Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika pernille
6 lat temu Panie Tomaszu, z całym szacunkiem, forma "witaj" jest niewłaściwa i nie powinna być używana na początku maila, bo jest zarezerwowana dla gospodarza, to o czy autor pisze:)
-2
Witam - nowoczesna forma grzecznościowa
Obrazek użytkownika wojcicki
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
6 lat temu Re: Swoją drogą to symptomatyczne, że zdecydowanie OK, odezwały się jakieś głosy rozsądku, ale warto sprawdzić, czy aby nie dopiero po tym, jak polskie media opozycyjne podniosły larum. Natomiast po lekturze wywiadu z prof. Musiałem nie mam wątpliwości, że taka wymowa serialu była celową robotą ZDF. pozdrowienia Gadający Grzyb
0
Postkolonialny kulturkampf
Obrazek użytkownika wojcicki
Obrazek użytkownika Szary kot
6 lat temu Traube! Zgoda, działanie Volvo jest odwrotne niż Fiata (tam poskutkowały naciski rządu włoskiego czego jak wiemy miało nie być w obszarze wolnego handlu Unii Europejskiej). Potwierdza jednocześnie potęgę wielkich koncernów, egoizm i pogoń za zyskiem za wszelką cenę. Liczy się tania siła robocza. Nie wiem, czy rząd Szwecji próbował wpływać na Volvo, jeśli tak, nieskutecznie. Różne strategie koncernów nie zmienią jednak tego, że tylko posiadanie przez państwo dobrze rozwiniętego, własnego przemysłu daje stabilizację ekonomiczną. A tego w Polsce brakuje. _____________________________________________________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5
0
Jak Realny Globalizm zafundował światu kryzys
Obrazek użytkownika wojcicki
Obrazek użytkownika proxenia
6 lat temu Re: Re: Są jeszcze gorsze Te formy luzackie (abstrahuję tu od policji) pojawiły się jako reakcja na sztywność za komuny. Dziennikarz radiowy nie mógł wtedy do zaproszonej osoby mówić po imieniu, mimo że wiadomo było, że są kolegami. Pamiętam, jak za komuny córka znajomych, licealistka, zwracała się do znajomych swoich rodziców przez "ty". To chyba też była jakaś reakcja na komunę, plus zauroczenie takim stylem szwedzkim (poprzez znajomych z emigracji marcowej), i było symbolem wolności i protestu.
2
Witam - nowoczesna forma grzecznościowa
Obrazek użytkownika wojcicki
Obrazek użytkownika Andrzej Tatkowski
6 lat temu 3 gr Przepraszam, ale wydaje mi się, że "You" to nie zawsze "ty" czy "Ty", i ci anglojęzyczni wiedzą kiedy, a my (już) nie. AT
-3
Witam - nowoczesna forma grzecznościowa
Obrazek użytkownika wojcicki
Obrazek użytkownika proxenia
6 lat temu @ Traube Tylko pytanie, jaką część zysków ta fabryka wrocławska zostawia w Polsce, a jaką odprowadza do Szwecji, na - przysłowiowych już - emerytów. Przypuszczam, że pod tym względem jest podobnie, jak z bankami czy hipermarketami. Oczywiście można powiedzieć, że te podmioty dają miejscowej ludności zatrudnienie, i to też jakaś pociecha, ale mogłyby odprowadzać też podatki.
0
Jak Realny Globalizm zafundował światu kryzys
Obrazek użytkownika wojcicki
Obrazek użytkownika lupo
6 lat temu Tańczący można by pomyśleć, że masz receptę na wszystko' Kiedyś odpisałeś mi, co mnie tak interesuje Twoje miejsce zamieszkania. Wtedy zaraz odpowiedziałem, że interesuje mnie tak jak zeszłoroczny śnieg a pytałeś niby w odpowiedzi bo zrzuciłem Ci, że mieszkasz gdzieś poza Polską i się wymądrzasz. Teraz znowu się wymądrzasz a to nie prowadzi do niczego. Prof Rycho wskazał miejsce gdzie widać biedę gołym okiem i zwraca tym naszą uwagę. Ty natomiast krytykujesz zamiast wziąć się za przeciwdziałanie. 
0
Jak nie Wstyd Ci Tusku, coraz Większa Bieda - Dzieci Niedożywione
Obrazek użytkownika wojcicki
Obrazek użytkownika gość z drogi
6 lat temu wy jesteście blizej tematu,ale czy nie pomyśleliście,że gość z drogi wszystkie drogi prowadzą /z Wiednia/.....do dawnego Wiednia a z Wiednia...na Kalingrad i dalej.... jesli wojskowe szlaki ,to też podobny kurs.... nocna dycha....i najwazniejsze,że mleko sie rozlało a smród okrutny i nie przykryją go sluby panienskie,wedle prezia kwacha .tez z tamtych... te na "wysokich obcasach " będą się ślinić jeszcze przez najbliższy miesiąc,a kasy niet...kasy być może od ciotki andzi,z brukselskiego portfela... no bo dlaczego nikt się nie moze doliczyć KESZu nocna dycha :)
0
Mafia 3miejska z „Dziwex” w tle.
Obrazek użytkownika wojcicki
Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
7 lat temu Tezrba mieć nie lada tupet by to napisać, oj trzeba. [quote]Na to zgodzić się nie mogę. Jeśli nie spodziewał się Pan odpowiedzi, należało po prostu siedzieć cicho. Albo, co lepsze zakończyć swoją odpowiedź na drugim cytacie. Ja Pana nie zamierzam obrażać, jednak oczkuję tego samego w stosunku do siebie. I jedyne, za co zamierzam Pana przeprosić, to to, że użyłem może niezbyt fortunnego tytułu "Małe sprostowanie". W mojej ówczesnej intencji miało ono uzasadnienie, ale patrząc z pozycji czasu uznaję, że mogło rzeczywiście Pana urazić, jako, że swój artykuł napisał Pan rzetelnie i opierając się na dostępnych źródłach. Ale dalej uważam, że nie uzasadnia ono aż takiej napastliwości. Nawiązując do zdjętego onegdaj z anteny programu Jana Pospieszalskiego uważam, że warto rozmawiać... [/quote] Lecz nie z każdym, prawda? No i proszę w końcu zamilknąć i "po prostu siedzieć cicho" - to pana dobra rada, prawda? Proszę więc się do niej zastosować. . - kropka. Obibok na własny koszt
0
Czy naprawdę OLT Express to kiwi?
Obrazek użytkownika wojcicki
Obrazek użytkownika Anonymous
7 lat temu @ellenai Nie ma powodu przepraszać. Nie jestem przewrażliwiony. Coś mi wczoraj spadło ze łba, a więc dzisiej mam mniej powodów do obaw... A - mam nadzieję, żw wiesz - nie obawiam się. Ani o "klikalność". Ani o punkatację.
0
O przemożnej potrzebie koszerności
Obrazek użytkownika wojcicki

Strony