Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Husky
14 minut temu Laskowski: Nie będę podważał wyboru prof. Manowskiej Jaśniepaństwem zabrzmiało. Ma sędzia gest dzisiaj i dobry humor..
0
Co dalej w Sądzie Najwyższym? (info z 25 maja 2020 r.)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika misio
22 minuty temu Oficjalne dane są takie:https Oficjalne dane są takie:https://stooq.pl/q/h/?s=hmpA kto za tym rzeczywiście stoi to już trudno powiedzieć, trzeba byłoby więcej pogrzebać.
2
Testują naszą reakcję na chipy
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika Dixi
7 godzin temu Ossala pisała w emocjach i Ossala pisała w emocjach i starała się streszczać.Z tego co wiem, kilku pracowników zostało, bez informowania kogokolwiek, "po godzinach" (podstawiony dla wszystkich bus już odjechał), żeby "nadgonić sobie robotę".Jeśli tak, to oni powinni być pociągnięci do odpowiedzialności.PSMiałem już przypadek, że jakieś wezwania do zapłaty szły na mój stary adres, a nowy właściciel mieszkania ich nie odbierał (lub, odbierał i wyrzucał)W efekcie... nagle komornik zajął mi konto, a ja nawet nie wiedziałem za co.Rozprawa odbyła się zaocznie.Musiałem wynająć firmę, która specjalizowała się w walce z "sępami" (co kosztowało mnie dużo nerwów i zachodu, oraz... tylko koszta wystawienia upoważnienia, bo moi prawnicy zadowolili się, jak sądzę, "kosztami sądowymi".Okazało się, że faktury były... przedawnione.Na następną rozprawę "sępy" nawet nie przyszły.Dostałem zwrot pieniędzy.
3
Tęsknoty, powroty, kłopoty; Resocjalizacja
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika michael-abakus
13 godzin temu Otwieram link Rebeliantki czytam cały tekst, "Oświadczenie p.o. Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego sędziego Aleksandra Stępkowskiego" [link], a na końcu, w punkcie ósmym:8.W myśl art. 13 § 7 ustawy o SN, „niezwłocznie po wybraniu kandydatów na stanowisko Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego, przewodniczący Zgromadzenia Ogólnego Sędziów Sądu Najwyższego albo inna osoba wskazana przez Zgromadzenie Ogólne Sędziów Sądu Najwyższego przekazuje Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej listę kandydatów na stanowisko Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego”. Wbrew twierdzeniom grupy sędziów Sądu Najwyższego przepis ten bynajmniej nie ustanawia obowiązku poddania pod głosowanie tego, kto przedstawia Prezydentowi RP listę kandydatów, choć dopuszcza, by była to inna osoba niż przewodniczący Zgromadzenia. Skoro przewodniczący Zgromadzenia Ogólnego mógł osobiście przekazać listę kandydatów Prezydentowi RP, jak również z uwagi na konieczność uczynienia tego w sposób niezwłoczny, nie było podstaw do zarządzenia głosowania w przedmiocie tego wniosku.Prof. UW dr hab. Aleksander StępkowskiSędzia Sądu Najwyższegop.o. Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego
3
Co dalej w Sądzie Najwyższym? (info z 25 maja 2020 r.)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
20 godzin temu A przede wszystkim jest zły, bo nie zgodził się na urojone odszkodowanie dla Janusza G. Nie dajcie sie omamić tej kobiecie. Owładnęła nią chciwość i tylko przez jej pryzmat osądza świat.
-3
Co dalej w Sądzie Najwyższym? (info z 25 maja 2020 r.)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
20 godzin temu Nie jesteś "wyzywana", ale demaskowana, kobieto pazerna starająca się o pokrycie 20 lat obijania sie przez twojego braciszka z budżetu Polski. Znamienne, że oboje zdemaskowaliście swoje antypolskie oblicza. Na pohybel sowieciarzom!Ps. Faktycznie, już dawno powinnaś otrzymać permbana, jak na innych portalach, gdzie się dawno poznali na tobie i twoich urojonych krzywdach. Straszysz już tylko na NP i NEonie. 
-2
„Czy dalej gwałcisz córki?” Kilka przykładów języka wyborców tzw. Konfederacji
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika Leszek1
21 godzin temu Rebeliantko Tak czy inaczej, pierwszy pozytywny krok zostal zrobiony.Teraz trzeba walczyc, by zbrodnia katynska - podobnie jak i wolynska - zostaly uznane za ludibojstwo.Globalisci prawdy dolarami nie zakryja.Pozdrawiam.
1
Rezolucja trzech senatorów USA w sprawie Katynia
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
1 dzień temu Rebeliantka Nie wiem jakie ma układy HD z właścicielem Gawrionem i nie chce wiedzieć. Ale wiem jedno.Musiałem przymusowo zejść do poziomu HD, by w końcu Gawrion zareagował i z musu musiał ukarać HD Pierwsza moja kara.Zaśmiecanie portalu agresywnym i prowokacyjnym komentarzem."Tworki zapraszaja - Bardzo, bardzo, chory," HD, cały czas to stosuje wobec innych i zero kary.Następna kara.Używanie niczym nie podyktowanych wulgaryzmów w komentarzach: "to wypad z Polski i napieprzać się z kacapami za swojego banderę i innych bandytów z UPA i OUN, jak nie macie szacunku do Polski. Wypi**d***ć, my Polacy takiej Ukrainy nie trawimy i nie chcemy."Następna karaObrażanie użytkonwików portalu: "Widzę że wyznawcy pisdusiów nic nie mają do powiedzenia"HD i inni cały czas ubliżają Konfederacji i ludziom co wspierają Konfederacje i nic się nie dzieje.Następna kara,Uczestnictwo w pyskówkach, zaśmiecanie portalu, groźby karalne na gadaczce, że jak go spotkam do dam mu w pysk.A ile to razy HD groził innym wcześniej. I co??? I guzik.Jak chcesz kogo uderzyć, to kij zawsze znajdziesz.Nikt z nikim tu na NP nie wojuje, a robienie tu gnoju  i konflikty, odpowiada tylko jeden HD, który w swojej prostackiei i chamskiej postawie chce utrudnić innym tu pisanie, bo są zagrożeniem dla jego politycznej formacji PiS.  
3
"Święty" jak diabeł i HD
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika Krispin
1 dzień temu a to nie Europa? "Podróżuje po Europie służbowo, w latach, których dotyczy śledztwo, bywał w Polsce."Powtarzam tylko po to, żeby się przekonać, czy dostanę trzy pałki. najwyraźniej tytuł (mojego autorstwa) i cytowane przeze mnie zdanie (twojego autorstwa) mają najwyraźniej wydźwięk polityczny, który rzutuje na negatywną ocenę inteligencji tu zgromadzonej. Analizuję oba zdania, ale tymczasem je wrzucam...
2
Czyżby powrót "seryjnego samobójcy"?
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika SolidarnyX
1 dzień temu Tak w 1951 robili jak już Tak w 1951 robili jak już wtedy wiedzieli, że z ruskimi będzie zimna wojna i szukali na nich haków ale wcześniej w imię "przyjaźni z wujkiem joe" o Katyniu zakazali gadać. Tacy to są właśnie amerykanie i fakt dodatkowy, że w rezolucji powinno być napisane, że większość z katów w Katyniu to byli żydzi.
1
Rezolucja trzech senatorów USA w sprawie Katynia
Obrazek użytkownika Rebeliantka

Strony