Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Firley
6 lat temu braki w przemówieniu p.Andrzeja Dudy W dostepnych mi tekstach przemówienia programowego p.Andrzeja Dudy - kandydata PiS na prezydenta RP nie znalazłem dwóch spraw kluczowych dla reanimacji Polski. A mianowicie , tak jak obaj bracia Kaczyńscy p.A.Duda nie porusza potrzeby : 1) REPRYWATYZACJI (tylko niech nikt nie podnosi lewackiego argumentu że "nas na to nie stać"), 2) RENACJONALIZACJI BANKOW, TRANSPORTU, KLUCZOWYCH GAŁĘZI PRZEMYSŁU. Czy p.A.Duda nie chce lub nie może wyjść z gorsetu UE - NWO ? A gdzie polskość Pana kandydata ? 0 Prezydent , którego od dawna oczekuje zniewolony naród !
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Firley
6 lat temu Ratujmy Polskę ! w obecnej sytuacji kondominium rusko-pruskiego pod przymusowym zarządem masonsko-brooklynsko gminnym tylko Grzegorz Braun z jaknajszerszymi plenipotencjami jest odpowiednim kandydatem na przezydenta RP. 2 Prof. Andrzej Nowak domaga się ustąpienia Kaczyńskiego
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Firley
6 lat temu pełzający rozbior Polski Szanowny Panie, w swoim celnym artykule przeoczył Pan dwa elementy : - aktualny rozbior Polski trwa nieprzerwanie od 1939r ! - do aktualnych wrogich nam sił należy dodać : MASONÓW I SATANISTÓW. Pozdrawiam 2 Pełzający 25-letni rozbiór Polski. Kto nas ostatecznie przejmie?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Firley
7 lat temu Trybeusowi i Innym Myślącym : Z moich obserwacji niejaki A.M. gra w to aby za wszelką cenę uwiarygodnić Smoleńsk jako miejsce dlatego odrzuca wiele logicznych pytań od FYM-a et co.  W tej materii nie widzę różnicy pomiędzy A.M. a tow.gen.Anodiną (sorry jeśli uraziłem wielu sympatycznych PiS-owców). Panu Bogu sprawy nie zostawiam wierząc, że oliwa sprawiedliwości wypłynie na wierzch - egzemplum śmierć ś.p.Córki gen.Sikorskiego... Bywaj Panie Bracie!     -7 VI. Co wydarzyło się na Okęciu, przed świtem 10 kwietnia 2010 roku?
Obrazek użytkownika trybeus
Obrazek użytkownika Firley
7 lat temu zbrodnia zwana smoleńską Trybeusie - a dlaczgo komisja A.Macierewicza nie zajmuję się (wręcz odrzuca) przebigiem z 9-go i 10-go kwietnie 2010 w Polsce, Czechach i na Litwie. Wielu niezależnych analizatorów (m.inn. pp Dakowski, Cierpisz, etc, etc) to proponuję. W co "gra" A.Macierewicz ? W sumie wiemy kogo nier ma wśród nas , a nie wiemy :gdzie, kiedy i jak ? -3 VI. Co wydarzyło się na Okęciu, przed świtem 10 kwietnia 2010 roku?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Firley
7 lat temu Brawo Przyjacielu "Zgdyni" Wielce szanowny "Jazgdyni" , Brawo, gratuluję kolejnego świetnego tekstu i z przyjemnością stwierdzam, że dowcipem, swadą oraz IQ dorównujesz Waćpan sz.p.red. St.Michlkiewiczowi. Czekam na następne filipiki ! Bywaj zdrów, AF p.s.: jako, że lemingi są sowieto-ruso pochodne to mam w pamięci niezrównaną maksymę imć.Mikołaja Reja: "z ruskiem uczciwey gadki nie masz bo plemię złodzieyskie, przeto każdy dyskurs zaczynay dawszy wprzudy w pysk !" 1 Sensacja! Lemingi idą po rozum do głowy!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Firley
7 lat temu św. JPII I co dał nam Glempusa et co. ...   Pośród niesnasków - Pan Bóg Uderza
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Firley
7 lat temu ks. Stanisław Małkowski             Do: Arcybiskup metropolita warszawski JE ks. Kardynał Kazimierz NYCZ   Laudetur Iesus Christus! Od przeszło trzydziestu lat z szacunkiem i podziwem śledzę pracę duszpasterską i działania patriotyczne naszego wspaniałego kapelana ks. Stanisława Małkowskiego. Media poinformowały, iż dziś ks. Stanisław Małkowski został wezwany do Kurii Warszawskiej. Mam niepłonną nadzieję, że powodami tego wezwania są : - awans ks. Stanisława Małkowskiego w hierarchii duszpasterskiej, na co od lat zasługuje i - objęcie jego dotychczasowej pracy duszpasterskiej i działań patriotycznych ojcowskim błogosławieństwem i poparciem przez JE ks. Kardynała Metropolitę. Natomiast jeżeli, jak powiadają, celem tego wezwania jest zamiar „wyciszenia” ks. Stanisława Małkowskiego, o co zabiegają wrogie Kościołowi rządzące środowiska liberalne, to jest to dowodem na istnienie zarazy lewackiej politycznej poprawności w miejscach ku temu nie stosownych. Z Panem Bogiem, Adam Ferch  15.04.2014r. (z parafii p.w. Dzieciątka Jezus na Żoliborzu) ========================= Mirosław Dakowski: Dowiedzieliśmy się z niesmakiem i przerażeniem [ale zapewne to niecne plotki!], że podwładny Metropolity Warszawskiego, poprzedni proboszcz na Wólce Węglowej – przez dwa dziesięciolecia nie płacił ubezpieczenia za Księdza! Więc - teraz „nie ma z czego” dać Mu emerytury. Rozumiemy, że Kazimierz kardynał Nycz nie ma na takie drobiazgi czasu. Oczekujemy jednak stanowczej reakcji Kurii, jej ekonoma.     2 WESPRZYJ KSIĘDZA STANISŁAWA MAŁKOWSKIEGO!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Firley
7 lat temu Putin przemówił ... " Z ruskim uczciwey gadki nie masz bo plemię złodzieyskie, przeto każdy dyskurs zaczynay dawszy wprzódy w pysk!" (Mikołay Rey)   7 Siedem kłamstw Putina i jedna nowa groźba - wobec Polski
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Firley
7 lat temu Modlę się aby Ukraińcom się całkowicie udało! Wielce Szanownemy  "Jazzgdyni" gratuluję precyzji rozumowania. Tak trzymać ! A słuszność wypowiedzi podpieram opinią Imć Mikołaja Reja : " Z Ruskim uczciwey gadki nie masz bo plemię złodzieyskie. Przeto każdy dyskurs zaczynay dawszy wprzudy w pysk !" Czołem Waszmości, Firley 11 Ukraina nie dla idiotów panie Sikorski
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony