Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Apoloniusz
4 godziny temu Pełna zgoda, ale nie musisz mnie przekonywać, weź i powiedz - Krzysztofie - jego wyznawcom, tej swołoczy eurokolchoźnianej, którzy by dla kariery sprzedali ojca i matkę. Co to dla nich sprzedać swój kraj.
0
Dlaczego posiadanie własnej waluty jest koniecznością?
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Robik
7 godzin temu Próba inauguracji prezydenta Próba inauguracji prezydenta elekta USA Joe Bidena, zaplanowana na niedzielę, ze względów bezpieczeństwa została przełożona na poniedziałek - poinformował wczoraj wieczorem czasu lokalnego portal Politico, powołując się na dwie osoby, które wiedzą o tej decyzji
3
Obecna sytuacja w USA przypomina czasy stalinowskie w ZSRR
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Krispin
8 godzin temu to taki kamuflaż Skuteczny chyba, bo nikt się nie zorientował :) 
0
Obecna sytuacja w USA przypomina czasy stalinowskie w ZSRR
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Krispin
2 dni temu W każdej epoce można komuś W każdej epoce można komuś coś wmówić. W tej nastepnej oczernić lub ubarwić tę poprzednią. Niewiedza to podstawa osiągniecia sukcesu w takim wmawianiu. Najdziwniejsze jest to, że można wmówić ludziom, którzy już raz coś przeżyli, że było inaczej niż mysleli. Zawsze wydawało mi się, że to możliwe tylko po labotomii. Jednak nie. Potwierdza to tęsknota za PRL, uwielbienie miernot typu budkowego, działenie "w dobrej wierze" na szkodę własnego narodu, wprowadzanie cenzury w imię wolności i sprawiedliwości. Żyjemy w ciekawych czasach.
2
Jesień średniowiecza
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Apoloniusz
2 dni temu krzysztofjaw, oczywiście wchodzę, jeśli się do czegoś przydam, ... to znaczy jeśli będę przyjęty, jeśli mnie przyjmiecie. Czyli jest nas dwóch na początek: "ty nie masz nic, ja nie mam nic, razem mamy tyle, aby zrobić ... Polskie media"
3
Czas na polskie pomysły: YouTuba, Facebooka i Twittera
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika zwykły polak
2 dni temu @krzysztofjaw - "pudrowaniem noska" - nie da rady załatwić niektórych spraw. Też mam rozterki ale do wyborów jest trochę czasu i kiedy to naprawiać jak nie teraz ? Przeciętny Polak i tak ma pamięć gorszą od kury - nawet nie pamiętają co jedli wczoraj na obiad a jak zapytać ich kto to jaruzelski ? - to mówią że to taka rączka od karuzeli. Czas zaciera wszystko bo ludzie żyją emocjami a nie rozsądkiem i złe rzeczy wypychaja z pamięci. Tu link niżej jak Pan Prezes teraz rozwiązał struktury PiS w Wałbrzuchu. To jest gorsze od gangreny i przynosi większe szkody dlatego cięcia są pilnie potrzebne. Przed wyborami bym o tym nie pisał. Link nie aktywny - trzeba skopiować cały i wkleić w przeglądarce internetowej i ENTER kliknąć. https://niezalezna.pl/374321-szybka-reakcja-prezesa-pis-po-ujawnieniu-nagran-dzialaczy-lokalne-struktury-rozwiazane?fbclid=IwAR0d5K30Q8FTZMHmZIX6JuiMbxgfcPsAuUtP_RVtXWDJp3qRmqZn1wVoCiU PS - cackanie i "mizianie" się z Bolkiem przez ponad 20 lat przyniosło gigantyne i nieodracalne straty dla Polski i dla wielu ludzi którzy przez niego stracili życie !!! ( w tym dwóch Prezydentów)
3
Czas na polskie pomysły: YouTuba, Facebooka i Twittera
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika zwykły polak
2 dni temu Wielu ludzi uważa że fałszując wybory trzeba sfałszować dużo - głosów a to nie prawda - czasem wystarczy pórko na szalce wagi aby przeważyło na czyjąś stronę i w tym komuniści to są zawodowcy bo robili to dziesiątki lat. Wygląda to też wtedy bardzo prawdopodobnie że "walka jest równa trwa do końca". To temu służy właśnie monopolistyczne ogłupianie ludzi przez te bandyckie platformy komunistów jak pejs - zbook czy twiter - do urabiania opnini ludzi a resztę, ten niewieki procent robią fałszerze w komisjach wyborczych. Napisałem do jednego Posła PiS - jak w komisji wyborczej zostały mu skasowane głosy ale do dziś nie odpowiedział (minęły 2 lata). Nie jest ani tym zainteresowany ani naprawą sytuacji - jedyne co robią w Wołominie to za ukradzione z komunistami pieniądze (tu złodzieje z platformy współdziałają z PiS-em - to nie przypadek że poseł P.Uściński który ma biuro w Wołominie był zawieszony przez zarząd PiS-u) - ze SKOK kupują działki budowlanie i kamienice a część pół legalnie przez podstawione "słupy" zasiedzają. To dlatego nie zmieniają tego złodziejskiego prawa o zasiedzenie tylko głupki z Solidarnej Polski majstrują przy mandatach. PeO ma w tym biznes i tamtejszy PiS też i dlatego nikt nic nie mówi przy wyborach o aferze SKOK Wołomin - tu akrat złodzieje się dogadali aby kasa pozostała w ich rękach - to jest pięć razy więcej niż w Amber Gold !!! - od 2012 roku cisza. Czy ktoś słuchał wczoraj argumentacji tych głupków od Ziobry ??? - że potem ukarany mandatem (teraz będzie musiał go przyjąć bez możliwośći odmowy) - i będzie mógł się odwołać potem !!! - tylko kto to zrobi przecież trzeba prawnika w 7 dni ! - i że niby wtedy Sąd musi rozpatrzeć odwołanie ! - a dlaczego dziś tego nie może zrobić ? - co przybędzie Sądowi czasu zmianą tych głupkowatych przepisów ? - a w jaki to niby sposób ??? - przecież to typowa gówno-burza w której jedynym poszkodowanym będzie zwykły Polak (ja też ;) Dziś to Policja sama kieruje wniosek przy odmowie przejęcia mandatu a "Sądy" rozpatrują to zaocznie i nakazowo w dużej częśći na szkodę obywatela (czy nie prościej to zmienić aby "sądy" działały normalnie ?????). Czyli zamiast dotosować obecne prawo aby Sądy wzywały obywatela na rozprawę to Ziobrysty robią jeszcze większy burdel argumentując że to dla "naszego dobra" Za kogo oni nas mają ? - niech ich cholera weźmie.
4
Czas na polskie pomysły: YouTuba, Facebooka i Twittera
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Apoloniusz
2 dni temu Krzysztofjaw, czytałem Twoje przepychanki na Salonie24 Szkoda zdrowia. Ta "intelegencja" jak była za Lenina, tak jest obecnie. Nawet niereformowalny komunizm się zreformował a oni jak byli durakami tak są. Ale się nagimnastykowali, na chorobę morską się zbiera.Na "nie" jest milion powodów, na "tak" zazwyczaj tylko jeden. Róbmy swoje.
4
Czas na polskie pomysły: YouTuba, Facebooka i Twittera
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Apoloniusz
2 dni temu Krzychu, sądzę że pierwszy krok zrobiony! "Jest temat" Drugim krokiem powinno być stworzenie "stronki" - form dla entuzjastów "Polskich mediów", gdyż czy na NP czy na innych blogach temat po kilku dniach spada. Nie mam pojęcia jak takie form można zrobić (jestem po mechanice precyzyjnej 2 tysiące lat temu).Może pogadać z Gawrionem, aby było na Niepoprawnych coś takiego jak Jego konik - LASY, nie napieram się tylko na głos myślę.Czyta nas naprawdę sporo osób, tylko, że za tydzień wszystko ogarnie mgła zapomnienia. Niektórzy na to oczywiście liczą.Szkoda byłoby zaprzepaścić tę inicjatywę. Pomyśl, a także pomyślcie Wy piszący "nad" i "pod" tym wpisem. I oczywiście po myśl Ty, Adminie.Pozdrawiam 
5
Czas na polskie pomysły: YouTuba, Facebooka i Twittera
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika michael-abakus
3 dni temu @ Krzysztofjaw Dziękuję. Mam!
0
STO DWUDZIESTA DZIEWIĄTA MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI!
Obrazek użytkownika krzysztofjaw

Strony