Dzień Bez Stanika

Obrazek użytkownika Widget
Rysunek

 

https://poranny.pl/dzien-bez-stanika-zobacz-zdjecia-i-memy-30-maja-obchodzimy-niecodziennie-swieto-zdjecia/ar/c6-14169967

Dzień bez stanika: 9 maja 2020. Skąd wziął się pomysł?

Odpowiedź na to pytanie jest dosyć prosta i oczywista. Za dniem bez stanika stoją panowie. Któż inny mógłby wymyślić takie święto?

Organizatorzy za oceanem otwarcie wyrażają swoje zamiłowanie do piersi i, co ważne, nie dyskryminują przy tym nikogo, choć miejscami mogą być posądzeni o szowinizm: „Drogie Panie, niezależnie od tego, czy Wasze piersi są najbardziej sterczącą rzeczą w Ameryce, czy może dotykają ziemi, po której stąpacie… Te kociaki muszę oddychać! A więc 9 lipca na 24 godziny uwolnijcie je z klatek”.

Dzień bez stanika 2020. Zobacz zdjęcia i memy. 9 maja obchodzimy niecodziennie święto

Dzień bez stanika. Popierały go również kobiety!

Ale! O zrzuceniu staników mówili nie tylko mężczyźni. W latach 60. i 70., oczywiście z inną motywacją, zachęcały do tego kobiety - feministki. Jednak wraz z wkroczeniem kobiet w świat biznesu biustonosze stały się wręcz wymogiem, zwłaszcza w pracy. Wkrótce pojawił się również zawód brafitterki, czyli specjalistki od dobierania odpowiedniej bielizny. Ważne jest, by biustonosz był dobrany z właściwym krojem i rozmiarem. Zły stanik może prowadzić do deformacji i obrzęków piersi.

więcej na http://www.poranny.pl  ;)

Grafika: 
Ocena grafiki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)