Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Weteran Polski
6 lat temu Firley,zacznij myśleć Jeśli jest się inteligentnym człowiekiem i zarazem kandydatem na eksponowane stanowisko,nalezy pewne zamysły/przemyślenia pozostawićx w cieniu aby nie dawać możliwości przeciwnikowi na zajęcie stanowiska w celu obrony na zapowiedziany wczesniej atak.Pewne ruchy wykonuje się w ciszy gabinetów odpowiednich współpracowników i wydaje decyzje ze skutkim natychmiastowym.W taki a nie inny sposób  postępują ludzie inteligentni,którym zależy na godnej przyszłości ogółu.Osiągnięte w taki sposób rozwiązania stawiaja pod scianą pismaków,którzy nie bardzo mają możliwośc podnoszenia wrzawy o coś co nie ma racji bytu.Myśle ze jestes właśnie w jakims gorsecie przekazu medialnego,ale możesz z tego się uwolnić włączajac analityczne myslenie 4 Prezydent , którego od dawna oczekuje zniewolony naród !
Obrazek użytkownika Firley
Obrazek użytkownika Thomas555
6 lat temu Niestety... trzeba powiedzieć sobie raz na zawsze, że Polska jest tylko, na chwilę obecną, etykietką, tego co znajduje się na jej(?) powierzchni! Lata intnsywnego wpuszczania Niemców na nasz teren, zarówno, pod względem inwestycyjnym jak i terenu interesów strategicznych-vide przemysł stoczniowy dały to, co dały, czyli prawie brak przemysłu ciężkiego-Cegielski to nie tylko silniki okrętowe. Jestem przekonany, że perspektywa prezydencji dla rudego historyka przesłoniła mu obiektywne spojrzenie. Działania dotychczasowe wpuszczanie Niemców miało na celu złudzenie ochrony przez nich swojego interesu, ale oni na wschodzie nie inwestują a niedouczony historyk zgubił gdzieś wiedzę dotyczącą ostatnich 500 lat. Mając tę spuściznę po poprzednikach było by co najmniej niepolityczne deklarowanie separacji przy tak, na chwilę obecną, rozwiniętych powiązaniach.Metodą małych kroków odbierzemy to, co nasze, a konsekwencji uczmy się od Niemców- wychodzi na to, że I WŚ to Oni wygrali!!! 4 Prezydent , którego od dawna oczekuje zniewolony naród !
Obrazek użytkownika Firley
Obrazek użytkownika Anonymous
6 lat temu @Firley Ważny głos .................mniejszości :-)))))))))))) 3 Prof. Andrzej Nowak domaga się ustąpienia Kaczyńskiego
Obrazek użytkownika Firley
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
7 lat temu Firley Witam serdecznie W swoim artykule odniosłem się do tzw. okresu pokomunistycznego, aby pokazać, że wmawiana nam przez elity III RP teza o odzyskaniu przez Polske wolności w 1989 roku jest mitem i kłamstwem a całe te 25 (26) lecie jest de facto pełzającym okresem kolejnego rozbioru Polski.  Oczywiście można też stwierdzić, że Wolna Polska skończyła się w 1939 roku a szczególnie w Jałcie, gdzie faktycznie dokonano wtedy jej rozbioru i oddano Polskę Rosji Sowieckiej. Cały okres powojenny był tedy konsekwencja tegoz rozbioru i można stwierdzić, że w zmienionej formie jest on kontynuowany do dzisiaj, szczególnie odnosząc do do kondominium rosyjsko-niemieckiego.  Co do masonów i satanistów... Sprawa z nimi jest jeszcze szersza. Masoni to ruch z gruntu antykatolicki a ostatecznie (w kręgach mistrzów masońskich - od 30 stopnia) de facto satanistyczny, niszczący wszelkie wartości łacińskie. Z tego m.in. też powodu Polska od zawsze była przez nich postrzegana jako wróg i tak jest do dzisiaj. Dr. S. Krajski od lat opisuje masonerię i jej wpływ na losy Polski, tej dzisiejszej, ale tez tej przeszłej... wskazując na ich pierwszoplanową rolę w degradacji i niszczeniu Polski. Wskazuje np., że cała zdrada magdalenkowo-okragłostołowa kontrolowana i sterowana była przez masonerię rytu szkockiego, która była powszechna u Żydów z kręgów KOR-u, UW, UD, ale też wśród polskich komunistów. Podobno - wg. niego - dzisiaj Polska jest kontrolowana i sterowana przez tzw. Lożę P3, masonów rytu francuskiego mających duże wpływy wśród np. słuzb specjalnych kojarzonych z WSI.  W swoim tekście wskazałem, że część środowisk żydowskich skupiona wokół międzynarodowych organizacji żydowskich jest jednym z naszych zaborców. Tak sie składa, że zdecydowana większość masonów to ludzie pochodzenia żydowskiego, więc pośrednio piosałem tez o masonach, choc nie wskazałem ich nazwy. Podobnie przeciż wskazałem na syjonistyczną ideę NWO a przecież owe NWO jest wymysłem w dużej mierze własnie masonów i szerzej Iluminatów. Temat NWO i etapów jego kreowania m.in. poprzez tworzenie różnych międzynarodowych unii (europejska, amerykańska, afrykańska, itd) był nieraz przeze mnie podejmowany (np. tu: http://krzysztofjaw.blogspot.com/2012/02/co-nas-czeka-jeden-rzad-swiatowy.html) i jest on bardzo szeroki i warty poznania. Ja w notce go tylko zasygnalizowałem, choc z pewnością zasługuje on na bardzo wnikliwy opis. Według NWO w ogóle na swiecie mają przestać istnieć państwa narodowe (w tym oczywiście Polska) i w tym sensie jest to oczywiste zagrożenie dla naszej wolności i suwerenności. Co gorsza wedle tej idei Polaków ma być podobno tylko 15 mlinionów i to tylkko jako siła robocza pod zarządem syjostycznych przywódców...  No... ale chyba to na razie tyle... byc może w przyszłości warto byłoby napisać tez o tym artykuł... pomyslę :) Pozdrawiam 2 Pełzający 25-letni rozbiór Polski. Kto nas ostatecznie przejmie?
Obrazek użytkownika Firley
Obrazek użytkownika Romek M
7 lat temu @Firley A,M jest politykiem i jego zadaniem jest w chwili obecnej przejęcie władzy. Gdyby był analitykiem to można by mieć do niego pretensję. Ale nie jest. A.M-a będzie można ocenić, moim zdaniem, dopiero wówczas  gdy PIS przejmie władzę. Po tym co wówczas zrobi ze swoją wiedzą.  4 VI. Co wydarzyło się na Okęciu, przed świtem 10 kwietnia 2010 roku?
Obrazek użytkownika Firley
Obrazek użytkownika trybeus
7 lat temu @Firley ...właśnie, wiemy, kogo nie ma, a nie wiemy gdzie, jak i kiedy...ja właśnie tak jak napisałem do Poety jestem przekonany, że nad Smoleńskiem zrzucili złom z kilku samolotów...tak jak napisałem do Poety kiedyś zadam te pytania Macierewiczowi, a może ktoś już zadał ???... Prof Dakowski twierdzi, że silniki, które spadły po zetknięciu się z ziemią były zimne,...nie wiem  w co gra Macierewicz, pytałem kiedyś o filmik Koli, Macierewicz twierdzi, że filmik jest autentyczny, czyli uwiarygadnia miejsce...logika jednak co innego mi podpowiada...skoro nie ma zdjęć, reportaży z wylotu, to albo : a) nikt nie zrobił, bo wylotu nie było... b) może były zrobione, ale zostały zarekwirowane wszystkie materiały ...choć jest to nieprawdopodobne, gdyż zawsze coś by do mediów wyciekło... ...jeśli chodzi o hangar, to wydarzenia mogły odbywać w przeddzień "wylotu"...niestety my szare żuczki nie dowiemy się nigdy co wydarzyło się w dniach 9-10 kwiecień...dla mnie już teraz żadna strona  nie jest wiarygodna...zostawiam to Bogu ...i polecam tych, którzy oddali życie w tych dniach w służbie Ojczyzny...pozdrawiam niepoprawnie 0 VI. Co wydarzyło się na Okęciu, przed świtem 10 kwietnia 2010 roku?
Obrazek użytkownika Firley
Obrazek użytkownika jazgdyni
7 lat temu @Firley Witam   Serdecznie dziękuję. To życie jest tragikomiczne. Jedna wielka farsa.   Ale się nie damy, prawda? -1 Sensacja! Lemingi idą po rozum do głowy!
Obrazek użytkownika Firley
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
7 lat temu Firley Oby słowa docierały ze skutkiem Żeby dla wierzących nie były smutkiem Hierarchia winna działać korzystnie Inaczej zło swą potęgą rozbłyśnie Pozdrawiam WESPRZYJ KSIĘDZA STANISŁAWA MAŁKOWSKIEGO!
Obrazek użytkownika Firley
Obrazek użytkownika eirePL
7 lat temu Tyle lat minęło a słowa wciąż Tyle lat minęło a słowa wciąż aktualne... 1 Ukraina nie dla idiotów panie Sikorski
Obrazek użytkownika Firley
Obrazek użytkownika markowa
8 lat temu @niehrabiabis Forma jest tak samo ważna jak treść. Staranność wypowiedzi nie wyklucza jej wartości merytorycznej, natomiast niechlujstwo dyskwalifikuje nawet ciekawą treść. -1 Gronkiewicz Walc zaaresztowana ! W poniedzialek o 6 rano sluzby wywluczyly
Obrazek użytkownika Firley

Strony