Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Maria Magdalena
6 miesięcy temu Cisza przed burzą......a jaskółki obniżają lot.... [video:https://www.youtube.com/watch?v=GlA5vyVrB6M]1.16 min .......a czas pokoju uważam za czas przygotowania do zwycięstwa !.........Cisza przed burzą......a jaskółki obniżają lot....Dziękuję za wartościowy wpis a także przepiękne słowa opisującąPani  piękną osobowość  " Jaskółki " na Pani profilu.Tak przy okazji, Jaskółki zniżają lot przed burzą, gdyż owady swobodnie latające czują, że zbliża się burza, która je unicestwi i szukają schronienia przy ziemi .......stąd Jaskółki obniżają lot by je spożyć.....unicestwić.Warto więc obniżać lot by demaskować ohydne owady.........na tyle ile można......nawet każdy " mały" czyn ; jest jak kropla deszczu.........jeśli będzie nas więcej........staniemy się wielką burzą oporu walki oddanej  dla NASZAEJ NIEPODLEGŁEJ -Najjaśniejszej Rzeczpospolitej  Polski !Jeszcze Polska nie zginęła, Kiedy my żyjemy ! " Ale, jeśli mogę, mała aluzja: nigdy więcej „never again” gdy wszystko inne w Polsce i po polsku!"Tak, zgadzam się.........ale historia lubi się powtarzać. Wierzę głęboko w nasze Przymierze, Chrzest Polski i obranie Maryi za Królową Polski obroni Polskę !Jest i było zawsze dużo targowiczan........ale czy za czasów proroków i Jezusa nie było odmiennie ?.............. Ale byli Ci Wielcy Rodacy........to krew męczenników woła o sprawiedliwość ! .........Chwała Im za to !Pozdrawiam serdecznie....Dziękuję i jak napisał Poeta, WIELKI SZACUN dla Pani !z Panem Bogiem, Agnieszka Magdalena Nowak 
3
Moje spotkanie z LGBT (?) w 1980 roku a dziś LGBT+, Czajka, lemingi z agresją
Obrazek użytkownika kassandra
Obrazek użytkownika Piter1
6 miesięcy temu Kassandro, przepraszam ale ostatnie trzy lata spędziłem w Anglii. 12-go marca przyleciałem na dwa tygodnie urlopu i na skutek lockdownu (sic!) jestem w Polsce do dziś - i mam nadzieję, że do Anglii już nie wrócę. Nigdy więcej, aczkolwiek nigdy nie mów "nigdy". Pozdrawiam :-)
3
Moje spotkanie z LGBT (?) w 1980 roku a dziś LGBT+, Czajka, lemingi z agresją
Obrazek użytkownika kassandra
Obrazek użytkownika poeta
6 miesięcy temu WIELKI SZACUN KASSANDRO za Twoje NIGDY WIĘCEJ - "never again"! Bo jesteśmy w Polsce. Jesteśmy, jestem od miesiąca ponad w Mojej Ojczyźnie i szlag mnie trafia bezustannie, jak widzę wszędzie jak nie angielski język to szwabskie słowa. Kocham mój POLSKI, I TO co teraz się porobiło w Pięknym Kraju nad Wisłą to dla mnie jest wstrętne. Byłem kiedyś kolejarzem, maszynistą CMD. PKP to był mój drugi dom. Zresztą, może nawet "pierwszy", bo przecież byliśmy w ciągłej delegacji, mieszkaliśmy dnia każdego w wagonach mieszkalnych. Do Domu tylko, do Mojej Ewy, do moich chłopaków, jechałem na wolne Soboty i Niedziele..... Wtedy na PKP, widać było tylko PKP - oznakowanie na każdym kolejowym wagonie. Na każdym parowozie, na każdej lokomotywie - PKP.  Jak Polska Długa i Szeroka. A dziś???! A dziś, jak jestem sobie na dworcu kolejowym, i akurat przejeżdźa pociąg towarowy, to mnie jasna ch....a bierze, jak widzę przed sobą pędzące wagony, na których wstrętne DB!!!  