Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Shork
7 lat temu Re: w dawnych czasach ... nie jest naciągana, niestety. ___________________________ spodziewaj się wszystkiego.
0
Nowa, wspaniała jakość
Obrazek użytkownika Wuj Mściwój
Obrazek użytkownika Emir
7 lat temu moze zdarzysz w dlugi czas wolnego pozdr
0
Wołyń, Bronislaw K., Tomasz N. , Moderau
Obrazek użytkownika Wuj Mściwój
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
7 lat temu contessa Jan Bogatko ...w rzeczy samej, mme... Pozdrawiam,
0
Stalinowska czystka w PAN
Obrazek użytkownika Wuj Mściwój
Obrazek użytkownika ma
7 lat temu Re: chyba nieporozumienie Czymż innym, w świetle późniejszych następstw, jak nie "zielonym światłem" dla NIemiec i Rosji do ustawiania sobie Europy po swojemu, jest wystąpienie Obamy na Westerplatte. Chyba o czymś nie wiem. Kiedy Obama był na Westerplatte?
1
Gambit cypryjski "ruskich szachistów" a zbawcze uwalenie EURO przez Niemcy
Obrazek użytkownika Wuj Mściwój
Obrazek użytkownika Anonymous
7 lat temu @Tomasz A.S. Pamiętam, pamiętam... I nie tylko to. Warszawiacy - nie mylić z warszawianami - są pamiętliwi ;-)!
0
HGW musi odejść - zbierajmy podpisy!
Obrazek użytkownika Wuj Mściwój
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
7 lat temu Obrzucenie PAXu blotem przez autorke jest bezpodstawne jest to PRLowska jewrejskobolszewicka propaganda ktora walczyla z PAXem za czasow PRLu. PAX staral sie zniszczycnp znany zydokomuch agent sluzb Mazowiecki ten od grubej kreski. Widac autorkja wpisuje sie w ta polityke albo jest wychowana na Trybunie Ludu.
0
Wolność słowa nie dla nas
Obrazek użytkownika Wuj Mściwój
Obrazek użytkownika contessa
7 lat temu Satyr - a mam dobry humor ! ;);) Zaraz jadę na urodziny do córki i za doktorat Budynia też toast wzniosę. Co wszystkim polecam. Pozdrawiam. contessa PS. Prawda, że ostatnio to ja na poważnie już nie mogę bo zwariuję. Nawet wygłupy elyty powinny mieć jakieś granice. _______________ "Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". Lech Kaczyński _______________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart "Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy : http://www.youtube.com
0
Prezydęt gratuluje Budyniowi78
Obrazek użytkownika Wuj Mściwój
Obrazek użytkownika bu-dzin
7 lat temu "szturmowy batalion "szturmowy batalion emerytów" - to ja chyba zacznę prowadzić szkolenie korespondencyjne...
0
Powtórka Operation PANZERFAUST?
Obrazek użytkownika Wuj Mściwój
Obrazek użytkownika i-adamczak
7 lat temu Noooo niestety  Swoim wpisem zaplątałeś się Ty a nie abp. Wielgus. Kup ksiązkę " Zamach na arcybiskupa" Sebastiana Karczewskiego, moze co nieco rozjaśni. Moze. Pamiętasz jak załatwili Gabriela Janowskiego? A "Dramat w trzech aktach" oglądałeś?
0
Ojciec Rydzyk i redaktor Sakiewicz
Obrazek użytkownika Wuj Mściwój
Obrazek użytkownika Lotna
7 lat temu AZET O madrosci nie bylo tu w ogole mowy, a o glupocie,  natomiast Twoim zmarwieniem jest wydawanie ocen i osadow na podstawie falszywych przeslanek. Zapoznaj sie z prawdziwymi relacjami o wydarzeniach 9-11, przyjrzyj sie motywom i efektom, a przede wszystkim tym, ktorzy dzieki temu zyskali gory pieniedzy a potem podyskutujemy na temat winy albo jej braku ze strony islamskich "terrorystow". Bo w tej chwili, to Ty bronisz terrorystow, nie ja. Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!
0
W krakowskich tramwajach propaguje się terroryzm islamski
Obrazek użytkownika Wuj Mściwój

Strony