Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Husky
2 dni temu @Tezeusz My tu rujki podśmiechujki a tymczasem sytuacja staje się być tragiczną.Właśnie na przejściu granicznym w Terespolu pojawili się pierwsi emigranci polityczni.Prześladowani przez siepaczy PIS-u salwowali się ucieczką
5
Amerykańskie wojska już strzegą naszego bezpieczeństwa
Obrazek użytkownika Tezeusz
Obrazek użytkownika Husky
2 dni temu @Tezeusz Ona jest naprawdę za****ście  głupia i pusta jak stodoła na przednówku8-)))))Pozdr.
4
Amerykańskie wojska już strzegą naszego bezpieczeństwa
Obrazek użytkownika Tezeusz
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
2 dni temu Wiesz, Tezeuszu, na jako Polak chcę silnej Polski, broniącej się samej a nie liczącą na pomoc wojsk obcego nam imperium. Amerykański żołnierz za Gdańsk ginąć nie będzie ale z USraelski interes w Polsce z pewnością.Popatrz jak pięknie nasze "dyplomatołki" chodzą na smyczy wielkiej szychy w Polsce skromnej ambasador USA. Prywatyzowano już TVN? A może ustawy o IPN nie konsultowana w Izraelu. A może gdy Andrzej Duda był w Auschwitz wraz z przedstawicielami Izraela to Polaków stamtąd nie wygoniono? Mógłbym mnożyć przykłady, ale przecież nowa Targowica tego nie przyjmie, ona będzie się cieszyła, że wojska kolejnego obcego imperium na naszej ziemi za nasze pieniądze. Z pieniędzy które winny wspierać naszą armię finansujemy armię USraelską. Gratulacje agenturo.
-6
Amerykańskie wojska już strzegą naszego bezpieczeństwa
Obrazek użytkownika Tezeusz
Obrazek użytkownika Ryan
1 tydzień temu <Tezeusz Szef portalu już dawno temu powinien kopnąć w dupę tego leonkowego szambonurka zwanego małym atlantem.I bez znaczenie czy kop będzie w zadek czy krocze. To nie ma znaczenia.I tu i tam tylko dupa.Taka ciot(k)a
4
Garlandówna: - doszliśmy do finału podboju i przejęcia Polski przez Żydów
Obrazek użytkownika Tezeusz
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
1 tydzień temu Tezeuszu, seryjny polagiatorze Co w kilku tekstach bezspornie udowodniłem. Tworząc wiele tekstów będących sklejką z kilku tekstów innych autorów robisz szkodę prawdziwym autorom, co wiele czasu, by tekst napisać poświęcają. Oni w tym samym czasie, co ty kilka sklejek zrobisz są w stanie napisać jeden tekst, który jest wypierany z portalu twoimi sklejkami.Nie kłam. Przecież już się wypowiedziałeś, że prosiłeś admina, by mnie wyrzucił z tego portalu, bym twych plagiatów nie pokazywał. Oczywiście plugawa mowa wyrzuconych z polskich portali to dla ciebie "czysty język polski", zaś kulturalna mowa to "słowa obraźliwe". Niedorobieni.pl to grupa trolli szkodliwych dla polskich portali posługujących się mową plugawą, pomówieniami, kłamstwami, choć wydaje mi się, że ich dobrze wskazałeś, w tym względzie się zgadzamy, choć w ocenie ich działań zupełnie nie. Popatrz na tych "niedorobionych zomowców" co tu z rozpaczą w oczach pałują tekst o Ince, tekst o Wiźnie, bo rozumu im nie stało. Prawda jest taka, że kilku z "niedorobionych" po wyrzuceniu z polskiego portalu z łzami w oczach przy nim wiszą, oglądając go jak dziecię ciastko przez witrynę w cukierni. Z samego rana, co pokazuje tekst Humpry Dumpty, robią analizę portalu zanim na nim teksty patriotyczne się pokazały. Jak sam widzisz, w swej głupocie robią reklamę portalowi, bo lemingów, co ich tekst za dobrą monetę przyjmą nikomu nie potrzeba, zaś każdy mądry teksty oceni i jego będzie to ocena a nie Humptego. Za głupi jest by tłumy poprowadzić, na bycie samcem alfa rozumu mu nie staje.Podpowie kilu ludziom, że tam też można pisać, a oni ocenią i jak widzisz, wielu publikuje na obu tych portalach. Mam ci wymieniać? Nawet sam Humpty chciał swój tekst tam wciśnąć poprzez kopię dokonaną przez Jozio z Londynu (wł. Joszko z Londynu). {https://jozio.neon24.pl/post/156824,powstanie-warszawskie-najwieksze-klamstwo-komunistow} Bo chyba Joszko, nie zrobił tego wbrew jego woli. Wyrzuceni, wszelkimi sposobami chcą wrócić, bo znają wartość portalu, bo miejsce gdzie im pozwolono pisać za ciasne dla nich.Popatrz na komentarze tu, większość to damski bokser co z radością okłada pomówieniami rozpaczliwie broniącą siebie i swą rodzinę kobietę. Jeśli jakaś rozsądna się dyskusja pojawi, to zaraz pojawi się piesek, co dziesiątkami idiotycznych komentarzy, zdjęć, w tym obscenicznych miłości męsko męskiej (widać go to rajcuje) obszczeka/obsika każdy mądry tekst. Porównaj to z dyskusją na "ziemi dla was utraconej". Tam masz dyskusję wielu blogerów/komentatorów, wielu blogerów jest promowanych, wiele różnych zdań wyrażanych. Taka to trudna prawda, ale ona brzmi, trolle trzyma się w kagańcach, a śmieci wymiata z portalu, by portal nie stał się śmietniskiem.
-3
Garlandówna: - doszliśmy do finału podboju i przejęcia Polski przez Żydów
Obrazek użytkownika Tezeusz
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
1 tydzień temu Bardzo mądre słowa Puszkina, Tezeuszu Jak sam wiesz, twoje plagiaty zwykle omijam z daleka, raz na jakiś czas ci tylko pokaże, a piesek, sam widzisz bezsilnie szczeka za płotem. nie wdaję się z nim w dysputy, bo postronni mogą nie poznać który jest który. A tak czarno na białym, psy szczekają a karawana idzie dalej.Ale tak między nami mówiąc znacznie lepiej byłoby dla portalu i dla wszystkich gdybyś zamiast masowo produkować sklejki kilku tekstów z internetu pisał własne teksty. Takimi sklejkami usuwasz teksty blogerów którzy napracowali się pisząc własne teksty, co nie jest uczciwe, a jeśli uznasz coś za ciekawe, podaj link. Może ktoś na danej stronie jeszcze coś ciekawego dla siebie znajdzie.
-4
Te malowidła zatykają dech w piersiach
Obrazek użytkownika Tezeusz
Obrazek użytkownika Husky
1 tydzień temu @Tezeusz Gdy ja degustuje trunki rozmaite : Whisky, Burbon etc, to jego mąż zazwyczaj denaturat z wybielaczem Acze , Wodę brzozowa de Lux,wino owocowe czachojeb nazwa handlowa FeldmarszałeK Spiryto. Pamiętam jak dzis gdy w kanciapie zaplecza kasyna Leon23 Franza libero Kaisera doszło któregoś pięknego dnia do bijatyki .LaLunia vs Inqvizytor SL .Ostre mordobicie zakończone kasacja LaLuni . Ze względu na dobro śledztwa szczegóły nigdy nie zostaną opublikowane do wiadomości czytelników szamba. I tak się teraz pozmieniało na zapleczu kasyna Leon23 bo łyse siwe **je nie biorą nas za skrajnych z PIS, tylko śledzą .... śledzą..... i "analizują"
5
Te malowidła zatykają dech w piersiach
Obrazek użytkownika Tezeusz
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 tydzień temu Więc należałoby dodać Jeśli prawa prawnika Humpty Dumpty zostały naruszone, niech się uda do sądu.Nie musi mnie Pan przepraszać. Wyraził Pan swoją opinię nie znając sprawy, bo tak wynika z treści Pana wypowiedzi.
-2
Twierdzi, że nie ma konta na FB
Obrazek użytkownika Tezeusz
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 tydzień temu Szanowny Panie, mnie też nie interesują jakieś prywatne relacje. Natomiast naruszenia moich praw przez Humpty Dumpty odbywają się w przestrzeni publicznej.Ja tego faceta nie znam. Widziałam go przypadkowo 2-3 razy ok. 8 lat temu.  Natomiast on bez przerwy śledzi mnie i moją rodzinę. Udostępnia nasze dane, które są całkowicie prywatne, jak np. adres, miejsce zatrudnienia mojej siostry, która nie jest tutaj żadną userką, itp.  Dane te uzupełnia kłamstwami, drwinami, zapowiedziami wizyt u naszych sąsiadów, itp. groźbami, których ze względu na fobię tego faceta należy się obawiać.Przypisuje mój tag do zdarzeń i osób, z którymi nie mam nic wspólnego, wyśmiewa mój wiek (choć jest niewiele młodszy), zmyśla na temat mojej biografii, kwalifikacji, cv, pracy społecznej, obrzuca wyzwiskami mnie i członków mojej rodziny, których w ogóle nie zna, etc.Nie mam już siły bronić się przed tym uporczywym, oszczerczym, chamskim  stalkingiem, a Gawrion odmawia ochrony moich praw, wysyłając mnie do sądu.To tyle.
-4
Twierdzi, że nie ma konta na FB
Obrazek użytkownika Tezeusz
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 tydzień temu Przecież Facebook to są publiczne dane Humpty udostępnił je dobrowolnie.A poza tym, że też ciebie nie raziło szastanie moimi danymi osobowymi na NP przez tegoż Humpty i jego kumpla kontrika.Nie tylko szastanie, ale też "uzupełnianie" o nieprawdziwe dane i ośmieszanie. Choćby zwracanie się mnie per "babuniu" przez faceta młodszego o 5 lat, czyli - wedle jego wykładni - "dziadunia". A to tylko drobny przykład naruszania dóbr osobistych.No a poza tym Humpty przedstawia się jako "dziennikarz śledczy", więc powinien liczyć się z odpowiedzialnością za to co pisze.
-3
Twierdzi, że nie ma konta na FB
Obrazek użytkownika Tezeusz

Strony