DEUTSCHE BAHN! - NIEMIECKA KOLEJ!. Niemcy mogli, a Polska nie!!! Polskie PKP szlag trafił! Krew mnie zalewa. I wszędzie ten szwabski wstrętny język. I te szwabskie wielkie sklepy, te Aldi, Lidle, Grossmany, Kaufflandy, Weissmany & & &, w miejscu, gdzie kiedyś była wielka fabryka maszyn rolniczych Kraj. I ta nauka germańskiego, obrzydliwego, wstrętnego szwargotu w przedszkolach! Paranoja. Rozmawiałem kiedyś z babcią Polką, która akurat po wnuka szła do przedszkola, i mówiła mi, że jej wnusio - pięciolatek bardzo nie lubi uczyć się tego szwargotu. A kiedyś Dzieci Wrzesińskie walczyły z germanizacją, a Wielka Poetka Pisała - NIE BĘDZIE niemiec pluł nam w twarz, ni dzieci nam germanił!.........Bard Warszawy - Stanisław Grzesiuk, Który przeżył pięć lat kacetu i opisał TO w Swej niezwykłej Książce, napisał tam gdzieś, gdy już było po wojnie, że On się robi chory jak słyszy niemiecki szwargot. Mam to samo.Raz jeszcze Dziękuję Ci Kassandro za Twoje  nigdy więcej!Czy przetrwamy ten germański potop???Pozdrawiam Serdecznie Wspaniałą Polkę Patriotkę  
3
Moje spotkanie z LGBT (?) w 1980 roku a dziś LGBT+, Czajka, lemingi z agresją
Obrazek użytkownika kassandra
Obrazek użytkownika Leszek1
8 miesięcy temu Kassandra Obudzilas sie dopiero teraz, kiedy zagrozona zostala pozycja prezydenta, ktory realizowal interesy zydowskie w Polsce?Dlaczego nie krzyczalas kiedy on zapraszal do Biedronia do Palacu prezydenckiego i zapalal swiece hanukkah w Belwederze.Teraz rozpaczas nad upadkiem cywilizacji, a gdzie bylas kiedy ta cywilizacje metodycznie niszczono odkad zyjesz na tej ziemi.Nie o polska cywilizacje Ci chodzi.Chodzi tobie o obrone obcej Polsce "cywilizacji" pieniadza.  
2
Wybór jest oczywisty!
Obrazek użytkownika kassandra
Obrazek użytkownika antysalon
11 miesięcy temu demolka Kassandro! na moje postrzegania tego co się dzieje, zadziało! w szeroko rozumianej przestrzeni Kościoła jest zapewne dużo naiwności oraz uproszczeń pochodnych braków podstawowych z zakresu, wymiaru nie tylko homilektyki, biblistyki!( nawet nie wiem, czy poprawnie, adekwatnie użyłem tych terminów?). Ja na to patrzę jako katolik prostaczek. I protestuję, krytykuję z pozycji tegoż ....bożego prostaczka!, a może nawet i ...grzesznika? A mimo, to widzę, dostrzegam pustkę, próżnię jaką zawiera obecny pontyfikat. Zamierzona? z braku wiedzy, wiary? miałkości intelektualnej biblistyko/homilektycznej wiedzy obecnego papieża? czy też programowa, pochodna modernistycznym nowinkom? luki, niedopowiedzenia w encyklikach obecnego papieża, to nie tylko szpara, ale wręcz szeroko uchylone drzwi wręcz zdeprawowanym nihilistycznym hierarchom pokroju kardynała Marxa ( nomen omen!), Schoenborna, i innym! oraz ty którzy tę "postępowość" akceptują. Mój protest nie rodzi konsekwencji! w odróżnieniu od sytuacji np O Augustyna Pelanowskiego oraz kilku paulinów, którym hierarchia-czytaj góra korporacji kościelnej! już w tej chwili grozi nie tylko suspendowanie, lecz także nawet ....wydalenie ze stanu zakonnego za krytykę odchodzenia Franciszka od nauczania Kościoła. Kardynałowie, abp Lenga, Schneider jakoś sobie poradzą! ich trudno będzie brutalnie wyciszyć. Za dużo hałasu! Gorzej dla tych, o których wzmiankuję powyżej! Kuria rzymska, polscy hierarchowie wymogą na ich przełożonych oo Paulinów zapewne środki! Korporacja, jaką stał się kościół na najwyższych szczeblach chce nadal wygodnie funkcjonować, mieć święty spokój! Czas pokaże, co będzie dalej. Czy apokaliptyczny wręcz wymiar epidemii zreflektuje Bergholio, hierarchię kościoła katolickiego? i zamiast modernistycznych nowinek powrócą do żródeł do jasnego przekazu płynącego z Ewangelii? Wszak zło, w jakże wielorakim wydaniu, szatan, diabelstwo na dobre rozgościło się w Watykanie. pzdr p.s. trochę więcej n/t temat w moim wpisie " ...Apokalipsa?" z 20.03. Odnoszę wrażenie, że admin trzyma go w ...zamrażarce?
