Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Szpilka
2 tygodnie temu Dlatego, że PiS równą miarą traktuje wszystkich, to jest sekowany przez całą opozycję. Dlaczego? Bo nie  pozwala kraść . Gdyby pozwalał to wtedy byłby cacy.
2
Wybór jest oczywisty!
Obrazek użytkownika Gawrion
Obrazek użytkownika Szpilka
3 tygodnie temu Ale skromnościowcy! Nie mogą przeboleć odsunięcia ich od koryta to wymyślają różne cuda - niewidy. Gorzej, jak w kolejce do nich ustawią się ci wszyscy poszkodowani Polacy przez wszelkie AmberGoldy i inne grube przekręty.  Jeżeli będą nadal biadolić nad utraconymi wpływami do własnych kieszeni, to ludzie naprawdę mogą się rozwścieczyć na ich pazerność. Ale widocznie chcą tego.
8
To są jaja, ustawa skromnościowa i ustawa pokrzywdzonych przez PiS w planach PO
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Szpilka
1 miesiąc temu Nie pan Duda, ale "każdy" - na samym początku jest napisane. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.Dobrze, że rząd zamyka kopalnie w których rozpanoszył się wirus. A może górnicy maja do upadłego fedrować i zarażać cały Śląsk i resztę Polski? To, że w kraju wirus został opanowany to zasługa rządu, który podjął zdecydowane kroki. I całe szczęście, że jest taki rząd, który na serio dba o Polaków.
2
Mój Prezydent RP - mój wybór ?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Szpilka
1 miesiąc temu Każdy kto ma w swoich genach polskość, nie od dwóch pokoleń, trzech, ale od zawsze, od czasów przyjęcia przez Mieszka Chrztu Polski, powinien być strażnikiem odwiecznych wartości dających narodowi siłę w zmaganiach się z agresorami. Tak samo i teraz obca powinna być Polakowi wszelka ideologia oparta na demoralizacji, dewiacji, deprawacji młodzieży, jaką starają się nam implantować globalni naprawiacze świata. Polskę stać na to by się rozwijała, by nigdy już nie była traktowana jako państwo postkolonialne. Polska ma być rajem dla żyjących na jej ziemi, której nikt nie będzie dyktował w co ma inwestować, jak ma organizować własne państwo. Tego programu z pewnością nie zapewni żaden z kandydatów totalnej opozycji. Ten program zrealizuje pan prezydent Andrzej Duda ze wsparciem obecnej ekipy rządowej.Pozdrawiam
4
Mój Prezydent RP - mój wybór ?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Szpilka
1 miesiąc temu Jedno jest pewne, że skoro dali się wydudkać, to nie nadają się do pełnienia urzędu prezydenta. Nie potrafią bowiem mieć własnego zdania a swoje decyzje uzależniali by od pomysłów innych byle tylko im się to opłaciło. A Polakom prezydent bez własnego zdania jest niepotrzebny.
1
PO wydutkało PSL z Kamyszem, Lewice z Biedroniem i Hołownie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Szpilka
1 miesiąc temu Kłody pod nogi? To nic wielkiego. Odrzuci je sobie na bok i po zawodach, a szamba ZP mu nie wyleje pod nogi. Chyba, że sam sobie zrobi jakąś awarię.
7
Kto, o co i z kim chce się bić?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Szpilka
2 miesiące temu Budzi zdziwienie fakt, że obecne postępowanie dyscyplinarne wobec prok. Wrzosek jest kolejnym czwartym. Osoba, od której wymaga się apolityczności, pewnie do końca świata i jeden dzień dłużej będzie miała kolejne postępowania dyscyplinarne niezależnie od zapisów stosownych paragrafów o apolityczności. Czy to jest normalne? To po co wydaje się przepisy, które w zasadzie nie mają znaczenia? Czy jest na to jakaś racjonalna odpowiedź?Pozdrawiam
3
Prokurator Ewa Wrzosek powinna odpowiadać karnie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Szpilka
3 miesiące temu Samorządy Gdyby przyjąć retorykę buntowników samorządowych, to pakowanie im pieniędzy z kasy państwowej szybko doprowadziłoby do kolejnego rozbioru Polski. W  mojej ocenie niepotrzebnie w ogóle utworzono województwa samorządowe stwarzając u przeciętnego Polaka zwykłe zamieszanie w głowach. Spotykam się często z kompletnym niezrozumieniem zakresu zadań tych dwóch wojewódzkich urzędów: marszałkowskiego i wojewody. Ostatecznie przecież do rad miejscowych ludzie wybierają w demokratycznym głosowaniu kandydatów różnych ugrupowań czy partii i oni rządzą na swoim podwórku. Urząd marszałkowski generuje w zasadzie tylko wielkie koszty utrzymania administracji i ciągle im mało. Nawet w opłacie za wywóz śmieci jest w kalkulacji kosztów opłata marszałkowa jakby to marszałek śmieci wywoził. To jest zwykła dwuwładza szczebla wojewódzkiego nie pracująca z rządem w wielu kwestiach ogólnopaństwowych.
8
Chcieli samorządnych województw, teraz chcą interwencji rządu.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Szpilka
4 miesiące temu Nie mam pewności, czy tylko działaczom PO i KOD zależy na wywołaniu wojny domowej. Przecież w opozycji jest oprócz nich również Lewica i Konfederacja czapkujące Kremlowi. Jak to bywało w dziejach Polski nad naszymi głowami ściskają sobie dłonie nasi sąsiedzi. Tyma razem reprezentowani w granicach Polski przez opozycję. Taka neotargowica, której nie po drodze z PiSem i narodem polskim. To trzeba mieć na uwadze przy podejmowaniu decyzji wyborczej.Pozdrawiam
4
Czy działaczom KOD i PO zależy na wywołaniu wojny domowej w Polsce. Obca agentura w działaniu
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Szpilka
4 miesiące temu Dziwne, to lewica nie wie, że rząd od kilku lat realizuje program mieszkaniowy?  Samorządy też taki program budowy mieszkań pod wynajem realizują we własnym zakresie i niektóre nawet chwalą się, że to ich pomysł. A ile mieszkań wybudował w Słupsku pan Biedroń? Niech się pochwali.Pozdrawiam
3
Nazywam się milion. Robert Biedroń obiecuje
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony