Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika zwykły polak
2 tygodnie temu Re: krzysztofjaw - mam swoje podejrzenia bo jest tu na forum przynajmniej jeden Mściweusz ale jak by nie zwracam na to uwagi. Taka jest formuła portalu że mamy prawo i możliwość do krytyki i oceny punktacją. Może takiemu nic się nie podoba i dlatego wszystko minusuje ? :) Pamiętajmy ostrzegające nas słowa ś.p. prezydenta L. Kaczyńskiego
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika zwykły polak
2 tygodnie temu Wstawił chyba swoją fotkę na forum -  - jak ktoś o takiej facjacie  może nie minusować ?  :) Pamiętajmy ostrzegające nas słowa ś.p. prezydenta L. Kaczyńskiego
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika ronin
3 tygodnie temu @ Krzysztoflaw    Witaj! Pełna zgoda. Tylko szkoda...że TS nie może karać więzieniem, bo od tego są sądy. Ale, za to już zabrać mandat poselski może i to już byłby koniec polityczny "polityka". Pamiętajmy ostrzegające nas słowa ś.p. prezydenta L. Kaczyńskiego
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Apoloniusz
1 miesiąc temu Krzysztofie, a czego to mamy popróbować? Tu nie mam miejsca na żarciki, tu chodzi o olbrzymie pieniądze. Aby wystąpić o odszkodowanie trzeba się niestety zresztą, "olbrzymio" przygotować, aby wygrać niesamowite pieniądze, które w przypadku wygrania procesu Niemcy będą spłacać przez całe pokolenia. Czy Polska jest gotowa stanąć na ubitą ziemię przeciwko Niemcom? Nie chodzi wcale o oszacowanie strat, lecz o udowodnienie żądanej kwoty, a to są dwie różne kwestie. Drugą sprawą jest gdzie, przed jakim sądem dochodzić roszczenia (już sam pozew, gdyby był sensowny wywoła olbrzymie zainteresowanie na całym świecie, więc zapowiedź pozwu położy Niemcy plackiem).Dwa słowa przypomnienia: w katastrofie "zdetonowanego" przez Libijczyków samolotu nad Lockerbie po raz pierwszy w dziejach zażądano po 1 mln$ za każdego zamordowanego pasażera - obywatela USA i Kadafi tyle zapłacił tworząc precedens. Piszę to po to, aby zwrócić uwagę na fakt, iż w oparciu o ów precedens Polska miałaby roszczenie w kwocie ponad 6 bilionów $ (plus odsetki). Oczywiście gdyby Polska wystąpiła o takie odszkodowanie.Wziąwszy powyższe pod uwagę, ponawiam pytanie: jaki jest sens kłaść na szali (z drugiej strony) złe zachowania Niemiec w UE, przeciwko Polsce? Przecież to jest niepoważne. Oczywiście można zadać pytanie, czy Polska poważnie podchodzi do kwestii odszkodowania reparacji wojennych od Niemiec, którą to sprawę zajmuje się "z zamiłowania" Pan Poseł, zamiast powołania zespołu specjalistów z prawdziwego zdarzenia, którzy powinni sprokurować pozew. Tylko tyle, a co później z takim dokumentem zrobi Prezydent Rzeczypospolitej, to już zupełnie inna para kaloszy.   Czy teraz Szanowny Krzysztofie zdołałem Ciebie przekonać do braku zależności piernika od wiatraka? Kiedy w końcu zażądamy reparacji wojennych od Niemiec?
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika zwykły polak
1 miesiąc temu @ krzysztofjaw - dodam tylko że "dobrego czasu" na upomnienie się o odszkodowanie u Niemców nigdy nie będzie a więc każdy czas jest na to dobry. Warto by ustalić powody zabicia Bieruta przez ruskich. Może chcieli wymóc na nim aby kasę od Niemców dla Polski przekazać Rosji i może coś takiego podpisał. Sowiecki bandyta jest zdolny do najgorszych podłości i najgorszego ku*estwa jakie człowiek może uczynić drugiemu człowiekowi. Kiedy w końcu zażądamy reparacji wojennych od Niemiec?
