Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
1 rok temu chamstwo i buractwo Może admin zwróciłby uwagę,jakie chamskie komentarze prostactwo wypisuje pod pseudonimami.W dodatku nie mam możliwości usunięcia takiego czegoś,żeby nie zachwaszczało mojej pracy. 
2
Niepodległość dzisiaj
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
2 lata temu Walka z faszyzmem ... ...https://wpolityce.pl/polityka/425761-ruszyl-tramwaj-roznorodnosci-patronuje-mu-trzaskowskihttps://wpolityce.pl/spoleczenstwo/425613-szef-mswia-zajal-sie-sprawa-euroweeku-grozby-organizatorow"Antyfaszysta roku 2003" https://pl.wikipedia.org/wiki/Stowarzyszenie_%E2%80%9ENigdy_Wi%C4%99cej%E2%80%9DMoże coraz bardziej przeciwskuteczna ta walka ...Towarzysz Lenin mówlł :-)  ..."Wraz z rozwojem komunuzmu zaostrza się walka klas" ... O czym w Polsce duraczył  towarzysz Duracz .Więc antyfaszyzm coraz to szersze kręgi zatacza wraz z szerzeniem się tolerancjonizmu ... :-) 
2
Ujawniamy kto stoi za deprawacją seksualną polskich dzieci.
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
Obrazek użytkownika Apoloniusz
2 lata temu Ciesz się Ociec, że nie spotkałeś na swej drodze tej osoby. Rozmawiałem z nią kiedyś i gdy ją Oszuści wybrali na "swoje sumienie" ucieszyłem się jak cholera. Niestety prędko się poznali na zdobyczy. Powiadam złóż ręce do Pana Boga, że Cię ominęła przyjemność obcowania.Ps. Verciu to nie o Tobie oczywista. Przeskoczyło z wpisem.
3
Ujawniamy kto stoi za deprawacją seksualną polskich dzieci.
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
Obrazek użytkownika Verita
2 lata temu Jak izraelscy bracia deprawują maluczkich Żydzi aresztowani w Kolumbii.Organizowali wycieczki z Izraela dla zainteresowanych seksem z dziećmiPrzestępcy rekrutowali dzieci z ubogich rodzin i zmuszali do pracy w charakterze prostytutek.Pieniądze z przestępczego procederu inwestowali w nieruchomości lub wykup lokalnych firm.To się nazywa "dobry" interes-http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=24454&Itemid=53
7
Ujawniamy kto stoi za deprawacją seksualną polskich dzieci.
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
Obrazek użytkownika Verita
2 lata temu Godny ojcze, ...kogo mają się bać?  Gdzie ten Naród?  W Warszawie?Holokaust polskiej inteligencji był straszniejszy niż żydów ogólnie.  W czasach terroru niemieckiego trzeba było ratować żydów ...ale dziś w czasach terroru żydowskiego trzeba ratować Polaków.Byt narodowy został roztrwoniony do tego stopnia ,że prawdopodobnie dwa następne pokolenia nie odbudują go. Mieszkańcom  Polski  brakuje godności narodowej.” Dobra zmiana” uchwala ustawę o kłamstwie oświęcimskim...i co ? Sierżant Jonny pogroził palcem i ustawa zostaje zmieniona.https://www.youtube.com/watch?v=1IvNEKDpqjE https://www.youtube.com/watch?v=DzElxlJA6GU
6
Pół miliona w Marszu Niepodległości ... i nowelizacja ustawy o SN
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
Obrazek użytkownika norwid
2 lata temu infografika Maciejewskiego Zastanówmy się czy prorok Karoń zdefiniował pojęcie "lichwy"? W materiale video który zalinkowałem w 1 pozycji przypisów jest omawiane pojęcie kradzieży. Jeden z wywodów prelegenta mówi o tym że z pracownikami banków trudno mówić o kradzieży bo oni systemowo się tego właśnie uczą. Uczą się malwersacji. Owszem słowo lichwa nie pada bo trzeba mieć nie równo pod sufitem żeby tak podkładać się pod anty... (naród bankierów/handlarzy).Dla mnie Maciejewski robi to celowo żeby Karonia zdyskredytować. Jeśli Karoń zacząłby rozprawiać o lichwie na starcie ma szlaban w środowiskach religijnych żydów. Jeśli nie rozprawia o lichwie jest oskarżany o antysłowiańskość i antypolskość, o sprzyjanie międzynarodówce syjonistycznej. Tak źle i tak niedobrze. Pisząc i mówiąc o socjalizmie i komunizmie dawniej i dziś rozprawia o żydokomunie. To jak dla mnie w zupełności wystarczy.Co do samego Maciejewskiego. Miałem z nim przygodę na nowymekranie. Kiedy brutalnie zaatakował protestantów za wywalenie go z roboty stanąłem w ich obronie. Historia uczy że wielu było protestanckich polskich patriotów i nie można wszystkich pakować do jednego wora. Pan Coryllus jednak na fali popularności postanowił załatwiać swoje sprawy osobiste również ze SKOKami. Za śmierć matki i problemy z kredytem obwinił jednego z blogerów nowegoekranu pana Szewczaka. https://pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Szewczak. Traktował głównego analityka SKOK jak gówniarza i twierdził że będzie tak robił aż on odpowiednio zareaguje w jego sprawie kredytowej. Finał był taki że Szewczak zakończył karierę na nowyekran i założył stronę (był inicjatorem) https://www.stefczyk.info/ o podobnym profilu informacyjnym jak miał ówczesny nowyekran. Na nic się zdała protekcja pani Izabeli Brodackiej-Falzman jej neonowego ulubieńca pana Maciejewskiego. Nie potrafiła ona wpłynąć na młodego i pewnego siebie aby nieco stonował i szanował innych szczególnie starszych.Widzę Coryllus i wiem że rodzi się antagonizm jeden z wielu niestety.
5
Karoń debata „historia antykultury” a sprawa polska- dygresyjnie.
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
Obrazek użytkownika Rebeliantka
2 lata temu Trafne uwagi "Szukanie sposobów" raczej nie może też polegać na  pisaniu łzawych apeli do władzy.
10
Pół miliona w Marszu Niepodległości ... i nowelizacja ustawy o SN
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
Obrazek użytkownika Rebeliantka
2 lata temu A kto A kto się przejmuje opiniami społeczeństwa? Szczególnie prawicowego elektoratu?
9
Pół miliona w Marszu Niepodległości ... i nowelizacja ustawy o SN
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
Obrazek użytkownika norwid
2 lata temu ;D Miło mi że trafiłem na stronkę stop fałszerzom. Przy okazji jako że zbieram materiały temat: "Europosłanka PO zażarcie broni Jugendamtów! Te urzędy zafundowały dramat wielu polskim rodzicom"jest arcyciekawy i przyznam niepoprawnie że za ostatnie wystąpienie Pitera zasługuje na uznanie. Zawsze twierdziłem że w szaleństwie jest metoda i może to wystąpienie przekona zatwardziałych szczepionkowców do otrzeźwienia.
5
Karoń debata „historia antykultury” a sprawa polska- dygresyjnie.
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
Obrazek użytkownika maciej1965
2 lata temu Potrafię je odchudzić... Ale czy Ty będziesz potrafił je odczytać? Mogę odchudzić pliki, ale kosztem jakości. Ta książka ma prawie 100 lat i jest drukowana na papierze, który pożółkł z wiekiem, ma mało kontrastowy druk. Wszelkie próby odfiltrowania zakłóceń kończą się potwornym ziarnem, a sama czcionka rozpada się na pojedyncze kropki. Nie wspomnę o czytelności rycin. Tu trudno mówić o kompromisie - albo lepsza jakość przy dużym pliku, albo nieczytelne plamy przy małych plikach.Dla jasności, próbowałem recognizacji tekstu, ale ilość zakłóceń powodowała, że szybciej niż poprawianie błędów, było by przepisać książkę na nowo. Zresztą trudno by było znaleźć czcionkę taką jak w książce.Jak uda mi się znaleźć metodę na odchudzenie plików bez utraty jakości, to na pewno to zrobię. Ale przed 100 rocznicą odzyskania niepodległości nie dałem rady.
5
Historja Polski, jej odrodzenie i warunki rozwoju. Kacper Wojnar
Obrazek użytkownika Godny Ojciec

Strony