwytał ich człowiek, wyrywamy swe łapy z potrzasków"
0
Magia Bożego Narodzenia
Obrazek użytkownika tańczący z widłami
Obrazek użytkownika Przemek_K.
8 lat temu Chodzi o to, że ja nie muszę analizować swych komentarzy, bo ja to co wystukam na klawiaturze, pierwej trzy albo więcej razy przemyślę (taki zalążek w rozwoju kultury języka którego wyniosłem z rodzinnego domu. Gdy zestawimy ze sobą pierwszą część Twego komentarza z częścią drugą, wychodzi, że kochasz ortodoksję (czytaj katolicyzm) tak jak Don Kichot wiatraki!! --------------------------------------------------------------------- "I jak nasi przodkowie, kiedy chwytał ich człowiek, wyrywamy swe łapy z potrzasków"
0
Magia Bożego Narodzenia
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika Przemek_K.
8 lat temu Wybacz, ale do tak błyskotliwego komentarza ciężko mi się odnieść.... --------------------------------------------------------------------- "I jak nasi przodkowie, kiedy chwytał ich człowiek, wyrywamy swe łapy z potrzasków"
0
Magia Bożego Narodzenia
Obrazek użytkownika gość z drogi
Obrazek użytkownika Przemek_K.
8 lat temu proxenia Jest Pani baaardzo blisko zrozumienia tego o co mi chodzi, jednak by w całości mnie zrozumieć, trzeba się wsłuchać w naukę Kościoła na ten temat i przestudiować Pismo Święte, tam jest wyjaśnione, dlaczego nastrój świąteczny nie wolno określać mianem "magiczny"! Wszystko to co jest magiczne, pochodzi od Szatana, ponieważ Pan Bóg nie posługuje się magią, gdyby święta miały "magiczną atmosferę" nie pochodziłby od Pana Boga! Pozdrawiam serdecznie :) --------------------------------------------------------------------- "I jak nasi przodkowie, kiedy chwytał ich człowiek, wyrywamy swe łapy z potrzasków"
0
Magia Bożego Narodzenia
Obrazek użytkownika maciej1965

Strony