Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Fredka
6 miesięcy temu Witajcie, mam prosbę do admina o zrobienie porządku z niby komentarzami Leszka1 - usuniecie ich, który ewidentnie zaśmiecił celowo bloga poruszającego b. ważny temat!!!
3
6 milionów na uczczenie Polaków skandalem, a 320 milionów na uczczenie Żydów obowiązkiem
Obrazek użytkownika spider
Obrazek użytkownika Leszek1
2 lata temu Ilość komentarzy, które możesz jeszcze dodać: -4 Ilość komentarzy, które możesz jeszcze dodać: -4
-3
6 milionów na uczczenie Polaków skandalem, a 320 milionów na uczczenie Żydów obowiązkiem
Obrazek użytkownika spider
Obrazek użytkownika Verita
2 lata temu ...to dopiero bólów ból....bul bul bul Albo czerpią z tego układu korzyści osobiste i udają.....albo tak uwierzyli w swoją wielkość jak Wałęsa i naprawdę nie widzą,że król jest nagi.
-2
A-feralna niesprawiedliwość
Obrazek użytkownika spider
Obrazek użytkownika Verita
2 lata temu Nic się nie zmieni.... ...bo wszystko to już było."Państwo pamiętacie ten czas? Miał Jarosław Kaczyński brata za prezydenta, miał większość w sejmie, miał koalicjantów, w tym jednego z najwartościowszych polityków Polski powojennej – Andrzeja Leppera. Drugi z koalicjantów okazał się co prawda pospolitą kanalią – ale dopiero później. Wtedy wystarczyło nie kombinować, nie wikłać się w gierki, nie podkładać świń, min i haków – zająć się naprawą Państwa. Jak było dalej, to Państwo wiecie. Wielki strateg zakiwał się na śmierć, zniweczył koalicję, doprowadził do utraty władzy. W nieznacznym jedynie przerysowaniu można powiedzieć, że ponosi winę i za to, że władzę przejęli szubrawcy i złodzieje, jakich Polska chyba dotąd nie miała okazji poznać. I za to, że Andrzej Lepper został wyrotowany z polityki, a następnie powieszony. I w pewnym sensie również za śmierć Lecha Kaczyńskiego i pozostałych ofiar, pewnie również ofiar z Casy, a także ofiar Seryjnego – bo przecież gdyby JK zajmował się tym , do czego został wybrany, a nie swoimi ulubionymi gierkami o władzę, gdyby nie zmarnował danej szansy – nie utraciłby kontroli nad Państwem, wojskiem, służbami, BORem, pilotami, dyplomatami...w tym watykańskimi... Niestety, najwidoczniej zabrakło rozumu, zabrakło pokory, zabrakło wyobraźni. Prawdopodobnie jedyne, czego nie zabrakło – to niewzruszonej wiary we własny geniusz – wiary podtrzymywanej przez tabun pochlebców, wielu zapewne działających w złej wierze." http://att.neon24.pl/post/137104,gen-samozaglady-powrocil-seicentem
-2
A-feralna niesprawiedliwość
Obrazek użytkownika spider
Obrazek użytkownika roland
2 lata temu Nie zgadzam się, Spider Ludzie bez doświadczenia, np świetni posłowie od Kukiza i on sam zostaliby cudownie wykolegowani przez mafie III RP. Doświadczenie ma znaczenie! Liczy się strategia, w ramach której swoją rolę pełnią pewne sektory, jak przywołana edukacja. Pożyteczni idioci to ci, którzy nieustannie 'odkrywają Amerykę' tj ludzie bez doświadczenia politycznego.
4
A-feralna niesprawiedliwość
Obrazek użytkownika spider
Obrazek użytkownika gość z drogi
2 lata temu no i nic,bo sędzia,ta co ukradła spodnie,POszła na urlop a ten co zbierał sprzęt elektroniczny ma jakieś problemy techniczne,gorzej z tym ,co kiełbasę wynosił w rękawie,bo jak mówią na mieście,mocno mu zaszkodziła,zatruta była ,czy co ?
3
A-feralna niesprawiedliwość
Obrazek użytkownika spider
Obrazek użytkownika Ula Ujejska
2 lata temu Spider Nie, to ludzie wybrali w wyborach :)
1
Samorządy i me(n)dia - ostatnie bastiony elyty III RP...
