Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Archiwum X
3 lata temu Szczepionki obowiazkowe szczepionki w Polsce: http://www.tylkoprawda.com/szczepionki-w-polsce-obowiazkowe-2017/
0
Wszystkie szczepionki są zanieczyszczone - dosłownie wszystkie!
Obrazek użytkownika ciociababcia
Obrazek użytkownika Remo
6 lat temu Tlumaczenia Winnickiego Mam rozumieć że gdyby, nie wiem... np. Kiszczak albo Miller się tam zarejestrowali i chcieliby kilka słów powiedzieć to by mogli tak zrobić?
0
Reperkusje I Kongresu Ruchu Narodowego
Obrazek użytkownika ciociababcia
Obrazek użytkownika zuberegg
6 lat temu Re: Re zuberegg, Niestety ale taka jest prawda co pokazują przykłady z Holandii, Węgier, Grecji. W ciężkich czasach ludzie doceniają rodzinę oraz potrzebę silnego niezależnego państwa.
0
Boicie się narodowców? Prosta rada
Obrazek użytkownika ciociababcia
Obrazek użytkownika contessa
6 lat temu Gdy pisałam, że Tusk do Davos nie pojechał bo musiał pilnować interesu w Polsce to się ze mnie śmiali. Teraz też nie chce do Brukseli bo... musi pilnować interesu w Warszawie - za wielu ma chrapkę i na niego i na jego miejsce w PO i w URM, a na nikim nie może polegać. Zostaje by "umacniać" u/rząd i dyscyplinę partyjną. Tym bardziej, że reelekcję w PO niby sobie zaklepał. Trzeba mu "umilić" pozostanie w Polsce... Pozdrawiam. contessa _______________ "Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". Lech Kaczyński _______________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart "Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy : http://www.youtube.com
0
Światowe echa decyzji Donalda Tuska
Obrazek użytkownika ciociababcia
Obrazek użytkownika markowa
6 lat temu wysłałam dziś niewielką paczkę z butami adres napisałam tylko polskimi literami; niewielka i nieciężka paczka - wielkości pudełka od butów kosztowała 62 złote.(!!!) Priorytetem byłoby 72.-(!) Pomyślałam, czy nie lepiej byłoby wysłać te pieniądze przelewem, zamiast płacić pocztowy haracz. Wewnątrz paczki nic nadzwyczajnego, podałam wartość 50 PLN. Miła pani na poczcie poradziła, bym użyła internetu do śledzenia przesyłki: www.poczta-polska.pl - sledzenie przesyłki - podać w oknie numer paczki. Jeszcze jedno> przekaz na paczkę wypełniamy nie ten niebiesko-żółty, ale inny, na białym blankiecie.
-1
A może byśmy tak.... ?
Obrazek użytkownika ciociababcia
Obrazek użytkownika proxenia
6 lat temu Re: O prognozach i diagnozach Nie traktuję prognoz pogody poważnie. Przecież nawet w Warszawie - na Grochowie danego dnia może padać, a na Bemowie wcale. Parasolkę składaną i tak zawsze mam w torebce. Za jeden ze szczytów ogłupienia przez telewizję uważam konieczność obejrzenia, jaka będzie jutro pogoda. Nawet jeśli oglądający ma nienormowany czas pracy albo jest emerytem, czyli wychodzi nie z samego rana i nie na długo. Ja to widzę jako rodzaj otępienia, zdziecinnienia, ubiernienia, w rodzaju "przeczytaj mi, mamo, jeszcze raz tę bajkę". Nie zaśnie, jeśli nie obejrzy prognozy. Guma do żucia. Stąd teraz na ulicach tyle otępiałych twarzy ludzi starszych. I jak ma kwitnąć prognozowanie samodzielne, "ludowe"? Zanika, jak nieużywany mięsień.
1
Nietrafione prognozy pogody
Obrazek użytkownika ciociababcia
Obrazek użytkownika ro
6 lat temu Bacz, byś nie pobluźnił! Z woli Opatrzności Bożej jest to, że mamy wolną wolę. A obok niej jest miejsce na przypadek. Inaczej nic nie miałoby sensu. Nic! Rozumiesz?!  
0
Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski ranny w wypadku
Obrazek użytkownika ciociababcia
Obrazek użytkownika Anonymous
6 lat temu @lupo Bardzo dziękuję za ten wpis :-)!Żywa historia jest najlepsza.Opowiedz koniecznie o tym spotkaniu swoim Bliskim. Jeśli dotąd tego nie zrobiłeś ;-). Pozdrawiam PS. Pozwól tylko na małą poprawkę: nie II Korpus gen. Maczka, ale 1 Dywizja Pancerna gen. Maczka ;-)
0
Pierwsi polscy komandosi
Obrazek użytkownika ciociababcia
Obrazek użytkownika gość z drogi
6 lat temu @Fotoamatorze,doczekamy takich czasów,jestem pewna :) gość z drogi może nie tak zupełnie doskonałych,bo takowe nie istnieją ale prawie normalnych.......a wiesz dlaczego tak mysle,? bo gdy byłam małym dzieckiem ,moja Babcia,która przeżyła bolszewie,Petersburg i całe te pózniejsze lata.... a w czasach stalinowskich mówiła...bolszewicy wyjdą z naszego kraju,ja to wiem ....i wyszli , co prawda,po wielu,wielu latach...ale poszli won, a że zostały po nich zgliszcza... to też fakt....np Borne Sulinowo...i matrioszki,ale to juz sprawa czasu... serdeczności :))))
0
Fotoamator: Zamach w Smoleńsku - rejestrator poddany działaniu wysokiej temperatury
Obrazek użytkownika ciociababcia
Obrazek użytkownika AdamDee
6 lat temu Prawdziwy liberał bierzę kosę w bebech i nic komu do tego... ... O! Zapamiętajcie to sobie - prawdziwy liberał - nie tam jakaś popierdółka.... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart
-1
Jan Korwin Mike - DZIEN SWIRA
Obrazek użytkownika ciociababcia

Strony