Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Tezeusz
17 godzin temu @marek chrapan - dygresja Opozycja zarzuca PiS żydowskie korzenie ( w wielu przypadkach to hejt i bzdury), ba obwinia ich o wszelkie nieszczęścia świata, a w materiale pokazuję i wykazuję na przykładach konkretnych iż korzenie żydowskie posiada opozycja z KOD i to jakie korzenie !Ocena należy już do adwersarzy.
6
Kto jest kim w KOD ? Przeżyjecie szok !
Obrazek użytkownika marek chrapan
Obrazek użytkownika Tezeusz
1 dzień temu Taką nazwę przyjął Sejm RP Ja ich nazywam Żołnierze Niezłomni Narodowi Bohaterowie.
5
Wyklęci a jednak wygrani
Obrazek użytkownika Leszek1
Obrazek użytkownika Tezeusz
1 dzień temu Tu jest wyjasnienie ! SZOK ! https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/kto-jest-kim-w-kod-przezyjecie-szok
8
Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2020 w Hajnówce
Obrazek użytkownika Husky
Obrazek użytkownika Tezeusz
1 dzień temu Jest sposób na to bydło ! Karać mandatami ile lezie ! Ujawniać wizerunek tam gdzie mieszkają. Niech ludzie poznają UBeków z KOD, niech ich wytykają palcami itp.....
11
Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2020 w Hajnówce
Obrazek użytkownika Husky
Obrazek użytkownika Tezeusz
1 dzień temu Cześć i Chwała Bohaterom Cześć i Chwała Bohaterom
11
Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2020 w Hajnówce
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Tezeusz
1 dzień temu Zatrzymajmy się i oddajmy hołd bohaterom ! W tyglu politycznych rozgrywek, wzajemnego obrzucanie się błotem o to kto ma rację i jest najważniejszy już wkrótce w dniu 01 marca 20120 zatrzymajmy się na chwilę oddając hołd i cześć tym którzy oddawali za nas swoje młode życie. Zapalmy świecę pamięci na grobach młodych dziewczyn i chłopców, którzy walczyli i ginęli za Polskę - za wolną Polskę. A politykę zostawmy w tym dniu w niepamięci.Cześć i Chwała Bohaterom Żołnierzom Wyklętym !
8
Wyklęci a jednak wygrani
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Tezeusz
3 dni temu @ gabro - polecam https://www.wzm.pl/http://pgzsa.pl/p/7,przemysl-zbrojeniowyhttp://pgzsa.pl/ Polecam warto się zapoznać jako jeden z wielu przykładów DOBREGO POLSKIEGO PRZEMYSŁU ZBROJENIOWEGO istnieje np. w Poznaniu.Rozważa się dwa warianty oto one :Leopard 2A7 czy K2 Black Panther? Co powinna zrobić PolskaCo robić w tej sytuacji? Możliwych rozwiązań jest kilka. Stosunkowo najłatwiejszym byłby zakup niemieckich Leopardów 2A7, całkiem nowoczesnych, choć trzeba przyznać – nieperspektywicznych. Mogłyby jednak wytrwać w uzbrojeniu nawet do 2040 r., czyli tyle, ile zapewne zostaną w armii niemieckiej. A może dłużej. Pozwoliłoby to na relatywnie szybką wymianę bezwartościowych T-72, a szczególnie w sztandarowej obecnie 18. Dywizji Zmechanizowanej. Z jednej strony ma ona najnowsze w Wojsku Polskim Leopardy 2A5, a z drugiej – zupełnie już bezwartościowe T-72 radzieckiej konstrukcji, marzenie wielu kolekcjonerów historycznego sprzętu pancernego.Inne rozwiązanie to wejść w kooperację z Koreańczykami z Południa i kupić u nich licencję na ich najnowszy czołg K2 Black Panther. Pewne wstępne porozumienia zostały nawet z Koreą podpisane rok temu. Rzecz jednak w tym, że jako partner Koreańczyków pojawiła się w nim firma HCP (Hipolit Cegielski Poznań), niegdyś producent lokomotyw i silnik okrętowych, a ostatnio – tramwajów. Kiedyś produkcji amunicji i broni. Moim zaś zdaniem jedynym partnerem w programie spolonizowanego K2 Czarna Pantera mógłby być PGZ (Polska Grupa Zbrojeniowa) z jego spółkami – ZM „Bumar Łabędy”, „OBRUM” Gliwice, Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne Poznań itd. Bądź co bądź te firmy mają jakieś doświadczenie w wytwarzaniu i modernizowaniu pojazdów pancernych. Mają określone zaplecze techniczne i technologiczne, mają całkiem nieźle przygotowanych pracowników. Co prawda jest to zupełnie nieporównywalnym z tym, czym dysponują Niemcy czy Francuzi, ale jakiś punkt wyjścia jest.  
