|
|
8 lat temu |
@dziobal5 |
Trzeba pamiętać, że w większości w Europie jest właśnie pokolenie 68.Pie...ni komuniści. |
6 |
Zacząłeś z mafią to już nic nie masz |
|
|
|
9 lat temu |
@dziobal5 |
Czkawka ?
:-))))))))
|
5 |
Medialna wojna przeciw Macierewiczowi |
|
|
|
8 lat temu |
A kiedy zamilknie goowno |
A kiedy zamilknie goowno wyborcze
I znikną targowiczan ręce zaborcze
Newsweekowi odejmie złowieszcze palce
a i krzyku nie będzie pance pance
I kiedy Bolo stan wojenny obwieści
Spodziewajmy się dobrych wieści
Niech tylko Izraelici jesio przyjmo Pana
Wtedy nasza Polska uratowana! |
3 |
31 czytelników Wyborczej skonało ze śmiechu |
|
|
|
8 lat temu |
Bardzo kiepska świadomość... |
Oto bilans 2 lat rządów PiS : plusy dodatnie i plusy ujemne.
https://www.youtube.com/watch?v=kVARnghjB3o |
-2 |
KONGRES USA MA DWA TYGODNIE NA ZATWIERDZENIE "PATRIOT" dla POLSKI |
|
|
|
9 lat temu |
Bezruchu jednak nie popieram, |
Bezruchu jednak nie popieram, jestem za ruchem ale bardziej zindywidualizowanym i umiarkowanym.
|
2 |
Mody, trendy i teoria ewolucji |
|
|
|
9 lat temu |
Chyba czas się wynurzyć |
i pokazać na szerszych wodach!
|
1 |
SIŁY POSTĘPU W WALCE Z FASZYZMEM |
|
|
|
8 lat temu |
co do głosowania |
to oboje z mężem byliśmy na nie,pamiętam jak zaraz po głosowaniu zacytowałam w internecie naszego Mistrza Adama "Dziady""cicho wszędzie,głucho wszędzie,co to będzie/.../"i stało się nocne pozdrowienia :) i super piąteczka |
3 |
Polexit – część 1. Wprowadzenie do tematu |
|
|
|
8 lat temu |
Czy pani sie puszcza bialowieszczanska podoba i lut go |
w morde .To by bylo na tyle ze zrozumieniem problemu puszczania sie..Jesli znowu PIS sie pusci bo Unia tak sobie tego zyczy, czyli Polska zaplaci i, a wlasciwie Jewrokolhoz zabierze Polsce pieniadze, ktore nam sie naleza jak psu buda , bo sa z naszych kieszeni,za to ze dbamy o jak to pisza ostatnia puszcze w Europie - to bedzie oznaczalo ze suwerennosc Polski to sa jakies bajki.Puszcza to tylko pretekst by atakowac Polske .Rzad nie bardzo daje sobie rade z tym takiem i nie mysle zeby nawet Kaczynski jako PREMIER umial sobie z tym poradzic bo Szydlo niestety jest w tej kwesti niewidoczna-to znaczy Jarek nic jej nie nakazuje.Jak by ludzie zyli w epoce dinozaurow to pewnie do tej pory bysmy jedli sznycle jakiegis REXA bo by jr uchronili przed wyginieciem.A tak sama natura je wykonczyla tak jak setki innych zwierzat.Bajki o jakim satelicie co to spadl na ziemie i zlikwidowal selektywnie tylko te wielkie zwierzaki to nawet dzieci nie trawia.Atak na kontrolne zabijanie fok i oczywiscie na noszenie futra z ich skory spowodowal ich nadmierny rozrost, co w konsekwencji spowodowalo wyniszczenie ryb, w szczegolnosci Dorsza.Nie ma dorsza foki gina,Nie ma fok gina niedzwiedzie polarne czy orki czy Inuici ,ktorzy zyli i z dorsz i z fok i niedzwiedzia.Dalem przyklad zgubny nieingerncji czlowieka w naturze, maze malo nas Polakow w Polsce interesujacy.Ale ten przyklad opisuje dokladnie przypadek,niby puszczy, ktora juz dawno w pelni tego slowa znaczeniu puszcza byc przestala.Australia gdyby nie czlowiek zostala by zjedzona przez kruliki,albo bylaby zakatusiona ,na szczescie rozumny czlowiek nie pozwolil do kataklizmu.Chyba diabel wymyslil lewactwo zeby zniszczyc czlowieka tym razem pod pretekstem dbania o nature,dlatego mamy to co mamy. |
4 |
W kwestii Puszczy Bałowieskiej |
|
|
|
9 lat temu |
Dzięki. |
Słucham tego by umieć rozmawiać z ofiarami tych przekazów, które mam swoim otoczeniu. Będę się cieszył jeśli jeszcze komuś moje spostrzeżenia w tym pomogą.
|
4 |
Oj, niedobrze, niedobrze! |
|
|
|
7 lat temu |
Dzioba15 |
Dziękuję za wizytę na moim blogu.Pozdrawiam serdecznie,Kazimierz. |
|
WY PRZED POLSKIM CMENTARZEM POWINNIŚCIE KLĘKAĆ... |
|