Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika jazgdyni
4 lata temu @Syn Józefa Witaj   Na razie walczymy tylko piórem, czy klawiaturą. Trzeba obudzić i uświadamiać jak najwięcej Polaków. Takie są czasy. Kiedyś była bibuła i powielacze, oraz spotkania w zakrystii. Uwierz - to też jest ważne. A jak już zbierze się masa krytyczna, to będziemy wiedzieli, co mówić i czego rządać.   Moment nadejdzie, gdy dopadniemy wrogów ojczyzny.   Pozdrawiam
3
Żołnierz wyklęty, który przeżył
Obrazek użytkownika Syn Józefa
Obrazek użytkownika cyborg
4 lata temu @ Synu Józefa ! Nie popadaj w marazm. Coś tam się robi. Będzie : Marsz w obronie demokracji i uczciwych wyborów ! Szczecin Plac Lotników godz. 12.00  7 marca.
2
Żołnierz wyklęty, który przeżył
Obrazek użytkownika Syn Józefa
Obrazek użytkownika jazgdyni
4 lata temu @Syn Józefa Witam Panie Józefie   Pohańbili nas komuniści okrutnie. I wielu Polaków złamali na całe życie. Dlatego codziennie jeszcze Pan widzi te czerwone, bezczelne pyski.   Kiedyś, za czasów Solidarności śpiewało się:   "... a na drzewach zamiast liści      będą wiseć komuniści..."   I co? To oni się ciagle z nas śmieją.   Serdecznie pozdrawiam
3
Żołnierz wyklęty, który przeżył
Obrazek użytkownika Syn Józefa
Obrazek użytkownika J23
4 lata temu To ci dopiero pytanie? :) Może by tak rozważyć, czy to może Żydzi w Polsce, robią antypolskie filmy? Możliwe to czy niemożliwe?:)) Jeśli chodzi o ich obecność w filmie, to już Waszyński, Tom, Lejtes, Gardan, Szaro itd itd - a po wojnie w filmie  się zagęściło i zantypolszczyło. Przepraszam, wciąż nurtuje bolesne pytanie?
8
O co idzie z tą "Idą"?
Obrazek użytkownika Syn Józefa
Obrazek użytkownika zetjot
4 lata temu To jest przecież robione To jest przecież robione według podręcznika wojny psychologicznej - przemysł pogardy, pedagogika wstydu, to są metody dobrze znane, oczywiście tej częśći publiczności, która ma jakie takie rozeznanie, wykorzystujące przy tym postkolonialne czy neokolonialne kompleksy elit kompradorskich..
15
O co idzie z tą "Idą"?
Obrazek użytkownika Syn Józefa
Obrazek użytkownika Bibrus
4 lata temu Bo, "Przeklęty ten mąż, który za lepszą strawę, za lepsze odzienie zaprzedaje swą wolność i sumienie". I dalej: "http://www.kontrowersje.net/eb_im_si_na_tych_oskrach_noga_powin_a_i_drogi_do_domu_za_lepili Pozdrawiam.
9
O co idzie z tą "Idą"?
Obrazek użytkownika Syn Józefa
Obrazek użytkownika poeta
4 lata temu POdpalacze !!!.....jaki (p)rezydęt taki sik a może to niesioł POdpalił ? coś pamiętam bredził o POdpalaniu Polski.   a jak on bredzi to jest coś na rzeczy. czyli łapaj złodzieja !   coś kombinują   POszuści ! i POdpalacze ! i POj.........ni  !!!       jaki (p)rezydęt taki sik:        
2
Pożar Mostu Łazienkowskiego wygrał z fajerwerkami
Obrazek użytkownika Syn Józefa
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
4 lata temu Dodam ze ten zdrajca za zycia ma powmnik wystawiony przez SBecje swojemu agentowi, ktora tym pluje Polakom w twarz mam na mysli lotnisko w Gadnsku Walesy imieniem. Bolek ma tez spora ilosc honorowych doktoratow w Posce i na swiecie ,ktore nie zostaly mu do tej pory odebrane. Czyli klamstwo i mit o zdrajcy wciaz sie kultywuje. Kto za tym stoi? Moim zdaniem ci sami co sponsoruja antypolskie ksiazki czy szkalujace Polakow filmy,ostatni teraz film IDA walczy o oskary ,a jest to majacy na celu upodlanie Polakow i wybielanie zydowskiej UBeczki. Manipulacja i klamstwo historyczne zawrte w tym filmie ma utrwalac negatywny obraz Polakow na swiecie i oczywiscie byc pomocny w wyludzeniu characzu dla Zydow,bo czas jego nakrecenia nie jest przypadkowy.
3
Bujak sypnął "Bolka"
Obrazek użytkownika Syn Józefa
Obrazek użytkownika Szpilka
5 lat temu Jakie szukanie ucieczki? Cofnij się do wszelkich przewrotów w różnych krajach. Zawsze wystawiany jest podburzony zwykły, prosty lud. I to wśród niego są ofiary, bo organizatorzy przewrotów siedzą zupełnie gdzie indziej. Oni nie umierają za nowy ład. Oni go organizują bez względu na ofiary. Ich to nie interesuje. A jeżeli dla Ciebie jest żenadą, że u nas nikt czynnie nie walczy z tymi, co mordują Polskę, to zrób majdan, zorganizuj go, zamiast biadolić i zadawać pytania dlaczego sie boimy. Zastanów się na spokojnie, na zimno, bez emocji. Pozdrawiam
7
POLSKIEGO MAJDANU NIE BĘDZIE...CZYLI POLSKIE TITUSZKI...
Obrazek użytkownika Syn Józefa
Obrazek użytkownika trybeus
5 lat temu Synu Józefa... cytat :Zapytam więc wprost: dlaczego boimy się czynnie waczyć z tymi co obecnie mordują Polskę....potrafisz zdefiniować precyzyjnie tych, co mordują Polskę ? Ja ich zdefiniowałem w moim tekscie...ty widze się jeszcze miotasz z myślami...pozdrawiam niepoprawnie
3
POLSKIEGO MAJDANU NIE BĘDZIE...CZYLI POLSKIE TITUSZKI...
Obrazek użytkownika Syn Józefa

Strony