Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika kontrik
1 miesiąc temu czyli trump był prezydentem czyli trump był prezydentem niesitniejącego państwa, następnie jest biden jak fałszywy prezydent niesitniejącego państwa a jeśli wróci trump będzie prezydentnem prawdziwego istniejącego innego państwa o innym ustroju i to 19-tym, bo inni prezydenci też nie istnieli?a co na to rodzina, sąsiedzi, znajomi?
0
47 PREZYDENT
Obrazek użytkownika Quasar
Obrazek użytkownika kontrik
1 miesiąc temu to i szczepienie przeszkadza? to i szczepienie przeszkadza? czyli nie chodzi o wolny wybór. prawdziwa mowa miłości, co za urocze życzenia- od razu widać, że tylko chcesz naszego szczęścia. Przecież nie jesteś wariatem z misją pokrzykiwania na innych, by wciskać swoje urojenia? potrafisz zachować kulturę i poziom a zwłaszcza stan wiedzy wynikający z najnowszych badań, bo przecież nie jakieś oszołomskie filmiki, które dyskredytuje już samo zaglądnięcie do wyszukiwarki, fejki typu że zmarły od lat nagle się wypowiedział o nieskuteczności jego metody.
-1
Tępe głąby w maskach... bierzcie przykład
Obrazek użytkownika Quasar
Obrazek użytkownika Apoloniusz
1 miesiąc temu Coś mi się widzi, że Ty także nie bardzo wiesz o co biega. Bo ta Twoja odpowiedź, to jak w owym dowcipie z dawnych lat, zacytuję Ci:"Dzień dobry chłopie - glinę kopiedaleko do Lublina - twarda glina coś ty zgłuchł - ano było nas dwóchco tam gadać z głuchym chamem - na wieki wieków amen."Bo co ma  " Korporacja USA" do mego nieskażonego korupcją serce, a niechby i nawet było se skażone, ... na wieki wieków amen.
2
IM-PUCZ-MENT
Obrazek użytkownika Quasar
Obrazek użytkownika Apoloniusz
1 miesiąc temu Quasar mieszkasz w Stanach? Jeśli tak, to czy mógłbyś opisać ... ... szerzej zjawisko owej cyt.: "korporację USA (Anglia - "City of London" tajnie przejęła, zaanektowała USA), która trwała do niedawna, ale... 18 miesięcy temu korporacja ta zbankrutowała, i została zlikwidowana." o co w tym wszystkim chodzi, jak toto się je?
4
IM-PUCZ-MENT
Obrazek użytkownika Quasar
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
1 miesiąc temu Maseczki, płaskoziemco, są po to, by jakiś zarażony nie pluł wokół i nie zarażał. Już Japończycy w latach 1960-tych masowo zaczęli je nosić podczas epidemii grypy. I wtedy pomogły. Teraz to symbol zniewolenia? A mnie się wydaje, że szacunku dla drugiego człowieka, ktorego nie będziesz mógł opluc. 
2
Tępe głąby w maskach... bierzcie przykład
Obrazek użytkownika Quasar
Obrazek użytkownika zwykły polak
1 miesiąc temu @Quasar_Nie przeceniaj wpływu PiS-u na Europę i cały Świat - nie mają aż takiej siły sprawczej. Poproś kogoś niech stanie pod świało (najlepiej to widać w zacienionym pokoju w słoneczny dzień kiedy przez okno wpada szeroka smuga światła) - i niech popruka gębą w maseczce i bez - zobaczysz różnicę i wynosi ona jak 1 : 100 ! to jest właśnie to "trochę" różnicy które powoduje aby chory nie parskał gębą i nie prądkował tą covidową gruźlicą na innych, jeszcze zdrowych. Maska użytkownika prawie nie chroni ale chroni innych kiedy n.p. Ty nie wiedząc o tym będziesz zakażony ale jeszcze nie będziesz miał silnych objawów. Jeżeli ktoś tego nie rozumie to już nie wiem co powiedzieć bo to takie proste. Z szacunku do innych ludzi trzeba nosić maseczkę a nie prezentować postawę że jak ja jestem chory to niech ze mną umrze nawet cały świat.
2
Tępe głąby w maskach... bierzcie przykład
Obrazek użytkownika Quasar
Obrazek użytkownika Quasar
1 miesiąc temu HA HA HA bardzo przypominacie GOOGLE, FACEBOOK, YOUTUBE i CHINY ta ocena społeczna... do złudzenia przypomina obecne oceny w Chinach..."społeczność" jak sami piszecie, jest od dawna, a może nawet od początku, zindoktrynowana i zinfiltrowana przez skorumpowane idee (jak lewactwo, poprawność i demokracja) i najróżniejsze służby, a ja wypowiadam się nie dla lubienia... jak na "facebooku", nie dla poklasku i podobania się komukolwiek, NIE DBAM o to
0
Nieco prawdy na tematy "pandemii", "covid19", testów PCR i zbrodniczego eksperymentu GMO
Obrazek użytkownika Quasar
Obrazek użytkownika Anonymous
5 lat temu @Quasar Bergman był największą kanalią w owym okresie.Nawet Bierut przy nim to był pionek. Nie chodzi tu o wybielanie czy zaprzeczanie, ale o fakty.Bo nikt nigdy nawet kopi stenogramu nie opublikował a tych wersji stenogramu jest kilka.   I o to mi chodzi.   Fakty.Fakty
0
PRL Polska i żydostwo
Obrazek użytkownika Quasar
Obrazek użytkownika zetjot
5 lat temu Proszę bez demagogii.Islam Proszę bez demagogii. Islam okazał się wielokrotnie organizacyjnie i spolecznie skuteczny. A poza tym nie jest ideologią. Tworzy też swego rodzju cywilizację. Nad abecadłem się nie dyskutuje.  
1
Problem islamistów jest bardziej złożony niż to się nam wydaje
Obrazek użytkownika Quasar
Obrazek użytkownika zza winkla
5 lat temu By być "dobrym" islamistą , trzeba być takim jak twórca tej "religii" ,prorok Mahomet , a jak wiadomo był bardzo złym człowiekiem.I w tym tkwi cała prawda o islamie.  
2
Problem islamistów jest bardziej złożony niż to się nam wydaje
Obrazek użytkownika Quasar

Strony