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Krzywousty
1 miesiąc temu W naszym położeniu, Polska W naszym położeniu, Polska musi posiąść broń jądrową lub jej odpowiednik. Posiadanie przez Polskę broni jądrowej jest dla naszych sojuszników niezmiernie niekorzystne, ponieważ jesteśmy spisani na straty jako strefa buforowa, dająca im czas na przyotowanie się do własnej obrony lub do negocjacji. Użycie przez Polskę broni atomowej oznaczało by dla nich całkowite i natychmiastowe wciągnięcie w konflikt, bez możliwości negocjacji naszym kosztem.Nie wiem jak posiądziemy atom, ale musimy. Dzisiaj jest jeszcze inna możliwość: coś potężniejszego od atomu i tę technologię możemy sami rozwinać szybko. Tutaj mamy przewagę. Dosyć przerażajaca broń i należało by ją rozwinać w tajemnicy wiedząc że i tak przeciwnik się dowie i zrobi to samo. Rzecz jest w tym, że jeśli tego nie zrobimy, to Rosja rozwinie ją u siebie tak czy inaczej. Trzeba być o krok przed Rosją. Nie będę publicznie mówił co to jest by nie wywoływać wilka z lasu. Podstawą tej broni jest sztuczna inteligencja. Jeśli ją posiądziemy to jeden Rosyjski żołnierz nie przekroczy naszej granicy. Tak samo zresztą będzie w drugą stronę, ale chyba nie planujemy ponownego zdobywania Moskwy? Kiedy w końcu zażądamy reparacji wojennych od Niemiec?
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika zwykły polak
1 miesiąc temu @krzysztofjaw - Masz w 100% rację - - tylko odwaga się w życiu liczy a my nic złego nie chcemy zrobić. Fakt że po oficjalnym wystąpieniu o reparacje wojenne chwilowo sytuacja jeszcze bardziej będzie napięta ale coś wtedy musi "pierdyknąć" i nastąpi przesilenie - uważam że na naszą korzyść. Wszystkie ataki na Polskę będą wtedy odbierane jako reaktywacja faszyzmu w Niemczech. Dalsze cofanie się tylko pogorszy naszą sytuację tym bardziej że do wsparcia interesów Niemiec dołączyli Żydzi z amerykańskiego Kongresu. PS - niewykluczone że jakieś reparacje zostały wypłacone ale wszystko za komuny ukradł sowiecki bandyta, morderca i złodziej i teraz chcą to wspólnie ukryć. Najwyższy czas na potajemną budowę bomb atomowych termojądrowych. Kiedy w końcu zażądamy reparacji wojennych od Niemiec?
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Muni
1 miesiąc temu Fiszbach... Można powiedzieć, że pan Fiszbach na pewno na Żydach się zna i policzył dobrze.. :)  Kim jest Bogdan Borusewicz?
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
1 miesiąc temu Gawrion I tak jeszcze uzupełniając: „I sekretarz KW PZPR w Gdańsku – Tadeusz Fiszbach policzył i dość odważnie stwierdził, że na 57 uczestników Okrągłego Stołu w Magdalence, aż 47 było Żydami". I to po każdej ze stron. Pzdr Kim jest Bogdan Borusewicz?
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Gawrion
1 miesiąc temu Masz rację Krzysztofie Już dawno nie ma celu w dyskusji, bo jak wspomniałem Maciejowi - do każdej dyskusji, której celem jest dojście do wniosków czy porozumienia, potrzebna jest dobra wola. A przecież nie będziemy szukać dobrej woli u kogoś, kto chce Polskę niszczyć. 4 Idiotyzacja polityki i polityków
Obrazek użytkownika krzysztofjaw

Strony