Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Henryk Adrian Kamieniecki
2 lata temu Kluczowy materiał o Smoleńsku. Odnośnie Smoleńska bardzo, ale to bardzo polecam Orędzia Chrystusa Pana do p. Cypriana Polaka na ten temat. Bardzo konkretne wyjaśnienia, na przykład na takie tematy - czyim agentem jest Jarosław Kaczyński, jakie dwie spośród "ważnych" osób przeżyły, dlaczego zamordowano ks. prał. Henryka Jankowskiego i posłankę Joannę Szczypińską:https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/03/4-iii-2019-rozmowa-o-filmie-zwaszcza.html „Ani kroku dalej!” - Smoleńsk, godz. dziewiąta
Obrazek użytkownika zza winkla
Obrazek użytkownika Anonymous
4 lata temu Marcon,to żałośnie głupi Marcon,to żałośnie głupi człowiekw państwie poddanym muslimom,wypychających rodowitych Francuzów z domów ośmiela się odzywać na temat POLSKI. KRETYN 6 Emmanuel Macron - to naprawdę francuski "komoroschetopetrotuskokwach"
Obrazek użytkownika zza winkla
Obrazek użytkownika zuberegg
4 lata temu zza winkla Byli sbecy i ubecy maja dużo wolnego czasu... 5 Kolejna próba puczu nadchodzi?
Obrazek użytkownika zza winkla
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
4 lata temu zza winkla No niestety... przez 27 lat byliśmy podnóżkiem tych elit. Dziś się to zmienia i dostają szału.Pozdrawiam 7 Emmanuel Macron - to naprawdę francuski "komoroschetopetrotuskokwach"
Obrazek użytkownika zza winkla
Obrazek użytkownika contessa
4 lata temu Jak może być film z czegoś, czego nie było??? :D:D:D 2 Od 1:27 do 1:0 dla Polski !
Obrazek użytkownika zza winkla
Obrazek użytkownika Fredka
4 lata temu Cześć, piszesz "nie może być" a jednak się zdarzyło Ja jednak mam poważne wątpliwości czy to kolejny przypadek. Jeśli tak, to dlaczego te przypadki zaczęły sie zdarzać dopiero po nastaniu władz prawicowych. Za czadsw pełosko-lewackich żadnych takich przypadków nie było. Jednak chyba wskazuje to na wzmożona aktywność jakichś antypolskich służb, tylko jakich? 8 "Seryjny wypadek". Czy to pewna wersja "startegii żaby"?
Obrazek użytkownika zza winkla
Obrazek użytkownika Roman z USA
4 lata temu To nie ma znaczenia Czy to, jakiej kategorii państwem jesteśmy dla naszych odwiecznych wrogów ma jakieś znaczenie? Nie ma żadnego, jedni i drudzy wiedzą natomiast, że na Polsce połamali już sobie zęby. 6 Nowa geopolityka: nasze stosunki z Kremlem (1)
Obrazek użytkownika zza winkla
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
4 lata temu zza winkla Ale to wynika ze strachu przed nami i historycznych kompleksów wobec nas, o czym już kiedyś pisałem, ale chyba przyponę w kolejnym tekście :) Pozdrawiam 5 Nowa geopolityka: nasze stosunki z Kremlem (1)
Obrazek użytkownika zza winkla
Obrazek użytkownika ronin
4 lata temu @ Zza winkla   Witaj! Oni tak tylko mówią, a postrzeganie jest inne. Nie byłoby takiego cyrku z TK , i ruchu kodomistów, okupacji sejmu, jakby nie wzmożona działalność obcej agentury. Polska, jako duży Europejski kraj ma wszelkie przesłanki stać się silnym suwerennym i ekonomicznym krajem. Krajem, który wraz innym może zachwiać geopolitycznie obecnym układem i obliczem UE zawłaszczonym przez Niemcy. Oni się boją suwerenności Polski, która daje przykład innym narodowym krajom. Rosji zależy na słabej UE, czyli jak dotychczas. W UE wcześniej, czy póżniej musi dojść do radykalnych zmian. 7 Nowa geopolityka: nasze stosunki z Kremlem (1)
Obrazek użytkownika zza winkla
Obrazek użytkownika Archiwum X
4 lata temu Sejmowy Cyrk a w nim buraki     stado baranow: http://www.tylkoprawda.com 1 SEJMOWY CYRK
Obrazek użytkownika zza winkla

Strony