4
Forsycja rozkściała#, spaldingiem platinum w paskudę coronusa- życie w czasie zarazy
Obrazek użytkownika kassandra
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
1 rok temu Niestety, nie znam wyników Niestety, nie znam wyników tych badań. Szkoda, że nie są one bardziej upublicznione.  
0
Głupota niejedno ma imię
Obrazek użytkownika kassandra
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
1 rok temu Niestety, nie znam wyników Niestety, nie znam wyników tych badań. Szkoda, że nie są one bardziej upublicznione.  
0
Głupota niejedno ma imię
Obrazek użytkownika kassandra
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
1 rok temu Niestety, nie znam wyników Niestety, nie znam wyników tych badań. Szkoda, że nie są one bardziej upublicznione.  
0
Głupota niejedno ma imię
Obrazek użytkownika kassandra
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
1 rok temu Niestety, nie znam wyników Niestety, nie znam wyników tych badań. Szkoda, że nie są one bardziej upublicznione.  
1
Głupota niejedno ma imię
Obrazek użytkownika kassandra
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
1 rok temu Nadużywa swojej duchowej władzy kto „wymyśla” nowy Kościół Serwus Kassandra. Dzięki za zainteresowanie tematem. Polecam ten specjalny wpis. Otóż abp Georg Gänswein zdecydowanie opwiedział się publicznie przeciw „wymyślaniu” nowego Kościoła, uczynił to w słowach: “Ci, którzy chcą wymyślić nowy Kościół i zmieniać istotę katolicyzmu, są w błędzie i nadużywają swojej duchowej władzy.”Kurialny arcybiskup Georg Gänswein, prefekt Domu Papieskiego i osobisty sekretarz Benedykta XVI, udzielał w sobotę w opactwie cysterskim w Heiligenkreuz w Dolnej Austrii sakramentu święceń kapłańskich. W wygłoszonej przez siebie homilii hierarcha porównał posługę kapłańską do pracy latarnika, który stara się naprowadzić statki na właściwą drogę i ustrzec je przed niebezpieczeństwami. Dlatego nie zawahał się przestrzec przed uleganiem pokusie głoszenia „zmyślonych samodzielnie teorii” zamiast Ewangelii.Pyta zatem współczesnych: “Gdy księża i biskupi nie mają już odwagi głosić Ewangelii, a jedynie własne mądrości, dochodzi do szkód, rzecz opisuje się na pierwszych stronach gazet. Czy nie mamy w naszych czasach tego już naprawdę dosyć?” Na święte rany Chrystusa Pana to już kolejny wysoki hierarcha Kościoła, który nie obawia się zarzucić wprost wielu biskupom tchórzostwa, nie obawia się wytknąć im klarownie b. poważych błędów. Tym bardziej, iż wg portalu Kath.net tłem homilii abp. Gänsweina jest głośny artykuł Benedykta XVI opublikowany w kwietniu na łamach „Klerusblatt”.Opactwo cysterskie Heiligenkreuz zostało założone w 1133 roku i istnieje nieprzerwanie do dzisiaj. Jest obecnie blisko związane z papieżem Ratzingerem. Działa tam Wyższa Szkoła Filozoficzno-Teologiczna Benedykta XVI na prawach papieskich. Źródło: Kath.netCały wpis jest dostępny pod adresem: http://www.pch24.pl/osobisty-sekretarz-benedykta-xvi-przeciw-wymyslaniu-nowego-kosciola,67888,i.html#ixzz5ma8GVBlY
2
Papież Benedykt XVI Senior ratuje Niemcy i Kościół katolicki przed drapieżnymi pazurami szatana
Obrazek użytkownika kassandra

Strony