Apel do Konfederacji: pomóżcie nam siebie zdelegalizować...

Obrazek użytkownika maciej1965
Grafika komputerowa

Sztab kandydata-dublera na prezydenta, Rafała Trzaskowskiego zabiega o głosy wyborców Krzysztofa Bosaka z Konfederacji. Tusk co prawda straszy Konfederatów, że ponieważ są bliscy ideowo PiS-u, to PiS będzie chciał ich zniszczyć. Widać odmierza PiS i Konfederację swoją własną miarką. Ale naprawdę wsypała PO-KO jego działaczka Magdalena Witt: "Też nie toleruję Konfederacji. Ale skoro już są to jednak lepiej żeby zagłosowali na Trzaskowskiego niż na Dudę. Potem można to faszystowskie g... zdelegalizować, ale teraz trzeba ich głosów. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma". Czyli krótko mówiąc: "Pomóżcie nam siebie zdelegalizować". Przynajmniej szczera...

Za Niezalezna.pl

Grafika: 
Ocena grafiki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Jeśli piszecie na innych portalach, to trzeba to  udostępnić gdzie się da.  Dla mnie jest  oczywiste, że tak się skończy, ale widać niektórzy konfederaci naiwnie uwierzyli, że przy POKO będzie im  lepiej  , albo przynajmniej nie gorzej.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1637330

Wierzyć PO, to tak jakbyś chciał pogłaskać krokodyla nad Nilem, bo PO stwierdziło, że to łagodny i oswojony zwierzak.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1637356