8
Polska zakupi 800 czołgów K-2 Panther ?
Obrazek użytkownika gabro
Obrazek użytkownika Tezeusz
4 dni temu Do czasu ! Ci Ubecy co potracili emerytury za wrogą działaność przeciwko Polsce, za katowanie narodu, teraz wyją ich czas już się skończył nie mówiąc o biologi ! To kilku biednych chorych umysłowo ze wściekłości ludków. Politowanie nad ich losem głupoty, idiotyzmu, braku rozumu i bezczelności  - tacy byli zawsze. Trzeba ich PO PROSTU "olać". ich wizerunki są publikowane i znane, pewno spotykają się często z krytyką tego co robią w różnych odsłonach - ich wybór .
8
Dlaczego opozycja kłamie i fałszuje rzeczywistość ?
Obrazek użytkownika Ryan
Obrazek użytkownika Tezeusz
4 dni temu Witaj Z mojego skromnego doświadczenia " wyrobnika pióra " wynika iż materiały blogerskie czytają niemal wszyscy od służb do prawej i lewej strony sceny politycznej jak ich zwolenników. Czytają  także zwolennicy i przeciwnicy Polski - co wykazuję w moich materiałach.Osobiście uważam,że Polska jest jedna, o nią walczyli Polacy z zachodu i wschodu. Polska niepodległa to dziedzictwo nas wszystkich nasz dom. Kłótnie, jak pokazuje historia, doprowadzały zawsze do nieszczęścia i ofiar oraz utraty niepodległości.Szacunek dla innych, wymiana myśli - tak, a wrogim działaniem przeciwko Polsce niech zajmują się do tego powołane służby i to im zostawmy.
8
Dlaczego opozycja kłamie i fałszuje rzeczywistość ?
Obrazek użytkownika nitram
Obrazek użytkownika Tezeusz
5 dni temu Mała dygresja Internet, jak pamiętamy, obiegło nagranie, na którym widać popularnego transseksualistę Rafalalę, który brutalnie i wulgarnie zaatakował na ulicy Warszawy nastoletnią dziewczynkę. Do sprawy na Facebooku odniósł się szef MSWiA Joachim Brudziński, który polecił zbadanie sprawy Komendantowi Głównemu Policji.Na początku czerwca w jednym z warszawskich klubów odbędą się po raz drugi wybory transseksualnej miss. Na nagraniu widać, jak transseksualna Rafalala zaatakował nastolatkę, oblewając ją zupą. Dziewczynka miała śmiać się z mężczyzny. Transseksualista zamieścił nagranie w internecie.Na nagraniu widać jak Rafalala pyta dziewczynę: „Co Cię k**wa śmieszy we mnie? Ze mnie się śmiałaś. Przyjemnie k**wa? Pośmiejemy się k**wa. Zabawne k**wa to jest? Stój k**wa, co się mówi? Za co mnie k**wa przepraszasz?”Osobnicy tego pokroju co wspomniany Pan stają się jak widać na powyższym przykładzie niebezpieczni atakując nawet niewinne dzieci. A jak ten problem widzą inni ?. Jak reagują na te problemy włodarze miast.Dlaczego w kraju gdzie świętym przez ponad 100 lat były słowa Bóg – Honor – Ojczyzna  a obecnie na piedestał stawia się wartości które są nie tylko wbrew ludzkiej naturze ale i negują patriotyzm w ogóle. Na te i inne pytania brak jest na razie odpowiedzi. 
6
Popierasz LGBT ?
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony