Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Krispin
4 godziny temu świetne i wiele mówiące świetne i wiele mówiące zestawienie!
-1
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
Obrazek użytkownika Robik
Obrazek użytkownika AureusDavMich69
13 godzin temu Takie przemyślenia Gdyby w dzisiejszej Polsce ,Ojczyźnie żyło kilkunastu takich jak Rotmistrz bylibyśmy potęgą w wielu wymiarach. Komuszo-lewackie ścierwa boją się nawet Jego pamięci...fekalia -określające się jako POstępowcy czy jako kało-licja ,lub łop0zycja to łajzy gorsze od tych ,którzy byli otwartymi wrogami Polski .Z tym stadem hien nie powinno prowadzić żadnej dyskusji ,żadnej .Chwila nieuwagi i nóż w plecach....chwila nieuwagi i jesteśmy zdradzeni ,sprzedani. Tylko Polska . Chwała Bohaterom Cześć i wieczna chwała.
3
Żołnierze Wyklęci to bandyci – tak polskojęzyczny portalik NEon24 czci Ich pamięć
Obrazek użytkownika Robik
Obrazek użytkownika Tezeusz
16 godzin temu @Robik Słuchałem i byłem pod wrażeniem
5
Moi bohaterowie - Żołnierze Wyklęci stali się ziarnem patriotyzmu i Wolnej Polski
Obrazek użytkownika Robik
Obrazek użytkownika jan patmo
17 godzin temu @Robik Wielkie dzięki Robiku za tak wiele i jakże poruszających materiałów o Żołnierzach Wyklętych (Niezłomnych).Serdecznie pozdrawiam
0
Ogień
Obrazek użytkownika Robik
Obrazek użytkownika jan patmo
18 godzin temu I wciąż truchła... I wciąż truchła wściekle antypolskich bolszewickich zbrodniarzy i degeneratów mają groby w poświęconej Bohaterom ziemi. Już czas je usunąć - w pierwszej kolejności z cmentarza na Wojskowych Powązkach w Warszawie!   
2
Ogień
Obrazek użytkownika Robik
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
21 godzin temu Takie babunie to skarb Narodu Dzięki Robik aleś mnie ubawił, tak właśnie było. A dziś nasze spełoczeństwo robi się coraz bardziej zniewieściałe. Otóż życie to nie jest bajka do życia potrzeba kiełbasy i chleba, a nawet dwa jajka. Pozdrawiam b. serdecznie STRoch
1
Ekologizm napiera na polskie rolnictwo i rolników
Obrazek użytkownika Robik
Obrazek użytkownika Lew salonowy
1 dzień temu Na Pohybel ścierwom banderowskim Bestiom z OUN i UPA , 
1
W Hucie Pieniackiej już nie można się nawet spokojnie modlić
Obrazek użytkownika Robik
Obrazek użytkownika Alina@Warszawa
1 dzień temu Czy ONR Czy ONR jest/był organizacją nielegalną? Czy był utworzony przez Hitlera? Komu się nie podoba? Czy został zdelegalizowany?Znalazłam jeden kwiatek sądowy - https://oko.press/sad-najwyzszy-mozna-nazywac-onr-organizacja-faszystowska-sami-na-siebie-ukrecili-ten-bicz/  Mafia pilnuje, żeby w Polsce było jak najmniej polskości. Wyrok SN wyraźnie pokazuje na jakim poziomie intelektualnym jest kasta sędziowska również w SN, skoro widzą w ONR przedwojenną organizację faszystowską, w znaczeniu faszyzmu powojennego. SN nie widzi faszyzmu "Strajku Kobiet", ani faszyzmu parad LGBT, ani nawet faszystowskich praktyk mniejszości narodowej, skupionej wokół Gazety Wyborczej.  Nie pamiętają faszyzmu SB i UB, kierowanych przez rosyjskojęzycznych koszernych zbrodniarzy? Widzę, że wielu tu dyskutantów daje sobie bezrefleksyjnie wciskać kit o ONR-ze wyprodukowany przez tę mniejszość narodową, ich optykę i system wartości, a przede wszystkim jakieś chore kryterium eliminacji niewygodnych ludzi z funkcji publicznych, jakby to były funkcje w Izraelu a nie w Polsce!Tymczasem ONR jest legalną organizacją, która ma nawet własną stronę internetową.https://www.onr.com.pl/czym-jest-onr/Niech mi ktoś pokaże gdzie jest faszyzm w ONR, czy raczej w GW? Ten paskudny hitlerowski faszyzm?Więc zanim ktoś tu napisze kolejny komentarz potępiający członków ONR za jakiś gest, który się zdrajcom kojarzy tylko z Hitlerem, niech dokładnie poczyta, sprawdzi, porówna i oceni PO OWOCACH, jedną miarą.Po działaniach SN, partii "Razem", GW, widać wyraźnie, że semicka mniejszość na każdym froncie pilnuje, żeby Polakom się w d..ch nie poprzewracało i żeby nikt z takich organizacji jak ONR nie miał wpływu na najważniejsze decyzje. IPN jest  prokuratorem historii, a wielu antypolskich zbrodniarzy jeszcze żyje, zaś ich potomkowie kradną kamienice, żądają wydumanych odszkodowań, za majątki, których nigdy nie mieli, albo już dawno dostali odszkodowania, albo sprawują funkcje w sądownictwie. Członek ONR-u w takiej instytucji jest wielkim zagrożeniem koszernych interesów w Polsce i tylko dlatego zapewne dr Greniuch został odwołany. Kto i czym zastraszył prezesa Szarka? Może kiedyś się dowiemy. Afera wokół tej nominacji jest kolejnym niestety dowodem, że Polacy nie mają w Polsce nic do gadania. No chyba, że są inne niż "gest" powody odwołania dra Greniucha?
1
Zbita szybka w synagodze i odrąbane ręce Matki Boskiej.
Obrazek użytkownika Robik
Obrazek użytkownika Krispin
1 dzień temu PełO idzie w ślady Kononowicza PełO idzie w ślady Krzysztofa Kononowicza. Trzymajmy kciuki, żeby poszli do końca. Kononowicz w wyborach samorządowych w 2006 zdobył 1,89% głosów. I to jest włąśnie cel PełO na najbliższe 3 lata :)
5
"Recepta" Budki i bombardowania Luftwaffe
Obrazek użytkownika Robik
Obrazek użytkownika jan patmo
1 dzień temu @Robik Skoro już nie tylko symbolicznie czerpie warszafka z zatrutej studni, lecz dosłownie z Wielkiej Kloaki, to nie sposób oczekiwać od zachłyśniętych "czaskowianką" zdrowych reakcji. Może dopiero, jak zaczną nią rzygać na okrągło, przyjdzie odrobina refleksji.    
2
a co z bydłem?
Obrazek użytkownika Robik

Strony