Obrazek użytkownika spider
Obrazek użytkownika kontrik
2 lata temu jak dla mnie, to za jak dla mnie, to za prorosyjskie manipulacje. celowe. to więcej niż poglądy i subiektywizm, to walka informacyjna przeciw Polsce. do tego za określoną opcją idzie tradycyjne chamstwo. wyzywanie za zwrócenie uwagi. nie dziwi więc i współpraca z nazi-bolszewikami (NB zajadłymi żydożercami i rasistami, gdy samemu udaje się piętnowanie antysemityzmu). za mała płotka, by opisywać powiązania. tacy, skoro sami nie mają honoru, powinni być poddani ostracyzmowi i infamii. są niewiarygodni, mącą i należy ostrzegać przed nimi. nie służą Polsce ani prawdzie tylko własnym frustracjom i są narzędziem obcych. sami stroją się w tradycyjne piórka niepokornych bojowników o prawdę, choć jej nie chcą poznać. lansują się na słupie ogłoszeniowym, nie komentują i nie mierzą się z rzeczywistością, bo jeszcze okaże się inna niż hołubione wyobrażenia. nie są zdolni do poprawy, własne ego najważniejsze. jesteś może nazi-bolszewikiem lub komunistą? wspierałbyś takich i kłamał pod dyktando Rosji? też masz interes w szczuciu na Ukrainę i USA? fajnie żyć nienawiścią?   P.S. cytaty "guru" (edytowane wulgaryzmy): A to ciebie boli, bo nazwałem ciebie idiotą, ty ku*wa myślisz, że amerykanie nas obronią frajerze? Masz jakieś kompleksy co do żydów głupi antysemito? Myślisz, że tylko Żydzi wszystko finansują i robią głupoty na świecie. Idź ty kapo pier*olony, się podpisuj imieniem i nazwiskiem tchórzu czyli bluzgi i kłamliwe odwrócenie kota ogonem, zapewne za zwrócenie uwagi, że żydowscy bankierzy finansowali Hitlera   gdzie ktoś prostaku porównywał w tym tekście Trumpa do Roosevelta, czytaj ze zrozumieniem głupku. A jak chcesz to sam napisz o finansowaniu przez amerykańskich bankierów i nie mów innym co mają pisać baranie frajerze. Rozumienei skrótów myślowych jest takie trudne? Tak cię boli baranie, albo tak Panią boli nazwanie idiota? Każdy kto chce obcych armii w Polsce jest cwelem i pier*oloną szmatą, je**nym zdrajcą. a co, jesteś ku*wą na amerykańskim żołdzie? Uważaj chamie na swoje wypociny, i od mojej rodziny się od****dol. Nie będziesz mi tutaj śmierdział pod komentarzem o wyrzuceniu mnie z rodziny cwelu i moim prapradziadkiem się nie posługuj ku*wo jedna "interesujący" stan psychiczny i poziom- umysłowy, kulturalny, nieprawdaż?
0
Odezwa głodujących do premier Szydło. Kilka słów o politycznych satanistach
Obrazek użytkownika spider
Obrazek użytkownika Obserwujący Malkontent
2 lata temu Błąd logiczny ...... wymienione przez Pana osoby system tworzyły, budowały i produkowały....właśnie ofiary. Odniesienie przypadku Wałęsy do Dzierżyńskiego, Berii, Mengele to ogromne oszołomskie nadużycie i woda na młyn wszystkich jego obecnych bolszewickich pseudoobrońców. Trzeba ważyć słowa !!! O Judaszu można rozmawiać, ale i tutaj jego zestawienie z pozostałymi jest zupełnie bez sensu.
-3
Pracowita, judaszowska# Pasterka Lecha Wałęsy (TW Bolek)
Obrazek użytkownika spider
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 lata temu @spider Dziennikarze nie rozmawiają. Ale funkcjonariusze propagandy z TVN, Polsatu i GieWu zrobiły z niego gwiazdę i z ust jego spijają każde słowo, które potem eksperci rozbierają na czynniki pierwsze.
11
Gdyby tylko przeprosił...
Obrazek użytkownika spider

Strony