Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Radogost
2 tygodnie temu Awarowie, to lud z pewnością nie słowiański choć rzeczywiście odegrali dużą rolę w tworzeniu się państwowości słowiańskiej. Ich najazd i ujażmienie Słowian naddunajskich spowodował powstanie wspierane przez kupca Samona, które po zwycięstwie doprowadziło do powstania pierwszego państwa słowiańskiego na wzór średniowieczny. Państwo to nie przetrwało po śmierci Samona, ale stało się podwaliną pod państwo Wielkomorawskie, wprowadzające chrześcijaństwo na ziemie Wielkomoraw ale także południowej Polski (działania Cyryla i Metodego). Zgodnie z teorią prof. Urbańczyka, do której skłaniam się i ja, a także wielu archeologów, z którymi rozmawiałem nasza dynastia Piastów wywodzi się właśnie od władców Wielkomorawskich, zaś badania haplogrupy ostatnich Piastów mazowieckich wskazuje na ich celtycką haplogrupę.Celtowie byli na naszych ziemiach, to jest bezsprzeczne, choć oni w późniejszym okresie spychani byli przez Germanów, czyli mieszanki Słowian-Celtów-Skandynawów tych ostatnich zwanych proto-germanami. Ekspansywność tej grupy interesu a nie genetycznej, spowodowała iż wyparli oni Celtów do zachodniej Francji, Irlandii, Szkocji, Walii. Podporządkowali sobie też Słowian na ziemiach na zachód od Odry, Podboje Arkony, Kopanicy (dziś dzielnica Berlina), to dzieło Duńczyków, Od południa Słowian wypierali Sasi, stąd granica dzisiejszej słowiańszczyzny to Odra.
-1
Najstarsza cywilizacja na ziemiach Polski?
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Obrazek użytkownika Gawrion
3 tygodnie temu RK Romualdzie - może i nie piszę regularnie, ale przecież ostatnio pisałem częściej ;) Nie czytałeś?Co do Brauna - nie uważam aby poparł Dudę. Oglądałem jego film dedykowany tej sprawie i słyszałem tylko słowotok bez żadnych konkretnych deklaracji - takie kluczenie i polityczne pierdu, pierdu. Mam duży żal do Brauna, bo w sumie to go lubię za dawne czasy. Ostatnio jest dla mnie coraz mniej wiarygodny.
6
Kochani - ocaliliśmy Polskę! Co teraz? Repolonizacja mediów!
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Obrazek użytkownika 35stan
3 tygodnie temu @Romuald Kałwa "....proszę podać minuty i sekundy, gdzie mówi o głosowaniu na Trzaskowskiego." Na tym filmie mówił, że ani Trzaskowski, ani Duda, więc proszę nie pytać o to "gdzie mówi o głosowaniu na Trzaskowskiego."Może to taki człowiek, co w różnych miejscach mówi co innego, zależnie z kim rozmawia?
5
Kochani - ocaliliśmy Polskę! Co teraz? Repolonizacja mediów!
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Obrazek użytkownika 35stan
3 tygodnie temu @Romuald Kałwa "Jedynie Grzegorz Braun oficjalnie poparł Dudę. "Czy tak to "poparcie" wyglądało?: [video:https://youtu.be/b4PpIFqoyZ8 width:450 height:300] 
3
Kochani - ocaliliśmy Polskę! Co teraz? Repolonizacja mediów!
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Obrazek użytkownika AS
3 tygodnie temu Romuald Kałwa "Zapamiętajmy tych, co zdradzili..."/ R. Kałwa/ Pamięć mamy dobrą, toteż pamiętamy, kto i jak się do obecnej sytuacji przyczynił: "Projekt Ustawy o głosowaniu korespondencyjnym zawiera wiele wad prawnych i zapowiedź rządów absolutnych""Zabawne. Dobrą zmianę mogą obalić jej dawni zwolennicy, podobnie, jak komunę zaczęli obalać rozczarowani komunizmem członkowie PZPR. Będzie się działo."https://niepoprawni.pl/blog/romuald-kalwa/projekt-ustawy-o-glosowaniu-korespondencyjnym-zawiera-wiele-wad-prawnych-i
12
Kochani - ocaliliśmy Polskę! Co teraz? Repolonizacja mediów!
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Obrazek użytkownika ronin
3 tygodnie temu @ Romuald Kałwa    Tak, tak.. dobry Braun i jego krzywe "Szczęść Bożę". Skoczek żydokomuny, który kwiczy, że NATO, wojska USA, to okupanci.
9
Kochani - ocaliliśmy Polskę! Co teraz? Repolonizacja mediów!
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Obrazek użytkownika wiesiolek65
1 miesiąc temu Romualdzie A jakbyś wytłumaczył wogóle postawienie tej Pani na stanowisku ambasador? Nie znam się na polityce USA, ale z jednej strony  cacy cacy Trump i Duda, z z drugie j ta Pani, która nie pierwszy raz wsadza nos w nie swoje ( a może swoje?) sprawy? 
6
Georgette Mosbacher ochrzania Beatę Mazurek i broni TVN24
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 miesiąc temu @Romuald Kałwa Jak widać, przekraczają już ostatnie granice. pozdrawiam
1
Jak to się robi fachowo
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Obrazek użytkownika jan patmo
1 miesiąc temu @ Romuald Kałwa Również serdecznie pozdrawiam
1
fakt poczęcia
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Obrazek użytkownika wiesiolek65
1 miesiąc temu Klub Bilderberg- co za zestaw Według Wikipedii...co za zestaw...co wg, mnie bardziej uderzające  wytłuściłamDo spotkań grupy spośród obywateli Polski zostali zaproszeni:Hanna Suchocka, była Prezes Rady Ministrów, w 1998 rokuSławomir Sikora, prezes Banku Handlowego, w 2004 rokuAndrzej Olechowski, były Minister Finansów oraz Minister Spraw Zagranicznych, w latach 1994, 2004, 2005Jacek Szwajcowski, prezes Polskiej Grupy Farmaceutycznej, w latach 2004 i 2005Aleksander Kwaśniewski, były Prezydent RP, w roku 2008Jan Vincent-Rostowski, były Minister Finansów oraz wiceprezes Rady Ministrów, w 2012 rokuRadosław Sikorski, były Minister Spraw Zagranicznych i członek Komitetu Sterującego Grupy Bilderberg, w latach 2016, 2017, 2018, 2019Anne Applebaum, nagradzana dziennikarka, członek Council on Foreign Relations, a prywatnie żona Radosława Sikorskiego posiadająca obywatelstwo polskie od 2013 roku, w latach 2015 2016, 2018Grzegorz Hajdarowicz, założyciel i prezes Gemi International, w 2018 rokuJolanta Pieńkowska, dziennikarka, w 2019 rokuRafał Trzaskowski, Prezydent Warszawy, w 2019 rokuPrzypadkowe zbieżności nazwisk i dat z wydarzeniami w Polsce, z działalnością mediów, z sytuacją Polski na arenie międzynarodowej... Chętnie czegoś więcej się dowiem o panu Szwajcowskim, bo wątpię w polskość Polskiej Grupy Farmaceutycznej w kontekście  tego zestawienia i roli firm farmaceutycznych w kształtowaniu społeczeństw.A jak widać światowe towarzycho spod ciemnej gwiazdy na Trzaskowskiego postawiło  dopiero i już w ubiegłym roku...
14
Zdrada (szantaż) Jolanty Turczynowicz-Kieryłło. O czym rozmawia się w domu Gowina i Morawieckiego
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa

Strony