Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika gabro
8 miesięcy temu historia się powtarza? PIS-owski sztab wyborczy kategorycznie zażądał poparcia dla kandydata Dudy od kandydata (już byłego po I turze wyborów prezydenckich) Bosaka. Podobnie postąpił rząd Rzeszy domagając się od Piłsudskiego przysięgi na wierność kaiserowi Wiilemmowi der Zweite. Piłsudski pokazał im wała, choć przypłacił to więzieniem. Dzisiaj Konfederacja już ma wyroki "nie przetrwania do następnych wyborów", nie mówiąc o ponownym zaliczaniu do śmierdzących ruskich onuc. Jednak historia pokazała, że natychmiastowe udupienie Komendanta było niewybaczalnym błędem hegemona - rządu II Rzeszy. PIS jest jeszcze silny, ale upadnie jak II Rzesza.
1
Trzask, prask i ...wrzask
Obrazek użytkownika Wiesław P...
Obrazek użytkownika gabro
8 miesięcy temu zamieszanie wywołali członkowie sztabu wyborczego p. Dudy. Ponieważ protekcjonalnie (czytaj: w chamski sposób) zażądali poparcia dla kandydata PIS, jak by Konfederacja była wasalem PIS-u. Jezuicka zasada "CEL UŚWIĘCA ŚRODKI" rozumnej i wyważonej polityce raczej szkodzi.
2
Powyborcze przemyślenia
Obrazek użytkownika Radogost
Obrazek użytkownika gabro
8 miesięcy temu inny (MÓJ!) punkt widzenia na wnioski p. Gadowskiego dotyczące osób chcących wyjechać z ich ojczyzny spętanej reżymem kulawej TW Balbiny. Prawie identyczną sytuację co w Polsce mamy dziś z "totalną opozycją" mieli w dwudziestoleciu międzywojennym Finowie. Z racji znaczącej części ludności będącej zwolennikiem sowieckiej bolszewii, czyli skutku ponad stuletniej okupacji przez Rosję i aktywności bolszewików. Co prawda, to bardzo bolesne dla dzisiejszego społeczeństwa Finlandii doświadczenie historyczne, niemniej było to działanie chroniące jedność i rozwój Finlandii, jako państwa mającego być bytem politycznie silnym, nie ulegającym łatwo wpływom potężnego sąsiada ze wschodu. Skuteczność tego rozwiązania ułatwiały warunki geograficzne Finlandii, ale i w Polsce mamy takie warunki, chociaż zasadniczo mniejsze. Wszystkich zwolenników bolszewii, negujących demokratycznie określone pryncypia funkcjonowania i rozwoju Finlandii przemieszczno do obozów internowania, o bardzo, nawet jak na ówczesne warunki, surowych regulaminach. Czy takie rozwiązanie ma szanse w Polsce? Dla przypomnienia - protesty i zamieszki urządzane przez KOD, "nadzwyczajną Kastę" i ich wszystkie (łącznie z tęczowymi aktywistami) przystawki, były przeciwko LEGALNIE WYBRANEJ władzy ustawodawczej i LEGALNIE WYBRANEMU prezydentowi. Pobłażliwość szkodnikom stabilności państwa, niekoniecznie akurat Polski, rozzuchwala te środowiska.
12
Czy Gadowski ma racje?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika gabro
9 miesięcy temu w innych miejscach internetu pojawiły się sugestie, że Krzysztof Bosak, jeśli zostanie prezydentem, to da się przekupić walizką pieniędzy położoną na stole - i dlatego nie powinno się na niego głosować. Puszczanie w obieg takich prognoz, to potwierdzenie tezy, że kandydat z Konfederacji jest realnym zagrożeniem dla establishment-u. Zwłaszcza tego od przytulania kasiory.
0
Zdrada (szantaż) Jolanty Turczynowicz-Kieryłło. O czym rozmawia się w domu Gowina i Morawieckiego
Obrazek użytkownika wiesiolek65
Obrazek użytkownika gabro
9 miesięcy temu nieładnie, szanowny Husky to argumenty "ad personam". Dlatego proszę w imieniu skrytoczytaczy tych blogów o merytoryczne argumenty, uzasadniające nieprzydatność tych osób do sprawowania urzędu prezydenta.
1
Debata i po debacie
Obrazek użytkownika Husky
Obrazek użytkownika gabro
9 miesięcy temu Szanowny Tezeuszu, twoja opinia jest cenna, wszak "niech rozkwita tysiąc kwiatów", a każdy inny. I w dodatku zasadniczo różny od kwiatków Twoich przemyśleń, które nam zaprezentowałeś na blogu. Pozdrawiam
-4
Kto największym wygranym, a kto przegranym debaty prezydenckiej?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika gabro
9 miesięcy temu Taki tu jest KLIMAT cytuję: Nie jestem w stanie zrozumieć tych ich marszów równości. Dlaczego ja i moje dzieci mają to oglądać. To jest naruszenie prawa jako nieobyczajności w sferze publicznej i według Kodeksu Wykroczeń wszyscy oni winni być sądzeni za publiczne działania będące zgorszeniem. Dlaczego nie wykorzystuje się tegoż prawa wobec uczestników tych żenujących i anaturalnych manifestacji? koniec cytatu. DLACZEGO? Na terenie państwa polskiego mamy do czynienia z dotkliwym brakiem terenów zielonych w rozmiarze i o klimacie północnej części azjatyckiej Syberii.
2
Co z tymi heterofobami i ich ideologią?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika gabro
10 miesięcy temu Wsystko już było, zwłaszcza załatwianie sobie aureoli męczenników pisiego totalitaryzmu. Z daleka czuć ustawkę, włącznie z byłym dyrektorem PR3; podobnie jak było z imprezką organizowaną przez Waffe(l)n-SS w pod opolskich lasach.
3
3E czyli Trójka w krzywym zwierciadle
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika gabro
1 rok temu Poprawka, przyjmując dane, jak w notce, śmiertelność to ok. 3,6% stwierdzonych zachorowań.
2
Jak to jest z tą śmiertelnością COVID-19?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika gabro
1 rok temu chyba t.zw. "literówka" cytuję: "Gdzieby tam jakiś wirus czy inne świństwo śmiał zagrozić panu marszałkowi. Takiej wybiotnej personie ?" Po przeczytaniu całego wpisu miałem nieodparte wrażenie, że wpis powinien brzmieć: "Gdzieby tam jakiś wirus czy inne świństwo śmiał zagrozić panu marszałkowi. Takiej wymiotnej personie ?
4
Pan marszałek i koronawirus
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony