Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika robertolo
7 lat temu Banki Bardzo dobrze powiedziane. Zgadzam sie calkowicie - http://kredytgotowkowykalkulator.net/
0
Toniemy? To nie oni winni! To tylko "bankierskie usterki"
Obrazek użytkownika Maciej Gnyszka
Obrazek użytkownika triarius
9 lat temu a jaka niby jest różnica... ... pomiędzy socjaldemokracją, a tym "minarchizmem", że spytam? To i to kopnięta lewizna, tyle że socjaldemokracja jednak nieco mnie kopnięta. Pzdrwm triarius - - - - - - - - - - - - - - - - http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów
0
Test polityczny
Obrazek użytkownika Maciej Gnyszka
Obrazek użytkownika Iwona Jarecka
9 lat temu Dobra kobieto własnie chcę połączyć, o to mi własnie chodzi. Tyle, że trzeba feministki pokonać ich własną bronią, no i powołuję przecież Pomocniczą Służbę Mężczyzn, to też jeden z piorytetów. Pozdro.:D " Upupa Epops ".
0
Parytety, 8 marca i mulierystki
Obrazek użytkownika Maciej Gnyszka
Obrazek użytkownika Danz
10 lat temu Masz rację Żółwiu W takim razie po co nam taka "atrapa demokracji", żeby sondaże były wysokie dla "zarządzającej partii"? "Sobiesiaki" i służby rządzą, a tefałonowskie lemingi upajają się nienawiścią do kaczyńskich. Tak wygląda ta pseudo-demokracja w Polsce. Pozdrawiam
0
Demokratyczne dylematy. Ilu posłów? Ilu senatorów?
Obrazek użytkownika Maciej Gnyszka
Obrazek użytkownika Spitfire
10 lat temu Kryśka Może widział, że ma poparcie od eurosceptyków i chciał trochę przypodobać się euroentuzjastą? Jeśli twierdzisz, że polityka powinna być wolna od tego typu zagrywek to jej nie rozumiesz. Polityka to podstęp. Trzeba grać podstępnie aby jak najwięcej ugrać. Powtarzam, że tego czy Kaczyński popiera ten Traktat nie wiemy, ponieważ ta walka była przegrana i Kaczyński mógł to widzieć, więc nie chciał jej podejmować, bo nic by na tym nie zyskał. Trzeba myśleć jak "Żukow" a nie "sowiecki oficer". (; I POWIEM, ŻE GDYBYM BYŁ NA MIEJSCU KACZYŃSKIEGO TO ZAGRAŁBYM TAK JAK ON. Nie podejmuje się walki gdy się nie jest pewnym zwycięstwa, a w tym przypadku wszystko wieszczyło porażkę!!!!!!!!!!!!!!
0
Himalaje niezrozumienia - polemika z Kirkerem et consortes
Obrazek użytkownika Maciej Gnyszka
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
10 lat temu Danz Ja bym dopatrywał się wdzięczności za obronę przed lustracją...
0
Doktorat
Obrazek użytkownika Maciej Gnyszka
Obrazek użytkownika Harcerz
10 lat temu Metody kapitałowe ???? Na Metody kapitałowe ???? Na starość wzorem innych narodów warto zabezpieczyć się wykształconym potomstwem , lasem , polem . Tym co jest trwałe , nie zapisami w księgach elektronicznych . To że system jako tako działa teraz jest zasługą Chin . Co będzie jak się kitajec zbiesi?
0
Emerytury kapitałowe
Obrazek użytkownika Maciej Gnyszka
Obrazek użytkownika gość z drogi
10 lat temu czy tusk będzie tak petraktował jak z handlarzem broni w sprawie stoczni,czy tak jak z Eureko,ktore zawarło umowę typu jak zaba chciała POłknąć bociana..........?
0
Kaczyński, Tusk i... unijny siarkowodór w Brukseli
Obrazek użytkownika Maciej Gnyszka
Obrazek użytkownika Jaku
10 lat temu Re: Re: Afera stoczniowa - na stoczniach również kręcono lody? Hehe braknie ministrów w rządzie a na ławkach rezerwowych ministerstw skończą się kadry jak wypłyną wszystkie afery.
0
Afera stoczniowa - na stoczniach również kręcono lody?
Obrazek użytkownika Maciej Gnyszka
Obrazek użytkownika Dixi
10 lat temu już po przedstawieniu! Tusk odwalił spektakl "Trzęsienie ziemi" w stylu hollywoodzkim, co polegało na rozwaleniu kilku makiet z papieru i gipsu, zrzuceniu na statystów kawałów styropianu i potrząsaniu kamerą, plus efekty dźwiękowe. Wracam do porównań szachowych:) Trzy "lekkie figury" za Kamińskiego, a potem roszada. Nic więcej. Ciekawe, czy publice to wystarczy?
0
"Trzęsienie ziemi". Obsada.
Obrazek użytkownika Maciej Gnyszka

Strony