Feminazistki...

Obrazek użytkownika maciej1965
Grafika komputerowa

Lewactwo przesadziło. Ataki na kościoły zaprowadzą tę bandę na równię pochyłą. Bo Polacy mogą wiele wybaczyć, ale nie walkę z Kościołem. Komuniści na tym się wyłożyli.

Lewackie bojówki tzw. "Strajku kobiet" uderzyły dziś w świętość - weszły ze swoimi zbrodniczymi postulatami do świątyń,. przerwały Msze Św., pomazały ściany kościołów. Dla mnie są równi nazistom od Adolfa Hitlera. Te same metody, ta sama ideologia, nawet takie samo logo bojówek. Bo jeśli ktoś zwróci uwagę na logo "Strajku kobiet",  to zauważy charakterystyczną błyskawicę. Ale na stronie feminazistek jest też inna wersja tego loga: dwie równoległe błyskawice:

Zupełnie jak logo Die Schutzstaffel der NSDAP (sztafety ochronne NSDAP), znanego nam pod skrótem SS. 

Jakby się bliżej przyjrzeć, to widać więcej podobieństw, które zamieszczam na grafice poniżej. Jest też jeszcze jedno. Całkowita ilość ofiar nazistów waha się w granicach 50 do 80 mln. Tymczasem liczbę ofiar aborcji w samym tylko 2019 roku szacuje się na 42 miliony. 

Grafika: 
Ocena grafiki: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

bez przesady.

rozumiem, że to wytykanie korzeni marksistowskich jest modne ale najzupełniej nieprawdziwe oraz nieskuteczne.

naprawdę ktoś myśli, że lewica się spłacze, gdy usłyszy o nazistowskich i faszystowskich odniesieniach do marksa?

przecież już samo kojarzenie marksa z totalitaryzmem komunistycznym to srogi rak.

podobnie porównanie lewackiej czerni do elitarnych SS jest niesamowicie naciągnięte, to wręcz profanacja politycznych żołnierzy. a tylko, bo się komuś błyskawica skojarzyła. no to dlaczego nie z tysiącem innych rzeczy, choćby z grupami szturmowymi szarych szeregów. błyskawica to nie runy germańskie, kolor tez inny. a jeśli ktoś nie wie, jak to wyglądało ideowo to zapraszam do książek. już przed wojną podział na lewicę i prawicę stał się niewystarczający, naziści nie mieli się za lewicę tylko zupełnie inną pozycję, hitlerowcy zniszczyli własne lewe skrzydło i przejęli narodowy socjalizm, byli też największym wrogiem komunizmu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1649666

A to, że naziści byli wrogami komunizmu, to bardziej kłótnia w rodzinie. Jak przyszło do ataku na Polskę w 1939 to stali ramię w ramię. Podobnie cieszyłbym się, gdyby Antifa, LGBT i feminzaistki pokłócili się i zaczęli wzajemnie zwalczać. Może mniej by szkodzili innym. Poza tym oba ruchy mają krew na rękach i to wystarczająco ich łączy. Mam też nadzieję, że wspomnienie o "elitarnym SS" nie jest gloryfikacją "rycerskich żołnierzy" z tych jednostek. To, że nosili eleganckie mundury od Hugo Bossa, nie czyni ich mniej barbarzyńskimi od lewactwa z karabinami na sznurku czy obecnymi obdartusami z squatowych bojówek. 

Co do błyskawic, co masz rację, nie są ze sobą zbieżne. Ale pozostałe podobieństwa lewactwa do nazistów powodują konkretne skojarzenia. Tym bardziej, że tzw. "Strajk kobiet" sam dołożył drugą błyskawicę do swojego loga. Same się podłożyły.

 

PS.

Powyższy "minus" nie jest ode mnie. Merytoryczną krytykę przyjmuję z pokorą, ewentualnie z nią dyskutuję.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1649683

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1649743