WPROST do... celu

Obrazek użytkownika Krispin
Grafika komputerowa

Jak się "ma cela" to łatwo trafić. Niektórzy nie mają, a i tak trafiają do Brukseli. W sumie to nawet nie wiadomo, czy strzelać potrafią (raczej kapiszonami). Może lepiej nie sprawdzać, czy potrafią. Z bronią nigdy nic nie wiadomo. Na przykład jeden Bronia sław był z tego, że „bul” go rozpierał – i tak mu już zostało.

Ale poważnie, o broń trzeba dbać i czyścić ją, bo może się zaciąć. Ten z Brukseli to się zaciął w 2005 i za nic odpuścić nie może. Oliwić można latami, a i tak nic nie pomoże. Inny taki – cóż że na odwyku, skoro mędrzec niepospolity – twierdził, że „dzień bez oliwki, to dzień stracony”. Ten to na pewno nigdy się nie zatnie, chyba że brzytwą. Tamten z Brukseli to nawet się brzytwy chwyta – i też nic.

Pecha ma koleś, choć nie wiadomo jakie. Jak PH niskie, to odczyn kwaśny. Stąd koleś kwasi na Tweeterze – i to tylko quasi inteligentnie. Właściwie to tnie jak brzytwą (ale krew się nie leje, co najwyżej kogoś krew zalewa).

O brzytwę też trzeba dbać – jak o broń. Niby brzytwa nie jest tak groźna jak broń palna (ta, jak wiadomo, raz do roku może sama wypalić), ale jak małpa z brzytwą palnie coś na Tweeterze, to broń cię Panie Boże, może ostro zaciąć. I krwi upuścić może. Do cna. Dlatego trzeba się mieć na baczności.

Grafika: 
Ocena grafiki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Czy to autentyczne okładki "WPROST", czy Twój fotomontaż?

Ja swojego czasu zrobiłem kilka przeróbek okładek Newsweek'a pod tytułem Lisweek. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1636531

Wszystkie okładki, które udostępniam w krótkiej WPROST serii są AUTENTYCZNE. Ta - jak można odczytać na samej górze (choć niezbyt czytelne - przyznaję) - jest z października 2007. Prawda jaka aktualna?

Mam jeszcze kilka skanów. Jeszcze je dorzucę :) ...w swoim czasie :)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1636651